IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Ами не използвай нищо тяхно тогава, обяви им бойкот.


    Това е цитат , ако не знаеш ...
    Last edited by X_Y; 19.11.2017, 20:56.

    Коментар


    • ПРЕДСЕДАЛЯ НА ВИЕТНАМСКИЯТ ПАРЛАМЕНТ Е ПОЗДРАВИЛ КАРАЯНЧЕВА..ТЕЛЕГРАМАТА Е ИЗПРАТЕНА ОТ ПЕКИН..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

        Аааааа,изобщо не минавам към другия лагер...
        Това е твърде кратко за да се оправдаеш...
        По-дълъг пост трябва, а и да не изказваш мнения различни ...

        Last edited by X_Y; 19.11.2017, 20:55.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          "...Самото произнасяне на държавата им вече ме кара да потръпвам от гнус... "
          Ами не използвай нищо тяхно тогава, обяви им бойкот.

          Last edited by X_Y; 19.11.2017, 20:55.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Не , просто тактически преминаваш към другия лагер , но това си е твоя работа ... има доста "противоречиви" факти във връзка с "лунната" разходка , но не е тука мястото да ги излагам , в края на краищата си е твоя работа в какво вярваш .
            Аааааа,изобщо не минавам към другия лагер.....За "противоречивите" факти,за които говори Бил Кейсинг - американският писателят,който написва книгата "Ние никога не сме били на луната" 1976 г.,та той споменава няколко неща:
            -технологичното нивото на НАСА по това време ,не може да позволи на човек да иде до Луната - ами аз нямам никаква идея какво точно е технологичното ниво на НАСА в детайли по това време и единствено в това би могъл да ме убеди човек,който е работил в НАСА по това време и то на високо ниво...Такъв човек не познавам...
            -отсъствие на звезди на снимките - ми нямам идея,като ида на Луната и щракна 5-6 снимки,ще знам,трябва ли,не трябва ли да има звезди....
            -фотолентата трябвало да се разтопи ли (чета го на руски и не съм на 100% сигурен)знам ли какво,,от ниската температура??-е никаква идея нямам, какви точно фотоленти са ползвали от НАСА по това време и на какви температури са издържали...Някой спец от форума ,работещ по това време в НАСА,да си каже мнението,ще му повярвам......
            -различни оптични аномалии на фотографиите - "фотоделото" не ми е най-силната страна,пък и нямам никаква идея ,дали не е възможно да се появят оптични аномалии,никога не съм снимал на Луната и предполагам,че там е малко по-различно от на Земята...
            -разветият флаг-предвид наистина нищожната атмосфера на луната,наистина е малко странно,не съм чул каква е официалната версия,може и да са го подърпвали с някой конец...Пък и дали е нищожна и доколко атмосферата ,така казват,ама дали е така - ще разбера ,като кацна на Луната и забия българския трикольор...
            -равната повърхност,вместо кратери образувани от приземяването на лунния модул - и това ще го проверя като кацна на Луната
            Сега ,дали е възможно да са правени и снимки в студио тук на земята и да са добавени с цел усилване на пропагандния ефект?Ами напълно е възможно...Това е времето на лда космическа надпревара м/у СССР и САЩ....
            Сигурно има и дрги противоречиви факти,на които вероятно отговорът ми ще е като на по- горните...

            Аз вярвам повече на тоя -" Космонавт и конструктор космических кораблей К. П. Феоктистов - и на такива ,като него:

            Космонавт и конструктор космических кораблей К. П. Феоктистов высказался в своей книге «Траектория жизни. Между вчера и завтра»[71] о возможной имитации полетов: «Когда Армстронг, Олдрин и Коллинз летели на Луну, наши приемные радиосредства принимали сигналы с борта „Аполлона-11“, разговоры, телевизионную картинку о выходе на поверхность Луны. Устроить такую мистификацию, наверное, не менее сложно, чем настоящую экспедицию. Для этого надо было бы заранее высадить на поверхность Луны телевизионный ретранслятор и проверить его работу (с передачей на Землю) опять же заранее. А в дни имитации экспедиции нужно было отправить на Луну радиоретранслятор для имитации радиосвязи „Аполлона“ с Землей на траектории полета к Луне. Да и масштабы работ по „Аполлону“ они не скрывали. А то, что они мне показывали в Хьюстоне в 1969 году (Центр управления, стенды, лаборатории), заводы в Лос-Анджелесе по изготовлению кораблей „Аполлон“ и вернувшиеся на Землю спускаемые аппараты, по этой логике должно было быть имитацией?! Слишком сложно и слишком смешно».

            https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B...B2%D0%BE%D1%80

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              По интересното е ,че САЩ имат целенасочена стратегия за икономическо съсипване и хайдушко ограбване на цели държави.Този господин е от кастата на икономическите убийци и много ясно разеснява механизмът на цялата
              работа.
              "...Самото произнасяне на държавата им вече ме кара да потръпвам от гнус... "

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                Браво , много добро интервю ! Американците са 5% от световното население , но консумират над 25% от световните ресурси и създават 30% от световното замърсяване ! Е това значи да си 100 години напред от всички останали !
                По интересното е ,че САЩ имат целенасочена стратегия за икономическо съсипване и хайдушко ограбване на цели държави.Този господин е от кастата на икономическите убийци и много ясно разеснява механизмът на цялата
                работа.
                Last edited by Grosss; 19.11.2017, 20:22.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Не думай !! Я да видим какво казва тоя юнак тука https://www.youtube.com/watch?v=t3SlWqBDgsg
                  Браво , много добро интервю ! Американците са 5% от световното население , но консумират над 25% от световните ресурси и създават 30% от световното замърсяване ! Е това значи да си 100 години напред от всички останали !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                    Прост пример за тролщина - в момента по БТВ върви предаване за Каталуня.
                    Лайв мотива е че Пунин ги бил манипулирал по нета да искат независимост.

