IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://desebg.com/index.php?option=c...rticle&id=1712

    Защо ли не се учудвам. Комунистче,ДС ДОНОСНИК, не агент а ДОНОСНИК. Роднина на правешкият помяр бай тошо?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

      Амииии "санкциите срещу мужика" се изразяват най-общо в това, че не купува масло, а ...палмово масло, или не купува месо, а ...."палмово" месо .
      От друга страна, като "санкциЙ" би могло да се приеме и РЕАЛНОТО намаляване на дохода на мужика, с който той вече не може да си позволи тройной, а минава директно на боярищник ...или друг още по-евтин препарат...засега за вана, скоро за кенеф.
      Ако ме питаш за търговското ни салдо със самая магучая, то ФАКТИТЕ (ама не алтернативните) са, че то се подобрява неимоверно за последните 3 години, но като оборот е нищожно спрямо това, което имаме с ВИСОКОПЛАТЕЖНИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ от ЕС.
      А потърпевши от всяка една санкция винаги има, въпросът е ти би ли търгувал с някой, който предния ден е набил брат ти и заплашва да набие и теб утре?
      Първо, "санкциЯ" е женски род, мн.ч. "санкциИ", без "й".
      Второ, спадът в дохода на мужика...Абе нямаше ли тук нейдеедни такива икономически механизми, които го причиниха? Петролът падна-Путин наредил, не купуват "от лошите 146 души" - Путин наредил, Путин ги карал да се алкохолизират, а после, им наливал "боярышник". Глупости на търкалета. Салдото ни се пооправи заради цените на петрол и газ, не е толкова от износ натам. А брат ми Украйна още не е бита, че менда идва да бие Рашата. В Украйна не могат нещо разните там олигарси да се разберат, и си правят гражданска война. Съжалявам но, рашките си имат сънародници там, опитват се да помагат, кой с каквото може. Щото дивотията започна от опита за преразпределяне на данъците, ако не ме лъже паметта, после, със забраните за ползване на роден език...Нищо от това не ми харесва, Украйна - поне беше - една прекрасна страна и, ако някой е най-виновен за разрухата, едва ли са толкова външни, колкото вътрешни сили. Отделно, преди Крим, имаше забележителен прецедент, Косово, който Щатите наложиха а сега, видиш ли, нещата били различни. НЕ СА.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        И къде са пусти санкции срещу мужика, сганчица? Къде? "Факт"? Къде тоз "факт", да го видим? За търговското НИ салдо: Интересно какво би било, ако не бяха санкциите. А това, дето "някакви 35 милиона сме изгубили" го кажи на изгубилите /слава Богу, мен това ме подмина/ и да видим, дали ще ти хареса отговорът им. За БВП се радвам. Да кърти, така трябва.
        Амииии "санкциите срещу мужика" се изразяват най-общо в това, че не купува масло, а ...палмово масло, или не купува месо, а ...."палмово" месо .
        От друга страна, като "санкциЙ" би могло да се приеме и РЕАЛНОТО намаляване на дохода на мужика, с който той вече не може да си позволи тройной, а минава директно на боярищник ...или друг още по-евтин препарат...засега за вана, скоро за кенеф.
        Ако ме питаш за търговското ни салдо със самая магучая, то ФАКТИТЕ (ама не алтернативните) са, че то се подобрява неимоверно за последните 3 години, но като оборот е нищожно спрямо това, което имаме с ВИСОКОПЛАТЕЖНИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ от ЕС.
        А потърпевши от всяка една санкция винаги има, въпросът е ти би ли търгувал с някой, който предния ден е набил брат ти и заплашва да набие и теб утре?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

          Ама ти продължаваш да лъжеш на едро,....точно, като корни-корнишона.
          Санкциите от страна на ЕС са срещу 146 граждани, включително представители на руските власти, политици, бизнесмени и силови шефове, както и ръководствата на самопровъзгласените Донецка и Луганска народни републики в Източна Украйна
          НЯМА САНКЦИИ СРЕЩУ мужика!
          Санкциите срещу мужика си ги самоналожи путлер. ФАКТ!
          И аз също, като теб го одобрявам - така ще се премине изцяло на импортозамещение и ще подпомогне родната, православна продукция, а не еврогейското гмо!
          А що се отнася до нас, слава Богу, ХИЧ не ни се отразява (някакви си 35 милиона износ сме загубили), даже НАПРОТИВ, както се вижда от официалните данни на НСИ, търговското ни салдо се подобрява неимоверно. БВП кърти мивки за 2016 година. Излишекът също. ФАКТИИИ, ФАКТИ, все неудобни.....за корнищоните.
          И къде са пусти санкции срещу мужика, сганчица? Къде? "Факт"? Къде тоз "факт", да го видим? За търговското НИ салдо: Интересно какво би било, ако не бяха санкциите. А това, дето "някакви 35 милиона сме изгубили" го кажи на изгубилите /слава Богу, мен това ме подмина/ и да видим, дали ще ти хареса отговорът им. За БВП се радвам. Да кърти, така трябва.

