IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Това за което говориш е само един пример от всичко останало за което се вдига гюрултия тук и из всякакви форуми.
    Точно тази информационна среда на лъжи и измами създавана от руските тролове, дирижирани от Кремъл, с цел да се отрови обществото в неподвластните им държави ме погнусява. Самото произнасяне на държавата им вече ме кара да потръпвам от гнус...
    ...
    Добро име се създава с години, те си го разрушиха за няколко дена.
    Обществото се отравя от гадните американски лъжи и агресия.Крадеца вика дръжте крадеца.Купуване на медии преврати войни агресия крадене по целият свят.Рано или късно ще си получат заслуженото
    Last edited by X_Y; 19.11.2017, 19:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Точно тази информационна среда на лъжи и измами създавана от руските тролове, дирижирани от Кремъл, с цел да се отрови обществото в неподвластните им държави ме погнусява. Самото произнасяне на държавата им вече ме кара да потръпвам от гнус...
      до преди 5-10 години квото кажеше главния кравар това е.
      И той чрез подопечните си медии обявяваше , кои е добър , кои е лош и всички сляпо вярваха.

      После хората почнаха да се усещат че ги пращат за зелен хайвер в полза на интересите на САЩ , че има двоен стандарт и някои неща са позволени на краварите но на други не са .

      Краят на правото на САЩ да са морален съдник беше с лъжите около оръжията за масово поразяване на Садам и нападенито върху Ирак в резултат на което сринаха реда в целия близак изток , от тогава полека лека все по-малко хора им вярват ......

      Относно тролщината там пионери също са САЩ , първо краварите си направиха вериги НПО които малцинство еничери да им прокарват интересите срещу съответното заплащане , правейки се на гражданско общество......
      Last edited by X_Y; 19.11.2017, 19:01.
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Не , просто тактически преминаваш към другия лагер , но това си е твоя работа ... има доста "противоречиви" факти във връзка с "лунната" разходка , но не е тука мястото да ги излагам , в края на краищата си е твоя работа в какво вярваш .
        Напротив, мажната, точно тук е мястото и сега да изложите "фактите".
        Забравихте ли вече че точно тук беше мястото където вдигнахте пушилка по въпроса?
        Last edited by X_Y; 19.11.2017, 19:00.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

          Понеже спомена за Луната,моето мнение ,че по-скоро са били...Естествено,никой не ми е предоставил 100- процентови доказателства......,но аз вярвам,че са били..Първите версии за "Лунния заговор",доколкото прочетох, са си американски -разни писатели,жрналисти и т.н. Русия проявява интерес към тая теория,някъде чак към 1996г.Между другото,едно от най-силните доказателства за мен,че американците са били на Луната е увереността на много съветски конструктори на космическа техника и космонавти,т.е. противниковия лагер ,че това се е случило....В противен случай ,трябва да приема че и американците и руснаците са се наговорили яко да лъжат за космическите си "разходки",което вече би ми дошло малко в повече...Надявам се,че заради това ми мнение ,няма да бъда оплют и наречен соросоид от Майната,който не вярва ,че американците са били на Луната...
          Това за което говориш е само един пример от всичко останало за което се вдига гюрултия тук и из всякакви форуми.
          Точно тази информационна среда на лъжи и измами създавана от руските тролове, дирижирани от Кремъл, с цел да се отрови обществото в неподвластните им държави ме погнусява. Самото произнасяне на държавата им вече ме кара да потръпвам от гнус...
          ...
          Добро име се създава с години, те си го разрушиха за няколко дена.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
            Ако я нямаше русия, светът щеше да е 50 години напред. Ако ги нямаше САЩ, със 100 години назад
            Не думай !! Я да видим какво казва тоя юнак тука https://www.youtube.com/watch?v=t3SlWqBDgsg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

