IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Искате ли КОМУНИСТИЧЕСКО СЛУЖЕБНО ПРАВИТЕЛСТВО?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

    Движите Вие.....Като Любо Пенев на конгеса за БФС....На Радев а.к.а. ,,Наш Льотчик" му лъсна.......Видя се кой го подкрепя от Изток. Видя се и ,,Грипен" лобирането и откровено неадекватното му поведение през тази година! Няма да го преизбере народа....Радев е първият президент на държавата, който откровено, целенасочено и съзнателно РАЗЕДИНЯВА нацията! Нъполно неадеквате е като държивен глава! Трябваше на си стои до пенсия във ВВС! За авиатор го бива! Гледал съм го как управлява Миг-29 ррез 2014г. Но...до там! За президент на държава еабсолютно неподходящ!
    Виж, докато се избира по-малкото зло измежду доведени от партии, Радев може да бъде преизбран. Знам, че не е Този, за когото го представяха. НАЯСНО СЪМ.
    Обаче, ако за алтернатива е доведен гербав или послушник, или акула измежду първите гербави, колкото и всякакъв да е, Радев остава по-малкото зло. На българите, ни писна от гербави. Пък и т.нар. „руски проксита”, по-малко притесняват 70% от българите, отколкото про-западните такива. Отделно че, с издънките на льотчика, средният българин, който не се е сблъсквал лично, не е запознат. Аз съм, по е с две, в час. И ТОВА, ме затруднява да гласувам за него. Ала, изтъпанят ли ми гербава твар за „алтернатива на руското прокси”... Боко сам си сра на суратя предния път, довеждайки ни Папагалца Фефка Фафева. А сега, хората с още повече гняв, ще гласуват против Шайката.

    Коментар


    • Гледах анкетата и ..чудя се, Абе где е Гиговчето? Как така не е гласувал за любимата, крадлива, лъжлива, пълна с милионери ,,незалежна" червена пария?
      Last edited by Dragodanov; 07.11.2020, 01:36.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Имах, допреди време. И още не съм простил на Радев няколкото ... не просто, грешки, а простъпки с/у бг икономика и развитие.
        Обаче, нещата се движат от (дис)балансите, а кретените на и около Боко, сериозно наклониха везните срещу себе си. АКО на следващи избори, някой извади по-читав кандидат от Радев, нещата може да се променят но, дотогава, движим заедно срещу мафията.



        ​​​​​​
        Движите Вие.....Като Любо Пенев на конгеса за БФС....На Радев а.к.а. ,,Наш Льотчик" му лъсна.......Видя се кой го подкрепя от Изток. Видя се и ,,Грипен" лобирането и откровено неадекватното му поведение през тази година! Няма да го преизбере народа....Радев е първият президент на държавата, който откровено, целенасочено и съзнателно РАЗЕДИНЯВА нацията! Нъполно неадеквате е като държивен глава! Трябваше на си стои до пенсия във ВВС! За авиатор го бива! Гледал съм го как управлява Миг-29 ррез 2014г. Но...до там! За президент на държава еабсолютно неподходящ!

        Коментар


        • [QUOTE=Асо Пика;n3643656]
          Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          И аз неволно се сещам, че този път наистина комунистите трябва веднъж завинаги да ги пометем от историческата сцена - не само политически, но и физически. Тъжно ми е да го кажа, но на България престоят тежки и може би кървави времена. Натам отиват нещата ......[/QUOTE

          Матеев, за комунистите от БСП гласуват милион души, а може и повече от милион да са, не ми се рови да търся точно колко са гласували на последните избори. Ти кво искаш да кажеш с подчертаното в червено ?? Да се избият, разстрелят или обесят милион души ????? За теб Сталин ли ти е образеца за масов убиец ??? Точно ти, Матеев, който в поне 20 коментара наричаше протестиращите ТЕРОРИСТИ, сега ти искаш ей така кат мухи да се избият милион души щото били комунисти !?!? Ти у ред ли си ?? Главата май вече не те слуша. Много си се разпенил и разума ти е замъглен вече от политическата тиня, слез малко на земята, успокой се малко и си изпий хапчетата , че започна да се превръщаш в клоуна на форума и моля те, ама много те моля не ни давай себе си за пример как искаш да извършиш геноцид, много те моля !!!
          Кои са тия 1 000 000(ЕДИН МИЛИОН) души, които гласуват за социалистите бе? Къде ги видя? Това, което постигна Радев през 2016г., вече няма на се повтори, просто защото му лъсна з..ка, като откровено прокси на Кремъл! През 2016г. Б.Б подцени непростимо изборите за президент, излъчви една кандидатура, която е абсолютно неизбираема! Натресоха ни ,,Наш Льотчик", като през тази година оконочателно се видя, че и ,,чеп а зейе" не става от него, камо ли да е президент на държава! Аз се радвам, че БСП я оглавява Нинова, защото с нея начело, тази ,,партия" окончателно ще стопи електоралната си база.
          Хората не Ви щат! Видяхме докъде ни докяряхте 1995-1997г. Откровен грабеж на спестяванията на хората!
          А, че комунистите, бйлгирските комунисти са едни доказани терористи, това е исторически факт! Незавидсимо дали това ти харесва или не! Виж само Атентатът в Църквата ,,Света Неделя" от 16 април 1925г.

