IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid

    Ми то в казармата по онова време не ходеха само педалите
    Това го кажи на волен, волгин и сие )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid

      Я циганин с отличен български ха ха ха
      Пешо Циганина ли го казва, на пазар го обърна тук.. Бегай, да крадеш жица, "електричарю, енергетико-фермер"!
      The strongest stand last.

      Коментар


      • цитат:

        " Дадено:
        Скандали със Слави.
        Копривщица и нейния статут.

        Да се намери:
        Х-ът, който ни готвят политиците с по-горе споменатия прах в очите.

        Решение:
        ???
        ..."

        Коментар


        • тук за на батковия ли не можете да се разберете още!?
          боко-тиквата сега как ще си ни го върне.... 3 пъти го избират, 2 пъти го свалят..... прост народ, но сега има шанс за по-осезаема пенетрация!
          гууд ни лак!!! както се казва

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            Вие от ДОСТ на какъв език го виждате форума, аз на български ти пиша?
            Ти лъжеш кат купен гласоподавател на ДПС

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              А ти по цел ден киснеш във форума
              Няма срамна работа.
              Само ми е интересно, КАК сутрин и вечер се гледа в огледалото...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Тц... и там пари искат...
                На буклука на политиката отиват ..при маргиналните партии....

                пп Язък за младите, умните, богатите и красивите, дето ги подкрепиха....
                Що язък бе Чичка ?
                Няма как хем да са умни, хем да са ги подкрепили...
                Всеки заслужава съдбата си...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Гатанка: Кога и от кого е писан този текст
                  "За България може да се каже, че е свободна страна. Или по-правилно казано – България е странна свобода. По устройство е държава, в която всеки се устройва, както намери. Намира се на кръстопътя на дребните амбиции. Населението ѝ се състои от бивши, сегашни и бъдещи министри. Занятието на всички се състои в това: сегашните министри да дават амнистия на бившите, а бъдещите – на сегашните. Страната е разделена на 14 окръга, 60 партии, 600 крила, 6 хиляди групи и 6 милиона мнения, като всяко отделно мнение подлежи на разцепление. Разположена е между границите си, а разположените в нея не знаят никакви граници. Снабдена е с железници, чрез които най-лесно се стига до катастрофа. Има добри и уредени прави пътища, обаче поданиците ѝ предпочитат да вървят по кривите, защото са по-утъпкани. Държавата си служи с телефони, а държавниците – с телефончета. Столицата ѝ има обществени сгради и улици, като улиците са пълни с уличници, а обществените сгради с общественици. Случва се обаче и обратното – уличниците се настаняват в обществените сгради, а обществениците се пращат на улицата. Страната има държавен строй, но самият строй не върви под строй. Държавата се управлява от хора, според случая. Случаите пък се управляват от случайни хора. България търгува с всички. Но случва се и обратното – всички да търгуват с България. Националният девиз на държавата е „Съединението прави силата“, поставен върху разединеното Народно събрание, на което му е нужно да намери една сила, която да му направи съединението. Държавният девиз на нацията пък е „Боже пази България“. В случая Бог е натоварен да пази България, вероятно, защото другите са заети да си пазят частните интереси."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Не представяй офиса на РБ за свой лъжата е грях
                    Вие от ДОСТ на какъв език го виждате форума, аз на български ти пиша?
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                      ...От офиса на редовната си българска фирма, която демокрацията не ми отне.. Кой за каквото учил, бегай да копаш сега...
                      Не представяй офиса на РБ за свой лъжата е грях

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        .А ти по цел ден киснеш във форума
                        ...От офиса на редовната си българска фирма, която демокрацията не ми отне.. Кой за каквото учил, бегай да копаш сега...
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          Мен обикновения трудещ се българин къде ме сложи в изброените, селски?
                          На комонетата всички са им русофоби, на теб всички свободомислещи са ти седераси...

                          Елате малко на земята вече...
                          Ние сме на нея.До вчера си подготвих 140 декара за сеитба.А ти по цел ден киснеш във форума

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            НР РБ ДСБ ДаБГ ДБГ Костовци и всичката соросоидна гмеж.Изритаха с кубинка в ....зъ.
                            Мен обикновения трудещ се българин къде ме сложи в изброените, селски?
                            На комонетата всички са им русофоби, на теб всички свободомислещи са ти седераси...

                            Елате малко на земята вече...
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                              Кои нас, бе! Съвсем си надигнал лосиона.
                              НР РБ ДСБ ДаБГ ДБГ Костовци и всичката соросоидна гмеж.Изритаха с кубинка в ....зъ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Да де ама изринаха вас изчегъртаха ви нема парламент нема конта.Са ше лаете само у бат петювата телевизийка....Ха ха ха ха
                                Кои нас, бе! Съвсем си надигнал лосиона.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X