IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Aз съм тука и ше дразня седерастите докато си ръпнете задниците от злоба и ярост.С вас само подигравки за друго не ставате
    ама не си за тука... това е смешното в теб...

    Коментар


    • Белоруссия отказалась от рубля

      Нацбанк Белоруссии не будет учитывать российский рубль в золотовалютных резервах (ЗВР). Регулятор объяснил это переходом страны на международные стандарты. Однако эксперты предполагают, что за этим решением стоят политические мотивы...
      Разбира се че са политически мотиви. Белорусите и те търсят начини да се отърват северните си съседи.
      Но има и не политически мотиви: преди три години Сидзип Ин отказа на руснаците разплащания в рубли с думите:
      Это не валюта и даже не деньги


      Last edited by Имхотеп; 14.06.2017, 17:33.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Aз съм тука и ше дразня седерастите докато си ръпнете задниците от злоба и ярост.С вас само подигравки за друго не ставате
        Потен ли си
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

          Ми прибирай се в азиатския комунистан...
          Aз съм тука и ше дразня седерастите докато си ръпнете задниците от злоба и ярост.С вас само подигравки за друго не ставате

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Ба си демократите ба си еврогейските ценности
            Ми прибирай се в азиатския комунистан...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
              https://deutsche-wirtschafts-nachric...-des-internet/

              Меркел призова за глобален контрол над Интернет . То щото в Германия хич не е контролиран нета ...ама на циментените кратуни щом тъй им харесва , да си я изберат пак !
              Ба си демократите ба си еврогейските ценности

              Коментар


              • https://deutsche-wirtschafts-nachric...-des-internet/

                Меркел призова за глобален контрол над Интернет . То щото в Германия хич не е контролиран нета ...ама на циментените кратуни щом тъй им харесва , да си я изберат пак !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan

                  Нещастнико, все едно да питаш, що населението в затвора паднало и продължава да спада след падането на стените му, въпреки, че условията вътре продължават да са същите, а бившите надзиратели сега са се самоназначили за охрана на мола. Кво ли ти отговарям нещастно пенсионирано милиционерче.
                  По всичи показатели си извън мишената. Няма пенсии, няма /дори/ екс милиционерчета наоколо а това, как се нервиш показва, че съм прав и ме ощастливява. Карочэ, леваций, "опять двойка".
                  Last edited by Pyramid; 14.06.2017, 13:58.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    щот не носа зелени чорапи ...и вратовръзка с ластик .
                    дати пратя пари за чорапи и ластик?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

                      като сърпичук....
                      щот не носа зелени чорапи ...и вратовръзка с ластик .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Ми ентелегентен съм...
                        като сърпичук....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          KAkwo обеща бат бойко на турчина, нищо няма по вестниците, или беше на разходка там
                          Обеща да опитоми, приспи или подкупи с постове гонителите на "наглите бабички" по капепетата. А ако не слушкат, мажоритарни избори до дупка. Въобще, прилагане на бг-примитив технологии на властта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

                            ти как разбра от колхоза?
                            Ми ентелегентен съм...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Като стоплят , че в "страната на неограничените възможности" , не е баш така ...
                              ти как разбра от колхоза?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                                По-находчивите се върнаха още 2009."Тарикатите" през 2012-13 разпродадоха за жълти стинки бая стока взета на лизинг за да съберат пари за обратен билет.Всички са с чар на изпаднали германци.......А има още и още.......
                                Като стоплят , че в "страната на неограничените възможности" , не е баш така ...

                                Коментар

                                Working...
                                X