IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според огласената класация на "Репортери без граници" за 2017г- Румъния е на 46-то място, а България на 109-то!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

      Останалите около 300-500 хиляди непредставени в "народното сАбрание" соросоиди, рептили и юдомасони-фашисти.
      По точно , здраве му кажи...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

        Това казвам и аз.
        2 милиона прости, 2 милиона сенилни дъртаци, 1 милион баймангао и 1 милион доганови крепостници. Това е матряла тук. От нийде надежда взорът не види.
        За сметка на това е пределно ясно, към кои (от горните) спада мазната.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          ти към кои спадаш ?!
          Останалите около 300-500 хиляди непредставени в "народното сАбрание" соросоиди, рептили и юдомасони-фашисти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

            Това казвам и аз.
            2 милиона прости, 2 милиона сенилни дъртаци, 1 милион баймангао и 1 милион доганови крепостници. Това е матряла тук. От нийде надежда взорът не види.
            ти към кои спадаш ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Без никаква радост, се налага да се съглася с Харалан Александров. Може и да е простак Б Б но, доста е умен, щом язди държава, така или иначе. Прости са, които му се връзват.
              Това казвам и аз.
              2 милиона прости, 2 милиона сенилни дъртаци, 1 милион баймангао и 1 милион доганови крепостници. Това е матряла тук. От нийде надежда взорът не види.

              Коментар


              • СТЕЛА НИКОЛОВА

                преди 2 мин. ·








                Борисов: "Това е румънски модел - будиш се сутрин, чуваш кого разследват!"
                Не е ве, човече! Румънският модел е будиш се сутрин и разбираш колко човека са осъдили и колко пари са върнали на държавата!..

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=yFzpAdNCpmM

                  Ангелаки Гоцев: Льо Пен е заплаха за почти всички европейски лидери докопали се до властта.

                  Интересно мнение на интересен човек познаващ много добре Франция...не е Барбаронът...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    БОРИСОВ БИЛ МНОГО УМЕН, ЗАЩОТО БИЛ...ПРОСТ...

                    "Бойко Борисов е изключително сложен ум, който умее да се прави на прост, когато трябва..."
                    Думи на политолога ли, антрополога ли Харалан Александров по БНТ, които чух току-що.
                    Онемял съм.
                    Да, има моменти, в които на човек хич не му се иска да е българин...
                    Да си голям ум, защото си имал способността да се правиш на ...прост...Когато трябва, когато било нужно...
                    Майко мила, докъде стигнахме в този живот на колене...
                    Е, ама този слугинаж вече наистина ни взема за канарчета...И то от най-първобитен тип...
                    Всъщност не сме ли наистина такива?
                    Димо Райков
                    Без никаква радост, се налага да се съглася с Харалан Александров. Може и да е простак Б Б но, доста е умен, щом язди държава, така или иначе. Прости са, които му се връзват.
                    Last edited by Pyramid; 26.04.2017, 10:32.

                    Коментар


                    • БОРИСОВ БИЛ МНОГО УМЕН, ЗАЩОТО БИЛ...ПРОСТ...

                      "Бойко Борисов е изключително сложен ум, който умее да се прави на прост, когато трябва..."
                      Думи на политолога ли, антрополога ли Харалан Александров по БНТ, които чух току-що.
                      Онемял съм.
                      Да, има моменти, в които на човек хич не му се иска да е българин...
                      Да си голям ум, защото си имал способността да се правиш на ...прост...Когато трябва, когато било нужно...
                      Майко мила, докъде стигнахме в този живот на колене...
                      Е, ама този слугинаж вече наистина ни взема за канарчета...И то от най-първобитен тип...
                      Всъщност не сме ли наистина такива?
                      Димо Райков

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Не разбирам какво ме питаш? Мен никой не ме е изнудвал. Имам земя и я давам на арендатори, но да ме изнудват?
                        И кой е тоя Камен ку?
                        Камен Балбузанов Куката уж страшилището на Плевен и региона.Нещо като чоков в Бяла слатина.Мен ми е чудно толкова ли са страхливи хората по тия земи? Ако мен ме изнудва някакъв селски тарикат сега нямаше да е арестуван....... На тоя май и ченгетата в Плевенско работят за него. Добре,че от София пращаме тежката артилерия малко да внесе ред. Адмирации за сега към волята.... дано не е някаква пушилка.

                        Бойко ГЕРБ ако ме четете. Създайте специализирано звено от добре обучени анонимни спецчасти за борба срещу организираната престъпност и феодалите по региони. Разрешете най-накрая на полицията да използва сила както в САЩ. Може ли някаква си селска тъпа мутра да бяга със 100 км и да блъска коли? Полицията трябва да се научи да стреля първо, после да мисли за правата на хората. Това ще върне респекта към полицията.
                        Това ще ви спечели множество гласове. Направите ли го ще ме спечелите и мен отново. Искаме да видим борба срещу селските мутри и феодали. Тежката организирана престъпност е друга бира и вие добре го знаете. Там каквото кажат от началството, но поне тия дребни тарикати по затворите. Кола за 700 000 а някой пита ли го от каде са му парите? Мисля,че на тоя и имуществото му трябва да се конфискува в полза на държавата.

                        Между другото му гледах снимки на тоя с Кубрат Пулев. Банда смешни мутри. Нямам търпение на кобрата, Кличко или Джошуа да му разбие мутрата на парчета.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                          Гигов ще ми отговориш ли на питанката?
                          Не разбирам какво ме питаш? Мен никой не ме е изнудвал. Имам земя и я давам на арендатори, но да ме изнудват?
                          И кой е тоя Камен ку?
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                            Гигов кажи за Камен ку....ката какво се говори по вашият край. Изнудвал ли те е за земи? Ще влезне ли у затвору или Румен петков ще съдейства
                            Гигов ще ми отговориш ли на питанката?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                              Шегаджия!
                              Волен "патриота" дето работи на ползу роду.
                              И Валерката честният бизнесме....
                              Ша ма скъсаш от смях!
                              Нека мине малко време!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Патриотите са незаобиколим фактор,комисионната не играе.
                                Шегаджия!
                                Волен "патриота" дето работи на ползу роду.
                                И Валерката честният бизнесме....
                                Ша ма скъсаш от смях!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X