          Коментар


          • [QUOTE=Mateev;n3643658]
            Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

            Нещо си се объркал - както в анкетата, така и в постингите си аз пиша КОМУНИСТИ, а не социалисти. Правиш ли разлика?

            Социалистите са по-малкото зло, защото все пак те са склонни да поддържат демокрацията и евроатлантическите ценности. Виж комунистите - за тях нямам думи - те са готови с РЕПРЕСИИ и ДИКТАТУРА да ни върнат 75 години назад във времето.
            Не се заблуждавай Матеев! Така наречените ,,български социалисти", не са нищо повече от едни лустросани комуняги! Крадливи, реваншисти, водени от една жена, доволно нагушила се от приватизацията, добре осребрила постът си в ,,Техноимпекс"! Моля ти се, не ми говори за ,,социализъм", ,,социалисти", как ,,социалистите били по-малкото зло", за ,,леви идеи", защото това Е ПОЛИТИЧЕСКА ДЕВИАЦИЯ!ПОВТАРЯМ: СОЦИАЛИЗМЪТ, СОЦИАЛИСТИЧЕСКИТЕ ДВИЖЕНИЯ СА БИЛИ, СА И ЩЕ СИ ОСТАНАТ ПОЛИТИЧЕСКА ДЕВИАЦИЯ!
            Last edited by Dragodanov; 07.11.2020, 01:36.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              Аз съм за ново комунистическо правителство,с нови млади комунисти.
              ДА НИ ПАЗИ ГОСПОД! Пу-Пу-Пу, пипелпти на устата! Не ти ли стигнаха катастрофите, но което ни докараха комунистите в края на 80-те години на ХХ в.и 1996-1997г.?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RealUser Разгледай мнение
                https://www.svobodnaevropa.bg/a/30899585.html

                Ей ги на БСП-то, избрали са министри в сянка, като ги гледам кои са и по-добре, че ще си останат в сянка.
                Като гледам кой готвят за министър на енергетиката, онова недоразумение ТаШко Ърменков и ме фаща ортикария! Тия БКП/БСП, тия левичари престъпници, които фалраха дйржавата на 4 (ЧЕТИРИ) пъти, съответно 1964г., 1978г., 1990г. и 1996-1997г., как може да са толкова безочливи и нагли, да драпат до властта! Нали си спомням 1990-1991г. и 1995-1997г. Извадили ми моля ти се да ръси акъл, онзи ПРОВАЛЕН министър от кабинета ,,Виденов" - Гумен Речев. Разчитат на късата ни памет!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Ужаст Бог да ни е на помощ с тия калинки тъпанари.Ей така се губят спечелни избори....Ако тоя народ избере тия негодници си аслужава участта
                  Добре бе, дай тебе та прайм минизтър на енергетикана, белким цъфнем и вържем.

                  Коментар


                  • уф, успокоих се, помислих, че негледайки новини по тв съм опущил някое изследване как комунягите печелят над 50% от местата...Тия дето ги редиш са уникум наистина. А кой на кого подава топката ще се види скоро

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
                      Ако цената е служебно комунистическо правителство, то се моля никога да не ни се налага да я плащаме!!

                      Срещу реално управляващите комунистически правителства - забележки нямаме!

                      Единствен проблем в тая страна имаме със служебните комунистически...

                      Логиката ни бие в петите!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                        Не те разбирам, какво означава спечелени избори??!
                        Ми то Боката им натика властта в ръцете ама те са некадърници.Изключителни некадърнициТаско и енергетика Крум и правосудие да не изброявам другите.На такива не бих си поверил овцете и кокошките ба си калинките

                        Коментар


                        • Не те разбирам, какво означава спечелени избори??!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RealUser Разгледай мнение
                            https://www.svobodnaevropa.bg/a/30899585.html

                            Ей ги на БСП-то, избрали са министри в сянка, като ги гледам кои са и по-добре, че ще си останат в сянка.
                            Ужаст Бог да ни е на помощ с тия калинки тъпанари.Ей така се губят спечелни избори....Ако тоя народ избере тия негодници си аслужава участта

                            Коментар


                            • https://www.svobodnaevropa.bg/a/30899585.html

                              Ей ги на БСП-то, избрали са министри в сянка, като ги гледам кои са и по-добре, че ще си останат в сянка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
                                Ако цената е служебно комунистическо правителство, то се моля никога да не ни се налага да я плащаме!!
                                Видяхме вече едно служебно комунистическо правителство, няма нужда от второ и много се съмнявам,че ще имаме.

                                Коментар

                                Working...
                                X