IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

П/(п?)резидент: Що е то и има ли почва у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Гражданите нямат КФН, с която да размажат мутрата на нечий бизнес.
    Гражданите нямат ББР да купи акциите им на двойна цена.
    Гражданите нямат Комисия по хазарт да си затвори очите за 700 млн.лв.
    Гражданите нямат ТЕЦ да им уредят студен резерв.
    Гражданите нямат охрана от НСО.
    Гражданите нямат депутати да им опростят задължения от 58 млн.лв., за да си купят телевизия.
    Гражданите нямат телефона на шефа на митниците, за да спрат проверка.
    Гражданите нямат власт да си купят апартамент от Артекс на половин цена.
    Гражданите нямат кмет на София и шеф на ДНСК да им разреши строеж на небостъргач.
    Гражданите не продават българско гражданство на албанци и косовари.
    Гражданите не спят с пистолет до главата.
    Гражданите не държат пачки евро в чекмеджето.
    Гражданите нямат олигарси, които да им носят 60 млн.лв. в плик.
    Гражданите нямат стая за срещи в “Осемте джуджета”.
    Гражданите не са женени за Шехерезада да ги намести в борда на Булгартрансгаз.
    Гражданите нямат “дрийм тийм”- октопод в Хасково.
    Гражданите не строят гранични огради на двойна цена.
    На гражданите никой не гарантира “пълен съпорт” за нищо.
    Гражданите не лъжат, че на 27 години са били с пионерска връзка.
    Гражданите не лъжат, че е нямало Хумана за дъщеря им, когато е на 14 години.
    Гражданите не лъжат, че при баща-полковник са закусвали филии с мас.
    Гражданите не лъжат, че от членове на БКП са станали десни консерватори.
    Гражданите не лъжат, че дядото-хирург на бит от полицаи протестиращ студент ги е спрял да учат в Лондон и Париж.
    Конграчулейшънс.
    Гражданите скъсаха връзката с вас.
    Истински важното вече не е кога ще си отидете.
    А как ще поправим щетите, които нанесохте.....
    Това същото може да се напише за всяка една власт и всяко едно управление по света и у нас. Нарича се ПОПУЛИЗЪМ, и е любим похват на всеки един нереализирал се неудачник, изпаднал в дива завист и злоба. Да не казвам за Дънинг-Крюгер, които обясняват защо този неудачник се идентифицира с целия народ, и дори сам си вярва. Това е нелечимо болестно състояние, и за съжаление много хора страдат от него. Основния сиптом е прекалено високата самооценка за собственото величие.



    Коментар


    • ГЕОРГИ КАДИЕВ


      Гражданите нямат КФН, с която да размажат мутрата на нечий бизнес.
      Гражданите нямат ББР да купи акциите им на двойна цена.
      Гражданите нямат Комисия по хазарт да си затвори очите за 700 млн.лв.
      Гражданите нямат ТЕЦ да им уредят студен резерв.
      Гражданите нямат охрана от НСО.
      Гражданите нямат депутати да им опростят задължения от 58 млн.лв., за да си купят телевизия.
      Гражданите нямат телефона на шефа на митниците, за да спрат проверка.
      Гражданите нямат власт да си купят апартамент от Артекс на половин цена.
      Гражданите нямат кмет на София и шеф на ДНСК да им разреши строеж на небостъргач.
      Гражданите не продават българско гражданство на албанци и косовари.
      Гражданите не спят с пистолет до главата.
      Гражданите не държат пачки евро в чекмеджето.
      Гражданите нямат олигарси, които да им носят 60 млн.лв. в плик.
      Гражданите нямат стая за срещи в “Осемте джуджета”.
      Гражданите не са женени за Шехерезада да ги намести в борда на Булгартрансгаз.
      Гражданите нямат “дрийм тийм”- октопод в Хасково.
      Гражданите не строят гранични огради на двойна цена.
      На гражданите никой не гарантира “пълен съпорт” за нищо.
      Гражданите не лъжат, че на 27 години са били с пионерска връзка.
      Гражданите не лъжат, че е нямало Хумана за дъщеря им, когато е на 14 години.
      Гражданите не лъжат, че при баща-полковник са закусвали филии с мас.
      Гражданите не лъжат, че от членове на БКП са станали десни консерватори.
      Гражданите не лъжат, че дядото-хирург на бит от полицаи протестиращ студент ги е спрял да учат в Лондон и Париж.
      Конграчулейшънс.
      Гражданите скъсаха връзката с вас.
      Истински важното вече не е кога ще си отидете.
      А как ще поправим щетите, които нанесохте.

      Коментар


      • Светлана Божилова в "ДЕНЯТ с В.Дремджиев", 21.7.20, По TV+ и TV1


        https://www.youtube.com/watch?v=I8gS...&feature=share

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gianny Разгледай мнение
          Подсказах достатъчно, по медиите е изтекла информация - проучвайте или не проучвайте за себе си, без значение е.
          Очернянето на Бонев също нищо не променя, няма капацитет да предизвика никакви размествания в политиката, затова е безпредметно и не може да бъде цел. Толкова подмяна се е извършвала в прехода, че нито ще си първия, нито последния да се закачи на празна кука. Успех
          Е дали ще успеете да го очерните времето ще покаже.Аз не се закачам за никого.С политика не желая да се занимавам.Не ме блазнят постове и пари.Тука категорично сбърка както предполагам и за Бонев...Дтъжте Бойко докато останете само цигани и гербаджии по тая земя.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Да де , но от двамата май ти си пропадналия. Там, долу, на дъното.

            Чувал съм тези брътвежи вече. Кажи нещо ново.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Не ме е "подпукал" Гешев. За ваше тролско съжаление, съм чист. ПРЕДЕЛНО чист.

