IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж през периода от 9 юни 1923г. до 8 септември 1944г. във въоръжени действия срещу държавната власт в България са загинали повече хора, отколкото са убити без съд и присъда през периода от 9 септември 1944г. до 1956г. в България?
    Това твърдение на ко мо не та та е поредната лъжа на ко мо не та та.
    Според някои оценки през периода от 9 юни 1923г. до 9 септември 1944г. във въоръжени действия срещу държавната власт в България са убити 5632 души, а според други оценки по-малко от 5000 души.
    Според някои оценки през периода от 9 септември 1944г. до 1956г. в България без съд и присъда са избити между 20 000 и 42 000 души.
    Един мой познат казваше, че по времето на управлението на комунистите в България българските комунисти са извършили геноцид над българския народ.
    http://pametbg.com/index.php/bg/pres...sud/309-9-1944
    http://www.extremecentrepoint.com/archives/14230
    https://angeligdb.wordpress.com/2012/03/05/1-820/
    http://www.extremecentrepoint.com/archives/6537

    Забелязахте ли, че ко мо не та та продължават да лъжат, че уж нито един астронавт от САЩ никога не е стъпил на Луната? Това твърдение на ко мо не та та е поредната лъжа на ко мо не та та. Според медии общо 12 астронавти от САЩ са стъпвали на повърхността на Луната.

    Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж преврата на 9 септември 1944г. в България бил поръчан от Англия? Това твърдение на ко мо не та та е поредната лъжа на ко мо не та та. Превратът на 9 септември 1944г. не е бил поръчан от Англия.

    Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж Америка била най-голямото зло на света и че уж всички гърци и италианци били мошеници? Тези твърдения на ко мо не та та са поредните лъжи на ко мо не та та. Един мой познат казваше, че комунистите са най-голямото зло на света и казваше, че комунистите са мошеници.

    Забелязахте ли, че ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж заради СДС в наши дни нито една кражба в България не се наказвала? Това твърдение на ко мо не та та е поредната лъжа на ко мо не та та. Един мой познат казваше, че комунистите са разграбили България.

    Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж последните данни за Германия показвали, че уж сега жените в детеродна възраст в Германия раждат средно по 1,4 деца? Това твърдение на ко мо не та е поредната лъжа на ко мо не та та. Според последните публикувани от Евростат данни за Германия за 2015г. тоталният коефициент на плодовитост ( който показва хипотетично колко деца раждат жените в детеродна възраст в Германия през целия си живот, ако хипотетично се запазят текущите нива на раждаемост в Германия) през 2015г. в Германия е бил около 1,50.
    Last edited by Ivan2015; 13.09.2017, 01:57.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      То у вашто селò нищо не върви.
      ми иди там, позавърти се, може па на тебе да ти провърви
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Ние ше чакаме да кажат "отгоре" от Брюксел , дето им е през оная работа за етническите българи в Украйна и въобще за българите !
        Ти па къде се слагаш у етническите българи?

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Като заговорихме за фашисти-соросойди:

          На 5 септември Украйна прие закон за образование, който директно стъпква основно право на 200-хилядното българското малцинство (а и на други малцинства) – правото на майчин език. Да сте видели обаче реакция от София, пита журналистът Юри Михалков в анализ на агенция БГНЕС.

          Досегашното законодателство на Украйна позволява на малцинствата да се обучават и да общуват на родния си език, ако те представляват поне 10% от населението на съответния регион. Затова и езиците на малцинствата имаха статута на регионални езици.

          Неизвестни лица са скъсали 15 български флага в Киев

          Новият закон премахва това положение. От 2020 година украинският език става единственият език на обучението за учениците от 5 клас нагоре. Майчиният език е разрешен само в началното училище – или първите четири класа. Отделно украинският език става доминиращ във всички сфери на обществения живот – институциите, магазините, болници, ще се ограничат и медиите на малцинствени езици. Предвиждат се и глоби за нарушения на закона.

          Повечето държави с етнически малцинства вече реагираха срещу закона. Унгарският външен министър Петер Сийярто обяви пред украинската посланичка в Будапеща, че закона е „срам и позор“, а страната му спира всякаква подкрепа за Украйна на международната арена, докато Киев не промени решението си. Румъния и Молдова също скочиха срещу „езиковия деспотизъм“ на титулната нация.
          Ние ше чакаме да кажат "отгоре" от Брюксел , дето им е през оная работа за етническите българи в Украйна и въобще за българите !

          Коментар


          • Като заговорихме за фашисти-соросойди:

            На 5 септември Украйна прие закон за образование, който директно стъпква основно право на 200-хилядното българското малцинство (а и на други малцинства) – правото на майчин език. Да сте видели обаче реакция от София, пита журналистът Юри Михалков в анализ на агенция БГНЕС.

