IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За да си президент, не е нужно да си енергиен (или какъвто и да е) експерт. Ти няма да управляваш ръчно аеца, язовира, завода или комбайна.
    Нужна е ясна най-вече ВЪНШНОПОЛИТИЧЕСКА визия и общо, макроикономическо, мениджърско познание....за съжаление боко го изгони, точно заради ясната му позиция по отношение на руската ни енергийна зависимост и заплахата от разкриване на обръчите на другарчето пеееф в южния паток и далаверата белеНЕ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

      Не, аз бих предпочел някой, като Трайчо Трайков, но уви патреотарския народец си обича депърдиоти и ушанки. Матрял.....свикнал съм.
      Случайно го засякох в някоя от телевизиите,говореше,че корупцията в България идвала от БСП и едва ли не ,се е пръкнала от времето на социализЪма....Хубаво,ама според мен,корупцията по тукашните земи се зародила бая по-далеч във времето и има съвсем други корени.СоциализЪма ,може би,само и е допълнил някой и друг нюанс...
      Изводите,които си правя са два:
      Трайчо манипулира публиката с цел да оклепа малко политическия противник,или....
      Трайчо е наивник и ....
      Ако е първото,лошо няма.Клепането е част от политическата игра.
      Но ако е второто....,сори ,ама наивници нямат място в политиката,защото могат да натворят невероятни "лайна"...
      Как ще бори тая корупция,като той не е осъзнал,причините и корените и?!
      Манталитетът на хората трябва да се помени!Моите лични впечатления са ,че за последните поне 200 години ,това не се е случило...Дано да греша!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

        Не, аз бих предпочел някой, като Трайчо Трайков, но уви патреотарския народец си обича депърдиоти и ушанки. Матрял.....свикнал съм.
        Сганта стига с тия шушумиги бе.И оня с баничките и Теменужка и Трайчо са хванати от гората.Нищо не разбират от енергетика слагат ги за министри тея калинки и после ни ги пробутват като Бокови енергийни експерти.Вчера трябваше да слушам глюпостите на Теменужка че сме имали инсталирани 13500 мегавата мощности.Две години изкара тая стрина кат министър и не разбра че трябва да прави разлика между инсталирана мощност и разполагаема.Питам имаме даден ВЕЦ който има изравнител но изравнителя е празен поради липса на вода в случая имаме инсталирана мощност ххх мегавата но разполагаема зироу.Същото е с ТЕЦ който няма гориво с перки коги не дуа ветър и солари когат нема слънце.Не се научи тая женица кво е ток напрежение мощност енергия ампер волт ват и ватчас.....Е те тва са гербавите енегийни експерти.А в държавата си има структури които да казват какво да се прави но техните приказки не се харесват на Боко и компания и затова истинските експерти са със запушени уста.Енергийните експерти на Курнелия са същите калинчовци ма ги дават по талавизоро.Агресивната посредственост и невежество дефилира из всички медии.Дебата за енергетиката не е дебата за Белене....Да не говорим че и тая година тия същите износители на ток ше изпразнят лятос язовирите и зимъска ше надуваме каваля.До сега имахме късмет че АЕЦ работи безаварийно но рано или късно ще се сблъскаме със шамарите.....Не желая повече да говоря.

        Коментар


        • "Новите" лица на БСП
          Кирил Добрев - водач на листтата на БСП в Габрово - заловен през 2000г да пренася контрабандно от Сърбия 215 000 германски марки и 43 000 долара.
          Кирил Добрев не казва за какво са парите от Сърбия
          Работя за първи път с този сърбин, твърди синът на бившия вътрешен министър


          http://www.segabg.com/article.php?id=216317
          Don't work hard, work smart!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            - Предочиташ Рошко Смешното? Сори, не игра. Мамата на нацията? Стига бе, тя по-мъж се изкара и от Ж.Депардийо *по грозотия, иначе, папагал същи.
            СВИКВАЙ.
            Не, аз бих предпочел някой, като Трайчо Трайков, но уви патреотарския народец си обича депърдиоти и ушанки. Матрял.....свикнал съм.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