              Понеже спомена за Луната,моето мнение ,че по-скоро са били...Естествено,никой не ми е предоставил 100- процентови доказателства......,но аз вярвам,че са били..Първите версии за "Лунния заговор",доколкото прочетох, са си американски -разни писатели,жрналисти и т.н. Русия проявява интерес към тая теория,някъде чак към 1996г.Между другото,едно от най-силните доказателства за мен,че американците са били на Луната е увереността на много съветски конструктори на космическа техника и космонавти,т.е. противниковия лагер ,че това се е случило....В противен случай ,трябва да приема че и американците и руснаците са се наговорили яко да лъжат за космическите си "разходки",което вече би ми дошло малко в повече...Надявам се,че заради това ми мнение ,няма да бъда оплют и наречен соросоид от Майната,който не вярва ,че американците са били на Луната...
              Не , просто тактически преминаваш към другия лагер , но това си е твоя работа ... има доста "противоречиви" факти във връзка с "лунната" разходка , но не е тука мястото да ги излагам , в края на краищата си е твоя работа в какво вярваш .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                Ако я нямаше русия, светът щеше да е 50 години напред. Ако ги нямаше САЩ, със 100 години назад
                Важното е ние къде сме. Особено па ти с тез проницателни размисли.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Никой не ви пречи да си живеете в лъжи. Да съм ти казвал как да живееш бе ...Баце? Изобщо не ме интересува.
                  Но тогава за какво постоянно ми навирате вашите лъжи?
                  Аз ще ти кажа защо: целта ви е да провокирате безсмислени дискусии, да отвлечете вниманието от истината, за да можете да промените или подмените мнението на хората за реалността, с ... лъжовна такава.
                  Примери?
                  Примерите са по-назад. Ето един: Подмяната на истината за кацането на луната. Той колегата ви подхвърли нещо, но вас какво ли ви интересува това, важното е лъжата да си върви, белким някой от на любимия ви професор контингента ви се върже.
                  Та там, на луната, преди повече от 40 години са поставени едни огледала - огледала, в които като пуснеш лъч под какъвто и да е ъгъл, го връщат обратно към този който го е излъчил. Това се използва за неща, които са далеч от битието на обикновения .


                  Понеже спомена за Луната,моето мнение ,че по-скоро са били...Естествено,никой не ми е предоставил 100- процентови доказателства......,но аз вярвам,че са били..Първите версии за "Лунния заговор",доколкото прочетох, са си американски -разни писатели,жрналисти и т.н. Русия проявява интерес към тая теория,някъде чак към 1996г.Между другото,едно от най-силните доказателства за мен,че американците са били на Луната е увереността на много съветски конструктори на космическа техника и космонавти,т.е. противниковия лагер ,че това се е случило....В противен случай ,трябва да приема че и американците и руснаците са се наговорили яко да лъжат за космическите си "разходки",което вече би ми дошло малко в повече...Надявам се,че заради това ми мнение ,няма да бъда оплют и наречен соросоид от Майната,който не вярва ,че американците са били на Луната...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                    Интересно, вие от къде разбрахте, че "тяхното МО" е ползвало скрийншотове, за да покаже, че САЩ помагат на ИДИЛ? BTW, вижте си само изречението за скрийншотовете, хихихи. Как точно "САЩ помагат на идил със скрийншотове от една игра"? Те САЩ не с една игра им помагаха на ИДИЛ, ами ако се нелъжа с цяла програма за едни бая милиарди долари.
                    Ма то и Саддам имаше едни оръжия....Много ми е имтересно каква работа имат американците у Афганистан???Сирия??Ирак???

                    Коментар


                    • За ония дет ни обясняваха как Крим бил анексиран насила:

                      По официални данни на Службата за сигурност на Украйна и Военното министерство, при присъединяването на Крим към РФ през 2014 г. почти 11 хиляди души от техните редове преминали на страната на Руската федерация, съобщиха украински медии.

                      Въоръжени сили

                      След присъединяването на Крим към Русия в Украйна се завърнали едва 3991 военнослужещи от намиращите се там 13 468 души. Останалите 70.4% (4637 офицери и 6631 редови и сержантски състав) преминали в руската армия. Данните са дадени от МО по искане на украинския депутат Дмитрий Тимчук.

                      Служба за сигурност
                      След събитията в Крим
                      в Украйна се завърнали едва 217 от всичките 1619 служители на украинската Служба за сигурност.
                      По-рано заместник-лидерът на кримско-татарският Меджлис Илми Умеров заяви, че служителите на Службата за сигурност и от милицията в Крим на 100% се оказали „предатели”, военнослужещите – 80%, прокуратурата – 70%.


                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                        Ако я нямаше русия, светът щеше да е 50 години напред. Ако ги нямаше САЩ, със 100 години назад
                        Мда, малко повече скромност в изхвърлянията никога не вреди. Тез държави и те сигурно така се успокояват, че без САЩ света щеше да е със 100 години назад. Някой хора тука дават доводи като децата в детската градина.

