IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

    Ми то тогава нямаше нужда от меди доганов и шиши да бранят руските икономически интереси бе! Официално си беха назначили власт в губернията. С милюцинери, ДС и всичките му доносници от съседката до учителя в даскалото и попа в църквата.
    Ми са чии интереси са ни наложени да не би да са нашите българските?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
      Ето сега няма протести и демонстрации. Хората се умориха и примириха, емигрират по-младите.
      Що не си доволен от статуквото, "стабилността", свободата на медиите, правосъдието и събираемостта на актовете?
      Щото тая свобода и демокрация дойде с протести.Емигрират тарикатите и по посредствените българи.Другите сме си тука.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Я сега ми кажи когато Съда Прокуратурата,ВСС и всичко беше в ръцете на Другаря Тодор Живков къде беше Меди Доганов???И защо удобно обвинявате комунизма?
        Ми то тогава нямаше нужда от меди доганов и шиши да бранят руските икономически интереси бе! Официално си беха назначили власт в губернията. С милюцинери, ДС и всичките му доносници от съседката до учителя в даскалото и попа в църквата.

        Коментар


        • Ето сега няма протести и демонстрации. Хората се умориха и примириха, емигрират по-младите.
          Що не си доволен от статуквото, "стабилността", свободата на медиите, правосъдието и събираемостта на актовете?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

            Ми не, точно това не сме. И там ни е проблемът. Съд, прокуратура, ВСС...всичко в лапите на доган, пееф и шиши.
            Ама е удобно да се обвинява демокрацията, затова, че ние тук не си чистим къщичката, като удобно се забравя, че всички други държави в ЕС, Северна Америка, Австралия и т.н. живеят в същата система и са най-добрите и предпочитани дестинации за живот, работа и учение.
            По-скоро търси това по което се различаваме от горните и ще ти светне.....па макар и умишлено сляп за истината.
            Я сега ми кажи когато Съда Прокуратурата,ВСС и всичко беше в ръцете на Другаря Тодор Живков къде беше Меди Доганов???И защо удобно обвинявате комунизма?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
              Божеее, ти за актовете се притесни!
              Те осъдени на последна инстанция престъпници, не могат да вкарат в затвора, та за 50 лева акт ли ще си дигнат дебелите задници милЮцинерите?!?
              Не не съм се притеснил просто покозвам с протести и демонстрации на красивите и умните докъде се стига.При така наречената демокрация има правилно забогатели които никой не пипа с пръст и неправилни такива които гонят до дупка за да ни замажат очите че има правосъдие...Оня мизерен съд в Хага кога ще осъди Буш и Обама за гемоцид над човечеството.Да не говорим че Маймуняка получи Нобел за Мир а днеска научаваме че чичо Дончо Перуканя ше е мъж на годината.И после ше ми разправяате как комунистите и руснаците били лоши а работническо дело парцал.Ти намираш ли разлика някаква?Да не говорим че правилно забогателте айдуци ни поучават от телевизора че сме били бедни щото сме мързеливи и тъпи.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                нема кък.
                Се пак сме правова държава.
                Ми не, точно това не сме. И там ни е проблемът. Съд, прокуратура, ВСС...всичко в лапите на доган, пееф и шиши.
                Ама е удобно да се обвинява демокрацията, затова, че ние тук не си чистим къщичката, като удобно се забравя, че всички други държави в ЕС, Северна Америка, Австралия и т.н. живеят в същата система и са най-добрите и предпочитани дестинации за живот, работа и учение.
                По-скоро търси това по което се различаваме от горните и ще ти светне.....па макар и умишлено сляп за истината.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Божеее, ти за актовете се притесни!
                  Те осъдени на последна инстанция престъпници, не могат да вкарат в затвора, та за 50 лева акт ли ще си дигнат дебелите задници милЮцинерите?!?
                  нема кък.
                  Се пак сме правова държава.
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Божеее, ти за актовете се притесни!
                    Те осъдени на последна инстанция престъпници, не могат да вкарат в затвора, та за 50 лева акт ли ще си дигнат дебелите задници милЮцинерите?!?

