IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    Аааааа,изобщо не минавам към другия лагер.....За "противоречивите" факти,за които говори Бил Кейсинг - американският писателят,който написва книгата "Ние никога не сме били на луната" 1976 г.,та той споменава няколко неща:
    -технологичното нивото на НАСА по това време ,не може да позволи на човек да иде до Луната - ами аз нямам никаква идея какво точно е технологичното ниво на НАСА в детайли по това време и единствено в това би могъл да ме убеди човек,който е работил в НАСА по това време и то на високо ниво...Такъв човек не познавам...
    -отсъствие на звезди на снимките - ми нямам идея,като ида на Луната и щракна 5-6 снимки,ще знам,трябва ли,не трябва ли да има звезди....
    -фотолентата трябвало да се разтопи ли (чета го на руски и не съм на 100% сигурен)знам ли какво,,от ниската температура??-е никаква идея нямам, какви точно фотоленти са ползвали от НАСА по това време и на какви температури са издържали...Някой спец от форума ,работещ по това време в НАСА,да си каже мнението,ще му повярвам......
    -различни оптични аномалии на фотографиите - "фотоделото" не ми е най-силната страна,пък и нямам никаква идея ,дали не е възможно да се появят оптични аномалии,никога не съм снимал на Луната и предполагам,че там е малко по-различно от на Земята...
    -разветият флаг-предвид наистина нищожната атмосфера на луната,наистина е малко странно,не съм чул каква е официалната версия,може и да са го подърпвали с някой конец...Пък и дали е нищожна и доколко атмосферата ,така казват,ама дали е така - ще разбера ,като кацна на Луната и забия българския трикольор...
    -равната повърхност,вместо кратери образувани от приземяването на лунния модул - и това ще го проверя като кацна на Луната
    Сега ,дали е възможно да са правени и снимки в студио тук на земята и да са добавени с цел усилване на пропагандния ефект?Ами напълно е възможно...Това е времето на лда космическа надпревара м/у СССР и САЩ....
    Сигурно има и дрги противоречиви факти,на които вероятно отговорът ми ще е като на по- горните...

    Аз вярвам повече на тоя -" Космонавт и конструктор космических кораблей К. П. Феоктистов - и на такива ,като него:

    Космонавт и конструктор космических кораблей К. П. Феоктистов высказался в своей книге «Траектория жизни. Между вчера и завтра»[71] о возможной имитации полетов: «Когда Армстронг, Олдрин и Коллинз летели на Луну, наши приемные радиосредства принимали сигналы с борта „Аполлона-11“, разговоры, телевизионную картинку о выходе на поверхность Луны. Устроить такую мистификацию, наверное, не менее сложно, чем настоящую экспедицию. Для этого надо было бы заранее высадить на поверхность Луны телевизионный ретранслятор и проверить его работу (с передачей на Землю) опять же заранее. А в дни имитации экспедиции нужно было отправить на Луну радиоретранслятор для имитации радиосвязи „Аполлона“ с Землей на траектории полета к Луне. Да и масштабы работ по „Аполлону“ они не скрывали. А то, что они мне показывали в Хьюстоне в 1969 году (Центр управления, стенды, лаборатории), заводы в Лос-Анджелесе по изготовлению кораблей „Аполлон“ и вернувшиеся на Землю спускаемые аппараты, по этой логике должно было быть имитацией?! Слишком сложно и слишком смешно».

    https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B...B2%D0%BE%D1%80
    Пак казвам , можеш да вярваш или не , твое право ... има обаче други фактори които не си засегнал във "веруюто" си , като например радиацията , като костюмите за "открит "космос на американските астронавти , като как например изглежда човек върнал се на земята от безтегловност , като какво представлява капсулата с която са се върнали на земята ...все незначителни подробности , които обаче са сравними и сравнени със съветските ...разликите оставям сам да си анализираш.

    Коментар


    • Абе и Рамщайн имат съмнения по въпроса:
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        По интересното е ,че САЩ имат целенасочена стратегия за икономическо съсипване и хайдушко ограбване на цели държави.Този господин е от кастата на икономическите убийци и много ясно разеснява механизмът на цялата
        работа.
        Не знам каква стратегия имат но не ми се вярва Природата да изтърпи още дълго това недоразумение САЩ.Според мен ЕС трябва да приеме Русия за член и НАТО да бъде разтурено.Като партньори на ЕС могат да се привлекат Канада Австралия..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Това за което говориш е само един пример от всичко останало за което се вдига гюрултия тук и из всякакви форуми.
          Точно тази информационна среда на лъжи и измами създавана от руските тролове, дирижирани от Кремъл, с цел да се отрови обществото в неподвластните им държави ме погнусява. Самото произнасяне на държавата им вече ме кара да потръпвам от гнус...
          ...
          Добро име се създава с години, те си го разрушиха за няколко дена.
          Какви руски тролове,какви пет лева ,бе човек?Това ,че ходенето до Луната е лъжа,си е дело на американци -писатели ,журналисти и т. н. и се заговаря още през седемдесетте години...Руснаците са проявили интерес чак към 1996 г.На какъв език да ти го напиша?!?И да,със сигурност определени среди в Русия са се възползвали и са я разпространявали и я разпространяват тая информация,ама чак след двайсе години...Та нима не се появват непрекъснато и публикации от рода - летял ли е Гагарин,ама жив ли е кацнал,двойник бил обикалял след това по света и т. н.Това кой го измисля,пак ли руснаците?Пропагандата съществува от няма си идея колко стотици ,та и хиляди години и всички се възползват от нея и демократични, и недемократични,и всякакъв вид общества...Това не белег точно на определена държава,както ти си мислиш!

