IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Или може би това.



    Коментар


    • Руските свине пак са ги прогонили
      Скоро и от България!
      Изгониха руска делегация от Световната конференция на съдилищата

      Делегация с Ръководителят на Конституционния съд на Русия Валери Зоркин, който подписва решението да бъде призната анексията на Крим, не е била допусната до 4-тия конгрес на Световната конференция на конституционните съдилища в Литва. Това написа на страницата си в Facebook депутатът от партията на Петро Порошенко Ирина Фриз, като отбелязва, че това е първият случай в историята на Конгреса, пише blitz.uk.

      Според нея, лайтмотивът на конференцията, на която бе отделено значително внимание на Украйна и която "осъди грубо нарушаване на териториалната цялост на страната от руските окупатори", е върховенството на закона и конституционните права в съвременния свят.

      По думите на Фриз шефът на Конституционния съд на Литва - Дейнус Жалимус е заявил, че "в света няма друг такъв пример, в който съдебната власт да е толкова дискредитирана, каквото по същество е анексията на Крим - това е агресия и престъпление. Такъв прецедент няма в нито една друга страна, където съдът се използва за извършването на подобно престъпление. "

      "Ние не можем да приемен и никога няма да поканим онези, които потъпкват върховенството на закона и чиито решения са съдбовни за бъдещето на хиляди хора. Трябва да се застъпим за всички онези, които се борят за своята свобода, човешки права и демокрация", цитира френският президент Жалимус.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        ми обявявай им война и ги почвай ......ние ша ти гледаме сеира....
        Не сте много умни това мурзилките.
        Да, русия е враг на България. Но не е нужно да водиш война с врага си. Трябва да го сдържаш.
        За целта България трябва да се въоръжи с каквото и колкото трябва оръжие. България няма възможност за това, но пък има могъщи съюзници. Само трябва да поиска...

        Също така трябва всички руски компании да се поканят да напуснат България. Те са там само за да крадат.

        А българските мурзилки... тях ги чака не лека съдба...

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Ашколсун !
          След атентата се сещаш властта как се разправя със комунягите и тя с убийства без много да се набляга на разни глупости от сорта на съд и присъда.

          После комунягите като вземат властта 44-та година се сещаш и те какво прочистване правят.

          Има и партизанско и горянско движение. Абе изобщо насилие да искаш. А и лагерите в Белене и другите.

          Може за справка и да видиш как Руския цар се разправя с въстанията за отмяна на крепостничеството.

          Може да видиш и как после комунягите в СССР се разправят с разните други - като начало голодомора в Украйна за да убедят украинските селяни, че трябва доброволно да влязат в ТКЗС-то.


          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            Ти случайно да си чувал че войните, насилието, рязането на глави, етц са били нещо нормално допреди 60 години дори и в Европа?

            Да ти напомням ли комунягите дето извършват атентата в Църквата Света Неделя. Там българи убиват българи.

            Или викаш той не се брои щото е извършен от "наши" хора.

            Ашколсун !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              "Аз ви казвам, че османското робство е нанесло по-малко щети отколкото руското после 45 години..."

              Не те ли е срам бе , за Батак , Перущица , Стара Загора ... и до Шипка не си ли чувал бе ?! Заслужаваш една яка псувня на майка !
              Ти случайно да си чувал че войните, насилието, рязането на глави, етц са били нещо нормално допреди 60 години дори и в Европа?

              Да ти напомням ли комунягите дето извършват атентата в Църквата Света Неделя. Там българи убиват българи.

              Или викаш той не се брои щото е извършен от "наши" хора.


              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                И кой е тоя дето те убеждава в това?

                Интересно що ми слагате думи в устата дето не съм ги казвал.

                Аз ви казвам, че без държава сме се били по-добре отколкото другите с държава. Изводът е, че колкото по-малка е ролята на държавата, толкова по-добре. Нарича се децентрализация и да се оставят хората да правят каквото си искат - стига да не нарушават законите 5-10 базови закона. Като начало и 10-те Божи заповеди са достатъчни.

                Ти твърдиш че съм казал че било по-добре да сме под османско робство.

                Аз ви казвам, че османското робство е нанесло по-малко щети отколкото руското после 45 години, пак ми изкривявате думи. А това в контекста на 9-ти септември че едни другари много го величаеха този празник и твърдяха, че той бил променил България из основи. Ми промени я, ама към зле, а не към добре както твърди другарката от левия ъгъл.



                Кое точно не може да разберете?
                "Аз ви казвам, че османското робство е нанесло по-малко щети отколкото руското после 45 години..."

                Не те ли е срам бе , за Батак , Перущица , Стара Загора ... и до Шипка не си ли чувал бе ?! Заслужаваш една яка псувня на майка !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                  Достоевски не ме интересува, интересуват ме индивидите които в идиотската си злоба към Русия ни убеждават че е било по-добре да си стоим под Османско робство отколкото да ни освободи Русия ....

                  Засрами се бе ......
                  И кой е тоя дето те убеждава в това?

                  Интересно що ми слагате думи в устата дето не съм ги казвал.

                  Аз ви казвам, че без държава сме се били по-добре отколкото другите с държава. Изводът е, че колкото по-малка е ролята на държавата, толкова по-добре. Нарича се децентрализация и да се оставят хората да правят каквото си искат - стига да не нарушават законите 5-10 базови закона. Като начало и 10-те Божи заповеди са достатъчни.

                  Ти твърдиш че съм казал че било по-добре да сме под османско робство.

                  Аз ви казвам, че османското робство е нанесло по-малко щети отколкото руското после 45 години, пак ми изкривявате думи. А това в контекста на 9-ти септември че едни другари много го величаеха този празник и твърдяха, че той бил променил България из основи. Ми промени я, ама към зле, а не към добре както твърди другарката от левия ъгъл.



                  Кое точно не може да разберете?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                    явно е така ..дори не е сам , поне 2 -3 са тук таквизи....
                    те са стадни животни, само когато са много са сила. забрадки.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                      Знам че не можеш, но се опитваш по - най дебилския начин , което действа в обратната посока на всеки нормален Българин...
                      Кириак Стефчовци винаги ше има !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

                        Ама след като имаш нуждата да си благодарен на някого аз не мога да те спра.
                        Знам че не можеш, но се опитваш по - най дебилския начин , което действа в обратната посока на всеки нормален Българин...
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          WADA има доказателства срещу само един руски атлет

                          Обаче антируските идиоти проглушиха света, да им еб,,,тката,айна
                          И аз ... и тука не са малко !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

                            Опитвам се да ти обясня ,че да се казваш Марков трябва да си благодарен предимно и най вече на дедите си които са ти запазили името 500 години и не са те кръстили Мустафа.

                            Ама след като имаш нуждата да си благодарен на някого аз не мога да те спра.
                            Не се казва Мустафа и не ползва за официален език турския именно защото е имало Руско турска война .

                            Коментар


                            • WADA има доказателства срещу само един руски атлет

                              Обаче антируските идиоти проглушиха света, да им еб,,,тката,айна
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • WADA сваля обвиненията от 95 руски спортисти заради липса на доказателства

                                Световната антидопингова агенция (WADA) няма достатъчно доказателства, за да обвини 95 руски спортисти в употреба на допинг, съобщи генералният директор на организацията Оливър Нигли.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X