                    Коментар



                    • Zavinagi CSKAR

                      05 Декември 2017 10:44
                      Съставени са им актове, но нито един от тях все още не е платен.



                      ...това изречение може да бъде като символ на нашата държава...да бъде изписано на входа на народното събрание, на всички КПП-та, летища и на входа на всяко държавно учреждение, полицейски управления и .тн...

                      ...защото това изречение е символ и на войната по пътищата, символ на борбата с бракониерите по реките и водоемите, паркирането по тротоарите и въобще символ за нашия народ и територия....

                      ..с .това изречение може да кандидатсваме и за рекордите на Гинес за най-смотана държава...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Нескопосано щеше да е, ако се сравняваме със скандинавците. Сравнявам с румънци и чехи, давайки пример, че сме били поставени в еднакви условия с десетилетия, но ние сме се превърнали единствено в донори, а те дърпат нагоре.
                        Бяхме под съветска доминация при различни условия 45 години. А преди това? Ако бяхме постояли заедно поне половин хилядолетие под чуждо управление, тогава можеше да се сближим по дух и тяло.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Мисля че е бая нескопосано да сравняваш българите с чехите и дори с румънците отттатък Карпатите. Различна история, география, култура и от това народопсихологията е на различни нива. Без да уточнявам кое е по-извисеното. Макар че ний си знаем и се тупаме в гърди "Булгар, булгар!"
                          Нескопосано щеше да е, ако се сравняваме със скандинавците. Сравнявам с румънци и чехи, давайки пример, че сме били поставени в еднакви условия с десетилетия, но ние сме се превърнали единствено в донори, а те дърпат нагоре.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                            Някои в тоя форум не могат да разберат че народа български е умен.Той видя че с протести на власт идват най крадливите подли нагли и безскрупулни боклуци които само рушат крадат и ликвидират.Свърши тая.Костовата клептоманска измет никога повечед власт няма да види.Българският народ няма да позволи налагането на европедалски педерастии клептомания и прочее ценности.Завчера в Австралийският парламент депутат си позволи да се изгаври с Бога.Сега очаквам някой да се омъжи за мъжкото си магаре и да му предложи брак от трибуната на парламента.Тая нагла гнус трябва да бъе спряна иначе всички загиваме
                            Лошото, че без протести пак такива идват. Орисия!

                            Коментар


                            • Някои в тоя форум не могат да разберат че народа български е умен.Той видя че с протести на власт идват най крадливите подли нагли и безскрупулни боклуци които само рушат крадат и ликвидират.Свърши тая.Костовата клептоманска измет никога повечед власт няма да види.Българският народ няма да позволи налагането на европедалски педерастии клептомания и прочее ценности.Завчера в Австралийският парламент депутат си позволи да се изгаври с Бога.Сега очаквам някой да се омъжи за мъжкото си магаре и да му предложи брак от трибуната на парламента.Тая нагла гнус трябва да бъе спряна иначе всички загиваме

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                Не може, да им се отрече волята за свободен живот. Добре, жертва на манипулация са, използвали са ги. Демонстрация на такава воля у нас липсва и сега, това е паралела. Сега нали не сме поробени, къде е волята за промяна към по-добро. Румънците крачат в протести от седмици. Да, на тях също им готвят патента с контра-протестите, но поне показват нещо. Показвайки малко по малко несъгласието си с наложените с десетилетия безумия и стереотип на работа на администрация и управа, леко и постепенно си подобриха живота, доходите са едно такова мерило. Ние - нищо!
                                Мисля че е бая нескопосано да сравняваш българите с чехите и дори с румънците отттатък Карпатите. Различна история, география, култура и от това народопсихологията е на различни нива. Без да уточнявам кое е по-извисеното. Макар че ний си знаем и се тупаме в гърди "Булгар, булгар!"

                                Коментар

                                Working...
                                X