          П.С.Честно казано хич не ми и пука чак толкова,кой накъде е летял и къде е кацал,кой лъже и кой казва истината.....Дразни ме най-вече тона ти на комсомолски секретар и непрестанните плоски пропагандни клишета и лозунги...Не мисля ,че са особено подходящи за тема "Политика" в сайт "Инвестор"..Супер са за Блиц....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Ами не използвай нищо тяхно тогава, обяви им бойкот.


            Това е цитат , ако не знаеш ...
            Last edited by X_Y; 19.11.2017, 20:56.

            Коментар


            • ПРЕДСЕДАЛЯ НА ВИЕТНАМСКИЯТ ПАРЛАМЕНТ Е ПОЗДРАВИЛ КАРАЯНЧЕВА..ТЕЛЕГРАМАТА Е ИЗПРАТЕНА ОТ ПЕКИН..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                Аааааа,изобщо не минавам към другия лагер...
                Това е твърде кратко за да се оправдаеш...
                По-дълъг пост трябва, а и да не изказваш мнения различни ...

                Last edited by X_Y; 19.11.2017, 20:55.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  "...Самото произнасяне на държавата им вече ме кара да потръпвам от гнус... "
                  Ами не използвай нищо тяхно тогава, обяви им бойкот.

                  Last edited by X_Y; 19.11.2017, 20:55.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    Не , просто тактически преминаваш към другия лагер , но това си е твоя работа ... има доста "противоречиви" факти във връзка с "лунната" разходка , но не е тука мястото да ги излагам , в края на краищата си е твоя работа в какво вярваш .
                    Аааааа,изобщо не минавам към другия лагер.....За "противоречивите" факти,за които говори Бил Кейсинг - американският писателят,който написва книгата "Ние никога не сме били на луната" 1976 г.,та той споменава няколко неща:
                    -технологичното нивото на НАСА по това време ,не може да позволи на човек да иде до Луната - ами аз нямам никаква идея какво точно е технологичното ниво на НАСА в детайли по това време и единствено в това би могъл да ме убеди човек,който е работил в НАСА по това време и то на високо ниво...Такъв човек не познавам...
                    -отсъствие на звезди на снимките - ми нямам идея,като ида на Луната и щракна 5-6 снимки,ще знам,трябва ли,не трябва ли да има звезди....
                    -фотолентата трябвало да се разтопи ли (чета го на руски и не съм на 100% сигурен)знам ли какво,,от ниската температура??-е никаква идея нямам, какви точно фотоленти са ползвали от НАСА по това време и на какви температури са издържали...Някой спец от форума ,работещ по това време в НАСА,да си каже мнението,ще му повярвам......
                    -различни оптични аномалии на фотографиите - "фотоделото" не ми е най-силната страна,пък и нямам никаква идея ,дали не е възможно да се появят оптични аномалии,никога не съм снимал на Луната и предполагам,че там е малко по-различно от на Земята...
                    -разветият флаг-предвид наистина нищожната атмосфера на луната,наистина е малко странно,не съм чул каква е официалната версия,може и да са го подърпвали с някой конец...Пък и дали е нищожна и доколко атмосферата ,така казват,ама дали е така - ще разбера ,като кацна на Луната и забия българския трикольор...
                    -равната повърхност,вместо кратери образувани от приземяването на лунния модул - и това ще го проверя като кацна на Луната
                    Сега ,дали е възможно да са правени и снимки в студио тук на земята и да са добавени с цел усилване на пропагандния ефект?Ами напълно е възможно...Това е времето на лда космическа надпревара м/у СССР и САЩ....
                    Сигурно има и дрги противоречиви факти,на които вероятно отговорът ми ще е като на по- горните...

