IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

    Естествено, че Путин е казал исjината(ти).. Мхм, а ако минеш през Пакистан, там също са били македонски (по-точно гръцки) земи по времето на Александър, значи пак си минал през земите на азбуката ни.. Същото важи и за Иран, Турция, Сирия, Армения.. Нашата азбука е отвсякъде наоколо.
    Колко прав е другаря Путин...
    Казах ти- въпрос на тълкуване. Нямам спомен кирил и методи да са били в някоя от изброените държави, но щом казваш........... ще се съглася. Отделно каза че си по голям и по грозен така че
    Това е приключено за мен

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      По принцип путин е казал истината- не съм гледал интервюто, но доколкото знам е казал че азбуката е дошла от македонските земи. Ако ти минеш през гърция и отидеш в турция ти също си минал през гръцките земи. Ако отидеш пак до канада с корабче реално може да се каже че си дошъл от морето в канада. Така че............... въпрос на тълкуване
      Естествено, че Путин е казал исjината(ти).. Мхм, а ако минеш през Пакистан, там също са били македонски (по-точно гръцки) земи по времето на Александър, значи пак си минал през земите на азбуката ни.. Същото важи и за Иран, Турция, Сирия, Армения.. Нашата азбука е отвсякъде наоколо.
      Колко прав е другаря Путин...
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Гледам магарешки направил някакъв апел, някой от тук пишещите няма ли да се познае и тихо по терлици да се изнесе. Сигурно оемджитката се е разпознала, очаквам и баш европееца пенсионер и той да се изнесе- вчера косвено си призна че е inverse, така че е зависим

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

          Изобщо не "излиза" това, не се кандидатирай за аналитик..

          Излиза, че си едно русначе, родено в България.

          Не те чух думичка да казваш, когато Путя обясни, чия е азбуката според него... Това ми стига.
          По принцип путин е казал истината- не съм гледал интервюто, но доколкото знам е казал че азбуката е дошла от македонските земи. Ако ти минеш през гърция и отидеш в турция ти също си минал през гръцките земи. Ако отидеш пак до канада с корабче реално може да се каже че си дошъл от морето в канада. Така че............... въпрос на тълкуване

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

            Не, тия дето си ги описал са от първата група. Наследствените червенотиквеничета. Бойковците са от втората. Там са омг-тата.
            За мен всички са една група. Еднакво неполезни.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              Много ми е смешно, когато тукашните Марков, Колчо, Гигоу и Пешо плюят няКОЙ бивш охранител на някой диктатор. Плюят себе си.
              Не, тия дето си ги описал са от първата група. Наследствените червенотиквеничета. Бойковците са от втората. Там са омг-тата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                И отговор:

                “Най-краткото определение на думата “шайка” е “група хора, обединени от престъпни цели”. “Според мен ГЕРБ са точно шайка – неподправена, с българо-руски традиции, лишена от усет за минимално самовъзпиране в злодействата си...”. “Какъв Премиер на демократична страна може да бъде човек, който е бил сред главатарите на групировките през 90-те години?”

                "Ние никога не сме били членове на БКП, обаче Бойко Борисов, Цецка Цачева и още 18 от ГЕРБ са били. Вдигнете си ръцете. Защо се криете.

                Ахахахахахахаха

                Парламент САМО от комунета. Можеше да се очаква скандалът, КОЙ е най-големо комуне
                Много ми е смешно, когато тукашните Марков, Колчо, Гигоу и Пешо плюят няКОЙ бивш охранител на някой диктатор. Плюят себе си.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • И отговор:

                  “Най-краткото определение на думата “шайка” е “група хора, обединени от престъпни цели”. “Според мен ГЕРБ са точно шайка – неподправена, с българо-руски традиции, лишена от усет за минимално самовъзпиране в злодействата си...”. “Какъв Премиер на демократична страна може да бъде човек, който е бил сред главатарите на групировките през 90-те години?”

                  "Ние никога не сме били членове на БКП, обаче Бойко Борисов, Цецка Цачева и още 18 от ГЕРБ са били. Вдигнете си ръцете. Защо се криете.

                  Ахахахахахахаха

                  Парламент САМО от комунета. Можеше да се очаква скандалът, КОЙ е най-големо комуне

                  Коментар


                  • Да, г-н Кутев, след 45 години комунистическа диктатура и 27 години лицемерен преход, българският народ и особено младите поколения са наясно че основните белези, основните характеристики, с които партията Ви се отличава през всичките години на своето съществуване са арогантност, наглост, демагогия, двуличие, грабителство, а най – безспорните й качества са кръвта и насилието. Бих могъл да ви приведа безброй примери като факти и доказателства за твърдението ми. В декларацията си от петък се подразнихте от твърдението, че комунистическата партия е избивала невинни българи така, както не са го правили и турците. Напълно съм съгласен с Вас. Българските комунисти избиха цвета, елита на нацията ни, така както наистина никой друг не може да го направи, така както могат да го направят само истинските комунисти - да убиват българи без съд и справедливи присъди. След окупацията през 1944 г. комунистическата държава изгражда многократно повече концентрационни лагери за мъчения и убийства на достойни българи от самата нацистка Германия и нейния съюзник в началото на Втората световна война -болшевишкия Съветски съюз.
                    ...
                    Длъжен съм да ви припомня другарки и другари, че от окупацията на България през 1944 до днес - 2017 ни делят 73 години. В цели 63 от тях, с явни или коалиционни правителства е управлявала Вашата комунистическа партия с три поколения дейци: Първото - безродници и убийци, които със сопи и куршуми налагат дивашкия комунизъм - днес заклеймен и обявен за престъпен; Второто - синовете им, партийната номенклатура която разграби държавата, а след ноември – 1989 г. се превъплати в ролята на строител на съвременния капитализъм с отвратителния олигархичен вариант по руски образец; Третото поколение - достойните внучета, днес от лявата страна в парламентарната зала демагогски ни проповядат социална справедливост, морал и нравственост. Е, как няма да сме най-бедната и изостанала страна в Европейския съюз?
                    ...
                    Явно родните комунисти продължават да възприемат България единствено като еднолична тяхна територия в едно с българския народ, територия която не желаят да поделят с никого, пък било то и за доброто на народа.

