IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Ами оня Майкъл Фелпс леката атлетика да изброявам ли още.Аз приключих със спорта откакто разбрах че масово се лъже и мами.Накрая да вземат да ги разрешат тия наркотици и тва е.А тая смешна олимпиада не ми се вярва някой изобщо да я гледа и да се интересува..Дори Световното по футбол не мисля да гледам.Не съм наясно дали руснаците ще имат право да правят допинг контрол в смисъл те да определят на кого и кога да вземат и да изследват пробите.Тогава ще разберем кой взема наркотици
    Kak se процедира с анаболите- да кажем пие се кафе от всички, в даден момент някой започва да пие кока кола и дава по добри постижения/ но това са няколко човека/ Комитета казва че кафето е анабол и го забранява. Докато се светнат за колата минава време- дотогава се дава кола на нашите момчета и се изследват за кафе другите. В даден момент всички отново започват да пият кола и постиженията се изравняват. Дотогава лабораторията е направила "гола"- нов анабол и историята се повтаря.

    Когато мелдоният беше разрешен се вземаше от всички, но го забраниха и руснаците направиха един коктеил от 3 части- не помня името, но беше на витаминна основа. Е да де ама по него време където да се появяха руснаците обираха златните медали- това преди около 15 години, всички се бяха видели в чудо, не могат да вземат един медал, само руснаците побеждават. И направиха нещо нечувано и невиждано- забраниха витамините/ открити са в щатите и там са най големите лаборатории и заводи/. На практика забраниха витаминния сироп на руснаците, но те бяха готови с нов сироп този път билков. Пак им еба....ха мама та където да се появяха. Отново минаха около 3-4 години докато разберат какво става краварите, пак руснаците бяха на върха. Пак забраниха съставките и руснаците сега са с пръст в уста- какво ще правим. За момента нищо не могат да направят. чАКАТ лабораторията да измисли нещо ново. . Докога , не се знае. Но играта е много подла там, за атлетите са големи пари, за федерациите и най вече за домакините. В момента краварите по всякакъв начин гледат да блокират с всички средства русия, доколко им се отдава е друг въпрос.. Вече има заведени дела срещу МОК като се искат обезщетения за милиони. Най вероятно ще спечелят спортистите тъй като им е разрешено участието от швейцария, но защо МОК се опъна, не стана ясно.

    И нещо за барби- барби надали си се занимавал през живота си със спорт- имам предвид активно/ да бъде спорта живота ти/, така че недей да вярваш на това какво пишат джурналята. Линкчето може да пуснеш на сенегалските нигери в париж пред айфеловата кула, но ме съмнява и те да хванат вяра

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
      23 февраля - День Советской Армии и Военно-Морского Флота!

      С праздником , дорогие друзья !!!
      ?!? Какво е това?
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        твой проблем
        Техен, не мой.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Руските състезатели по кърлинг Александър Крушелницки и Анастасия Бризгалова ще трябва да върнат бронзовите си медали от надпреварата на смесени двойки на олимпиадата в Пьонгчанг, реши Спортният арбитражен съд (КАС) в Лозана.

          Той дисквалифицира руския отбор по кърлинг заради положителната допинг проба на Александър Крушелницки. Той беше уличен в употреба на забраненото вещество мелдоний.
          Всеки път едно и също, с това ги помним спортистите на тази страна.
          твой проблем

          Коментар


          • Руските състезатели по кърлинг Александър Крушелницки и Анастасия Бризгалова ще трябва да върнат бронзовите си медали от надпреварата на смесени двойки на олимпиадата в Пьонгчанг, реши Спортният арбитражен съд (КАС) в Лозана.

            Той дисквалифицира руския отбор по кърлинг заради положителната допинг проба на Александър Крушелницки. Той беше уличен в употреба на забраненото вещество мелдоний.
            Всеки път едно и също, с това ги помним спортистите на тази страна.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              А бе и мен ме смущава факта онзи дето лъгал гимнастичките че секса лекува и подобрява постиженията, ама................ не ги изхвърлиха. А какво ще кажеш за сегашната олимпиада и 6000/ с думи шест хиляди/ дози за астматици донесени от норвежците?? Кефи ли те това
              Норвежците си взеха 6000 дози препарати срещу астма в Корея
              Ами оня Майкъл Фелпс леката атлетика да изброявам ли още.Аз приключих със спорта откакто разбрах че масово се лъже и мами.Накрая да вземат да ги разрешат тия наркотици и тва е.А тая смешна олимпиада не ми се вярва някой изобщо да я гледа и да се интересува..Дори Световното по футбол не мисля да гледам.Не съм наясно дали руснаците ще имат право да правят допинг контрол в смисъл те да определят на кого и кога да вземат и да изследват пробите.Тогава ще разберем кой взема наркотици

              Коментар


              • 23 февраля - День Советской Армии и Военно-Морского Флота!

                С праздником , дорогие друзья !!!

