IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Грую Груев;n3242019]

    Няма ЕС, без да си влязъл в НАТО и да си спрял реактори 1-4 на АЕЦ-а (е, за второто може доста да се поспори защо правихме толкова наколенки, но нейсе). Иначе НАТО не е чак толкова лоша организация, макар аз също да съм доста раздвоен за нея и принципно да съм против участието ни в каквато и да е военна организация. Все пак може да сме в НАТО и проформа, като маляките, които са опозиция на всичко и не пращат войници никъде, за разлика от нашоте йесмени. Та от тази гледна точка, НАТО е само формалност, вратичката за влизане в ЕС, така че не е болка за умиране./QUOTE]

    Не говори глупости, има няколко държави в ес, които не са в нато. Това че малкото гадно еврейче така говореше, не означава че е вярно. А за реакторите си е национално предателство- на волен доведения син/ как се казваше не знам/ ги излови по бели гащи всички. Нямало е и не е имало дори и намек за закриване на реакторите. Госпожа йес го прави по собствена инициатива. Трябва да бъде съдена като национален предател и публично разстреляна
    Last edited by v_tin; 25.09.2017, 18:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      coca cola, some time war...
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Ратко Холивуд не е на луната
        https://www.youtube.com/watch?v=Rr8ljRgcJNM

        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          бай пеше, тия не кацаха по луната бе, още 60-те?!
          50 години по-късно още никой не е успял да повтори...
          Ратко Холивуд не е на луната

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

            От всичко това не бих се съгласил само с НАТО , за всичко друго съм за.

            Родния соросоид-американофил обаче лае по всичко руско без значение дали е от полза за България или не е .........
            Няма ЕС, без да си влязъл в НАТО и да си спрял реактори 1-4 на АЕЦ-а (е, за второто може доста да се поспори защо правихме толкова наколенки, но нейсе). Иначе НАТО не е чак толкова лоша организация, макар аз също да съм доста раздвоен за нея и принципно да съм против участието ни в каквато и да е военна организация. Все пак може да сме в НАТО и проформа, като маляките, които са опозиция на всичко и не пращат войници никъде, за разлика от нашоте йесмени. Та от тази гледна точка, НАТО е само формалност, вратичката за влизане в ЕС, така че не е болка за умиране.

            Виж за санкциите - само идиот би ги подкрепял. Да не говорим за съсипания Южен поток или Белене, което си е национално предателство отвсякъде, ама кой ли ти гледа. Крайно време е българите у нас да се обедим по стратегически важните неща за страната и да вървим напред. Русия е добър бизнес партньор, от който може да се печели, а това е най-важното - както маляките ни псуват, ама ни обслужват, щото сме едни 50-100 евро на маса, така и ние трябва да градим взаимоотнощенията си с Русия. Който иска да ги псува, който иска да ги обича, но дойде ли време за бизнес, трябва да го правим с тях и толкова. САЩ пък са незаобиколим фактор, а и от тях също може да се печели - примерът отново е Гърция. Така че играем си правилно картите, гледаме към Чайна и сме жик-так
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Затова трябва да си играем хубава картите и да гледаме към чайниците (да не се бъркат нито със самоварите, нито с Бостънското пиене на чай). Засега политиката ни трябва да бъде:
              - да на НАТО и ЕС
              - не на санкциите срещу Русия
              И търговия, търговия, търговия, щото иначе ни заобикалят - и Южен поток, и магистрали, и всичко...
              От всичко това не бих се съгласил само с НАТО , за всичко друго съм за.

              Родния соросоид-американофил обаче лае по всичко руско без значение дали е от полза за България или не е .........
              Last edited by markov; 25.09.2017, 13:27.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                За разлика от нэкои дрогарэ тук, аз знам, че и честно може да станеш капиталист. Ако ма няма отношение към темата.
                Eто ти още за "фобите" ти...

