IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts




  • Послание Путина русскому народу: Народ, я тебя посылаю.

    Народ: А чего так?

    Путин: Достали уже. Я тут х*ерачусь по полной за всю страну, хребет согнул, а вы, петухи синильные, одним рейтингом меня башляете. Народ вы или не народ?!

    Народ: Народ.

    Путин: Вот и я говорю, работать кто будет?!

    ( Collapse )
    Народ: Так мы, этта, вроде работаем, нет?

    Путин: Вот именно, вроде. Я позор терплю из-за вас, уже и не приглашают никуда, а пригласят, так нос воротят, мол, русским духом тянет. А вам русский дух уже и не ценность, уже и не скрепа. Требую, чтоб ваша самоотдача у станка не отставала от моего рейтинга!

    Народ: У какого станка?

    Путин: Я вам покажу, у какого. Ишь, распоясались. Я им всё под завязку, а они мне голый восторг и никакого дохода. Вот, почему я на Украине развязал? Чтоб посмотреть, кто с запалом и в угаре патриота, а кто перекрашенный либераст. И что-то не увидел я энтузиазма добровольцев, что-то не узрел я народного подвига. Как чесали зады на своих ватниках, так и чешете. Прадеды осенили себя геройством Порт-Артура, а вы Донецкий аэропорт полгода брали, до сих пор пупки развязаны.

    Народ: А чё за Порт-Артур-то?

    Путин: Учите историю, долбонавты, для вас умными людьми писана. Вот введу барщину и оброк, то-то, дубье, поумнеете. Поделю на сотни, расставлю по цехам, сотниками назначу чечен, Рамзанка списки принес. Будете сачковать – баб лишу. Пусть бабы свое работают с настоящими воинами труда и воздержания от пьянства.

    Народ: Ой.

    Путин: Вот вам и ой. Пить разрешу только вечером, после программы с Киселем, оно и по делу будет. Думу, которая о вас печется, разгоню к чертовой бабушке, пусть теперь обо мне заботится, я устал, мне нужны тепло и ласка. Догоняете?

    Народ: Не вели казнить, батюшка!

    Путин: Цыц, смертники! У меня второй срок семьи нет, так хоть одна телка из народа соизволила предложить?! Я вас спрашиваю! Неужто в русском народе дефицит телок? Или вы только о себе да о себе, а про Путина забыли? Уйду я от вас.

    Народ: Да куда ж ты, отец, от нас-то?

    Путин: В монастырь. Или на Украину, там настоящих пацанов ценят. Или просто с глаз долой, только меня и нюхали.

    Народ: Не вели-и казни-ить!

    Путин: Хорош реветь, суки. Уговорили. Но только теперь так. Каждый приведет двух нацпредателей и сам их расстреляет – во дворе или перед классом. Трудовой подвиг, так и быть, отменяю. Станков, и правда, нету. На нефти будем жить. Сидите по домам и тихо молитесь, чтоб она опять в рост пошла, попы обучат. Пить, повторяю, только на ночь, если не начальник, а начальник после обеда, потому что иначе людя́м не останется. На баб мораторий, тут уж сами доигрались, через месяц отменю. Чё еще? Да вот, у каждого мой портрет, но не для культа, а чтоб я сам наблюдал. И молитесь, молитесь, суки.

    Народ: Алилуя!

    Путин: Да лбы, лбы не расшибите, ироды!


    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Россия «абсолютно непригодна для инвестиций»

      Вы не просто рискуете потерять деньги от инвестиций там. Вы рискуете жизнью.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        По-нежно, де! Не давай повод на модитата да те баннат за груб и невъздържан език, придържай се към темата, 'ку можи. ;-)
        Къде видя повод? Какво по придържано от това? От кога посочването на изречени неистини тоест лъжи, е груб език?
        Значи лъжеца да си лъже, а ние да сме вежливи и да подбираме по-меки думи, с които да му се помолим, да спре да лъже.

        Чета по другите теми че си купил най руската компания- химимпорт- може ли такова нещо, стимулираш руската икономика, а във форума плюеш срещу руснаците
        4 лъжи само в едно изречение........... ??!??
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God"

          Лъжец.
          Лъжци и измамници.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God"

            Лъжец.
            По-нежно, де! Не давай повод на модитата да те баннат за груб и невъздържан език, придържай се към темата, 'ку можи. ;-)

            Коментар


            • 5 пъти, в които Русия и САЩ почти започнаха трета световна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                Е чак пък руска е малко пресилено.Но да - имат проекти с Линдегаз,а те по веригата пък с Газпром.Ослушваха се да строят нитка за Южен поток,но след като не се получи мове да се закачат за Турецкия.....
                Прочети малко повече за химимпорт и тогава говори. Те са точно свързани с руснаците, това че не се афишира е друг въпрос. И наистина че българия работи за тях

                Коментар


                • Спарт, разкажете за този проект моля,
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Тракчо,по желание се запознай с този проект преди да пишеш за Октомврийската революция.

                    https://1917.tass.ru/

                    Last edited by SPART; 14.07.2017, 13:59.
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      Чета по другите теми че си купил най руската компания- химимпорт- може ли такова нещо, стимулираш руската икономика, а във форума плюеш срещу руснаците
                      Е чак пък руска е малко пресилено.Но да - имат проекти с Линдегаз,а те по веригата пък с Газпром.Ослушваха се да строят нитка за Южен поток,но след като не се получи мове да се закачат за Турецкия.....


                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Слаба е и реших да видя тук как е хавата.
                        Чета по другите теми че си купил най руската компания- химимпорт- може ли такова нещо, стимулираш руската икономика, а във форума плюеш срещу руснаците

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                          Правиш се на балама, но Trakatrak ти отговори кратко и ясно

                          СДС бяха фарс, създаден от КДС
                          Да да, точно така, ама след това колко се люспиха, колко се мравчиха, и лукарски и той ли е от ДС. Сиктир бе измекяр. Имущество за 30млрд го продадохте за 3 млрд и сега нямате пари за тока и пак комунистите са ви виновни. Пък ти имаш най малко основание да говориш- бил си комунист, излязъл си като комунист, работил си като комунист, сега изведнъж стана капиталист. Ветропоказател. Вземи смени снимката във фейсбука че с тази хюмнетка си като педал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                            https://www.youtube.com/watch?v=BujnxdsQMl8
                            Срочно!!Меркель призывает ЕВРОПУ не слушать указы США!!
                            И? Ще вееш ли краснъй парцал?
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=BujnxdsQMl8
                              Срочно!!Меркель призывает ЕВРОПУ не слушать указы США!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Ти на борсовата сесия ли си днес ?
                                Слаба е и реших да видя тук как е хавата.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X