IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

П/(п?)резидент: Що е то и има ли почва у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение

    Като цяло доста нелеп случай и показност, която не е нужна..
    Да но, ето: Самозаравя се. И някакви наивници, току припяват, колко „ Достоен” бил..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Откак научих, че президентът кара дрон, ми олекна. Хеле. Той шъ нъ упрай.
      Като цяло доста нелеп случай и показност, която не е нужна..

      Коментар


      • Откак научих, че президентът кара дрон, ми олекна. Хеле. Той шъ нъ упрай.

        Коментар


        • Днес, президентът рекъл нещо умно по отношение записа на Боко. Евала. Нацията се нуждае от един, дето, периодично, да ръси умности срещу цяла президентска заплата. Във ФБ, колко народ, само, е дори по-адекватен и то, съвсем без пари. Нещо по-лошо, дори: Хората си плащат (за достъп до нета), само и само, да кажат нещо.

          ...Развалиха я тая държава, 'баси.
          Last edited by Pyramid; 16.06.2020, 20:19.

          Коментар



          • offnews.bg
            Борисов за чата с Божков: На моето 10-годишно телефонче няма кирилица | Политика

            Както една кака навремето беше казала, че по Вайбър съм я набрал. Аз тогава не знаех и какво е Вайбър, а моят телефон няма такива функции, призна премиерът...

            ИСТИНСКИ ДИГИТАЛЕН ПРЕМИЕР..КАК ДА НЕ СИ МУ ОПОЗИЦИЯ..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Остава да посочиш, кои бяха белите станции..Тези които плашеха народа със чували с трупове и ЯКО СМЪРТ ЛИ.
              Те и сега плашат.
              Очакват се втора, трета и повече вълни с чувалите с труповете.
              Така ще приучат стадото да ги слушка безпрекословно под заплахата когато им скимне на ония отгоре пак да те вкарат на затворено в обора с фалшиви медийни числа като повод. А после и без повод и който не е с маска и се прави на самостоятелно мислещ, яко затвор!

              Да си контра на тази тенденция си е достойно за президент, а и за всеки гражданин, а не уфсъ.

              Коментар


              • В България държавническото поведение е да слееш държавата с мафията и да си първи по корупция и бедност в ЕС..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение
                  В тази тема отдавна не е писано, но някак си ми се прииска да говорим за президента Радев. През цялото извънредно положение беше черна станция, държа се неуважително и беше винаги на контра. Така няма как да бъде приет сериозно. Не, че хората в правителството са цвете, но да им опонираш за всичко не е ок.
                  Ами той, когато мо е да направи нещо, се помайва и после, изведнъж, дай да конфликтуваме с Боко. Последния не го трая, обаче, ако ТОВА, на Радев, е държавническо поведение аз, сигурно, съм сбъркал държавата, в която съм се родил.

                  Коментар


                  • Остава да посочиш, кои бяха белите станции..Тези които плашеха народа със чували с трупове и ЯКО СМЪРТ ЛИ..Знаеш ли , че само в БГ нямаше помощ за всеки гражданин..Даже в Сърбия и Македония дадоха по 100 евро на всеки..Всички не могат и не трябва да лижат задниците на крадливата шайка , както го правят троловете..

                    Коментар


                    • В тази тема отдавна не е писано, но някак си ми се прииска да говорим за президента Радев. През цялото извънредно положение беше черна станция, държа се неуважително и беше винаги на контра. Така няма как да бъде приет сериозно. Не, че хората в правителството са цвете, но да им опонираш за всичко не е ок.

                      Коментар


                      • Е какво да мисля, нали вчера Стани-шеф беше намествн сред щайгите за износ? За Курумбашев ме бОли фарът... С наместването на Стани-шеф, бсп си вкара автогол и, ама наистина, направи седмито място в листата си неизбираемо. Правят, каквото правят и, ето, в 93-тата минута -автогол. Барем да беше от 10-ти насетне /нали уж има преференции, който го иска там, ще го посочи/ ама не. Не искат те да управляват, и толкова.
                        Виж, Радев защо трябва да питат, не ми е ясно. Нали уж демокрация?

                        Коментар


                        • https://m.dnevnik.bg/politika/2019/04/14/3419317_shefut_na_kabineta_na_prezidenta_ivo_hrist ov_shte_e_v/
                          Шефът на кабинета на президента Иво Христов ще е в евролистата на БСП.


                          А какво ще кажете за това?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
                            Президентът у нас има основно представителни функции. Така че г-н Радев се пъчи, но от него нищо не зависи.
                            Той, че се пъчи - пъчи се. Обаче, от него, ЗАВИСЯТ много неща...
                            ...за повечето от които, предпочита да се прави, че "не зависят" или, че "не знае".
                            - Знае, но си трае. Ей това, ама никак, НЕ МИ ХАРЕСВА.
                            Относно функциите:
                            НЕ СА "само представителни". Ако би било така, що не избрахме някой по-цапнат в устата, да ги реди едни сладки и т.н.?
                            Например, да е Върховен главнокомандващ. НАПЪЛНО действена функция, има подготовка за нея...
                            ...и бяга по тъча, като го питаш за дронификацията на ВВС. Мълчи като...нямам добра дума за това.
                            Може да си развъжда къртици под носа, прави го, а они го водят за носа. Е, що за президент е това?
                            - За Фефка Фафева не говоря, там трагедията лъщеше отдалеч, че е папагал. Ама г-н Радев? ТОЙ да нехае... Сигнализиран е ДАНС по случая...
                            ...И НИЩО.
                            ЕГАТИ.

                            - Иначе, да коментира тъпото Цв. и аферата с апартаментите - може, ТУК - "Голям". Що се ослушва, обаче, за горните точки - МИСТЕРИЯ.

                            - И тэ така.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
                              Президентът у нас има основно представителни функции. Така че г-н Радев се пъчи, но от него нищо не зависи.
                              Грешиш!
                              Прочети Конституцията на България на първо време!

                              Коментар


                              • Президентът у нас има основно представителни функции. Така че г-н Радев се пъчи, но от него нищо не зависи.

                                Коментар

                                Working...
                                X