                    Аз вярвам повече на тоя -" Космонавт и конструктор космических кораблей К. П. Феоктистов - и на такива ,като него:

                    Космонавт и конструктор космических кораблей К. П. Феоктистов высказался в своей книге «Траектория жизни. Между вчера и завтра»[71] о возможной имитации полетов: «Когда Армстронг, Олдрин и Коллинз летели на Луну, наши приемные радиосредства принимали сигналы с борта „Аполлона-11“, разговоры, телевизионную картинку о выходе на поверхность Луны. Устроить такую мистификацию, наверное, не менее сложно, чем настоящую экспедицию. Для этого надо было бы заранее высадить на поверхность Луны телевизионный ретранслятор и проверить его работу (с передачей на Землю) опять же заранее. А в дни имитации экспедиции нужно было отправить на Луну радиоретранслятор для имитации радиосвязи „Аполлона“ с Землей на траектории полета к Луне. Да и масштабы работ по „Аполлону“ они не скрывали. А то, что они мне показывали в Хьюстоне в 1969 году (Центр управления, стенды, лаборатории), заводы в Лос-Анджелесе по изготовлению кораблей „Аполлон“ и вернувшиеся на Землю спускаемые аппараты, по этой логике должно было быть имитацией?! Слишком сложно и слишком смешно».

                    https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B...B2%D0%BE%D1%80

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      По интересното е ,че САЩ имат целенасочена стратегия за икономическо съсипване и хайдушко ограбване на цели държави.Този господин е от кастата на икономическите убийци и много ясно разеснява механизмът на цялата
                      работа.
                      "...Самото произнасяне на държавата им вече ме кара да потръпвам от гнус... "

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Браво , много добро интервю ! Американците са 5% от световното население , но консумират над 25% от световните ресурси и създават 30% от световното замърсяване ! Е това значи да си 100 години напред от всички останали !
                        По интересното е ,че САЩ имат целенасочена стратегия за икономическо съсипване и хайдушко ограбване на цели държави.Този господин е от кастата на икономическите убийци и много ясно разеснява механизмът на цялата
                        работа.
                        Last edited by Grosss; 19.11.2017, 20:22.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Не думай !! Я да видим какво казва тоя юнак тука https://www.youtube.com/watch?v=t3SlWqBDgsg
                          Браво , много добро интервю ! Американците са 5% от световното население , но консумират над 25% от световните ресурси и създават 30% от световното замърсяване ! Е това значи да си 100 години напред от всички останали !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                            Прост пример за тролщина - в момента по БТВ върви предаване за Каталуня.
                            Лайв мотива е че Пунин ги бил манипулирал по нета да искат независимост.

                            Всеки трезво мислещ човек знае :

                            - че в Испания сепаратизма от десетилетия , специално Каталуня се пробва за 4 или 5 път да стане независима включително по времето на Франко.
                            - че БТВ е под краварска команда.

                            Следователно всеки трезво мислещ човек разбира че това предаване е поредната Краварска лъжа .....
                            И битиви и нова са американски парцали.европата също.Трябва да бъдат затворени заради антибългарска пропаганда.Посредствени манипулатори.А иначе на всеки евроатлантически Путин и Русия са му виновни.
                            Last edited by X_Y; 19.11.2017, 19:49.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Обществото се отравя от гадните американски лъжи и агресия.Крадеца вика дръжте крадеца.Купуване на медии преврати войни агресия крадене по целият свят.Рано или късно ще си получат заслуженото
                              Прост пример за тролщина и хибридна война - в момента по БТВ върви предаване за Каталуня.
                              Лайв мотива е че Пунин ги бил манипулирал по нета да искат независимост.

                              Всеки трезво мислещ човек знае :

                              - че в Испания сепаратизма е от десетилетия , специално Каталуня се пробва за 4 или 5 път да стане независима включително по времето на Франко.
                              - че БТВ е под краварска команда.

                              Следователно всеки трезво мислещ човек разбира че това предаване е поредната Краварска лъжа с която се опитват да очернят Руснаците .....

                              Хибридната война я водят американците, само напоследък Руснаците бяха обвинени за -> рашаните били им им назначили президент, били им манипулирали Брекзита, били манипулирали изборите в Дания , били манипулирали изборите в Франция , били манипулирали изборите в България , били манипулирали референдума в Каталуня и т.н.
                              Last edited by markov; 19.11.2017, 20:15.
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Това за което говориш е само един пример от всичко останало за което се вдига гюрултия тук и из всякакви форуми.
                                Точно тази информационна среда на лъжи и измами създавана от руските тролове, дирижирани от Кремъл, с цел да се отрови обществото в неподвластните им държави ме погнусява. Самото произнасяне на държавата им вече ме кара да потръпвам от гнус...
                                ...
                                Добро име се създава с години, те си го разрушиха за няколко дена.
                                Обществото се отравя от гадните американски лъжи и агресия.Крадеца вика дръжте крадеца.Купуване на медии преврати войни агресия крадене по целият свят.Рано или късно ще си получат заслуженото
                                Last edited by X_Y; 19.11.2017, 19:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X