            Досегашното законодателство на Украйна позволява на малцинствата да се обучават и да общуват на родния си език, ако те представляват поне 10% от населението на съответния регион. Затова и езиците на малцинствата имаха статута на регионални езици.

            Неизвестни лица са скъсали 15 български флага в Киев

            Новият закон премахва това положение. От 2020 година украинският език става единственият език на обучението за учениците от 5 клас нагоре. Майчиният език е разрешен само в началното училище – или първите четири класа. Отделно украинският език става доминиращ във всички сфери на обществения живот – институциите, магазините, болници, ще се ограничат и медиите на малцинствени езици. Предвиждат се и глоби за нарушения на закона.

            Повечето държави с етнически малцинства вече реагираха срещу закона. Унгарският външен министър Петер Сийярто обяви пред украинската посланичка в Будапеща, че закона е „срам и позор“, а страната му спира всякаква подкрепа за Украйна на международната арена, докато Киев не промени решението си. Румъния и Молдова също скочиха срещу „езиковия деспотизъм“ на титулната нация.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Сорошките номера не минават тука.Объркал си времето 2017г е и не вървят вече лакърдии за комунисти свободен пазар демокрация приватизация конкуренция НАТО ЕС чуждестранни инвеститори свобода на словото и други подобни гейатлантически ценности
              То у вашто селò нищо не върви.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • https://www.youtube.com/watch?v=31qrUOVZfGA

                Коментар на Александър Симов за това как българската десница възкреси демона на неофашизма и как, ако искат да са автентични пред себе си, трябва да сложат свастики на партийните си гербове.

                Коментар


                • Таааааа кой управлявал бг???

                  Българското правителство разглежда Русия като една от основните външнополитически заплахи, става ясно от доклада за състоянието на националната сигурност за 2016 г. Той бе приет от правителството и е изпратен за гласуване в Народното събрание. За първи път в правителствен документ има толкова остри обвинения и квалификации срещу Москва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    А пък ти сега пробвай да си на мястото на тоя Стърнс/ или там който и да е , еВа ли го / , и някой да ти обяснява как англичаните са най тъпите копелета на света ...Със сигурност няма да реагира като тебе !

                    Който не ме харесва - еВал съм го !!!
                    Ама тази те познава ....

                    От дума на дума се заприказваме. Жената е доволна, че я слушам с внимание. Аз съм доволен, че е терк, на какъвто отдавна не бях попадал.

                    - Казвате, за свестните българи сте бил писал. Че къде ги видяхте тия свестни българи? Мошеници, крадци и бандити – това са днешните българи, господине. И до един са комунисти. То в България май други няма, освен цигани и комунисти? А пък онези, дето ужким не бяха комунисти, излязоха по комунисти от комунистите. Сега обаче всички станаха капиталисти. И бодигарди. Не им цепя басма аз. Бодигарди били! И кого пазят? Пикльовци са това, никакви бодигарди. Викам му на един, какво, ще ме набиеш ли? С мен ли ще се биеш, пикльо с пикльо? Със старата жена. Пикльо с пикльото, му викам, защо не отидеш да се биеш с Холифийлд? Защо не отидеш с Шварценегер да се биеш? Защото не ти стиска. Защото ще те смачкат.

                    Българите са проблемът на България, господине! Не циганите, не турците. Извинете, че ви го казвам. Никак не ми е приятно, аз също съм българка, нищо че отдавна не живея в България. Българите са най-големият враг на тази хубава страна, за която още ми е жал и винаги ще ми е жал. Знаете ли на колко години съм? На 80. Ако бях останала в България отдавна нямаше да съм жива. Щях да съм умряла от яд, господине.

                    Не общувам с българи аз. Имам си други приятелки и приятели. Само да не са българи. Защото българите и навън са си пак българи. Ще се изпоядат от завист. От завист, от алчност и от простотия.

                    Ами те всички тлъсти комунисти кажи-речи вече са в чужбина. И паричките им са там – в швейцарските банки, в английските банки, в американските банки. В България крадоха, крадоха и отидоха навън да си ядат и да си пият.

                    Кои останаха ли? По-дребните риби. На тях в България им отърва, защото още има какво да се реже от баницата. Много вкусна излезе тази българска баница, господине. Много вкусна и много евтина. Бях на Банско – него вече са го излапали. Бях и на Черно море – и то е отишло. Ами това Рила, това Пирин, Стара планина – всичко ще унищожат.

                    Онези дърти бандити от бекапе-то, с мечешките физиономии. Техните синове, дъщери и внуци. И бодигардите им. Всички са за затвора. Политиците – до един! Деморализираха народа. Увлякоха хората да заприличат на тях – алчни и развратни.