              За пореден път, ще бъда убран и ще ти река следното:
              Ако докажеш т.нар. "измама в особено големи размери", тутакси, слагам ръцете напред, бутвам ги в белезниците, и влизам в дранголника.
              Дотогава, ТИ си оставаш един пропаднал, неблагодарен клеветник.
              Да де , но от двамата май ти си пропадналия. Там, долу, на дъното.

              Last edited by X_Y; 21.07.2020, 19:05.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Подсказах достатъчно, по медиите е изтекла информация - проучвайте или не проучвайте за себе си, без значение е.
                Очернянето на Бонев също нищо не променя, няма капацитет да предизвика никакви размествания в политиката, затова е безпредметно и не може да бъде цел. Толкова подмяна се е извършвала в прехода, че нито ще си първия, нито последния да се закачи на празна кука. Успех

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Борис Бонев не е прав,мутрите пак победиха.Сега след толкова пари всички ще млъкнат и порционите ще се
                  разпределят.
                  Ще видим. Боко и Гвшев трябва да се махат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Отдавна съм престанал да споря с тебе поради простата причина, че на сайта ти има явна измама, противоречаща на физичните закони. Ти не положи никакви усилия да докажеш, че това не е така. Само тропна с крака като малко дете и демонстративно отказа да изтриеш измамата, грешната схема и правописните грешки от сайта си.

                    Моите съболезнования, но до доказване на противното ще те считам за измамник. Както сам виждаш и други хора са на същото мнение, така че не съм аз виновника за това. След като хората те смятат за измамник, а не за "велик изобретател", значи всеки един от тях си има някакво собствено основание. Имам си го и аз, и то няма да се промени, особено ако продължаваш да обиждаш наляво и надясно хората в некомпетентност, и мене в това число.

                    ПП: Не ми отговаряй, защото отдавна си в моя игнор, и въобще не ми пука какво пишеш. Само ме е яд, че в която и тема да вляза, то все си там с цел спамене с нула бита информация.
                    Матеев, докато бъркаш температура с топлина, за мен, точно пък, Компетентен, не си. яече не.
                    Отделно, как се изчислява кпд, също, излезе че, НЕ си наясно. Съответно, не показа нито един физически закон, който, съм бил твърдял, че е бил нарушен. Напротив: Убедено твърдя, нашите изделия, се подчиняват НА ВСИЧКИ закони. (Това, че вие не сте наясно със законите, е въпрос отделен).
                    Накратко,
                    Толкова можеш, простено да ти е.
                    Все тая, прочее. Докато спазвам законите, съм неуязвим за ... ***.
                    А ТАЗИ тема, аз я пуснах, ако не си забелязал. Приветствам глаголенето ти по нея, т.к. има нужда.
                    САЛАМ!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
                      https://www.youtube.com/watch?v=6xN5...&feature=share
                      Борис Бонев в "ДЕНЯТ с В.Дремджиев", 20.7.20, По TV+ и TV1
                      Борис Бонев не е прав,мутрите пак победиха.Сега след толкова пари всички ще млъкнат и порционите ще се
                      разпределят.
                      Last edited by Grosss; 21.07.2020, 18:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Доказателства някакви имаш ли или да очерним всеки който е против шайката
                        Точно ти ли говориш за „доказателства”, Мними?
                        Last edited by X_Y; 21.07.2020, 18:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gianny Разгледай мнение

                          Да, браво, така се прави. Търси и ПР-ката му Иветте Добромирова. Същата съвместява пиарството и в Нове Холдинг на Васил Божков. С чии други пари Борката можеше да направи кметската си кампания. Поздравления
                          хаштагбъдитъпникойнямадаучудиш
                          Доказателства някакви имаш ли или да очерним всеки който е против шайката

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Не иска да направи партия...ще го принудим да направи Спаси България..време е такива младежи да поемат стига стари боклуци.Аз почвамда го търся из фейсбука и да го кандардисвам
                            Да, браво, така се прави. Търси и ПР-ката му Иветте Добромирова. Същата съвместява пиарството и в Нове Холдинг на Васил Божков. С чии други пари Борката можеше да направи кметската си кампания. Поздравления
                            хаштагбъдитъпникойнямадаучудиш
                            Last edited by gianny; 21.07.2020, 16:59.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Отдавна съм престанал да споря с тебе поради простата причина, че на сайта ти има явна измама, противоречаща на физичните закони. Ти не положи никакви усилия да докажеш, че това не е така. Само тропна с крака като малко дете и демонстративно отказа да изтриеш измамата, грешната схема и правописните грешки от сайта си.

                              Моите съболезнования, но до доказване на противното ще те считам за измамник. Както сам виждаш и други хора са на същото мнение, така че не съм аз виновника за това. След като хората те смятат за измамник, а не за "велик изобретател", значи всеки един от тях си има някакво собствено основание. Имам си го и аз, и то няма да се промени, особено ако продължаваш да обиждаш наляво и надясно хората в некомпетентност, и мене в това число.

                              ПП: Не ми отговаряй, защото отдавна си в моя игнор, и въобще не ми пука какво пишеш. Само ме е яд, че в която и тема да вляза, то все си там с цел спамене с нула бита информация.
                              А такааааааааааа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
                                https://www.youtube.com/watch?v=6xN5...&feature=share
                                Борис Бонев в "ДЕНЯТ с В.Дремджиев", 20.7.20, По TV+ и TV1
                                Не иска да направи партия...ще го принудим да направи Спаси България..време е такива младежи да поемат стига стари боклуци.Аз почвамда го търся из фейсбука и да го кандардисвам

                                Коментар

                                Working...
                                X