IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На днешната дата фашистите във България разстреляха Никола Вапцаров.Един гениален поет.А наследниците на тия убийци днес плюят Русия и България.....

    Коментар


    • [QUOTE=Ivan2015;n3220608]

      Един познат казваше...

      QUOTE]

      защо всичките ти познати казваха нещо /минало време/ ?
      препоръка е

      Коментар


      • http://www.dnevnik.bg/politika/2017/...eli_na_rusiia/

        Ц-ц-ц ... какво доживяхме - депутати да се натискат за приятелство с държава пред фалит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Майна, аз ще те черпя, но не ме наричай шарлатанин. Да си жив и здрав!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Лорде , тука мога да те черпа една водка ...
            Майна, аз ще те черпя, но не ме наричай шарлатанин. Да си жив и здрав!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              За седмица на Созопол видях 10 рускини , които изглеждаха като мис свят и една англичанка, която изглеждаше като мис дебелариум.
              Лорде , тука мога да те черпа една водка ...

              Коментар


              • За седмица на Созопол видях 10 рускини , които изглеждаха като мис свят и една англичанка, която изглеждаше като мис дебелариум.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Палачи дете баща ти е невинен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gianny Разгледай мнение
                    Dimitar Petrov
                    Аз съм мораториум върху плащанията по външния дълг. (1990)
                    Аз мятах камъни в Смолян по автоколоната на СДС. (1990)
                    Аз извърших две политически убийства (в Перник и в Добрич) по време на предизборната кампания за Велико народно събрание. (1990)
                    Аз накарах стотици хиляди българи (включително две баскетболни националки, участващи в Игрите на добра воля) да поискат политическо убежище на Запад. (1990)
                    Аз съм режим на тока "2 часа има - 2 часа няма" (и не можеш да си догледаш поредния епизод от "Костенурките нинджа"). (1990)
                    Аз съм купонна система за олио и захар. (1990)
                    Аз съм празни магазини с блеснали рафтове. (1990)
                    Аз съм опашки за хляб и мляко още от 4ч. сутринта. (1990)
                    Аз докарах страната дотам, че светът да ни праща хуманитарна помощ в мирно време и без да сме пострадали от природно бедствие. (1990, 1996-97).
                    Аз лъжех наляво и надясно, че премиерът Филип Димитров бил луд и се събличал по коридорите на Министерски съвет. (1992)
                    Аз дадох реалната власт в държавата на ВИС, СИК и прочие "силови застрахователи". (1993-96)
                    Аз позволих на "богоизбрани" частни фирми да стоят на входа и изхода на държавни предприятия, за да приватизират печалбите и да национализират загубите. (1993-96)
                    Аз предизвиках най-големия срив на България в класацията на ООН за Индекс на човешко развитие - от 48-о до 65-о място за една година. (1994)
                    Аз принуждавах собствениците на земеделска земя да я предлагат първо на държавата, за да правим новите ТКЗС-та, наречени "орсовки". (1995)
                    Аз допуснах български граждани да бъдат заразени с ХИВ в държавна болница, но след това моят здравен министър не подаде оставка. (1995)
                    Аз не можах да разбера кой стреля по военен камион с 14 наборни войници. (1995)
                    Аз стопявах валутния резерв на БНБ, за да поддържам изкуствено нисък курса на долара към лева, без изобщо да направя каквото и да било за повишаване на конкурентоспособността на българската икономика. (1994-96)
                    Аз съм икономическия гений Румен Гечев и докарах икономиката до клинична смърт. (1995-96)
                    Аз съм серия от банкови фалити. (1996)
                    Аз не можах да пресметна зърнения баланс на страната и оставих хората без хляб. (1996)
                    Аз казах на перфектен руски език, че е възможно да присъединя България към ОНД. (1996)
                    Аз съм 310% годишна инфлация. (1996)
                    Аз съм 10 долара месечна заплата. (началото на 1997).
                    Аз съм 3000 лева за 1 долар. (началото на 1997)
                    Аз изкарах над 10% от населението на България да протестира и да стачкува срещу мен. (1997)
                    Аз заповядах на "Вътрешни войски" да бият мирни граждани, счупих очилата на Филип Димитров, пукнах главата на Мартин Заимов, гоних репортерката от "Дарик" Ирина Алексиева по "Шишман" и налагах с палка бягащи хора по стълбите на съседните кооперации. (1997)
                    Аз клеветях студентите, че протестират, защото им се слага дрога в чая и получават по 50 германски марки на ден. (1997)
                    Аз плашех хората, че ако България даде въздушен коридор на НАТО, ще бъдем въвлечени във война. (1999)
                    Аз съм президент, който вече не го канят на Запад. (Георги Първанов през втория му мандат)
                    Аз съм домът за деца в с. Могилино. (2007)
                    Аз съм политически чадър над "братя Галеви". (2008)
                    Аз съм спрените еврофондове. (2008)
                    Аз съм "Батко и братко". (2008)
                    Аз смазах студентския протест от 14 януари и издевателствах върху съвсем невинни хора в Борисовата градина, които нямаха нищо общо с протеста пред Парламента. (2009)
                    Аз оставих Методи Маринов да умре в районното. (2009)
                    Аз не можах да заловя "Наглите", а тези след мен ги хванаха за доста по-кратко време. (до средата на 2009)
                    Аз проглуших света с "Голям шлем" в енергетиката, а осигурих... (2005-09)
                    Аз изстрелях кьорфишека от Костинброд. (2013)
                    Аз допуснах хора с ефективни присъди да станат министри и областни управители. (2013-14)
                    Аз съм "или подкрепяме Делян Пеевски, или правителството пада". (2013)
                    Аз изчислявах броя на протестиращите срещу мен на принципа "ако сме на кеф броим всеки трети, иначе броим 1 на всеки 8-10-15 или както дойде", но когато имаше митинг в моя подкрепа, 15-17 хиляди ми изглеждаха като 50-70 хиляди. (2013)
                    Аз съм фалита на КТБ. (2014)
                    Аз извърших държавна измяна покрай "Южен поток". (не стана ясно точно кога, разкритията излязоха 2014-а).
                    #АзСъмБСП
                    P.S. "Който не помни историята, е осъден да я преживее отново." (Джордж Сантаяна)
                    Палачи дете баща ти е невинен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      "Борисов нареди сеч в ГЕРБ-Добрич след скандала със суджуците"
                      Браво на Бойко, за някакви си суджуци - сеч/уволнения.

