IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

    демокрацията е за прогресиралите
    ценностите са за ценителите
    прайдовете са за обратните, ИМА ГИ И В РУСИЯ, КОЛКОТО ИСКАШ
    а за троловете - центи )))
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

      Твоята хипер непретенциозност да анализираш отчита ли концентрацията на петролни залежи във въпросните страни.
      Така правят силните, едните ламтят за петрол, други ламтят за територии, щот петрол си имат......

      Все нещо трябва да се граби от слабите, мой човек..
      Е,след като трябва да се граби от по-слабите,какъв ти е проблема с това,че Русия си "заграби" Крим и май мисли да си "заграби" още някои части от Украйна? Русия - по-силна,Украйна - по-слаба ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        ами демокрацията, мой човек?!
        ами ценностите? прайдовете?
        те за кого са?
        демокрацията е за прогресиралите
        ценностите са за ценителите
        прайдовете са за обратните, ИМА ГИ И В РУСИЯ, КОЛКОТО ИСКАШ
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

          Твоята хипер непретенциозност да анализираш отчита ли концентрацията на петролни залежи във въпросните страни.
          Така правят силните, едните ламтят за петрол, други ламтят за територии, щот петрол си имат......

          Все нещо трябва да се граби от слабите, мой човек..
          ами демокрацията, мой човек?!
          ами ценностите? прайдовете?
          те за кого са?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

            Искаш да ми кажеш ,че всичките им разузнавателни служби,институти и прочие не са предполагали,какъв ще е резултата?!?Ми що не ги закриват,то там се оказва,че работят най-големите глупаци в света...Аз,дето нямам претенциите да съм какъвто и анализатор на военни,политически,революционни и каквито и да било там конфликти ,бях на почти 100% сигурен,какъв ще резултата.....Не,мой човек!Всичко знаят и изобщо не са глупави....Това ,което се случи и продължава да се случва му се вика контролиран конфликт,криза ...,и с тоя конфликт се преследват множество цели....
            Твоята хипер непретенциозност да анализираш отчита ли концентрацията на петролни залежи във въпросните страни.
            Така правят силните, едните ламтят за петрол, други ламтят за територии, щот петрол си имат......

            Все нещо трябва да се граби от слабите, мой човек..
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж българската политическа партия СДС e раграбила и унищожила България? Това твърдение на ко мо не та та е поредната лъжа на ко мо не та та. Българската политическа партия СДС не е разграбила България. Българската политическа партия СДС не е унищожила България.
              Много хора вече казаха и писаха, че българските комунисти са разграбили България.
              Един мой познат казваше, че българските комунисти са разграбили България, защото българските комунисти най-много мразят България и българите.

              Да ви напомня, че според медия бившият генерален секретар на ЦК на БКП Петър Тошев Младенов през ноември 1989г. е казал за управлението на българските комунисти, че управлението на Тодор Живков (респективно на БКП) е довело България до "просешка тояга".
              Познавам доста хора, които са заявили, че комунистите са съсипали България и че комунистите от БКП са докарали страната ни до фалит през 1990г..

              http://desebg.com/-a-/1392--1989--
              http://desebg.com/2011-01-06-11-54-1...06-10-16-24-38
              http://tsbotev.blog.bg/politika/2011...avashta.816272
              Last edited by Ivan2015; 20.07.2017, 14:09.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                То ако Левски беше с ботуши..... Вече и баба знае, че арабите не са пригодни за спокоен живот.
                Искаш да ми кажеш ,че всичките им разузнавателни служби,институти и прочие не са предполагали,какъв ще е резултата?!?Ми що не ги закриват,то там се оказва,че работят най-големите глупаци в света...Аз,дето нямам претенциите да съм какъвто и анализатор на военни,политически,революционни и каквито и да било там конфликти ,бях на почти 100% сигурен,какъв ще резултата.....Не,мой човек!Всичко знаят и изобщо не са глупави....Това ,което се случи и продължава да се случва му се вика контролиран конфликт,криза ...,и с тоя конфликт се преследват множество цели....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  тогда, ви там держитесь, всего вам хорошего.
                  thank you, good night!
                  ще има банкети на Полско-Китайската граница....
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                    Лошото е че не останахме. Намаляваме прогресивно в сградата в ленинград, а доколкото чувам и другарите в масква, че ония "говнените" в софия, подопечените на другаря кутев, също са на привършване. Просто денег неть, как сказал наш димон! А и по-лошо иде...мъка, мъка.
                    тогда, ви там держитесь, всего вам хорошего.
                    thank you, good night!
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Е като по им пасва диктатура,що им свалиха диктаторите и им натресоха демокрации,та сега и ние да им берем гайлето,-бежанците...То,в тоя случай,хубаво че сме по-бедна държава ,та ни ползват само за "базов лагер" към истинската им цел -Западна Европа...
                      То ако Левски беше с ботуши..... Вече и баба знае, че арабите не са пригодни за спокоен живот.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Руска медия съобщи, че днес централната банка на Русия е отнела лиценза за банкова дейност на още една банка в Русия.
                        По мои сметки от началото на 2017г. до сега 36 банки в Русия са прекратили банковата си дейност поради отнемането на лицензите им за банкова дейност или поради ликвидация.
                        По мои сметки през 2016г. 106 банки в Русия са прекратили банковата си дейност поради отнемането на лицензите им за банкова дейност или поради ликвидация.
                        Според данни от руска медия от началото на 1991г. до сега няколко хиляди банки в Русия са прекратили банковата си дейност поради отнемането на лицензите им за банкова дейност или поради ликвидация.

                        http://www.banki.ru/news/lenta/?id=9886855
                        http://www.banki.ru/banks/memory/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          мисля, че да.
                          все пак трябва и да се храните, не може само на промивки да поддържате огоньока.
                          Лошото е че не останахме. Намаляваме прогресивно в сградата в ленинград, а доколкото чувам и другарите в масква, че ония "говнените" в софия, подопечените на другаря кутев, също са на привършване. Просто денег неть, как сказал наш димон! А и по-лошо иде...мъка, мъка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            по тъпо п.п. не съм чел..

                            Подобни държави не са пригодни за демокрация, по им пасва диктатурата.

                            Лошото е, че като ги освободят, започват да се бият помежду си отвътре.

                            Това дава терен за спекула на враговете на демокрациите.

                            Мрете си в комунизъм, ходи ви.
                            Е като по им пасва диктатура,що им свалиха диктаторите и им натресоха демокрации,та сега и ние да им берем гайлето,-бежанците...То,в тоя случай,хубаво че сме по-бедна държава ,та ни ползват само за "базов лагер" към истинската им цел -Западна Европа...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              Е все пак, по-добре боршчик, отколкото боЯрИшник, нали?
                              мисля, че да.
                              все пак трябва и да се храните, не може само на промивки да поддържате огоньока.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Е все пак, по-добре боршчик, отколкото боЯрИшник, нали?

                                Коментар

                                Working...
                                X