                    Моят баща беше фабрикант, свиреше на пиано, 5 езика говореше. От него знам: колкото по-развратен и по-алчен е един народ, толкова по-лесно се управлява. Ето това е сега България. Направиха от българина едно глупаво, недоволно и грозно същество. Крадливо и нечестно. Без капка достойнство.

                    Кой днес става богат в България? Бандитът става богат. Търговецът на наркотици става богат. Всичките тия с мечешките физиономии – те стават богати. И да искаш да печелиш честно, не можеш, няма да те оставят. Насила ще те накарат да станеш като тях. Иначе – ето ти куршум.

                    Как да се бори човек? Не знам. Аз не мога да се боря с тях, затова заминах. Бориш се с нещо, което имаш поне малко шанс да го пребориш. А не с организирани и въоръжени престъпници – като почнеш от ония в парламента, та стигнеш до тия на улицата.

                    Западът ли? Аз чета, господине, и на немски, и на английски, и на френски. Всички вестници пишат, че в България комунистите все още дърпат конците, ама дума не обелват, къде са им парите на тия комунисти. Не са ли в западните банки? Там са. А защо са там, като и кучетата знаят, че това са крадени пари? Ще ви кажа защо. Защото на Запада му е все тая крадени ли са тези пари, или не са. Важното е, че са пари, и че са влязли в неговите банки.

                    Хайде да ви питам, вашите читави българи, те какво направиха? Направиха ли революция и да натирят комунистите; вдън земя да ги натирят? Не направиха. И няма да направят. Защото на българина не му трябва демокрация. Той не знае какво да прави с демокрацията. На българина му дай господар, тогава му е най-добре. Господарят да решава, българинът да изпълнява.

                    Не става от българина европеец, разберете. Невъзможно е. На българина и душата му е различна, и възпитанието му е различно. На Европа й трябват паричките на България, и пазарите. Българите не й трябват.
                    Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

                      Ами това не съм го написал аз ,за съжаление ,води се е някой Едуард Стърнс ,но надали е и той защото нямаше да ни познава толкова добре ако наистина беше англичанин.Това са части ,цялото го прочети в интернет ,може и да се познаеш.
                      А пък ти сега пробвай да си на мястото на тоя Стърнс/ или там който и да е , еВа ли го / , и някой да ти обяснява как англичаните са най тъпите копелета на света ...Със сигурност няма да реагира като тебе !

                      Който не ме харесва - еВал съм го !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Джаза , ти какъв си по народност ?
                        Ами това не съм го написал аз ,за съжаление ,води се е някой Едуард Стърнс ,но надали е и той защото нямаше да ни познава толкова добре ако наистина беше англичанин.Това са части ,цялото го прочети в интернет ,може и да се познаеш.
                        Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                          Е, друго си е да теглиш една майна на всичко и всички, нали?

                          Пауъре, жокерче: Холинергетици.

                          Казах, каквото имах да казвам, благодаря за търпението и отзивите , а ако поне един е вдянал - берекет версин.
                          Сорошките номера не минават тука.Объркал си времето 2017г е и не вървят вече лакърдии за комунисти свободен пазар демокрация приватизация конкуренция НАТО ЕС чуждестранни инвеститори свобода на словото и други подобни гейатлантически ценности

                          Коментар


                          • https://www.youtube.com/watch?v=Acap3IrCYYk Който ходи в маями да си носи шнорхел и плавници, защо нигерите и нигеропоклонниците не си правят нормални къщи които не ги вдига урагана


                            Вече над 3 милиона души са без ток. Потапянето на центъра на Маями е сходно на това в кубинската столица Хавана.


                            Източник: http://bulgarskireporter.com/lists/n...#ixzz4sUKgp1LR
                            Last edited by v_tin; 12.09.2017, 21:52.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Дай линк.Помислих че днес ще напишеш нещо за джаксънвил или маями, обаче разбирам че путин е по силен от ирма, хари, томас и всички други бури и урагани на света
                              За ирма, хари, томас и всички други бури и урагани на света не дават стинки .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                В посолството на Хуйлостан в Германия са се възмутили от ебавката която си направили в списание Фокус с Хуйло.
                                там написали:
                                Разбира се тя се бои от кучетата на Хуйло (Putins hund). Но не се бои от кучето Хуйло (hund Putin).

                                От посолството написали:
                                Това е обидно и безвкусно. Но какво ще кажат от ведомството по печата? Неговия шеф Стефан Зайберт?
                                ...
                                Стефан Зайберт кат разбрал, много се притеснил, и го преместил в другия крачòл.

                                Ха-ха-ха-ха-хаааа!

                                Дай линк.Помислих че днес ще напишеш нещо за джаксънвил или маями, обаче разбирам че путин е по силен от ирма, хари, томас и всички други бури и урагани на света
                                Last edited by v_tin; 12.09.2017, 21:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X