IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

    Абе ти разлика от емигрирали за да си търсят късмета и избягали от страна затвор правиш ли?
    ?????????? Какъв затвор да правя- сигурно искаш да кажеш разлика. Формулирай правилно изречението- подлог, сказуемо, допълнение и пак пиши

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      A be ти четеш ли какво се пише и моят пост на какво е отговор. Избягали са италианци, гърци, евреи от държавите си в които никога не е имало сигурно и един комунист заради бедността, по разни сметки само италианци са избягали около 4,5-5 милиона. Я ми кажи кога е имало комунисти в италия и кога ком.партията е била на власт. Специално за италианците бягството е около 1935-38г , има и други вълно но,..........

      Защо модераторите допускат да се пишат глупости в тази тема
      Абе ти разлика от емигрирали за да си търсят късмета и избягали от страна затвор правиш ли?
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        От какво независимост !? От цигарите?, от алкохола?, от корупцията?, от лъжата?, от кинтите?, от алчността?, от катастрофите по пътищата?, от липсата на съвест ? от коя независимост? Територията ще ни надживее, а падре ми каза веднъж - "прави си богатство, което да не може никой да ти отнеме, което с теб да е по всяко време, и тук и на горнио свет - те това е независимост - сега е по-важната тя, за да не изчезнем"... незнам не му разбирам всичкото на падре, само преразказах. И поздрав https://www.youtube.com/watch?v=WKXntUThG1E
        Hubawa музика пускаш

        Коментар


        • Честита независимост!
          От какво независимост !? От цигарите?, от алкохола?, от корупцията?, от лъжата?, от кинтите?, от алчността?, от катастрофите по пътищата?, от липсата на съвест ? от коя независимост? Територията ще ни надживее, а падре ми каза веднъж - "прави си богатство, което да не може никой да ти отнеме, което с теб да е по всяко време, и тук и на горнио свет - те това е независимост - сега е по-важната тя, за да не изчезнем"... незнам не му разбирам всичкото на падре, само преразказах. И поздрав https://www.youtube.com/watch?v=WKXntUThG1E
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

            Избягали са я!
            От какво ли (червено режимче) са избягали?
            Норвежците що не бягат?
            Щото са си нямали режимче... Червено режимче.
            A be ти четеш ли какво се пише и моят пост на какво е отговор. Избягали са италианци, гърци, евреи от държавите си в които никога не е имало сигурно и един комунист заради бедността, по разни сметки само италианци са избягали около 4,5-5 милиона. Я ми кажи кога е имало комунисти в италия и кога ком.партията е била на власт. Специално за италианците бягството е около 1935-38г , има и други вълно но,..........

