IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    Ми да де за разлика от теб съм в БГ и ми е жал че съборихме тритежната къща строена от бащите ни и със отпадъците си сковахме колиба.......
    Яд ме е че си съсипахме държавата гонейки химери ....
    Сега остава и да ни покажеш списъка с имената на тези,
    които откраднаха всичко ценно вътре в къщата,
    събориха триетажната къща,
    замениха терена с терен край морето и т.н.
    Сигурен съм, че им знаеш имената Дай го на прокуЦатурата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
      Добре де повече конкуренция не ви ли кефи?

      Добре че бяха реднеците от тексас да копат от тоя нефт и газ - че сега иначе нафтата щеше да е 150 долара барела.

      Ако докарат от техния газ у Европа, може пък цената му да падне.
      Ми сжижения газ е по-еФтин от руския. То за какво друго ще да е този вой?
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Добре де повече конкуренция не ви ли кефи?

        Добре че бяха реднеците от тексас да копат от тоя нефт и газ - че сега иначе нафтата щеше да е 150 долара барела.

        Ако докарат от техния газ у Европа, може пък цената му да падне.

        Коментар


        • Ти да видиш !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Вторият момент, както ясно личи от закона е намерението на САЩ да изхвърли руснаците от европейския газов пазар и да застави европейските страни да купуват американски LNG. С една дума, Америка обяви търговска война на Русия, а ролята на изкупителна жертва е отредена на Европа. Тоест въпреки смекчените формулировки в закона, САЩ едва ли ще бъдат склонни да правят компромиси на европейските си съюзници в тази война.
            Съхраняването на системата минава безалтернативно през окочателното решаване на "руския въпрос".
            Надявам се, че ще проявиш разбиране. Заявявам това мнение не поради желание да се включа в непрестанните ви заядлици, а поради увереност, че има някакви важни обстоятелства, които поставят въпрос: или/или!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Погледни през прозореца и ще видиш докъде те е довел тоя "прогрес" и преди 1989, и след 1989
              Ми да де за разлика от теб съм в БГ и ми е жал че съборихме тритежната къща строена от бащите ни и със отпадъците си сковахме колиба.......

              Яд ме е че си съсипахме държавата гонейки химери ....
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Вторият момент, както ясно личи от закона е намерението на САЩ да изхвърли руснаците от европейския газов пазар и да застави европейските страни да купуват американски LNG. С една дума, Америка обяви търговска война на Русия, а ролята на изкупителна жертва е отредена на Европа. Тоест въпреки смекчените формулировки в закона, САЩ едва ли ще бъдат склонни да правят компромиси на европейските си съюзници в тази война.
                Е как , ето го и решението:

                Експерт: Литва плаща за газа си двойно


                Литва плаща двойно повече, отколкото би могла, за своя газ, а изявленията на ръководството на страната за енергийната независимост от Русия са безпочвени. Това смята заместник-генералния директор на Фонда за национална енергийна сигурност Алексей Гривач, предава Sputnik. Според експерта, Латвия и Естония сега трябва да вземат решение, което по-рано взе Литва – „че те са готови да плащат повече за газа под мнимите флагове на виртуалната енергийна независимост“. По-рано Вилнюс се отказа от идеята да обявява терминала за втечнен природен газ в Клайпеда за регионален. ЕК обеща да окаже финансова помощ на балтийския пазар на ВПГ в случай, че прибалтийските републики се договорят помежду си за общи принципи на работа. По-рано премиерът на Литва Саулюс Сквернялис заяви, че съвместният проект Прибалтика за осигуряването на региона с газ може да бъде финансиран от ЕК. Алексей Гривач отбелязва, че Литва плаща два пъти повече за газа си, отколкото би могла да плаща, ако го внася по газопровод. „При това за безопасното газоснабдяване през зимата все пак ще се наложи прибягването до закупуването на тръбопроводен газ от „Газпром“. Миналата зима покупките достигнаха до 80% от потребностите на Литва“, отбеляза експертът. Той уточни, че нито един път до сега страните от Балтика „не са получавали отказ за доставки на газ по някакви политически причини, каквито и заявления те да са правили“. Тези действия, по думите на Гривач, са антируски в течение на дълъг период от време.


                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Начефф, аспекто е издание на "фондация" Урманов.
                  Урманов е рушняк, и сайтчето е част от Хуйлостанската пропагандна мрежа.
                  Редактор е една другарка със звучната фамилия Андролова. Там още работят "хора" като Пешо Волгин, Иво Христов и Валери Найденов.

                  Начефф, дори и ватето го досрамя да пуска фалшиви новини от "фондацията" на Урманов. А той е чист руски трол.

                  Това поражда въпроса, какво сте вие, начефф?

                  Ми не четете ли назад в темата, та се изтървате тъй?
                  Дано поне ви плащат повече от 9.50 руплей


                  На теб лично ти давам право да ме мислиш за какъвто там ти е угодно. От цялата тази работа за мен нищо няма да произлезе. Бих предпочел все пак когато се обръщаш към мен да се стараеш да спазваш някакво приличие и да се придържаш към приемлива форма на изказа. Докато това е факт, няма никакъв проблем да се осъществява някаква комуникация, та макар служебно-дипломатична. Ако това съчетание към характеристиките на комуникацията не ти харесва, съгласен съм дори да го заменим с "лицемерна комуникация в рамките на нормалността".