              Прав си.
              Уви избрахте си точно такова нещо за президентин.
              - Предочиташ Рошко Смешното? Сори, не игра. Мамата на нацията? Стига бе, тя по-мъж се изкара и от Ж.Депардийо *по грозотия, иначе, папагал същи.
              СВИКВАЙ.
              Last edited by Pyramid; 15.03.2017, 11:14.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                Плюете Тиквата, но ще гласувате не за някой свестен, а за БСП.. Те са най-свестни... Жалко за България.
                Мислиш с чужди предикати. Аз съм обявил и продължавам да разяснявам: Ще /АКО!/ гласувамза такива, дали ми писмена, нотариално заверена гаранция, че са си снели имунитета /предварително/ и приемат 10-15% гласове от региона си за собственото си отзоваване в случай доказани корупция, злоупотреби/бездействие с власт и т.н. ГАРАНЦИИ, ЧЕ ЩЕ МЕ ПРЕДСТАВЛЯВАТ. И, АКО избирам, ще е измежду далите такива. Дадат ог БШП-за БШП. Дадат от ГРОБ-за ГРОБ. Дадат патКАоти- за тях. Ако от две-три-повече сили дадат, тогава по симпатии.
                За момента, всички бягат от това та...
                - Жалко за България, наистина.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  На фатмаците е забранено да се занимават с политика.Армията е деполитизирана.А и умствен капацитет няма под фуражката
                  Прав си.
                  Уви избрахте си точно такова нещо за президентин.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                    Пешо, ти ли си?
                    Не баба ти.Айде по сериозно.Това че не харесваме Бойко не означава гласуване за БСП.Няма дори една причина да гласувам за тях.Няма да гласувам и за Бойко щото за Плевен не е отделен дори и лев от европейските фондове.Улиците са рзбити не дупки а трапища то вече асфалт няма.Да не говорим за пътищата до близките села.Все едно сме след световна война.На СДС РБ НР и Дай България не вярвам и думичка щото хората са същите и познавам крадливите им душички.....Затова дома и не ме интересуват
                    Last edited by power grid; 15.03.2017, 09:02.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Ма много знаеш да не си от ДС?Как си представяш да гласувам за Курнелия Таско Желю и темподобни????Айде малко по сериозно.Кой нормален човек ще гласува за идиоти които му вдигаъ данъците за да раздават после парите на цигани и техни хора?
                      Пешо, ти ли си?
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Ма много знаеш да не си от ДС?Как си представяш да гласувам за Курнелия Таско Желю и темподобни????Айде малко по сериозно.Кой нормален човек ще гласува за идиоти които му вдигат данъците за да раздават после парите на цигани и техни хора?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          Плюете Тиквата, но ще гласувате не за някой свестен, а за БСП.. Те са най-свестни... Жалко за България.
                          Ма много знаеш да не си от ДС?Как си представяш да гласувам за Курнелия Таско Желю и темподобни????Айде малко по сериозно.Кой нормален човек ще гласува за идиоти които му вдигаъ данъците за да раздават после парите на цигани и техни хора?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Колкото се по-рядко занимаваш с душевноболни, толкова по-малко можеш да прихванеш. Та, зАрежи, няма сми. Тези по цял ден клечат тук и сигурно, ама съвсем сигурно ;-) не им плащат за това. Както по-миналата година и мен не се опитаха да ме привлекат, за да не ми плащат. Аха. Тури му пепел.
                            - И на ББ тоже. Ще избуее и нейде другаде, тросякът.
                            Плюете Тиквата, но ще гласувате не за някой свестен, а за БСП.. Те са най-свестни... Жалко за България.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                              Айде бягай бе аутист. Едно и също лаеш от сутрин до вечер. Да им пикая и на еврофондовете. КОЙ ОТРКРАДНА ПАРИТЕ ОТ ФОНДОВЕТЕ. КАКВО НАПРАВИХА С ТЕЗИ ПАРИ? КАЛПАВИ МАГИСТРАЛИ И СПОРТНИ ЗАЛИ В СЕЛАТА. А ЗНАЕШ ЛИ АУТИСТЕ,ЧЕ ЧАСТ ОТ ПАРИТЕ СА И ОТ БЮДЖЕТА. ЗНАЕШ ЛИ КАКВА ЧАСТ ОТ ПАРИТЕ СА ПОТЪНАЛИ В ОФШОРНИ СМЕТКИ? ДА ВИ ПИКАЯ И НА СМЕШНИТЕ ЕВРОФОНДОВЕ.

