IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Ето какво казва Толоконникова, основателката на Pussy Riot, която беше осъдена и лежа в затвора, не защото била против Путин, ами защото оскверни храма Христос Спасител в Москва. Същата вече живее в САЩ. Избяга от Русия.
    http://glasove.com/categories/na-fok...mi-chrez-putin
    Таз мома, май вече не е такваз антирусистка?
    Пропуснал си най-интересните пасажи

    Когато ви затвориха, за какво бяхте официално осъдени?
    "Аз мисля, че те са едни изключително ефективни лицемери. В смисъл, дори правителството на СССР заявяваше „Да, имаме политически затворници“. Днес никой не изрича подобни думи. Така че те използваха срещу нас произволна алинея в наказателния кодекс и ни обвиниха в хулиганство."

    Според американските медии Владимир Путин е авторитарен гангстер. Така ли е това?
    "
    Вие го виждате точно така, както той иска. Той е човекът, който винаги е бил бит на училищния двор и в крайна сметка е решил да си направи малък реванш. Така че той буквално е човек без лице, когато става дума за власт. Той разбира малко от политика, но е отгледан от олигарсите и по късмет е назначен. Той не е толкова мощен, колкото си мислите. И не се отнасяйте към него като към силен човек или главорез или както още го наричате, защото той всъщност е малък несигурен човек. Той е по-неспокоен, отколкото съм аз, но се опитва да скрие това под свръхмъжествената си маска.

    С кой споделя властта си?
    "
    Да, Путин беше марионетка, но колкото и да ми се иска и сега да го нарека така – той за съжаление не е. Това, което трябва да разберете за него е, че той не е толкова подкрепян от руския народ, колкото си мислите. Защото отново, вие виждате, пропагандата, която той разпространява за себе си – че 80% от руснаците го подкрепят, това не е точно така в действителност."

    Трябва ли светът да се страхува от Путин?
    "Аз не съм уплашена от него и не смятам, че има за какво да се плашите и вие. Той е просто човек, който твърди, че има власт."

    Коментар


    • Една интересна статия от гласове Не, България и Румъния не са бедни заради ниска производителност на труда!

      Голяма е и ме мързи да я пускам на части. Който иска да я прочете, наистина е интересна

      Коментар



      • Ето какво казва една от ку..вите от Пуси Райът, която беше осъдена и лежа в затвора, не защото била против Путин, ами защото оскверни храма Христос Спасител в Москва. Същата вече живее в САЩ. Избяга от Русия.

        И знаете ли, американците изиграха съществена роля в създаването на голямата криза от 90-те. Руснаците наистина искаха да купят това, което предлагаха американците. Това, което купиха, бе шокова икономика.

        Аз самата преживях това. Ето ви личен пример – през 1993 година моето семейство нямаше пари за храна. Всичко това създаде впечатлението у руснаците, че ако искат да променят нещо, само ще станат по-бедни, отколкото са били преди това. Заради това, което стана през 90-те, хората си извадиха изводите, че демокрацията означава обедняване и неолиберална шокова терапия. Ние наистина не искаме онзи период да се връща. Това е и основният аргумент на Путин – „Само аз мога да ви предпазя и да създам някаква стабилност. Искате ли да се върнете обратно към неолибералните реформи, направени от Елцин?“. И народът отговаря, че не иска.

        Ами всичките тези лицемерни неща, които западните демокрации правят? Според мен ние бихме искали да поемем в подобна посока, но виждаме цялото това лицемерие на Америка. Виждаме масовото лишаване от свобода, и по-лошо – виждаме желанието на САЩ да бъде световна империя и световен полицай. Хората не харесват това и го виждат, въпреки че са в Русия. Ние не сме глупави.
        http://glasove.com/categories/na-fok...mi-chrez-putin

        Таз мома, май вече не е такваз антирусистка? Сигурно хамериканците са и спрели паричките. Едно време шорош щедро и наливаше парички, сега немааа. На шорошоидите им трябват руските предатели, докато предават родината си, като избягат от там и ги изритват на буклука. То и мястото им е на боклука де.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • http://glasove.com/categories/novini...uskite-sankcii

          Едни от най-крупните американски компании настояха за промени в законопроекта за нови санкции срещу Русия, съобщи Си Ен Ен, като се позовава на източници от Конгреса. Сред тях са петролните и енергийни гиганти „Бритиш петролиум“, „Ексон“ и „Дженерал илектрик“, аерокосмическата компания „Боинг“, банковите контломерати „Ситигруп“, „Мастеркард“ и „Виза“, както и крупните производствени компании „Форд“, „Доу Кемикъл“, „Проктър и Гембъл“, „Интернешънъл пейпър“ и др

          Коментар


          • едни мои познати казват, че следващия полет на американците до луната ще се прожектира в кино арена, големия салон.
            целта на американците е да прожектират филми, така казват всички мои познати.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              Всички собственици на фирми са с печалби, а не на заплати.
              Други тъпи офтопик провокацийки???
              Още ли има неясноти кой потребител е на заплата и кой не е?
              Ти пък през живота си чел ли си нещо друго освен чук-чук. Има си търговски закон който казва че ако си ет всичко ти е печалба, ако си оод, ад или нещо друго трябва да имаш заплата. Прочети още веднъж поста ми, прочети търговския закон и пак ела.