            Защо модераторите допускат да се пишат глупости в тази тема

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Има ги тези квартали защото са избягали милиони. Разходи се до чикаго, има митничари, продавачи, полицаи все българи. Наистина след 2 поколения ще си спомнят само че имало някъде някога една държава българия
              Избягали са я!
              От какво ли (червено режимче) са избягали?
              Норвежците що не бягат?
              Щото са си нямали режимче... Червено режимче.
              После кърлежите празнуващи 9ти има да изтъкват, как България била станала 7 милиона.
              Смрааааааад....
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Бати пещо, не ми се спори с теб, но винаги ще се намери някой сульо или пульо който да ти вземе работата, а дали ще я знае или тепърва ще я учи на гърба на другите няма значение. Като изключим строежа на апартамента, и аз съм минал по твоя път/ и не само аз де, много са такива / Но не искам и моите деца да правят тези неща. Искам да си работят нормална работа/ каквато те си изберат/ и да няма от работа на строежа после на нивата. Никой не е казал че съм искал служба, ако исках лично такава, може би ако бях направил свирка на каракачанов и искрен и до сега да си стоях на бюрото в русе комерс
                Валентине не приемай лично нещата.Какво искаш ти за децата няма никакво значение.Важно е какво Бог е сложил в торбичките при раждането им.А какво е нормална работа за теб не знам.Да строиш апартаменти също е работа както и да гледаш животни или зеленчуци на нивата.Няма срамна работа.За работата ми бъди ама напълно спокоен няма кой да я земе.Ще работя докато аз реша.Ако правилно разбирам за теб строителството и земеделието са непривлекателен труд.Но Господ ще те принуди.Като огладнеете в Германия ще го разбереш.Със Запада е свършено запомни го от мен.Краят им се вижда.И помен няма да остане.Както Ванга го казала ще си дойдете голи боси и гладни.Ти поне никога не си оплювал България.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Ха ха ха Валентине обърка се яко.
                  Бати пещо, не ми се спори с теб, но винаги ще се намери някой сульо или пульо който да ти вземе работата, а дали ще я знае или тепърва ще я учи на гърба на другите няма значение. Като изключим строежа на апартамента, и аз съм минал по твоя път/ и не само аз де, много са такива / Но не искам и моите деца да правят тези неща. Искам да си работят нормална работа/ каквато те си изберат/ и да няма от работа на строежа после на нивата. Никой не е казал че съм искал служба, ако исках лично такава, може би ако бях направил свирка на каракачанов и искрен и до сега да си стоях на бюрото в русе комерс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    По някаква случайност не се чувствам нито боклук, нито шкарт/каквото и да значи/. Това че много такива като мес са напуснали, не означава нищо. Хайде представи си че се върнат.И 10 чевека дойдат и попитат за твоята работа. идва утре твоят началник и казва заплатата наполовина, ако не си съгласен друм. Какво ще направиш? Нищо нали? Подписваш и идваш тук да си излееш мъката. Действителен случай- моя позната смени сигурно 10 фирми в русе- 400 лв. На 50 години е. Отделно колко фирми са я излъгали не ги броим. Но заплата 400лв. Какво ще правиш ако си ти с 400лв. Съответно тя направи каквото трябваше- пари назаем виза за щатите и в момента гледа деца там. След 6 месеца ще се прибере. Ще стои още толкова в бг и пак в щатите. Това бягство ли е? Тя шкарта на народа ли е? Изхождаш от твоята гледна точка и толкова. Много пъти си писал да вземе някой безработен 5 декара и да сей да ги обработва. Като получаваш 4000кв на приказки е лесно. Но ако си ербап, хайде напусни работа и започни с 5 декара. @ месеца и си в гробищата, хайде 3 месеца. На приказки е много лесно. Ама да се хванеш- йок
                    Ха ха ха Валентине обърка се яко.Моята работа не може да я работи Сульо и Пульо.Гарантирам ти че нито един гастар не работи тва в чужбина просто никога няма да го пуснат.Казвам ти честно не се връщайте разпродавайте и си останете там.Никога не съм работил за 400 лева и няма да работя на друг за толкова пари.Като завърших ей такива се опитваха да се гаврят с мен но се махнах от София и си намерих платена работа в Плевен.Освен това се занимавах и с градинарство картофи домати боб лук.После си намерих още по добра и платена работа.Върнаха земите на дядо и баба и започнах да ги обработвам ей така полека лека де с помощ де с мой труд.После дойде трактор плуг сеялки....Започнаха и субсидии.И те така постепенно.Заринат съм от работа но вече не ми се работи толкова стига ми.Всеки ден някой реве на вратата че няма ток строшил му се бойлера печката...Работа колкото искаш.Службици няма Валентине повечето народ търси службици за повечко пари на бюрце с климатик.Та викаш да напусна защо?Аз съм положил къртовски труд нищо не ми е поднесено.В теца второ висше придобих жалко че нямам тапия.Дойде млад колега научих го какво да прави щото селско момче сирак.Миналата година си изкара 10000 кинта отделно заплатата...Твоята позната спокойно може и тука да чисти и да гледа възрастни не е необходимо да ходи на майната си...Каквото и да напишеш няма да си променя мнението щото аз съм минал по пътя без да мрънкам и без да оплювам България.Нито съм извънземен нито съм гении щом аз го мога значи всеки го може.Валентине знаеш ли как се гледат 10 декара царевица с кон?Кооперацията ти го насее а ти браздиш с коня после копан после загребване.После бране снопи петини?Знаеш ли какво е хамалогия?И строиш апартамент ходиш и на работа и трябва да косиш да ходиш с овцете да доиш да ходиш нощем да ги пазиш?Знаеш ли че ми е идвало да си сложа въжето???Няма море няма коли няма спа няма Гърция...Нямах пари за нищо цигари си купувах с купоните за храна.Един приятел ме съжали и ми даде едно яке продаваше дрехи.Ходех със служебните обувки и синдоковия костюм.Ма кво да ти разправям.Вие искате ей така без мъка без пот бам бюро бам два бона почивки парцалки.Знаеш ли че доста хора преживяха същото....Тоя труд и това учене ми се отблагодариха.Днес мога да спра да работя ако реша.Мога а се издържам само от рента от двора и от наеми и то повече отколкото ти земаш в Германия.
                    Last edited by power grid; 22.09.2017, 09:54.

