IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За разлика от нэкои дрогарэ тук, аз знам, че и честно може да станеш капиталист. Ако ма няма отношение към темата.
    Last edited by X_Y; 25.09.2017, 12:09.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

      Фоби?
      Фобите?

      Какви фоби?

      Българите обичат България!

      Това е.

      Който има фобии, да си ги стопанисва, негов проблем.
      Турих ти един плюс, защоот си прав.
      Иначе има прекалено много залитания във филство или към Рашата, или към Хамериката, което не е правилно. Русия винаги ни е била в гръб и ако не са техните малоумщини (съчетани с родни такива), сега наистина щяхме да сме на 3 морета (с Албания като протекторат). САЩ - ами САЩ са държава от около 100 години, преди това са някаква си полунезависима колония с огромен потенциал, но да, в момента са най-голямата сила в световен мащаб. Тях също не ги брига за нас - ако им съвпаднат интересите с нашите - супер, ако не - духаме супата и толкова. Затова трябва да си играем хубава картите и да гледаме към чайниците (да не се бъркат нито със самоварите, нито с Бостънското пиене на чай). Засега политиката ни трябва да бъде:
      - да на НАТО и ЕС
      - не на санкциите срещу Русия
      И търговия, търговия, търговия, щото иначе ни заобикалят - и Южен поток, и магистрали, и всичко...
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten

        ...
        Думата примерно равна ли е по значение на думата съм?

        Пример давам!

        сХВАЩАШ ЛИ?

        Въпросът е, че щом капиталиста е крадец, то занаятчията частен и честен предприемач може ли да не се води автоматично за крадец с държавата за ортак? Или давай направо всички обущари във соцфабриката за калпави патъци да ги вкарваме и да решаваме въпроса с лоялност и честност. Накратко: частната инициатива понася ли ви като гледка??? Май още не...
        Last edited by X_Y; 25.09.2017, 11:55.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          летец или "ПРОИЗВОДИТЕЛ" на софтуер?
          Обущар примерно.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Я ми припомни кой открадна немските военни технологии и кой днес е некадърен да си направи самолет.Един чушкопек не моат кат ората да врътнат тръгнали да се перчат че са изключителни.Ти ша са биеш ли срещу Кимчо щет вече записват доброволци
            бай пеше, тия не кацаха по луната бе, още 60-те?!
            50 години по-късно още никой не е успял да повтори...
            Last edited by ratten; 25.09.2017, 11:46.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              Честен занаятчия може ли?
              летец или "ПРОИЗВОДИТЕЛ" на софтуер?
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Я ми припомни кой открадна немските военни технологии и кой днес е некадърен да си направи самолет.Един чушкопек не моат кат ората да врътнат тръгнали да се перчат че са изключителни.Ти ша са биеш ли срещу Кимчо щет вече записват доброволци
                Цял свят с Кимчо ще се занимава 100 години, мислиш ли?
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Би ли посочил имена посочи един честен капиталист дет плаща коректно спазва кодекса на труда и кат почне да губи не вика другарката държава да му бърше задника????Защо едни честни банкери от Дойчебанк не фалиргат????Да ти припомням ли честни частници.Не ме разсмивай.Капиталиста е там дето мое да краде от държавата
                  Честен занаятчия може ли?
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Ха ха ха Са гледам нашият Президент на среща с българи в САЩ.Един ичевидно идиот българин го попита защо е поканил Подполковника на посещение.....Отговоът мен посполковника не ме интересува интересува ме Президента на Русия и аз някога бях генера;.Ролята на Президента не е да създава врагове на България а приятели.Щото глупостите лесно се правят и много тудно се оправят.По лошото за демократичната еврогейска паплач е че залата избухна в бурни аплодисменти....Ха ха ха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                      ВСИЧКАТА ИМ Е ТАКАВА НА КРАДЛИВИТЕ МЪРЗЕЛИ.
                      СМЯЯЯЯЯЯХ.
                      Я ми припомни кой открадна немските военни технологии и кой днес е некадърен да си направи самолет.Един чушкопек не моат кат ората да врътнат тръгнали да се перчат че са изключителни.Ти ша са биеш ли срещу Кимчо щет вече записват доброволци

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                        Да, поне някои от нас сме. Защо не ти е понятно? Честни и работливи хора не си ли виждал?
                        Е, измежду русолюбите не ги търси, там кражбата е религия..
                        Търси ги измежду прогресивните и създаващите, измежду адекватните и коректните.
                        Русолюб = мрънкащ мързел крадлив....
                        Пълно е с такива.
                        Би ли посочил имена посочи един честен капиталист дет плаща коректно спазва кодекса на труда и кат почне да губи не вика другарката държава да му бърше задника????Защо едни честни банкери от Дойчебанк не фалиргат????Да ти припомням ли честни частници.Не ме разсмивай.Капиталиста е там дето мое да краде от държавата
                        Last edited by X_Y; 25.09.2017, 10:23.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                          Фоби?
                          Фобите?

                          Какви фоби?

                          Българите обичат България!

                          Това е.

                          Който има фобии, да си ги стопанисва, негов проблем.
                          ...не се позна? Вай, заваллъ! Колко удобно: национализираме минусите, приватизираме плюсовете. Лично познавач някога такива субекти и, ако не бе тъжна гротеска, картинката е... абе, все си е тъжна. Ходи, извадил пръст и сочи, и плещи, как "ние, градивните и прогресивните" и "вие /всички останали"...
                          Да ви имам наглостта.
                          Last edited by Pyramid; 25.09.2017, 07:17.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Оценявам чувството ти за хумор. ХубаФ си етикет сложил. Его, самомнение, адекватна самооценка, върховна комбинация. Конграчулейшънс.

                            Само не разбраф да г'е, как така, само фобите изведнъж станахте съвидателни и честни. Това някаква нова идеология ли е, или секта? Понеже ако тей, няа са пиша у нея. Секти мама не дава, вика "- Фуууу !!!"
                            Фоби?
                            Фобите?

                            Какви фоби?

                            Българите обичат България!

                            Това е.

                            Който има фобии, да си ги стопанисва, негов проблем.

                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                              Да, поне някои от нас сме. Защо не ти е понятно? Честни и работливи хора не си ли виждал?
                              Е, измежду русолюбите не ги търси, там кражбата е религия..
                              Търси ги измежду прогресивните и създаващите, измежду адекватните и коректните.
                              Русолюб = мрънкащ мързел крадлив....
                              Пълно е с такива.
                              Оценявам чувството ти за хумор. ХубаФ си етикет сложил. Его, самомнение, адекватна самооценка, върховна комбинация. Конграчулейшънс.

                              Само не разбраф да г'е, как така, само фобите изведнъж станахте съвидателни и честни. Това някаква нова идеология ли е, или секта? Понеже ако тей, няа са пиша у нея. Секти мама не дава, вика "- Фуууу !!!"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                - А "Ние сме честни и почтени работливци." СМЯХ, СМЯХ, СМЯХХХХ!!!
                                Да, поне някои от нас сме. Защо не ти е понятно? Честни и работливи хора не си ли виждал?
                                Е, измежду русолюбите не ги търси, там кражбата е религия..
                                Търси ги измежду прогресивните и създаващите, измежду адекватните и коректните.
                                Русолюб = мрънкащ мързел крадлив....
                                Пълно е с такива.
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X