IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    гросчо, това е Дама.
    личи си, че не се отбиваш да пиеш /отрано/ в "кръчмата".
    Аз съм си произвел 2 тона вино и 500 литра ракия,за кво ми е да одя по пивници?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      а тази е и умна.
      Разбира се

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Какво чета сега. Егати.
        Тоя я изкара няколко месеца още с тоя тумор в мозъка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Тя е не е той и не бива да питаш за възраст.Нашите жени са хубави на всяка възраст
          а тази е и умна.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Аз съм над 50 г ,ти на колко си земляк?Щото ако си до 30 не ми обеснявай.
            гросчо, това е Дама.
            личи си, че не се отбиваш да пиеш /отрано/ в "кръчмата".
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Аз съм над 50 г ,ти на колко си земляк?Щото ако си до 30 не ми обеснявай.
              Тя е не е той и не бива да питаш за възраст.Нашите жени са хубави на всяка възраст

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Чак пък принц!? После и кон трябва да му се търси.

                П.П. Комплексарско е да се правят обобщения. Както има успели мъже, така има и уверени жени, които имат различни цели и съответните умения да ги постигнат.
                Аз съм над 50 г ,ти на колко си земляк?Щото ако си до 30 не ми обеснявай.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Каква ти "шестица", на динена кора е стъпал, завалията.
                  Е, аз тез кавички за украса ли съм ги сложила!?
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    И кое е комплексарското?Всяка жена търси принца който да и бъде роб до гроб.
                    Чак пък принц!? После и кон трябва да му се търси.

                    П.П. Комплексарско е да се правят обобщения. Както има успели мъже, така има и уверени жени, които имат различни цели и съответните умения да ги постигнат.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      И такива има но...Ти откъде вадиш чак такива заключения? Познавам и читави дами - лично аз - но, ако ти само с въпросния тип си се засичал ... провери ли, дали няма нещо сбъркано у теб самия?
                      има ли запазени сред тях?
                      може да ни запознаеш някой път.

                      не съдете строго, човека.
                      може да е имал неприятни изживявания наскоро и да е афектиран.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Твърде комплексарско изказване и отчасти - първосигнално. Изказвам Ви най-искрените си съболезнования за "шестицата", която сте уцелил от тото.
                        И кое е комплексарското?Всяка жена търси принца който да и бъде роб до гроб.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Твърде комплексарско изказване и отчасти - първосигнално. Изказвам Ви най-искрените си съболезнования за "шестицата", която сте уцелил от тото.
                          Каква ти "шестица", на динена кора е стъпал, завалията.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Има различия, в акъла на мъжа е как да изкара насъщният. В кратуната на всяка жена се върти една и съща мисъл..........как да се залепи
                            за някой мъж който да издържа нея и децата и
                            .
                            Твърде комплексарско изказване и отчасти - първосигнално. Изказвам Ви най-искрените си съболезнования за "шестицата", която сте уцелил от тото.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Има различия, в акъла на мъжа е как да изкара насъщният.В кратуната на всяка жена се върти една и съща мисъл..........как да се залепи
                              за някой мъж който да издържа нея и децата и.
                              И такива има но...Ти откъде вадиш чак такива заключения? Познавам и читави дами - лично аз - но, ако ти само с въпросния тип си се засичал ... провери ли, дали няма нещо сбъркано у теб самия?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Знаеш, че нямам никакъв проблем да чуя различни чужди мнения. Дори противни на моето, дори критични.
                                Усетил си тезата ми като "омесване", така и си се изразил.
                                Не вярвам да разбираш какво съм казал, възможната причина е да не съм го казал достатъчно убедително.
                                По тези проблеми трудно се говори. Липсата на достатъчно частни познания в специфицни области може да доведе до емоционализиране и ненужни обвинения и конфликт. Въпросът е за разискване в обемист труд, не за излагане в две изречения.

                                Продължаваме напред, мненията остават две /поне/. Може да станат и много повече.
                                Има различия, в акъла на мъжа е как да изкара насъщният.В кратуната на всяка жена се върти една и съща мисъл..........как да се залепи
                                за някой мъж който да издържа нея и децата и.

                                Коментар

                                Working...
                                X