          Коментар


          • Нинова предизвиквала Борисов от Враца. Питала била как ще караме семействата децата да учели като ГЕРБ бил закрил училищата?!? Поредната наглост на г-жа Лъжа.

            Това написа в профила си във Фейсбук ПР-ът на ГЕРБ Никола Николов и допълни:

            „Да се знае: Общият брой на училищата, закрити от БСП в периода 2005-2009 и 2013-2014 е 613.

            ГЕРБ е закрил 169, при това само поради липса на ученици. Освен това, ГЕРБ има открити 4 нови училища. Защо лъжеш, Ниновааа???

            Този постинг ни връща към мрачните месеци около и след Костинбродските избори през 2013 година, когато основна задача пред БСП и ДПС беше изтриването на ГЕРБ от политическата карта на България. Тя беше издигната едва ли не като основна национална доктрина.

            Тогава (паметливите помнят) се разпространяваше една опашата лъжа: „100 000 малки и средни предприятия фалирали по време на управлението на ГЕРБ“. Тя се изговаряше както от фаворитите на БСП, така и от представители на погиналата Синя коалиция и още неродения и после споминал се Реформаторски блок – 1.

            Сметката нямаше как да е вярна, защото малките, да не говорим за средните предприятия по евростандартите трябва да имат между 10 и 50 работници или служители. Другите са микропредприятия. Ако средно 2 милиона души по това време бяха изгубили работните си места, камък върху камък нямаше да остане от ГЕРБ.

            Не щеш ли, по едно време не кой да е, а икономистът Георги Ганев публикува своя – да я наречем проверка по въпроса – от която се оказа, че за периода 2009-2013 година създадените фирми са с 26 000 повече, отколкото са „фалирали“ и я публикува в социалната мрежа.

            Обяснението е просто – в България има огромно количество случайно създадени еднолични дружества, които или нямат/не развиват дейност, или формално се водят в регистрите на агенцията по вписванията. Разбира се има и такива, които фалират, та къде няма?

            Много от тези фирми се заличават доброволно именно поради липса на дейност, заради безсмислието да пускаш всяка година заверени отчети за нещо, което не правиш, или защото преминаваш на длъжност, която по закон не позволява участието ти в такива дружества.

            Но пък освен, че на тяхно място са създадени други нови фирми, 26 000 повече са решили, че си струва да се прави бизнес по това време.

            В днешни дни и с тези лъжи поведението на Корнелия Нинова индиректно подсказва, че реваншизмът от Костинброд е жив. Както и любовта към Живков с цветята пред паметника му. Не е зле да го имаме предвид.
            http://vevesti.bg/113569/ninova-ne-l...dskite-izbori/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              ...Айде сега, Путин сложил санкции на мужика. Откровени глупости. А Корнелия...Така разбира нещата, що се хАбиш. При нас е важно кой как се отразяват санкциите, при нас. И ъгълът, под който ни гледат рАшките. Що може после някой да от адрес от хранилчица, а льошу, льошу...
              Ама ти продължаваш да лъжеш на едро,....точно, като корни-корнишона.
              Санкциите от страна на ЕС са срещу 146 граждани, включително представители на руските власти, политици, бизнесмени и силови шефове, както и ръководствата на самопровъзгласените Донецка и Луганска народни републики в Източна Украйна
              НЯМА САНКЦИИ СРЕЩУ мужика!
              Санкциите срещу мужика си ги самоналожи путлер. ФАКТ!
              И аз също, като теб го одобрявам - така ще се премине изцяло на импортозамещение и ще подпомогне родната, православна продукция, а не еврогейското гмо!
              А що се отнася до нас, слава Богу, ХИЧ не ни се отразява (някакви си 35 милиона износ сме загубили), даже НАПРОТИВ, както се вижда от официалните данни на НСИ, търговското ни салдо се подобрява неимоверно. БВП кърти мивки за 2016 година. Излишекът също. ФАКТИИИ, ФАКТИ, все неудобни.....за корнищоните.

              Коментар


              • Прочее, Западът губи влияние вътре в Русия от тези санкции и, нищо чудно, кога опита да реактивира , да се окаже, че няма какво, оти са го изместили китайци, примерно. Недалновидно е всичко това. Раша, все едно, няма да остави Крим.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Да ме виждаш да съм се притеснил?
                  И за каква русофобия говориш? Аз се радвам за възхода и просперитета на самая магучая економика в мире!
                  Дано продължават благоприятните санкции, та да се рахатясат от еврогейско и пиндоско робство и колонизация.