                    Всеки трезво мислещ човек знае :

                    - че в Испания сепаратизма от десетилетия , специално Каталуня се пробва за 4 или 5 път да стане независима включително по времето на Франко.
                    - че БТВ е под краварска команда.

                    Следователно всеки трезво мислещ човек разбира че това предаване е поредната Краварска лъжа .....
                    И битиви и нова са американски парцали.европата също.Трябва да бъдат затворени заради антибългарска пропаганда.Посредствени манипулатори.А иначе на всеки евроатлантически Путин и Русия са му виновни.
                    Last edited by X_Y; 19.11.2017, 19:49.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Обществото се отравя от гадните американски лъжи и агресия.Крадеца вика дръжте крадеца.Купуване на медии преврати войни агресия крадене по целият свят.Рано или късно ще си получат заслуженото
                      Прост пример за тролщина и хибридна война - в момента по БТВ върви предаване за Каталуня.
                      Лайв мотива е че Пунин ги бил манипулирал по нета да искат независимост.

                      Всеки трезво мислещ човек знае :

                      - че в Испания сепаратизма е от десетилетия , специално Каталуня се пробва за 4 или 5 път да стане независима включително по времето на Франко.
                      - че БТВ е под краварска команда.

                      Следователно всеки трезво мислещ човек разбира че това предаване е поредната Краварска лъжа с която се опитват да очернят Руснаците .....

                      Хибридната война я водят американците, само напоследък Руснаците бяха обвинени за -> рашаните били им им назначили президент, били им манипулирали Брекзита, били манипулирали изборите в Дания , били манипулирали изборите в Франция , били манипулирали изборите в България , били манипулирали референдума в Каталуня и т.н.
                      Last edited by markov; 19.11.2017, 20:15.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Това за което говориш е само един пример от всичко останало за което се вдига гюрултия тук и из всякакви форуми.
                        Точно тази информационна среда на лъжи и измами създавана от руските тролове, дирижирани от Кремъл, с цел да се отрови обществото в неподвластните им държави ме погнусява. Самото произнасяне на държавата им вече ме кара да потръпвам от гнус...
                        ...
                        Добро име се създава с години, те си го разрушиха за няколко дена.
                        Обществото се отравя от гадните американски лъжи и агресия.Крадеца вика дръжте крадеца.Купуване на медии преврати войни агресия крадене по целият свят.Рано или късно ще си получат заслуженото
                        Last edited by X_Y; 19.11.2017, 19:12.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Точно тази информационна среда на лъжи и измами създавана от руските тролове, дирижирани от Кремъл, с цел да се отрови обществото в неподвластните им държави ме погнусява. Самото произнасяне на държавата им вече ме кара да потръпвам от гнус...
                          до преди 5-10 години квото кажеше главния кравар това е.
                          И той чрез подопечните си медии обявяваше , кои е добър , кои е лош и всички сляпо вярваха.

                          После хората почнаха да се усещат че ги пращат за зелен хайвер в полза на интересите на САЩ , че има двоен стандарт и някои неща са позволени на краварите но на други не са .

                          Краят на правото на САЩ да са морален съдник беше с лъжите около оръжията за масово поразяване на Садам и нападенито върху Ирак в резултат на което сринаха реда в целия близак изток , от тогава полека лека все по-малко хора им вярват ......

                          Относно тролщината там пионери също са САЩ , първо краварите си направиха вериги НПО които малцинство еничери да им прокарват интересите срещу съответното заплащане , правейки се на гражданско общество......
                          Last edited by X_Y; 19.11.2017, 19:01.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Не , просто тактически преминаваш към другия лагер , но това си е твоя работа ... има доста "противоречиви" факти във връзка с "лунната" разходка , но не е тука мястото да ги излагам , в края на краищата си е твоя работа в какво вярваш .
                            Напротив, мажната, точно тук е мястото и сега да изложите "фактите".
                            Забравихте ли вече че точно тук беше мястото където вдигнахте пушилка по въпроса?
                            Last edited by X_Y; 19.11.2017, 19:00.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                              Понеже спомена за Луната,моето мнение ,че по-скоро са били...Естествено,никой не ми е предоставил 100- процентови доказателства......,но аз вярвам,че са били..Първите версии за "Лунния заговор",доколкото прочетох, са си американски -разни писатели,жрналисти и т.н. Русия проявява интерес към тая теория,някъде чак към 1996г.Между другото,едно от най-силните доказателства за мен,че американците са били на Луната е увереността на много съветски конструктори на космическа техника и космонавти,т.е. противниковия лагер ,че това се е случило....В противен случай ,трябва да приема че и американците и руснаците са се наговорили яко да лъжат за космическите си "разходки",което вече би ми дошло малко в повече...Надявам се,че заради това ми мнение ,няма да бъда оплют и наречен соросоид от Майната,който не вярва ,че американците са били на Луната...
                              Това за което говориш е само един пример от всичко останало за което се вдига гюрултия тук и из всякакви форуми.
                              Точно тази информационна среда на лъжи и измами създавана от руските тролове, дирижирани от Кремъл, с цел да се отрови обществото в неподвластните им държави ме погнусява. Самото произнасяне на държавата им вече ме кара да потръпвам от гнус...
                              ...
                              Добро име се създава с години, те си го разрушиха за няколко дена.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                                Ако я нямаше русия, светът щеше да е 50 години напред. Ако ги нямаше САЩ, със 100 години назад
                                Не думай !! Я да видим какво казва тоя юнак тука https://www.youtube.com/watch?v=t3SlWqBDgsg

                                Коментар

                                Working...
                                X