IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Искам да изкажа възмущението си от недостатъчното медийно отразяване на изстрелването на сателита на Булсатком, Да пръждосват всичките уонаби звезди, всичкия силикон, джуки, пр0ститутки, английската кралица и роклята на генералшата от телевизионния екран. Искам изпълнителни директори, инженери, техници, интервюта. Къде беше екрана в центъра на София, който да излъчва изстрелването (може аз да съм в грешка и да не съм се информирал, че има такъв), къде бяха знамената тип американски патриотизъм за масите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ква яснота да внесе.Западняците договори не спазват тва са лицемерни гнусни твари въпреки договора нападнаха СССР.Ама после имаше як бой и ....без сръбска музика
      Сега СА се дърви на Россия, щяла да им унищожи цялата военна инфрастуктура в Сирия за три дни. ТръмПИЧ явно ги е надъхал нещо, ама ще ядат калибри. После СА ще падне под стандарта на Россия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        А, Гросс!

        Очевидно е че си просветен в историята, та би ли внесъл повече яснота по договора Молотов-Рибентроп?
        Ква яснота да внесе.Западняците договори не спазват тва са лицемерни гнусни твари въпреки договора нападнаха СССР.Ама после имаше як бой и ....без сръбска музика

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Ти май не си и чувал за договора от 1949 между САЩ и Германия ,който и днес се изпълнява стриктно.
          http://www.zora-news.com/index.php?o...012&Itemid=123
          Договор като договор, между двете най-развити държави по онова време.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Марков, кажи нещо за филма на Оливер Стоун, как Главния лъжец на Русия му дал фалшиво видео?


            Ето това видео дали на Путин от ФСБ и го излъгали, че хеликоптера е руски в Сирия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              А, Гросс!

              Очевидно е че си просветен в историята, та би ли внесъл повече яснота по договора Молотов-Рибентроп?
              Договор като договор между две от най-големите държави в Европа по него време.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Ти май не си и чувал за договора от 1949 между САЩ и Германия ,който и днес се изпълнява стриктно.
                http://www.zora-news.com/index.php?o...012&Itemid=123
                А, Гросс!

                Очевидно е че си просветен в историята, та би ли внесъл повече яснота по договора Молотов-Рибентроп?
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                  Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж Германия е американски щат? Германия не е американски щат. Германия е федерална република. Германия е независима държава. В момента населението на Германия е около 83 милиона души.
                  Един познат казваше, че целта на ко мо не та та е да ви излъжат.
                  Ти май не си и чувал за договора от 1949 между САЩ и Германия ,който и днес се изпълнява стриктно.
                  http://www.zora-news.com/index.php?o...012&Itemid=123
                  Last edited by Grosss; 27.06.2017, 19:52.

                  Коментар


                  • Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж Германия е американски щат? Германия не е американски щат. Германия е федерална република. Германия е независима държава. В момента населението на Германия е около 83 милиона души.
                    Един познат казваше, че целта на ко мо не та та е да ви излъжат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      ГРУХ-ГРУХ-ГРУХ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        То в България нищо логично няма.

                        Ми то не беха самолети, не беше Лозан Панов, ми ся чета че вчера Павлова уволнила Боршош, пък днес баце го върнал на поста и зèл НДК от Павлова да го дава на културата.
                        бе и ти си прав ......
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          Барба давай да си първи на амбразурата, дан та превари някои.

                          Извън кръга на майтапа , тези истории около Лозан Панов ми изглеждат малко съмнителни.
                          Навремето точно след като се кандидатира за този си пост , се твърдеше че някои неизвестен го блъсна на пешеходната пътека и избягал, след раздуханата по медиите история набра популярност и го избраха на поста. От това блъсване видими щети върху магистрата няма.

                          Сега пък някои му развил болтовете , обаче той продължил да се вози в същата кола и се оплакал чак 2-3 дни публично за това.

                          Нещо не ми изглеждат много логично и двете истории.....
                          То в България нищо логично няма.

                          Ми то не беха самолети, не беше Лозан Панов, ми ся чета че вчера Павлова уволнила Боршош, пък днес баце го върнал на поста и зèл НДК от Павлова да го дава на културата.


                          Други пък по малките градчета крадат обществени фондове и си строят къщи и си купуват нови коли. Вместо да лежат в затвора.
                          Last edited by Имхотеп; 27.06.2017, 18:27.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Барба давай да си първи на амбразурата, дан та превари някои.

                            Извън кръга на майтапа , тези истории около Лозан Панов ми изглеждат малко съмнителни.
                            Навремето точно след като се кандидатира за този си пост , се твърдеше че някои неизвестен го блъсна на пешеходната пътека и избягал, след раздуханата по медиите история набра популярност и го избраха на поста. От това блъсване видими щети върху магистрата няма.

                            Сега пък някои му развил болтовете , обаче той продължил да се вози в същата кола и се оплакал чак 2-3 дни публично за това.

                            Нещо не ми изглеждат много логично и двете истории.....
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • "Ако не бъдат спрени навреме , свинете ще изядат хората. Крайно време е хората наистина да се ядосат, да влязат с ножове в кочината и да прекратят свинската оргия. След това прасетата следва да бъдат направени "на мезета". Къде сте хора? Езиците ли си глътнахте? Страх ви е от едни прасета ли ?!? Днес ще изядат Лозан Панов, утре ще изядат вас. И няма да има кой да ви защити."

                              https://clubz.bg/55572-signal_na_bli...na_lozan_panov

                              Коментар


                              • Vate kakъв ви е проблема на вас, мурзилките с американските санкции? Законите на САЩ важат само в САЩ! Като искат ОМВ, басф еон, уинтершал или който и да било друг, могат да си строят не само северен поток 2 ами и 3, 4, 5... САЩ не могат да им забранят!
                                Така че спрете да виете на умрело.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X