                  ....само се притеснявам кака корни да не я обвинят в русофобия с неистовите и напъни да отмени (че и да наложи вето, ти да видиш ) на санкциите ....., които путен наложи на мужика.
                  ...Айде сега, Путин сложил санкции на мужика. Откровени глупости. А Корнелия...Така разбира нещата, що се хАбиш. При нас е важно кой как се отразяват санкциите, при нас. И ъгълът, под който ни гледат рАшките. Що може после някой да от адрес от хранилчица, а льошу, льошу...

                  Коментар


                  • Колеги какво мислите за теорията,че сега в Русия управлява двойник на Путин. Я някой по запознат да обясни тази теория. Найстина има разлики,разбира се руснаците твърдят,че това е заради ботокса(то е ясно,че това ще кажат)

                    Коментар


                    • Да ме виждаш да съм се притеснил?
                      И за каква русофобия говориш? Аз се радвам за възхода и просперитета на самая магучая економика в мире!
                      Дано продължават благоприятните санкции, та да се рахатясат от еврогейско и пиндоско робство и колонизация.


                      ....само се притеснявам кака корни да не я обвинят в русофобия с неистовите и напъни да отмени (че и да наложи вето, ти да видиш ) на санкциите ....., които путен наложи на мужика.

                      Коментар


                      • Споко де. Аз се радвам за рАшките. Такива санкции им оказват услуга. Ако питаш мен, да ги удължат с година-две, доде се тяхната икономика научи, че дребен и среден бизнес вместо да се душат,да се поливат трябва.
                        Тя и русофобията ти една такава пишман-фобия. Иди на доктор дано хванеш последния лъч надежда.

                        Коментар


                        • Европейският съюз ще удължи на 15 март с половин година санкциите срещу 146 граждани на Русия и на самопровъзгласилите се републики в Източна Украйна, както и на 37 организации, предаде ТАСС, като се позова на европейски дипломатически източник.

                          Действието на "черния списък" ще бъде удължено от Комитета на постоянните представители (КОРЕПЕР) с техническа процедура, без обсъждане по същество, уточни източникът. "Ситуацията във връзка с Украйна и изпълнението на Минските споразумения не се е променила, затова не се очаква дискусия", поясни той.

                          За последен път "черният списък" за Русия бе удължен с половин година на 15 септември.

                          Санкциите предвиждат замразяване на имущество и забрана за пътуване, засягащи 146 граждани, включително представители на руските власти, политици, бизнесмени и силови шефове, както и ръководствата на самопровъзгласените Донецка и Луганска народни републики в Източна Украйна.

                          Сред 37-те организации са всички известни военни и политически структури на двете сепаратистки републики, с които е забранено европейският бизнес да поддържа каквито и да било отношения.

                          "Черният списък" за Русия и Украйна е само един от трите отделни пакета от европейски санкции. До края на юни т. г. са в сила и секторни икономически ограничения, чието действие се удължава на всеки шест месеца. До края на 2017 г. действат също търговски и визови наказателни мерки спрямо Крим в рамките на стратегията на ЕС да не се признава влизането на полуострова в състава на Русия. Те се удължават на годишна основа.


                          корнишонова??? Защо не е повела революционните бабички още към омразен Брюксел?

                          Коментар


                          • Малко смях:
                            ...
                            - АЗ съм Визионер!
                            /Н.Бареков/

                            Коментар


                            • Балбялоне, казано е: Искаш ли мир, готви се за война. Не може непрекъснато да стягат железен обръч около врата ти - преброй американските бази дори само в Европа - а ти, благодарно и наивно, да ръкопляскаше и само да питаш, кога да се наведеш и да се хванеш за палците. И, после, Рашата е толкова габаритни, че може и с МБР, изстреляна от /далечния/ изток, на запад - ако се наложи, пак да ни изтрие от света. Що цвърчиш, че не разбрах? Същото могат още и Китай, и Индия, и Израел, и Пакистан...А,да:и Щатите. Дай по-ведро, де.





                              ​​​​​​
                              Last edited by Pyramid; 09.03.2017, 15:13.

                              Коментар


                              • [QUOTE=barbaron;n3176719] С ТАЗИ КРАЧКА МОСКВА ХВЪРЛИ СЯНКАТА НА ЯДРЕНИЯ АРМАГЕДОН НАД ЕВРОПА ОТНОВО

                                Аве , Брежнев , кво станА с гръмналата АЕЦ в Русия...Блумбърг що тъй нищо не пишат ? Или е лясковска партенка ...

                                Коментар

                                Working...
                                X