IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    По пет паметника на султан няма дори и в Турция ,...
    Именно, де именно!!!

    Само при нас го има това, целият център на столицата, че и на почти всички областни и по-малки градчета, да са "обрасли" с "паметници" на окупаторите, без да имаме паметници дори на собствените кханове, царе и други велики личности.....освен по един скромен бюст в Борисовата градинка, добре скрит в сянката на огромните гранитни грозилища с шмайзери в ръце.

    Виждал ли си паметника на Левски в Пловдив? Едно скромно бюстче в подножието на хълма, в нозете на "Альоша". Гнусна рушка смрад!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

      Искаш да ти пусна снимки от средата на 30-те, до средата на 40-те години в Германия ли?

      Казах ти къде са - малка част в музея, по-голямата част демонтирани.

      Точно както се направи същото със съответните "паметници" на червената кочина в Естония, Литва, Украйна, Полша, Румъния и т.н.

      Само при нас 5-етоколонците си ги обгрижват, за да напомнят на робите като скъп символ на изнасилвача.
      Попитай като видиш барби на кого е паметника до парижката света богородица и какво е направил човека. Отделно попитай и къде е погребан наполеон и кои е платил гробницата му

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

        Ами то половината от нашата история сме били част от османската империя бе вате, а само 45 години васали на сесесесерската.
        Да вземем да вдигнем поне по 5 "паметника" на всеки султан, както имаме "паметници" на всякакви русняшки "импета", генерали и други касапи?

        И що не питаш камарадите ти в Германия, къде са паметниците на националсоциализЪма, като част от "историята на държавата"??? Освен в някой музей, подходящо обяснени, що за изродщина са били.
        По пет паметника на султан няма дори и в Турция , ама нищо , ако от тебе зависи в България що да няма !?
        На камарадите в Германия американците им разпореждат кво да събарят и кво да строят...ако не знаеш , Германия си е американски щат .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Никой не говори за вдигане- говорим за съществуващи такива. Виж на рейгън паметника може да го боядисаме в цветовете на дъгата. И къде са националсоциалистическите паметници- какви паметници са издигнати по него време, защо не ме осветлиш
          Искаш да ти пусна снимки от средата на 30-те, до средата на 40-те години в Германия ли?

          Казах ти къде са - малка част в музея, по-голямата част демонтирани.

          Точно както се направи същото със съответните "паметници" на червената кочина в Естония, Литва, Украйна, Полша, Румъния и т.н.

          Само при нас 5-етоколонците си ги обгрижват, за да напомнят на робите като скъп символ на изнасилвача.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

            Ами то половината от нашата история сме били част от османската империя бе вате, а само 45 години васали на сесесесерската.
            Да вземем да вдигнем поне по 5 "паметника" на всеки султан, както имаме "паметници" на всякакви русняшки "импета", генерали и други касапи?

            И що не питаш камарадите ти в Германия, къде са паметниците на националсоциализЪма, като част от "историята на държавата"??? Освен в някой музей, подходящо обяснени, що за изродщина са били.
            Никой не говори за вдигане- говорим за съществуващи такива. Виж на рейгън паметника може да го боядисаме в цветовете на дъгата. И къде са националсоциалистическите паметници- какви паметници са издигнати по него време, защо не ме осветлиш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mario Teran

              Чета ли го, значи ми го пишеш.
              Това е инвестиционен форум, а не хибриден за умствено изостанали симпатизанти на Сидеров като теб.
              Поне една акция имаш ли изобщо? В коя позиция?
              Дали съм изостанал или не, дали имам акции или не - това не е твоя работа. Това е форум където се обменят мнения, идеи и информация. Ако нещо от изброеното не ти харесва си има начин за противодействие- напускаш и си решаваш проблема кардинално. Ако не искаш да напуснеш, това означава че нещо ти харесва/ задържа в този форум. Следователно си съгласен в някаква степен с моето мислене и искаш да четеш моите мнения. А щом искаш да четеш моите мнения, това означава че си съгласен с моите идеи. Апропо събранието на партийната дружинка е след 2 дни в четвъртък от 18ч. Да кажа ли на секретаря че искаш да станеш отново член на БСП

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Kakлошо има в това да се поддържат паметниците чисти и в приветлив вид- това е паметник, не може да изтриеш 45 години от живота на един народ. върви до берлин , до париж, до москва, до лондон, навсякъде паметниците се поддържат, дори и да са на хора предизвикали национални катастрофи.За добро или за лошо обществото трябва да има паметник за това което е станало през даден период. Но щом имаш нещо то трябва да се поддържа чисто.
                Ами то половината от нашата история сме били част от османската империя бе вате, а само 45 години васали на сесесесерската.
                Да вземем да вдигнем поне по 5 "паметника" на всеки султан, както имаме "паметници" на всякакви русняшки "импета", генерали и други касапи?

                И що не питаш камарадите ти в Германия, къде са паметниците на националсоциализЪма, като част от "историята на държавата"??? Освен в някой музей, подходящо обяснени, що за изродщина са били.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Мдаа , шапкарите / пенЦионираните / сте най принципните 'ора !
                  Ако ще се обръщаш към тези общности, мен не ме намесвай, чалма червена...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

                    Средният резултат от един IQ е 100 точки, ама за хора недостижими за твоите среди. С хора в диапазона 85-114 (тоест с два пъти по умни от теб) аз особена работа нямам. Когато махнах от познатите си всичко под 130, се родих.... Спри да ми пишеш, принципен човек съм.
                    Мдаа , шапкарите / пенЦионираните / сте най принципните 'ора !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Средният резултат от един IQ е 100 точки. Повечето хора са в диапазона 85-114. Всеки резултат над 140 е считан за високо IQ. Резултат от над 160 е считан за гениално IQ.

                      Kato гледам какви глупости пишеш едва ли достигаш и 70 точки
                      Средният резултат от един IQ е 100 точки, ама за хора недостижими за твоите среди. С хора в диапазона 85-114 (тоест с два пъти по умни от теб) аз особена работа нямам. Когато махнах от познатите си всичко под 130, се родих.... Спри да ми пишеш, принципен човек съм.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69

                        Иванеееее,Иване,глупаци има навсякъде....
                        Иван е най добрият пример !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

                          IQто ми е колкото е сборно на целия ти род барабар с теб естествено. Над 177, чалма червена...
                          Над 177 !!! Колко фатмака се събрахте за туй АйКю ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

                            IQто ми е колкото е сборно на целия ти род барабар с теб естествено. Над 177, чалма червена...
                            Средният резултат от един IQ е 100 точки. Повечето хора са в диапазона 85-114. Всеки резултат над 140 е считан за високо IQ. Резултат от над 160 е считан за гениално IQ.

                            Kato гледам какви глупости пишеш едва ли достигаш и 70 точки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Не става , щото твойто IQ най пасва на старшинската фуражка ...доказал си се Ентелектуално иляди пъти !
                              IQто ми е колкото е сборно на целия ти род барабар с теб естествено. Над 177, чалма червена...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

                                Що да не си ти такъв? Какво ми пречи, да те обявя за такъв????????
                                Не става , щото твойто IQ най пасва на старшинската фуражка ...доказал си се Ентелектуално иляди пъти !

                                Коментар

                                Working...
                                X