                      Сега от БСП/ДПС/ДС/КГБ трябва да последват примера му -
                      за тяхните далавери трябва да се задейства направо гилотината
                      Сигналът до прокуратурата срещу депутата от Добрич е изпратен от Борисов.

                      Коментар


                      • Dimitar Petrov
                        Аз съм мораториум върху плащанията по външния дълг. (1990)
                        Аз мятах камъни в Смолян по автоколоната на СДС. (1990)
                        Аз извърших две политически убийства (в Перник и в Добрич) по време на предизборната кампания за Велико народно събрание. (1990)
                        Аз накарах стотици хиляди българи (включително две баскетболни националки, участващи в Игрите на добра воля) да поискат политическо убежище на Запад. (1990)
                        Аз съм режим на тока "2 часа има - 2 часа няма" (и не можеш да си догледаш поредния епизод от "Костенурките нинджа"). (1990)
                        Аз съм купонна система за олио и захар. (1990)
                        Аз съм празни магазини с блеснали рафтове. (1990)
                        Аз съм опашки за хляб и мляко още от 4ч. сутринта. (1990)
                        Аз докарах страната дотам, че светът да ни праща хуманитарна помощ в мирно време и без да сме пострадали от природно бедствие. (1990, 1996-97).
                        Аз лъжех наляво и надясно, че премиерът Филип Димитров бил луд и се събличал по коридорите на Министерски съвет. (1992)
                        Аз дадох реалната власт в държавата на ВИС, СИК и прочие "силови застрахователи". (1993-96)
                        Аз позволих на "богоизбрани" частни фирми да стоят на входа и изхода на държавни предприятия, за да приватизират печалбите и да национализират загубите. (1993-96)
                        Аз предизвиках най-големия срив на България в класацията на ООН за Индекс на човешко развитие - от 48-о до 65-о място за една година. (1994)
                        Аз принуждавах собствениците на земеделска земя да я предлагат първо на държавата, за да правим новите ТКЗС-та, наречени "орсовки". (1995)
                        Аз допуснах български граждани да бъдат заразени с ХИВ в държавна болница, но след това моят здравен министър не подаде оставка. (1995)
                        Аз не можах да разбера кой стреля по военен камион с 14 наборни войници. (1995)
                        Аз стопявах валутния резерв на БНБ, за да поддържам изкуствено нисък курса на долара към лева, без изобщо да направя каквото и да било за повишаване на конкурентоспособността на българската икономика. (1994-96)
                        Аз съм икономическия гений Румен Гечев и докарах икономиката до клинична смърт. (1995-96)
                        Аз съм серия от банкови фалити. (1996)
                        Аз не можах да пресметна зърнения баланс на страната и оставих хората без хляб. (1996)
                        Аз казах на перфектен руски език, че е възможно да присъединя България към ОНД. (1996)
                        Аз съм 310% годишна инфлация. (1996)
                        Аз съм 10 долара месечна заплата. (началото на 1997).
                        Аз съм 3000 лева за 1 долар. (началото на 1997)
                        Аз изкарах над 10% от населението на България да протестира и да стачкува срещу мен. (1997)
                        Аз заповядах на "Вътрешни войски" да бият мирни граждани, счупих очилата на Филип Димитров, пукнах главата на Мартин Заимов, гоних репортерката от "Дарик" Ирина Алексиева по "Шишман" и налагах с палка бягащи хора по стълбите на съседните кооперации. (1997)
                        Аз клеветях студентите, че протестират, защото им се слага дрога в чая и получават по 50 германски марки на ден. (1997)
                        Аз плашех хората, че ако България даде въздушен коридор на НАТО, ще бъдем въвлечени във война. (1999)
                        Аз съм президент, който вече не го канят на Запад. (Георги Първанов през втория му мандат)
                        Аз съм домът за деца в с. Могилино. (2007)
                        Аз съм политически чадър над "братя Галеви". (2008)
                        Аз съм спрените еврофондове. (2008)
                        Аз съм "Батко и братко". (2008)
                        Аз смазах студентския протест от 14 януари и издевателствах върху съвсем невинни хора в Борисовата градина, които нямаха нищо общо с протеста пред Парламента. (2009)
                        Аз оставих Методи Маринов да умре в районното. (2009)
                        Аз не можах да заловя "Наглите", а тези след мен ги хванаха за доста по-кратко време. (до средата на 2009)
                        Аз проглуших света с "Голям шлем" в енергетиката, а осигурих... (2005-09)
                        Аз изстрелях кьорфишека от Костинброд. (2013)
                        Аз допуснах хора с ефективни присъди да станат министри и областни управители. (2013-14)
                        Аз съм "или подкрепяме Делян Пеевски, или правителството пада". (2013)
                        Аз изчислявах броя на протестиращите срещу мен на принципа "ако сме на кеф броим всеки трети, иначе броим 1 на всеки 8-10-15 или както дойде", но когато имаше митинг в моя подкрепа, 15-17 хиляди ми изглеждаха като 50-70 хиляди. (2013)
                        Аз съм фалита на КТБ. (2014)
                        Аз извърших държавна измяна покрай "Южен поток". (не стана ясно точно кога, разкритията излязоха 2014-а).
                        #АзСъмБСП
                        P.S. "Който не помни историята, е осъден да я преживее отново." (Джордж Сантаяна)

