IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Пусни да видиш как действат Баските за 2 часа вече са задържа ли единия мароканец
    Целия център е отцепен я гледай на живо как действат Баските
    За сега един мъртъв и 32 ранени официални данни
    http://www.rtve.es/directo/canal-24h/
    Кво да гледам на тоя мангал нищо не му разбирам.

    Коментар


    • "Конец виден на горизонте": Ученые заявили, что Россия стремительно вымирает...

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Ей са в Барселона да направят гей парад с плюшени мечета и да кажат ние не се плашим ше си караме по старому
        Пусни да видиш как действат Каталунците за 2 часа вече са задържа ли единия мароканец
        Целия център е отцепен я гледай на живо как действат Каталунците
        За сега един мъртъв и 32 ранени официални данни
        http://www.rtve.es/directo/canal-24h/
        Last edited by lobos; 17.08.2017, 21:04.

        Коментар


        • Ей са в Барселона да направят гей парад с плюшени мечета и да кажат ние не се плашим ше си караме по старому

          Коментар


          • Та казвам аз,

            понеже няма

            олио

            и хлябът е

            от мъката по-чер,

            един е лозунга:

            Терора долу!

            Съюз със СССР

            Коментар


            • - т'ва, що чайник купува мор краварско порад йофтин гущер. Всичко може, СИВ- II

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                Всъщност, вместо да кара горките мужици (било то фирми или физически лица) да обръщат валутата си в аналогови рупли, путето, може лично да нанесе смъртоносен удар на пиндосите, като просто обърне доларите от панамските си сметки и тези на придворните виолончелисти в руска валЮта.
                Ама се съмнявам.
                Ма и н Англия мен ш'ми й люопитно, дъл теа ги гътни тей. Те рашките да сш пуснат експо.та в "дървени" пари, все удар по гущера. После чайниците, след туй ламбадите... Първа помощ за "тръмпономиката", в аналогия на рейгън-таковата. Долар даун, сел-ъп. И 'сичкото кравар-пейтриът - у хоумланд, и прадакшън бакхоум. Идилия. ;-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                  Никой не е потребител. Пустош.
                  Нищо не ти се разбира, кой не е потребител?? Потребител на пристанищната инфраструктура са корабчетата и тъй като се намират в русия ще трябва да плащат с рубли, а те на какъв курс ще ги купят никой не го интересува. И след като е пустош на руските пристанища защо тогава се оплаквате? Те и латвийците сега се кефят на пустошта на техните пристанища
                  Last edited by v_tin; 17.08.2017, 18:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Е пък мен ме кефят безмислени неща- и защо да е безмислено- на пристанищата се плаща/ както и на летищата/ - тоест други са потребители на услугите им, защо да не плащат в рубли. А рублите да си ги купят на какъвто курс искат
                    Никой не е потребител. Пустош.
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Оооо, vate,

                      Kato doiда, ще целуваш там квот' ти дам
                      Пак питам ши гътати ли паметника на Джеферсън и нтози на Вашингтон и ши плащате ли обезщетения на наследниците на робите????

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Я дай линк за това нещо
                        http://www.ntv.ru/video/1499880/

                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Бати пешо, аз предлагам да отидем и да боядисаме поне рейгън в цветовете на дъгата и след това ще чакалим да дойде фак ю да почисти и да му по теглим един ...........................
                          Оооо, vate,

                          Kato doiда, ще целуваш там квот' ти дам
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Пак питам ши гътати ли паметника на Джеферсън и нтози на Вашингтон и ши плащате ли обезщетения на наследниците на робите????
                            Бати пешо, аз предлагам да отидем и да боядисаме поне рейгън в цветовете на дъгата и след това ще чакалим да дойде фак ю да почисти и да му по теглим един ...........................

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Бе напишете нещо смислено, съвсем изпутинясахте мурзилките

                              Пак питам ши гътати ли паметника на Джеферсън и нтози на Вашингтон и ши плащате ли обезщетения на наследниците на робите????

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                                Защо ти е.. Това е без смисъл.
                                Е пък мен ме кефят безмислени неща- и защо да е безмислено- на пристанищата се плаща/ както и на летищата/ - тоест други са потребители на услугите им, защо да не плащат в рубли. А рублите да си ги купят на какъвто курс искат

                                Коментар

                                Working...
                                X