              Много моля модераторите да въведат образователен ценз за този сайт/форум. Не може всеки каруцар да пише тук. Като казвам това наистина да се копират дипломите и ако е по малко от 4 да не се допускат тези хора тук.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Американците им налагат санкции, а те свиват опашка и ...
                "Россия увеличила инвестиции в казначейские облигации США до максимума с октября 2014 года. В мае 2017-го они выросли на 3,8 миллиарда долларов, до 108,7 миллиарда долларов.
                Що така бе, мазохисти! И нали според вас долара бил боклук, който скоро ще изчезне?
                А бе те и руснаците им викат да скачат с батут, ама нещо янките не искат, че и продължават да купуват двигатели.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Според мен другия извод е че всичките тия изобщо не осмислят какво ги питат.
                  Точно така. За тях важното е, да се рути.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Според мен другия извод е че всичките тия изобщо не осмислят какво ги питат.
                    Напротив! Много добре го осмислят те, но дори и непосредствено след смъртта му и започналото развенчаване на "култа към личността", когато са изкарани на бял свят свидетелства за зверствата му преди, по време на и след ВСВ, робите пак са подсмърчали" "Това не може да е вярно!" и "Товариш сталин, не е знаел за това, "другите от ЦК" са виновни". Даже, когато са ги товарили на конските вагони към ГУЛАГ, правоверните болшевики пак не вЕрвали!
                    Обикновени роби сър!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение



                      И двамата сте скарани с логиката
                      Има два въпроса:
                      • Подкрепяте ли изграждане на паметни знаци за успехите на Сталин? - да: 62%
                      • Подкрепяте ли изграждане на паметни знаци за неуспехите и престъпленията на Сталин? - не: 65%
                      Единственият логически извод който може да се направи е:
                      3% от сталинистите не считат за необходимо изграждане на нови паметни знаци за успехите на Сталин
                      Според мен другия извод е че всичките тия изобщо не осмислят какво ги питат.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • аз излитам.
                        може да баннете някой многолик акаунтер.
                        до виждане.

                        препоръка е

                        Коментар


                        • Предупреждение към Всички! Престанете да се заяждате! Ще последва бан!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            Не ми пука. По въпроса с арабите аз колебания нямам. Имат още много да възприемат от напредналите.
                            Вярвай ми,а ако искаш,недей,но нашите приятели от САЩ и ЕС ,нас не ни слагат в лигата на напредналите,а горе-доле дето са арабите,даже може и под някои араби...САЩ обират плодовете от "въпроса с арабите",а ние лапаме само мухите покрай тях,а може и нещо друго да налапаме...Последен пост,щото си ми безинтересен,да не кажа нещо по-грубо....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение



                              И двамата сте скарани с логиката, но това е нормално за сегашния материал по българските територии
                              Има два въпроса:
                              • Подкрепяте ли изграждане на паметни знаци за успехите на Сталин? - да: 62%
                              • Подкрепяте ли изграждане на паметни знаци за неуспехите и престъпленията на Сталин? - не: 65%
                              Единственият логически извод който може да се направи е:
                              3% от сталинистите не считат за необходимо изграждане на нови паметни знаци за успехите на Сталин
                              Не виждаш ли, че съм се поправил?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                "Над половината граждани на Русия (62%) подкрепят поставянето на публични места на паметни знаци като табели, бюстове и картини, разказващи за успехите на Йосиф Сталин, а още по-голям брой (65%) се обявяват против издигането на паметници, говорещи за неговите неуспехи и престъпления.
                                Еййй тия общоруски центрове не се научиха да смятат до 100% бе!
                                Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                                Тъй като там си има един процент перманетно пияни хора,баш ги брига дали ще има паметни знаци на Сталин,или няма да има...В единия случай са казали - да,в другия - не и ето ти едни 130%..
                                И двамата сте скарани с логиката
                                Има два въпроса:
                                • Подкрепяте ли изграждане на паметни знаци за успехите на Сталин? - да: 62%
                                • Подкрепяте ли изграждане на паметни знаци за неуспехите и престъпленията на Сталин? - не: 65%
                                Единственият логически извод който може да се направи е:
                                3% от сталинистите не считат за необходимо изграждане на нови паметни знаци за успехите на Сталин
                                Last edited by barbaron; 20.07.2017, 16:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X