                    Коментар


                    • Честит празник на всички българи! Честита независимост! Нека всички влезем в някоя църква Св. Четиридесет мъченици и запалим свещ за България!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Има ги тези квартали защото са избягали милиони. Разходи се до чикаго, има митничари, продавачи, полицаи все българи. Наистина след 2 поколения ще си спомнят само че имало някъде някога една държава българия
                        Да ти кажа тва е чудесно.Да си стоят там и да си карат тировете.И без тех България ще се оправи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Много ми е любопитно дали ти си готов да направиш това нещо, и точно пък кози да вземеш
                          Аз съм направил друго не точно кози.Мой приятел от детство започна с една крава днес има 100.Друг гледа кокошки да изброявам ли още?
                          Last edited by power grid; 22.09.2017, 09:01.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            Гн Power Grid ... Държава означява , сигурност здравеопазнаване инфраструктура и на първо място бизнес среда . Ти или си луд или си Боко тиквата .. ходи кръщавай майка си и баща си бълъците свършиха . Пуч аз съм болен от болест която моята родина ...Не Ме Лекува ... български разбираш ли Не ме Лекува ... умирам и оставям три деца сираци ... Кой ще ги гледа Бойко или Ти ... както мен има от моята болест 800 човека ... всички до един или умираме или напускаме любимата родина за да Живеем . Годишно 5 Хил Българи търсят спасение в Европа за да Живеят просто да останат Живи ... защото нямаме родина а Мащеха. Продадох къща 250 Хил бизнес 150 Хил два апартамента 150 Хил и 5 Български гражданина бели умни красиви се збогувахме с роднини . Да обичам родината .... Но тя не ни обича ... за това молете не пиши глупости а заедно с Боко свинаря измислете нещо .... то не е трудно ... нека държавата първо лекува Гражданите си и им усигоро сигурност .... защото между другото ме обраха и три пъти в Бг ... Сега ако ще гледаш кози имам И ранче 5 дк с две къщи кладенец .... щях да правя орехова ферма с парник .... но нямам избор след като ме прогониха , пиши на лични цената е приемлива ще ти го преотстъпя на теб и Боко в лозарския бизнес .
                            Тва е западната медицина да не оставим някого да умре без да сме го обрали до шушка че ако е и глупав мое и кредит да земе.Колкото и тъжно да е животът има край,Бог разполага с нас.Всеки си има съдба

                            Коментар


                            • И още нещо се сетих , в Европа лекарства които в Бг ги вземах ефтино от аптеки Марешки които ми струваха 250 лв са само 4 евро , и не само за мен а за всеки болен с рецепта от личен лекар .... Не знам как но и агнешкото е по ефтино на заплата минимална 900 евро е 7.50 кг ... ти с Боко свинаря си направете сметка .... България е заприличала на руска република от 60 години .... Вече трябва да ми плащат за да се върна .... море нула дупки бол болници полициа пародиа на изкуството ... съдебна система .... нямам думи ... има ме едно едничко достойнство и просто не е удобно за Хотел иначе бихме го съборили и него .... О Шипка ! Да живуркат олигарсите и хостесите .... другите кучетата ги яли .
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Гн Power Grid ... Държава означява , сигурност здравеопазнаване инфраструктура и на първо място бизнес среда . Ти или си луд или си Боко тиквата .. ходи кръщавай майка си и баща си бълъците свършиха . Пуч аз съм болен от болест която моята родина ...Не Ме Лекува ... български разбираш ли Не ме Лекува ... умирам и оставям три деца сираци ... Кой ще ги гледа Бойко или Ти ... както мен има от моята болест 800 човека ... всички до един или умираме или напускаме любимата родина за да Живеем . Годишно 5 Хил Българи търсят спасение в Европа за да Живеят просто да останат Живи ... защото нямаме родина а Мащеха. Продадох къща 250 Хил бизнес 150 Хил два апартамента 150 Хил и 5 Български гражданина бели умни красиви се збогувахме с роднини . Да обичам родината .... Но тя не ни обича ... за това молете не пиши глупости а заедно с Боко свинаря измислете нещо .... то не е трудно ... нека държавата първо лекува Гражданите си и им усигоро сигурност .... защото между другото ме обраха и три пъти в Бг ... Сега ако ще гледаш кози имам И ранче 5 дк с две къщи кладенец .... щях да правя орехова ферма с парник .... но нямам избор след като ме прогониха , пиши на лични цената е приемлива ще ти го преотстъпя на теб и Боко в лозарския бизнес .
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X