                  Никак не е важно, но не съм сигурен, че ще ти бъде комфортно да ти бъда "противник". Аз лично не мога да намеря мотивация за редовно писане в тази тема, а коментиране чрез неспирни и заядливи публикации 24 часа в денонощието с хора, които са предпочели да са лоялни към нови отечества, но не към моята Родина, са определено неприемливи и откровена загуба на време.
                  Пише все пак с ясното съзнание, че сме малко и изчезваме, още по-малко са тези, който могат да формулират, изложат и защитят теза. Знам, че се мразим (необходимо ли е да го повтаряме постоянно), това за никого не е тайна и ненужно да го подчертаваме дори с Езоповски език, но ако все пак можем да разчитаме някому, то това е аз на теб и ти на мен. Ето толкова противоречива, грозна и абсурдна може да е понякога съдбата на хората и народите. Може да се окаже, че утре моето или твоето оцеляване зависи от другия. Естествено, не става дума конкретно за мен и теб. От теб никога и нищо лично не съм очаквал.

                  Мен ме е грижа единствено за България, тъй че очевидно имаме разминаване в позициите и интересите. Но .... аз не съм важен - защо въобще се занимаваш с мен, след като е повдигната една толкова важна тема. Странно, но очевидно за теб е далеч по-съществено да демаскираш един "спотаен враг", а не да помислиш за човечност и по-висши интереси. Типично милиционерско мислене, старите навици май не се забравят. Дали става въпрос за професионална или манталитетна деформация не е важно.
                  Дори и само мисълта, че съм си позволил да не защитавам яростно интересите на твоето отечество, а да ме е грижа за някаква си там незначителна България, ти е замъглила дотам погледа и съзнанието, че си прескочил онесвестено пасажите, в които съвсем ясно съм си дал становището за сайта и неговата характеристика.

                  За разлика от теб, не е необходимо да те питам, какъв си ти.
                  Не се съмнявам, аз знам!
                  А когато един ден решиш да се прибереш, Родината ще те прибере, тя е мъдра и обичлива и никак не е злопаметна и зла.
                  Всички ще си дойдете, денят не е много далеч.
                  Last edited by nachev; 14.08.2017, 21:12.

                  Коментар


                  • Ватката е като Че Гевара,Интернационалист,тоест глобалист и т далее ист.Пич без Москвич;

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      Значи за разлика от сега, по онова време сме движили научно-техническия прогрес във фармацията
                      Погледни през прозореца и ще видиш докъде те е довел тоя "прогрес" и преди 1989, и след 1989

                      Коментар


                      • Анди, ми защо ми изтрихте поста?
                        Ми вие виждали ли сте на ватю жената?
                        Ааа-aaaауууу!

                        Last edited by Имхотеп; 15.08.2017, 02:44.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          Начефф, аспекто е издание на "фондация" Урманов.
                          Урманов е рушняк, и сайтчето е част от Хуйлостанската пропагандна мрежа.
                          Редактор е една другарка със звучната фамилия Андролова. Там още работят "хора" като Пешо Волгин, Иво Христов и Валери Найденов.

                          Tова поражда въпроса, какво сте вие, начефф?
                          Само ми се струва или наистина си доста добре запознат с делата на волгин и найденов и кое издание на кого е?? Това поражда въпроса какво сте вие факю/импотент

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            Времето си върви!
                            Съдбата на страната ни в енергийно отношение заприличва все повече на някакъв особен жанр на трилъра.
                            Неподходящо е да игнорираме факта от наближаването на 2019 г.
                            Рентабилни ли са „Северен поток-2” и „Турски поток”?
                            Вторият момент, както ясно личи от закона е намерението на САЩ да изхвърли руснаците от европейския газов пазар и да застави европейските страни да купуват американски LNG. С една дума, Америка обяви търговска война на Русия, а ролята на изкупителна жертва е отредена на Европа. Тоест въпреки смекчените формулировки в закона, САЩ едва ли ще бъдат склонни да правят компромиси на европейските си съюзници в тази война.

                            Коментар


                            • Начефф, аспекто е издание на "фондация" Урманов.
                              Урманов е рушняк, и сайтчето е част от Хуйлостанската пропагандна мрежа.
                              Редактор е една другарка със звучната фамилия Андролова. Там още работят "хора" като Пешо Волгин, Иво Христов и Валери Найденов.

                              Начефф, дори и ватето го досрамя да пуска фалшиви новини от "фондацията" на Урманов. А той е чист руски трол.

                              Това поражда въпроса, какво сте вие, начефф?

                              Ми не четете ли назад в темата, та се изтървате тъй?
                              Дано поне ви плащат повече от 9.50 руплей



                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                Значи за разлика от сега, по онова време сме движили научно-техническия прогрес във фармацията
                                Ъхъ! Не тука така световния рекорд на Стефка устиска 31 години.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X