IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Македония (+18)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 120 секунди траела средбата меѓу претседателот Ѓорге Иванов и премиерот Зоран Заев и министерот за надворешни работи Никола Димитров. Иванов ги прашал Заев и Димитров дали ја имаат на писмено спогодбата со Грција. Откако добил потврден одговор, претседателот на премиерот и шефот на дипломатијата само им рекол дека нема потреба да го продолжат состанокот, дознаваме од извори во претседателскиот кабинет.
    120 секунди продължи среща между президента георге иванов и премиера зоран заев и външния министър никола димитров. иванов попита заев и димитров дали са го имали в писмен договор с гърция. след като получи потвърден отговор, председателят на премиера и шефа на дипломацията току-що им каза, че не е необходимо да продължаваме срещата, ние се учим от източници в президентския кабинет.


    Коментар





    • Прочети още на: https://www.bgonair.bg/listing/sutreshen-blok


      Видеото е интересно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
        Дано да не се приеме името Северна Македония, не е в полза на нашите братя македонци. По-добре да се помисли за името Велика Македония, по подобие на Великобритания например. Велика Македония е по-правилното име, най-малкото за да се покаже какво е миналото и какво трябва да е бъдещето на страната. Колкото за обединение след време с други македонски области, също е вариант, всичко зависи от населението и съответно референдуми по въпроса.
        Да, да, дори Великолепна Македония ми звучи още по-добре. С този площад-слънце в центъра на државата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
          Пепел ти на устата!
          Те и без това вече са толкова велики, че Чък Норис не иска и със самолет да прелита над Македония. Па станат ли и Велика, самолетите ше требе с поклон да минават над нея...
          Според мен е редно и България да се намеси в този спор и да подкрепи по-подходящо има за Македония. И Република Македония е добро име, и Велика Македония е добро име. Стига само сме седели отстрани и да не помагаме.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
            Дано да не се приеме името Северна Македония, не е в полза на нашите братя македонци. По-добре да се помисли за името Велика Македония, по подобие на Великобритания например. Велика Македония е по-правилното име, най-малкото за да се покаже какво е миналото и какво трябва да е бъдещето на страната. Колкото за обединение след време с други македонски области, също е вариант, всичко зависи от населението и съответно референдуми по въпроса.
            Пепел ти на устата!
            Те и без това вече са толкова велики, че Чък Норис не иска и със самолет да прелита над Македония. Па станат ли и Велика, самолетите ше требе с поклон да минават над нея...

            Коментар


            • Дано да не се приеме името Северна Македония, не е в полза на нашите братя македонци. По-добре да се помисли за името Велика Македония, по подобие на Великобритания например. Велика Македония е по-правилното име, най-малкото за да се покаже какво е миналото и какво трябва да е бъдещето на страната. Колкото за обединение след време с други македонски области, също е вариант, всичко зависи от населението и съответно референдуми по въпроса.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Ми радвам се, че ти си ги рисувал, аз такива карти съм гледал вкъщи като малък.
                Иначе за името - не се притеснявайте, самите маляки ще го отхвърлят. Те са царе в обещаването и недаването, като после се оправдават с уж "волята на народа", щото нали демокрация и дъра-бъра. Не веднъж сме им яли попарата и ние, и ЕС по този повод. Така че все тая какво име са се "разбрали" Ципурата и Зайко - то няма да мине пред самите маляки! Сега чакайте протестите у маляшко и промяната на 180 градуса в мнението на ципурко, докато ние си чешем клавиатурите...
                Е, аз не съм измислил картографията. Говоря за конкретната карта, която се появи в интернет на базата на моя публикация, с малка поправка под р. Бистрица, която и при мен я имаше, ама комп.-графикът нещо я затри. Според мен и в Атина, и в Скопие това име трудно ще мине. Но може ги натиснат отвън. Лошото е, че ние сме като препарирани и нямаме пробългарска македонска политика. Сам се досещай защо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Няма да мине много време и ще почнат да ревът за обединение на цяла Македония.В Румъния вече всички
                  са чисти румънци,в Сърбия прави сърби.Който не вярва как се ликвидира българщината да посети Кърджали и
                  Североизточна България.
                  Бил съм и на двете места - българщината не е ликвидирана, въпреки че 30 години се води проДПС политика. Все още Кърджали си е български град (града, не общината, в която всички села са 100% турски), така че няма чак такава драма. За Североизтока пък съвсем - няма голям град, който да е преимуществено небългарски като етнос!
                  П.С. А за "македонците" - прекалено строго ги съдиш, те 100 години са с промивани мозъци Виж ни нас - 45+30 години родиха такъв нихилизъм, че макетата могат само да мечаят за нашата собствена омраза към България...
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Грую, почна ме учиш, пък праскаш карти, дето аз пръв съм разпространявал, Досмеша ми. Северна си е северна. Те досега това се опитват да ни доказват.
                    Ми радвам се, че ти си ги рисувал, аз такива карти съм гледал вкъщи като малък.
                    Иначе за името - не се притеснявайте, самите маляки ще го отхвърлят. Те са царе в обещаването и недаването, като после се оправдават с уж "волята на народа", щото нали демокрация и дъра-бъра. Не веднъж сме им яли попарата и ние, и ЕС по този повод. Така че все тая какво име са се "разбрали" Ципурата и Зайко - то няма да мине пред самите маляки! Сега чакайте протестите у маляшко и промяната на 180 градуса в мнението на ципурко, докато ние си чешем клавиатурите...
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Съдържа - дренки Пиринско е естествено свързано с Малешията и Серско. Ей ти карта на географската област македония:

                      Ние политика към Македония в тази насока нямаме и не следва да имаме - те са ни братя, ако щат и ескимоси да се пишат, все тая, пак са си българи родом!
                      Като са българи да го докажат с думи и дела ,иначе си остават обикновени безродници/катъри/.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Северна Македония като географско понятие съдържа и Пиринския край. Горна Македония също. Докато Вардарска Македония би могла да включва Солун. Това е гаф на македонската ни политика с потенциал да бъдем изработени вдин ден.
                        Няма да мине много време и ще почнат да ревът за обединение на цяла Македония.В Румъния вече всички
                        са чисти румънци,в Сърбия прави сърби.Който не вярва как се ликвидира българщината да посети Кърджали и
                        Североизточна България.
                        Last edited by Grosss; 13.06.2018, 06:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Най добре Югозападна България или Вардарска България
                          Може и по-така: Република отцепена от Целокупна България. Да им го нацеп..т!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Съдържа - дренки Пиринско е естествено свързано с Малешията и Серско. Ей ти карта на географската област македония:

                            Ние политика към Македония в тази насока нямаме и не следва да имаме - те са ни братя, ако щат и ескимоси да се пишат, все тая, пак са си българи родом!
                            Грую, почна ме учиш, пък праскаш карти, дето аз пръв съм разпространявал, Досмеша ми. Северна си е северна. Те досега това се опитват да ни доказват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Северна Македония като географско понятие съдържа и Пиринския край. Горна Македония също. Докато Вардарска Македония би могла да включва Солун. Това е гаф на македонската ни политика с потенциал да бъдем изработени вдин ден.
                              Съдържа - дренки Пиринско е естествено свързано с Малешията и Серско. Ей ти карта на географската област македония:

                              Ние политика към Македония в тази насока нямаме и не следва да имаме - те са ни братя, ако щат и ескимоси да се пишат, все тая, пак са си българи родом!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Най добре Югозападна България или Вардарска България
                                Да.
                                И мисля, че в такъв случай българите няма да се оплакваме като гърците.

                                Коментар

                                Working...
                                X