                              БОРИСОВ СЕ ПРОВАЛИ И ТРЯБВА ДА СЕ РАЗКАРА. С БОЛКА НА СЪРЦЕ ЩЕ ГЛАСУВАМ ,ЗА БКП (БСП) ЗАЩОТО БОРИСОВ Е ЕДНО МЕКОТЕЛО. 1% ДА ПРИЛИЧАШЕ НА ЕРДОГАН И ЩЯХ ДА ГО ПОДКРЕПЯ,ЗАЩОТО ЗА ТАЯ КОЧИНА ТРЯБВА ТВЪРДА РЪКА
                              За еврофондовете си прав.Да не говорим че в Плевен няма и лев от тия фондове.Но внимавай щото ще гласуваш за такива дет искат да ти вдигат данъците.И на мен Буци ми е противен още откак се разхождаше с шлифера и се правеше на шериф но за БСП няма да гласувам посмъртно.Що си мислиш че Курнелия Таско Желю и компания са стока....Аз например ги отебавам и никакво гласуване

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                                Айде бягай бе аутист. Едно и също лаеш от сутрин до вечер. Да им пикая и на еврофондовете. КОЙ ОТРКРАДНА ПАРИТЕ ОТ ФОНДОВЕТЕ. КАКВО НАПРАВИХА С ТЕЗИ ПАРИ? КАЛПАВИ МАГИСТРАЛИ И СПОРТНИ ЗАЛИ В СЕЛАТА. А ЗНАЕШ ЛИ АУТИСТЕ,ЧЕ ЧАСТ ОТ ПАРИТЕ СА И ОТ БЮДЖЕТА. ЗНАЕШ ЛИ КАКВА ЧАСТ ОТ ПАРИТЕ СА ПОТЪНАЛИ В ОФШОРНИ СМЕТКИ? ДА ВИ ПИКАЯ И НА СМЕШНИТЕ ЕВРОФОНДОВЕ.

                                БОРИСОВ СЕ ПРОВАЛИ И ТРЯБВА ДА СЕ РАЗКАРА. С БОЛКА НА СЪРЦЕ ЩЕ ГЛАСУВАМ ,ЗА БКП (БСП) ЗАЩОТО БОРИСОВ Е ЕДНО МЕКОТЕЛО. 1% ДА ПРИЛИЧАШЕ НА ЕРДОГАН И ЩЯХ ДА ГО ПОДКРЕПЯ,ЗАЩОТО ЗА ТАЯ КОЧИНА ТРЯБВА ТВЪРДА РЪКА
                                Колкото се по-рядко занимаваш с душевноболни, толкова по-малко можеш да прихванеш. Та, зАрежи, няма сми. Тези по цял ден клечат тук и сигурно, ама съвсем сигурно ;-) не им плащат за това. Както по-миналата година и мен не се опитаха да ме привлекат, за да не ми плащат. Аха. Тури му пепел.
                                - И на ББ тоже. Ще избуее и нейде другаде, тросякът.

                                Коментар

                                Working...
                                X