                Цитирам мнението на една обикновена българка от социалната мрежа:

                Да сте чули някой да ви обвинява, че сте германофоби, американофоби или франкофоби? Откъде -накъде, когато критикуваме Русия ще ни лепят етикети русофоби? Защото казваме истината за антибългарската политика на "всякога проклета Русия" (цитатът е на Георги Сава Раковски).
                Колеги, престанете да промивате мозъците на аудиторията си с тия пропагандни понятия.
                Няма русофили, има рубладжии (ако и да им плащат в омразната американска или европейска валута!).
                Няма русофоби, има български патриоти.
                Българинът не е длъжен да обича Русия и да страда заради санкциите на руските главорези. Българинът е длъжен да обича България. И да брани нейната независимост!
                Нека по податливите на руска пропаганда сънародници се замислят поне за секунда.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • За разлика от нэкои дрогарэ тук, аз знам, че и честно може да станеш капиталист. Ако ма няма отношение към темата.
                  Last edited by X_Y; 25.09.2017, 12:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                    Фоби?
                    Фобите?

                    Какви фоби?

                    Българите обичат България!

                    Това е.

                    Който има фобии, да си ги стопанисва, негов проблем.
                    Турих ти един плюс, защоот си прав.
                    Иначе има прекалено много залитания във филство или към Рашата, или към Хамериката, което не е правилно. Русия винаги ни е била в гръб и ако не са техните малоумщини (съчетани с родни такива), сега наистина щяхме да сме на 3 морета (с Албания като протекторат). САЩ - ами САЩ са държава от около 100 години, преди това са някаква си полунезависима колония с огромен потенциал, но да, в момента са най-голямата сила в световен мащаб. Тях също не ги брига за нас - ако им съвпаднат интересите с нашите - супер, ако не - духаме супата и толкова. Затова трябва да си играем хубава картите и да гледаме към чайниците (да не се бъркат нито със самоварите, нито с Бостънското пиене на чай). Засега политиката ни трябва да бъде:
                    - да на НАТО и ЕС
                    - не на санкциите срещу Русия
                    И търговия, търговия, търговия, щото иначе ни заобикалят - и Южен поток, и магистрали, и всичко...
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten

                      ...
                      Думата примерно равна ли е по значение на думата съм?

                      Пример давам!

                      сХВАЩАШ ЛИ?

                      Въпросът е, че щом капиталиста е крадец, то занаятчията частен и честен предприемач може ли да не се води автоматично за крадец с държавата за ортак? Или давай направо всички обущари във соцфабриката за калпави патъци да ги вкарваме и да решаваме въпроса с лоялност и честност. Накратко: частната инициатива понася ли ви като гледка??? Май още не...
                      Last edited by X_Y; 25.09.2017, 11:55.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        летец или "ПРОИЗВОДИТЕЛ" на софтуер?
                        Обущар примерно.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Я ми припомни кой открадна немските военни технологии и кой днес е некадърен да си направи самолет.Един чушкопек не моат кат ората да врътнат тръгнали да се перчат че са изключителни.Ти ша са биеш ли срещу Кимчо щет вече записват доброволци
                          бай пеше, тия не кацаха по луната бе, още 60-те?!
                          50 години по-късно още никой не е успял да повтори...
                          Last edited by ratten; 25.09.2017, 11:46.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            Честен занаятчия може ли?
                            летец или "ПРОИЗВОДИТЕЛ" на софтуер?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Я ми припомни кой открадна немските военни технологии и кой днес е некадърен да си направи самолет.Един чушкопек не моат кат ората да врътнат тръгнали да се перчат че са изключителни.Ти ша са биеш ли срещу Кимчо щет вече записват доброволци
                              Цял свят с Кимчо ще се занимава 100 години, мислиш ли?
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Би ли посочил имена посочи един честен капиталист дет плаща коректно спазва кодекса на труда и кат почне да губи не вика другарката държава да му бърше задника????Защо едни честни банкери от Дойчебанк не фалиргат????Да ти припомням ли честни частници.Не ме разсмивай.Капиталиста е там дето мое да краде от държавата
                                Честен занаятчия може ли?
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X