IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според медия Кеми Адеосун, която е министър на финансите на Нигерия, вчера е заявила, че добивът на петрол в Нигерия е достигнал 2 200 000 барела на ден. Тоест добивът на петрол в Нигерия рязко се е увеличил спрямо предишните няколко месеца.

    http://af.reuters.com/article/invest.../idAFKBN1621N1

    Според някои анализатори през 2017г. ще се увеличи добива на суров петрол в Иран, Либия, Нигерия, Канада, САЩ, Бразилия, Казахстан, Норвегия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Писах го вече аъа форума. 1988 бяхме на обмен студентски в Ленинград. В музея на революцията разводача ни обяснява, че ако Корнилов през септември 1917 бил превзел Петроград, щял да установи първия фашистки режим. Прихнах, не издържах, толкова смешно беше. Добре че не ме прибраха.
      Fascio-fashion- Италия. И "експертът" Импотехий.
      Въх.
      Фашизмът - идеология на модата. Ни мо'а са запра.
      Last edited by Pyramid; 24.02.2017, 22:17.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Е как да няма, има фашисти, бандерофашисти, ми целия свят са фашисти с изключение на високодуховните.
        Писах го вече аъа форума. 1988 бяхме на обмен студентски в Ленинград. В музея на революцията разводача ни обяснява, че ако Корнилов през септември 1917 бил превзел Петроград, щял да установи първия фашистки режим. Прихнах, не издържах, толкова смешно беше. Добре че не ме прибраха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Италианският фашизъм, защото друг няма, е първично популистки, конструктивно националистичен, социално поетичен в началните си фази. Само че всяка власт извращава и корумпира. Абсолютната - абсолютно.
          Е как да няма, има фашисти, бандерофашисти, ми целия свят са фашисти с изключение на високодуховните.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Не те сравнявам, просто умението ти се доближава до ноговото.
            ​​​​​Абе да питам, що мислиш че фашизма е по-добър?
            Да не би защото същата идеология изповядват в една северна дивашка държава?
            Италианският фашизъм, защото друг няма, е първично популистки, конструктивно националистичен, социално поетичен в началните си фази. Само че всяка власт извращава и корумпира. Абсолютната - абсолютно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid

              Приказки. Що не изброиш признаците, по които съдиш, а? Инак очакваш / не да си тежък, ама още по-по-най/.
              Измамнико, не си пъхай гагата къде трябва и къде не трябва.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron
                Сещам се, преди време, за едни "обединени земеделци", бяха поне 3 /три ;-) /партии...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Национал-социализмът е примитивна идеология. Виж, фашизмът по го бива. Там повече интелектуалци се потрудиха. Как можа ме сравниш с Местан. Доколкото успявам, винаги вкарвам сатирични и иронични нотки.
                  Не те сравнявам, просто умението ти се доближава до ноговото.
                  ​​​​​Абе да питам, що мислиш че фашизма е по-добър?
                  Да не би защото същата идеология изповядват в една северна дивашка държава?
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Национал-социализмът е примитивна идеология. Виж, фашизмът по го бива. Там повече интелектуалци се потрудиха. Как можа ме сравниш с Местан. Доколкото успявам, винаги вкарвам сатирични и иронични нотки.
                    Мдам. А на Лютвито всичко му драма. Яваш викам му, ефенди, а он страда, романтична му душа страдалческа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Еее, от това схващам че сравняваш комунизма с по-съвършенното му братче национал-социализма.
                      Не всички са такива.
                      Тези две идеологии чудесно се развиват в либерална среда. Но са като смъртоносен вирус, който накрая убива приемника си.

                      ПП
                      Следващия път пиши в стил Местан, омайвай сладко, без нищо съществено да казваш.
                      Национал-социализмът е примитивна идеология. Виж, фашизмът по го бива. Там повече интелектуалци се потрудиха. Как можа ме сравниш с Местан. Доколкото успявам, винаги вкарвам сатирични и иронични нотки.
                      Last edited by Trakatrak'; 24.02.2017, 20:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Глей сега, с антикомунистите сте от един отбор, що и едните, и другите следвате сталинската идеологическа матрица, проповядваща маркс-ленинизма като реална проекция на заложената в общественото развитие потенция на диктатура на пролетариата. Такава никъде не се видя да бъде, но още я ругаят като комунистически терор. А той терора си е лумпено-ентелегентски. Ех, Пол, Пол, Пол Пот и ти Йенг Сари, къде ли ви разнасят кокалите?
                        Еее, от това схващам че сравняваш комунизма с по-съвършенното му братче национал-социализма.
                        Не всички са такива.
                        Тези две идеологии чудесно се развиват в либерална среда. Но са като смъртоносен вирус, който накрая убива приемника си.

                        ПП
                        Следващия път пиши в стил Местан, омайвай сладко, без нищо съществено да казваш.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          По реакцията на това тук ще си проличи кой кой е. Няма безгрешни и който най-кряка срещу "другите", най-вероятно, сам е от същото тесто. Оттам, тролците, колкото по,-впещят, толкоз по-добре,нечист им косъмът: Справка-Импот..Ей и измамите.
                          Глей сега, с антикомунистите сте от един отбор, що и едните, и другите следвате сталинската идеологическа матрица, проповядваща маркс-ленинизма като реална проекция на заложената в общественото развитие потенция на диктатура на пролетариата. Такава никъде не се видя да бъде, но още я ругаят като комунистически терор. А той терора си е лумпено-ентелегентски. Ех, Пол, Пол, Пол Пот и ти Йенг Сари, къде ли ви разнасят кокалите?
                          Last edited by Trakatrak'; 24.02.2017, 19:33.

                          Коментар


                          • По реакцията на това тук ще си проличи кой кой е. Няма безгрешни и който най-кряка срещу "другите", най-вероятно, сам е от същото тесто. Оттам, тролците, колкото по,-впещят, толкоз по-добре,нечист им косъмът: Справка-Импот..Ей и измамите.

                            Коментар


                            • В тази логика, лустрация за убеждения не може да се прави. Щото, утре примерно, ще дойде някаква диктатура, и ще те лустрират,що си пикал накриво. ;-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron
                                Аз съм на Европейския бряг,
                                за лустрация и отмяна на давността за престъпленията на комунистическия режим, както и изучаването на престъпленията на този режим в средните и висшите училища
                                Ти на кой бряг си? Знам, на Евроазиатския си
                                Аз съм на брега, който казва "Никаква давност ИЗОБЩО за всякакви престъпления. Както за тези на комунисти, така и на други партийни и безпартийни тарикати" . Престъпленията ги прави ЛИЧНОСТТА, А НЕ ВЯРВАНИЯТА И ИДЕОЛОЖИИТЕ, КОИТО ТЯ СПОДЕЛЯ." И антикомунисти-негодници има, нима да такива лустрация няма? Айси*тир, окупанти на "справедливост и порядъчност". Шибани "демо-крадци".

                                Коментар

                                Working...
                                X