                        Коментар




                        • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                          Преди известно време медия публикува статия за БСП, за члена на Ипълнителното бюро на БСП Крум Костадинов Зарков и за лидерката на БСП Корнелия Петрова Нинова с заглавие: "БСП никога не е изглеждала толкова гнусна".

                          Коментар


                          • "Борисов нареди сеч в ГЕРБ-Добрич след скандала със суджуците"
                            Браво на Бойко, за някакви си суджуци - сеч/уволнения.

                            Сега от БСП/ДПС/ДС/КГБ трябва да последват примера му -
                            за тяхните далавери трябва да се задейства направо гилотината

                            Коментар


                            • Преди известно време медия публикува статия за БСП, за члена на Ипълнителното бюро на БСП Крум Костадинов Зарков и за лидерката на БСП Корнелия Петрова Нинова със заглавие: "БСП никога не е изглеждала толкова гнусна!"

                              В тази статия пише и следното: Напудрен, нагъл, живеещ още в света на дядо му, преследвал хора като генерал от Държавна сигурност. Всичко това в излъчването на най-младия син на Партията Крум Зарков можем да преглътнем. Но не и когато влезе в студио с ехидното, изплюто през смях: "Извинявам се, но закъснях, защото цяла нощ с едни ченгета от ДС измъчвахме нечий дядо"...
                              Извинявайте, но БСП никога не е изглеждала толкова гнусна! С Нинова, със Зарков, с Томов и вся остальная. Народът ги мрази тях, те мразят народа. И открито го заплашват, че върнат ли се първо край с демокрацията, а след това ще се измъчваме. И не приемайте това като майтап. Един комунист никога не се майтапи, когато заплашва. Питайте на Томов баща му и на Зарков дядото.
                              http://www.extremecentrepoint.com/archives/6537


                              Горният текст от поста ми е само част от статия. Ето и линк за цялата статия. http://7dnibansko.bg/archives/3410



                              Един познат казваше, че комунистите най-много мразят България и българите. http://www.extremecentrepoint.com/archives/14230


                              https://www.facebook.com/izmamimpex/
                              Last edited by Ivan2015; 23.07.2017, 18:46.

                              Коментар


                              • След като бе оповестена втората стенограма от консултациите за КТБ, в която тогавашният управител на БНБ намеква, че навярно част от „изчезналите“ от банката 205 млн. лв. са отишли към Николай Бареков и партията му, на 20 юли 2017 г. прокуратурата изненадващо обяви, че Николай Бареков е обект на разследване. От резюмето на обвинителния акт по това дело става ясно, че до Бареков и „България без цензура“ са стигнали над 25 милиона лева. Според държавното обвинение част от парите са били изнасяни от трезора на банката в сакове и били предавани на шофьора на бившия тв водещ.

                                Тези действия на прокуратурата идват три години след консултациите за КТБ в президентството, на които присъства главният прокурор. Припомняме ви, че прокуратурата знае оттогава и схемата, по която незаконно се финансирана „България без цензура“, тъй като тя бе разкрита от активисти на „Протестна мрежа“ същото лято на 2014 г.
                                Бареков: "Като виждам бедните, плача. Моите богати приятели (от ДС/КГБ, бел.ред.) също"
                                Last edited by barbaron; 23.07.2017, 18:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X