                Коментар


                • Как ви се струва тази статия-- https://offnews.bg/ikonomika/doklad-...tc-675318.html. На кораба това се води бунт и се съди по закони от 14-15 век като пиратство. Но за съжаление най-вероятно хората са прави. И има някой добри коментари

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Ето пак от инвестора:

                    https://www.investor.bg/energetika/4...rateni-256309/



                    Това подчертаното с болта никога няма да стане! Ние сме широко скроени миролюбци,които даже и да превъзхождат по численост и въоръжение нашественика си,си траят за да ни окупира с цел да има материал за хленч от бъдните поколения .Ако пък случайно в краен случай нещо ни се полага,махаме с хляб и сол и студена балканска вода щото гладуваме здравословно - за справка виж Дънов и неговите юдео-масонски"съвети"!
                    Дори и да не е както ти го описваш, по време на подписването е имало други закони, ще се позоват на тях и поне за периода до приемането на бг в ес ще пием вода. Но.....................голямо НО, според медиите е изпратено запитване преди 2-3 години и оттогава ни дума, ни вопъл , ни стон по въпроса от ЕС. За разни глупости ще ни вземат здравето, но за това ще си траят като бити пендели

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      ...
                      Смущает и тот факт, что Крушельницкий, принимая мельдоний до его запрета в январе 2016 года, даже не знал, что препарат находится в его рационе. Доктор давал таблетки, мы их пили — так описал спортсмен свои доверительные взаимоотношения с врачами. Кстати, довольно часто встречающаяся в российском спорте ситуация, когда находящиеся на гособеспечении чемпионы не интересуются, чем их пичкают медики.
                      http://expert.ru/2018/02/22/v-kerlinge-ischut-zagovor/
                      А бе и мен ме смущава факта онзи дето лъгал гимнастичките че секса лекува и подобрява постиженията, ама................ не ги изхвърлиха. А какво ще кажеш за сегашната олимпиада и 6000/ с думи шест хиляди/ дози за астматици донесени от норвежците?? Кефи ли те това
                      Норвежците си взеха 6000 дози препарати срещу астма в Корея

                      Коментар


                      • Словакия няма да ратифицира Истанбулската конвенция


                        Имам информация, че и в Словакия се е случило мърморене от различни страни против ИК, но далеч няма този масов ропот, какъвто констатирахме в България.
                        Техният ръководител обаче, видимо бързо се е ориентирал за посоката на вятъра и независимо от обстоятелството, че най-вероятно и на него са му шушнели отвън, че "няма мърдане", заема ясна позиция "против".

                        Има един формален проблем. Премиерът огласява резултати от бъдещи и още неслучили се дебати и решения на парламента. Демокрация, народно представителство и върховенство на закона. Сър, Тинтири тире минтири, сър! Истината е, че просто се бърза. Този, който пръв и най-ярко се опълчи на този опит за изнасилване на естествения ред, който е даден от Бога, ще стане символ на съпротива против подмолни и мракобесни опити за пренаписване на природния ред.

                        Обърнете внимание и на изрично подчертаната дума стереотипи. Аз също мисля, че борбата с т.н. стереотипи под флага на някаква фалшива модерност, която всъщност е един куфар с двойно дъно (както находчиво се изрази д-р Н. Михайлов) е в повечето случай вредна и опасна. Отричане на опит, традиция, обичайни ценности с мотив, че те са част от миналото, е разрушително.
                        Мен са ме учили, че жените трябва да се пазят, защитават, да не се удрят. Разбирах това добре от съвсем невръстна възраст защото звучеше смислено и правдиво. Отначало само не можех да разбера защо трябва да се обичат, но като поотраснах малко разбрах
                        Ето - и сега се вглеждам критично и втренчено в тези стереотипи, но продължавам да не мога да намеря нищо лошо в тях!
                        Долу стереотипоборците
                        Да живеят стереотипите!

                        Ще допиша поста под форма на редакция. Нащата страна имаше възможност да се превърне в своеобразен морален лидер като се обяви ясно и категорично "против" с разивване на ярка и убедителна аргументация и заставане против безкритичното подкрепяне на всичко с единствения мотив, че е спуснато отгоре.
                        Възможността беше пропиляна.
                        Last edited by nachev; 23.02.2018, 11:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Fancy Bear (также Fancy Bears, APT28, Sofacy, Pawn storm, Sednit и Strontium) — хакерская группа. Действует с 2004 года. Известна кибернетическими атаками на государственные, информационные, военные и другие структуры зарубежных стран, а также российских оппозиционеров и журналистов. Американские специалисты по кибербезопасности связывают группу с российскими спецслужбами ...
                          Ами като имам предвид на кого е уикито, не е чудно ако изкарат групата и марсианци. На американските специалисти им се привиждат руснаците и под бюрата им. И защо тяхното мнение трябва да бъде меродавно? Отговора ще го пропуснеш доколкото знам

                          И да не си играя да пиша друг отговор, относно твоите знания, откакто гугъл пусна преводача и аз владея няколкостотин езика, туй английски френски, тях за нищо ги нямам, но виж научих и виетнамски, корейски,, мандарин и някой негови наречия, някоя друга дума на зулуски, абе въобще мам си джейс съм станал на езиците

                          Коментар


                          • Patricia Bullrich Compte certifié @PatoBullrich Ministra de Seguridad de la Nación

                            A las 13hs presentamos una operación internacional de alta jerarquía con funcionarios envueltos en el tráfico de 385kg de cocaína entre BsAs y Moscú. Trabajo en equipo con los jueces Taiano, Ercolini e Iglesias, los Minseg de Rusia y Arg, la Gendarmería y la Policia Nac. de Rusia
                            ...
                            Познайте с какво се занимава руското посолство в Аржентина? Точно така с кокаин. Близо 400 кг кокаин е открила аржентинската полиция в 12 куфара, които са собственост на служители на руското посолство. Акцията по проследяването и задържането на пратката е започнала от миналата година и е финализирана днес от аржентинските полицаи.
                            Руските наркотърговци е трябвало да транспортират чрез дипломатическа поща пратката до Раша и от там да бъде търгувана по време на Световното по футбол.
                            Last edited by barbaron; 23.02.2018, 11:17.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Ще ти се.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Отде ги вземаш тези нахилените, да си инсталирам и аз? Много са готини.

                                Коментар

                                Working...
                                X