                        „Общо от 2001 година насам пък Конгресът е отделил 1,6 трилиона долара по операции в Ирак, Афганистан и други страни”

                        http://www.segabg.com/article.php?id=881877

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Е освен лъжи от варвария друго не лъха.
                          Цялата им държава е изградена изключително върху лъжи. Неспирни лъжи. Начин на живот, кво да праиш,

                          Последната известна беше на тяхното МО, като разкриха как САЩ помагат на идил със скрийншотове от една игра.
                          Песков каза по случая че нищо страшно не е станало, не могат да хванат всичките им лъжи.


                          Интересно, вие от къде разбрахте, че "тяхното МО" е ползвало скрийншотове, за да покаже, че САЩ помагат на ИДИЛ? BTW, вижте си само изречението за скрийншотовете, хихихи. Как точно "САЩ помагат на идил със скрийншотове от една игра"? Те САЩ не с една игра им помагаха на ИДИЛ, ами ако се нелъжа с цяла програма за едни бая милиарди долари.
                          Last edited by X_Y; 19.11.2017, 17:54.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Никой не ви пречи да си живеете в лъжи. Да съм ти казвал как да живееш бе ...Баце? Изобщо не ме интересува.
                            Но тогава за какво постоянно ми навирате вашите лъжи?
                            Аз ще ти кажа защо: целта ви е да провокирате безсмислени дискусии, да отвлечете вниманието от истината, за да можете да промените или подмените мнението на хората за реалността, с ... лъжовна такава.
                            Примери?
                            Примерите са по-назад. Ето един: Подмяната на истината за кацането на луната. Той колегата ви подхвърли нещо, но вас какво ли ви интересува това, важното е лъжата да си върви, белким някой от на любимия ви професор контингента ви се върже.
                            Та там, на луната, преди повече от 40 години са поставени едни огледала - огледала, в които като пуснеш лъч под какъвто и да е ъгъл, го връщат обратно към този който го е излъчил. Това се използва за неща, които са далеч от битието на обикновения .


                            Ъхъ , Армстронг на гръб ги носеше огледалата , видех го на филма ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                              На тях може да им харесва да си живеят в лъжи,както се изразяваш...Като гледам не са почнали нещо,масово да протестират ...Пък и теб това ,какво те засяга ?!?!Някакъв световен съдник ли се явяваш,що ли?!?
                              Пък и нали това е демокрацията ,бе баце?!Право на избор!Харесва ми да живея в лъжи,живея си в лъжи...Щото ако нямам право да избирам,а съм длъжен да живея ,както ми наредят - то това вече си е жив комунизъм...Или съм се объркал?!Може и пък да греша...Безгрешни хора няма...Само трябва да ме убедиш ,че греша....
                              Никой не ви пречи да си живеете в лъжи. Да съм ти казвал как да живееш бе ...Баце? Изобщо не ме интересува.
                              Но тогава за какво постоянно ми навирате вашите лъжи?
                              Аз ще ти кажа защо: целта ви е да провокирате безсмислени дискусии, да отвлечете вниманието от истината, за да можете да промените или подмените мнението на хората за реалността, с ... лъжовна такава.
                              Примери?
                              Примерите са по-назад. Ето един: Подмяната на истината за кацането на луната. Той колегата ви подхвърли нещо, но вас какво ли ви интересува това, важното е лъжата да си върви, белким някой от на любимия ви професор контингента ви се върже.
                              Та там, на луната, преди повече от 40 години са поставени едни огледала - огледала, в които като пуснеш лъч под какъвто и да е ъгъл, го връщат обратно към този който го е излъчил. Това се използва за неща, които са далеч от битието на обикновения .


                              Last edited by X_Y; 19.11.2017, 17:11.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Е освен лъжи от варвария друго не лъха.
                                Цялата им държава е изградена изключително върху лъжи. Неспирни лъжи. Начин на живот, кво да праиш,

                                Последната известна беше на тяхното МО, като разкриха как САЩ помагат на идил със скрийншотове от една игра.
                                Песков каза по случая че нищо страшно не е станало, не могат да хванат всичките им лъжи.


                                На тях може да им харесва да си живеят в лъжи,както се изразяваш...Като гледам не са почнали нещо,масово да протестират ...Пък и теб това ,какво те засяга ?!?!Някакъв световен съдник ли се явяваш,що ли?!?
                                Пък и нали това е демокрацията ,бе баце?!Право на избор!Харесва ми да живея в лъжи,живея си в лъжи...Щото ако нямам право да избирам,а съм длъжен да живея ,както ми наредят - то това вече си е жив комунизъм...Или съм се объркал?!Може и пък да греша...Безгрешни хора няма...Само трябва да ме убедиш ,че греша....

                                Коментар

                                Working...
                                X