IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Искате ли КОМУНИСТИЧЕСКО СЛУЖЕБНО ПРАВИТЕЛСТВО?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev

    Ти четеш ли заглавието на анкетата, или пак си се напушил и напил едновременно?
    Ти май не разбираш ,че народа не иска настоящите и темата ти приключва

    Коментар


    • Погледнах гласувалите и ми направи впечатление, че ония, които най-ревностно защитават комуниста Борисов - са отговорили, че не искаЛИ комунизма да се завръща под никаква форма!
      Кога говорят истината Матеев и Другарят Партиен Секретар - Имхотеп?

      Не мога да си обясня ситуацията! Трябва, когато са гласували, знам ли... Дали пък не са били "напушени"?

      Дрогирани ли бяхте, когато гласувахте - Матеев, Имхотеп? Защитавате комунист, начело на ГЕРБ, а не искате комунизмът да се връща под никаква форма! Недоразумения!

      Коментар


      • Искам да информирам хората, че тази анкета е публична. Всеки може да провери кой за какво е гласувал, като отиде на анкетата на последната страница, и натисне иконката с човечето в дясно на всеки един ред от анкетата..
        Last edited by Mateev; 16.09.2020, 16:48.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
          А бай Поспалан какви ги мислеше като издигаше разни Цецки за президент? Сега след цялото дробене може да му се наложи и да посърба малко, а може и както обикновено да се разберат..
          Ба,да се разберат. За целта, не трябва ли поне, на един език да говорят?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Georgo Разгледай мнение
            Къде ги тез комунисти бре??? Това плашило (комунисти) още ли върши работа? Не е ли по-добре да плашим с баба Яга???
            Баба,Яга, Дядо Торбалан, ОЧЗ...

            Коментар


            • Прочее, доколкото наблюдавам нещата, Радев не е толкова заспал и прекрасно разбира че, пещерният комунизъм, е сериозен анахронизъм за 21-ви век. Отдавна отмина времето на ЧК, ако се сещате. Следователно, "опасността" от "комунистическо" правителство, е плашило, скелет в гардероба, съвременен Дядо Торбалан за вдетиняващи се, със затихващи мозъчни функции, глупчовци. НЯМА ВРЪЩАНЕ БЕ, ХОРА. СПОКОЙНО!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дан Разгледай мнение

                Супер - завиждам ти че нямаш казус За мен дилемата си стои
                Имах, допреди време. И още не съм простил на Радев няколкото ... не просто, грешки, а простъпки с/у бг икономика и развитие.
                Обаче, нещата се движат от (дис)балансите, а кретените на и около Боко, сериозно наклониха везните срещу себе си. АКО на следващи избори, някой извади по-читав кандидат от Радев, нещата може да се променят но, дотогава, движим заедно срещу мафията.



                ​​​​​​

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  „Гласувам” за Боко. Радев далеч не е толкова изхабен.
                  Супер - завиждам ти че нямаш казус За мен дилемата си стои

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дан Разгледай мнение
                    Неее.... Правителството ще е НАРОДНО! Т. нар. президент говори и действа от името на народа! Народа искал това, народа искал онова - що ли ми е познато това до болка....от недалечното минало!
                    Всъщност мен би ме затруднила анкета: кой ви е по-противен - Радев или Борисов. Трудно ще ги класирам тия двамата
                    „Гласувам” за Боко. Радев далеч не е толкова изхабен.

                    Коментар


                    • Неее.... Правителството ще е НАРОДНО! Т. нар. президент говори и действа от името на народа! Народа искал това, народа искал онова - що ли ми е познато това до болка....от недалечното минало!
                      Всъщност мен би ме затруднила анкета: кой ви е по-противен - Радев или Борисов. Трудно ще ги класирам тия двамата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Да не загуби връзка с кораба майка
                        Нахокай го. И разкажи, как сам поддържаш със своя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          Аз съм за ново комунистическо правителство,с нови млади комунисти.
                          Ааааааа ! ! ! Ще кажа на Матейкооооо !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            Лично мен Борисов и компания ме накараха да харесам БСП. Причините са много.
                            Да не загуби връзка с кораба майка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Че то и сегашното е комунистическо.
                              Не бе. Сегашното е некадърническо.

                              Коментар


                              • Че то и сегашното е комунистическо.

                                Коментар

                                Working...
                                X