                    Е, г-н Кутев, не се наемам да коментирам заклинанията ви от миналата седмица, че няма да допуснете ГЕРБ да управлява цели 30 години. Сигурен съм обаче, че с поведението Ви от дните след изборите до днес, вашата партия може да спечели избори или само в Северна Корея или в Сибир. Не знам дали това ще е добре за народите в онези ширини, но поне в България най-после ще настане мир!


                    http://www.faktor.bg/bg/articles/nov...ya-ili-v-sibir

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                      НСИ публикува данни, според които през през март 2017г. производството (добивът на природен газ) в България се е увеличило с 66,7 % спрямо март 2016г., а през март 2017г. производството на твърди горива в България се е увеличило с 24,1 % спрямо март 2016г.

                      Това са поредните добри новини за България.

                      Един мой познат казваше, че в наши дни комунистите не публикуват добри новини за България, защото комунистите най-много мразят България и българите.

                      Да ви напомня, че според данни от НСИ през 2016г. номиналният брутен вътрешен продукт на България се е увеличил с 4,588 % спрямо 2015г., а през 2016г. реалният ръст на брутния вътрешен продукт на България спрямо 2015г. е бил 3,4 %.

                      Да ви напомня, че сега стандартът на живот на хората в България като цяло е по-висок в сравнение с 1989г.
                      Сега хората в България като цяло са по-богати в сравнение с 1989г.
                      Сега хората в България като цяло притежават повече недвижими имоти, притежават повече леки автомобили и повече други стоки за дълготрайна употреба в сравнение с 1989г.
                      Сега хората в България като цяло имат повече пари в банките.
                      Сега номиналният брутен вътрешен продукт на България е по-голям в сравнение с 1989г.
                      Сега износът на стоки от България, смятан в щатски долари, е по-голям в сравнение с 1989г.
                      Сега икономиката на България е по-стабилна в сравнение с края на 1989г.
                      Сега средната продължителност на живота на хората в България е по-висока в сравнение с 1989г.
                      Сега процентът на детската смъртност в България е по-нисък в сравнение с 1989г.
                      Може още много да се добави, важното е, да напомняш ежедневно, има нужда.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • НСИ публикува данни, според които през през март 2017г. производството на природен газ (добивът на природен газ) в България се е увеличило с 66,7 % спрямо март 2016г., а през март 2017г. производството на твърди горива в България се е увеличило с 24,1 % спрямо март 2016г.

                        Това са поредните добри новини за България.

                        Един мой познат казваше, че в наши дни комунистите не публикуват добри новини за България, защото комунистите най-много мразят България и българите.

                        Да ви напомня, че според данни от НСИ през 2016г. номиналният брутен вътрешен продукт на България се е увеличил с 4,588 % спрямо 2015г., а през 2016г. реалният ръст на брутния вътрешен продукт на България спрямо 2015г. е бил 3,4 %.

                        Да ви напомня, че сега стандартът на живот на хората в България като цяло е по-висок в сравнение с 1989г.
                        Сега хората в България като цяло са по-богати в сравнение с 1989г.
                        Сега хората в България като цяло притежават повече недвижими имоти, притежават повече леки автомобили и повече други стоки за дълготрайна употреба в сравнение с 1989г.
                        Сега хората в България като цяло имат повече пари в банките в сравнение с 1989г..
                        Сега номиналният брутен вътрешен продукт на България е по-голям в сравнение с 1989г.
                        Сега износът на стоки от България, смятан в щатски долари, е по-голям в сравнение с 1989г.
                        Сега икономиката на България е по-стабилна в сравнение с края на 1989г.
                        Сега средната продължителност на живота на хората в България е по-висока в сравнение с 1989г.
                        Сега процентът на детската смъртност в България е по-нисък в сравнение с 1989г.
                        Last edited by Ivan2015; 31.05.2017, 09:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron
                          За такива като теб нищо друго не може да се каже, освен "Идиот "
                          " Старши " не мой с лошо бре.....
                          Бъди по - убедителен в писаниците и всиччко ще е ок...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                            От писанието ти излиза че които НЕ харесва госпожина / съпругата от мъжки пол / на ръководителя на Люксембург е Русначе.

                            Е ако това е признака явно съм Русначе......а ти вероятно си обратното .....харесваш госпожинчето.
                            Изобщо не "излиза" това, не се кандидатирай за аналитик..

                            Излиза, че си едно русначе, родено в България.

                            Не те чух думичка да казваш, когато Путя обясни, чия е азбуката според него... Това ми стига.
                            The strongest stand last.

                            Коментар




                            • Пресконференцията на Путин и Макрон във Версайлския дворец

                              Пийте направо от извора, а не от застоялата вода от Кремъл

                              Коментар


                              • https://www.youtube.com/watch?v=FribTKuJhmE

                                Валентин Вацев: Изказването на Путин предизвика оргазъм на българските русофоби.

                                Коментар

                                Working...
                                X