IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Ама защо не вземете да го баннете Измамника, само се заяжда...
    Баааа .......... тебе не са ли те изнасилили още '' Нощните вълци'' на Путин , бре ????
    Или , викаш , да списвааш педерасии , не се изисква много ........
    Целия от пъпа надолу си у памперси и тензухи , ама десната ръка - свободна ...и пишеш,пишеш
    'Леб требва 'а са яде...........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
      Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж съм писал глупости и че уж съм коментирал неща, които не разбирам? Това е поредната лъжа на ко мо не та та. Аз не пиша глупости. Коментирам по теми, по които съм достатъчно сведущ за да пиша коментари във форуми.

      Според данни от централната банка на Русия за периода от 08.08.2008г. до 07.07.2017г. международните резерви на Русия са намалели с 187 200 000 000 щатски долара, а само за периода от 30.06.2017г. до 07.07.2017г. са намалели с 1 300 000 000 щатски долара.
      Имаш стил, ама е трагично нелеп.

      Коментар


      • Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж българската политическа партия СДС е откраднала от държавата активи на стойност 100 милиарда лева? Това твърдение на ко мо не та та е поредната лъжа на ко мо не та та. Българската политическа партия СДС не е откраднала активи от държавата.

        Според медия, бившият генерален секретар на ЦК на БКП Петър Тошев Младенов през ноември 1989г. е казал за управлението на българските комунисти, че управлението на Тодор Живков (респективно на БКП) е довело България до "просешка тояга".
        Един мой познат казваше, че комунистите са съсипали България и са докарали страната ни до фалит.

        http://desebg.com/-a-/1392--1989--
        http://desebg.com/2011-01-06-11-54-1...06-10-16-24-38
        http://tsbotev.blog.bg/politika/2011...avashta.816272
        Last edited by Ivan2015; 14.07.2017, 21:20.

        Коментар


        • Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж съм писал глупости и че уж съм коментирал неща, които не разбирам? Това е поредната лъжа на ко мо не та та. Аз не пиша глупости. Коментирам по теми, по които съм достатъчно сведущ за да пиша коментари във форуми.

          Според данни от централната банка на Русия за периода от 08.08.2008г. до 07.07.2017г. международните резерви на Русия са намалели с 187 200 000 000 щатски долара, а само за периода от 30.06.2017г. до 07.07.2017г. са намалели с 1 300 000 000 щатски долара.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Божичко,възможно ли е толкова много логорея на нищоговоренето
            Не точно. "Бий самара, да се сеща Магарето".
            ...но, ако не се, то доказва, че не само е Магаре, ами и кре-тен.
            Last edited by Pyramid; 14.07.2017, 21:40.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Божичко,възможно ли е толкова много логорея на нищоговоренето
              Измамна му работа.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Темата История потъва твърде бързо надолу след публикуване (реакции често няма) и по тази причини предлагам да пуснеш и тук едно известие, че обещаната теза вече е налична и може да се прочете.
                Тук пък твърде бързо се разгръща следващата страница. Ще пусна и тук, щом искаш, но няма да правя епохални открития, а само логически ще преподредя нещата. То пък една логика в революциите!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Предполагаме, че има нещо вярно. И? Какво правим с факта че, при една инвестиция най - рисков фактор е именно инвеститорът? Например, тук чета, че си имал вземане-даване с дупки в земята, при които едни хора - експерти в дупченето - заравят в земята парите на едни други /инвеститори и притежатели на компаниите/. Какво правим с факта, че едните извозват другите при това, в една страна, уж по-пригодна за инвестиции, при което, вторите губят стабилно и предвидимо, докато първите потриват доволно ръце? Ами то, тогава, що и у нас да инвестират, ако властват ... не точно кадърни? В едната страна да не влагаш а в другата - да въпреки, че такива като теб път за изход не виждат, що им не требе, а инвесторите -рискови, що се занимават с хазарт, вместо да опознаят в какво си вкарват парите? Т'ва тролците, сте голяма напаст, да пази Господ.
                  Божичко,възможно ли е толкова много логорея на нищоговоренето

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    Ще прегледам и ще коментирам. Възможно е да сме в една писта с този сайт, макар да съм много по-неосведомен от руснаците щото там са изворите. Ала си имам няква теза и ще я изложа на подходящата дата. Тогава бая ще вали, та ще има време за два параграфа.
                    Темата История потъва твърде бързо надолу след публикуване (реакции често няма) и по тази причини предлагам да пуснеш и тук едно известие, че обещаната теза вече е налична и може да се прочете.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                      Тракчо,по желание се запознай с този проект преди да пишеш за Октомврийската революция.

                      https://1917.tass.ru/
                      Ще прегледам и ще коментирам. Възможно е да сме в една писта с този сайт, макар да съм много по-неосведомен от руснаците щото там са изворите. Ала си имам няква теза и ще я изложа на подходящата дата. Тогава бая ще вали, та ще има време за два параграфа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                        https://www.youtube.com/watch?v=BujnxdsQMl8
                        Срочно!!Меркель призывает ЕВРОПУ не слушать указы США!!
                        Ти да видиш!?! И...
                        ...кой и позволи на тантето? 'бахмааму, да не и тя да е минала на служба при Путин? ;-)

                        Коментар


                        • Модератор, защо толерирате толкова този негодник? Или гарван гарвану око не вади? ВИЕ съсипахте този форум.

                          Коментар


                          • Ама защо не вземете да го баннете Измамника, само се заяжда...
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Россия «абсолютно непригодна для инвестиций»


                              Вы не просто рискуете потерять деньги от инвестиций там. Вы рискуете жизнью.
                              Предполагаме, че има нещо вярно. И? Какво правим с факта че, при една инвестиция най - рисков фактор е именно инвеститорът? Например, тук чета, че си имал вземане-даване с дупки в земята, при които едни хора - експерти в дупченето - заравят в земята парите на едни други /инвеститори и притежатели на компаниите/. Какво правим с факта, че едните извозват другите при това, в една страна, уж по-пригодна за инвестиции, при което, вторите губят стабилно и предвидимо, докато първите потриват доволно ръце? Ами то, тогава, що и у нас да инвестират, ако властват ... не точно кадърни? В едната страна да не влагаш а в другата - да въпреки, че такива като теб път за изход не виждат, що им не требе, а инвесторите -рискови, що се занимават с хазарт, вместо да опознаят в какво си вкарват парите? Т'ва тролците, сте голяма напаст, да пази Господ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                Россия «абсолютно непригодна для инвестиций»

                                Вы не просто рискуете потерять деньги от инвестиций там. Вы рискуете жизнью.
                                Да, остана и в руската икономика да инвестираме.
                                Нека говорещите наизуст лъжци обърнат внимание, за кои дружества говорят и какви са въпросните дружества по национална принадлежност.
                                АКО СИ НАПРАВЯТ ТРУДА, ДА ПРОВЕРЯТ, ЩЕ ИЗБЕГНАТ СРАМНИТЕ ЗА ТЯХ, НО ИНАЧЕ РЕАЛНИ И ОБЕКТИВНИ ОБВИНЕНИЯ В ЛЪЖА.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X