IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Можеш ли поне веднъж да напишеш нещо което не е свурзано с думите Русия комунист и Путин поне веднъж.
    Мога. Правил съм го. Пак ще го правя.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Вероломство

      Срамът от голотата на един цар

      Помогите, бьют Паниковского

      Написах тези три възможни акцента за поредното си включване, но след дълго обмисляне къда да сложа линка, блокирах в невъзможност да взема решение.

      Сър, невероятно красива страна, Сър!

      http://www.glasove.com/categories/na...edin-prezident

      Блокажът ми дано не е толкова опозорителен, но какво ли мога да кажа в моя защита, освен че и една цяла държава е блокирала и не знае какво да прави с наглостта, която се извърши с Петрол. Който уж е публичен, но от ужас и срам няма сделки с папирите му. От тези същите папирки притежава и бържавата.

      Но, Сър Нема такава държава, Сър!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
        Руските състезатели по кърлинг Александър Крушелницки и Анастасия Бризгалова ще трябва да върнат бронзовите си медали от надпреварата на смесени двойки на олимпиадата в Пьонгчанг, реши Спортният арбитражен съд (КАС) в Лозана.

        Той дисквалифицира руския отбор по кърлинг заради положителната допинг проба на Александър Крушелницки. Той беше уличен в употреба на забраненото вещество мелдоний.
        Всеки път едно и също, с това ги помним спортистите на тази страна.
        Пуснах го за барби, може и ти да погледнеш статията за 6000 дози- погледни кое е активното вещество там- въх как позна от един път- ами че мелдонии. Едно действията му е че разширява алвеолите и подобрява дишането- ако имаш познат с астма вземи и пробвай инхалатора, вече има и течност де. Хайде от мен да мине

        Мелдоний – мистерията на лекарството, което обявиха за допинг

        Публикувано на 19.10.2016 от Мира Петърчева Молим, коментирайте!

        Оценете статията Защо Мелдоний попадна в черния списък, въпреки че лекарите казват – той може да бъде от съществено значение


        Създателят на лекарството от Рига Ivars Kalvins е химик, той никога не мислел, че неговото лекарство за един ден може да стане толкова добре познато в целия свят. Реално от 1 януари 2016 година Мелдоний е забранен за всички спортисти в света. Той е в графата допинг.

        Този лекарствен продукт е на пазара от 1984 г., той се ползва за лечение на сърдечно-съдови заболявания.

        Препаратът лекува коронарна болест на сърцето, мозъчен инсулт, ангина – това не е изчерпателен списък на заболяванията, при които може да приемате това лекарство.

        Мелдоний помага на спортистите при ефектите на чудовищно претоварване, поддържане здравето им.

        Един спортист работи на ръба на физическите си способности. Така че едва ли може да се каже, че лекарството е допинг.

        Това скандално според медиите лекарство може едновременно да спаси живот и облекчава симптомите на заболяването.

        ЗАБЕЛЕЖЕТЕ!

        Нищо чудно, че през 2012 г. то е включено в списъка на „жизнено важни и съществени лекарства.“ Този документ е публикуван от руското правителство за регулиране на цените на повечето основни стоки и продукти на фармацевтичната промишленост за достъпни цени за лекарства, които помагат за спасяване на човешки живот и укрепват здравето на пациентите. Мелдоний е основно препарат за сърцето.


        Мелдоний – какво е?

        В случай на остър исхемичен инфаркт забавя образуването на некротични зони, намалява периода на рехабилитация. И намалява честотата на пристъпи на стенокардия. Без да навлизаме в джунглата на здравето, ще кажем: той улеснява работата на организма, блокира процесите на развитие на сърдечно заболяване.

        И още нещо – дори за здрав организъм Мелдоний също е полеен. Той действа на клетъчно ниво, ускоряване на процесите на доставка на кислород и елиминира на токсините.

        Запомнете – става дума за лекарство, което дава на тялото способност да издържи на стреса и да възстанови бързо енергийните си запаси.

        Сега, че знаете какво е това лекарство!

        Обяснимо е вече защо спортистите го ползват на големи турнири, където трябва да тичат седем или осем километра на мач, или дори повече? В България не се продава, но защо?


        Този продукт не е толкова скъп и наистина е ценен за човешкото здраве.

        И още една тайна – той се ползва в армиите на различни държави от спец частите, които са подложени на огромно физическо натоварване и стрес. По тази причина войниците могат да се справят в ситуации, в които трябва просто да оцелеят. Като и да имат сили на следващия ден да имат сили.

        Подобни аналози са: Мидолат и Идринол.


        Пропуснах- норвежците най вероятно са обявили че всички техни състезатели са астматици, иначе няма как да вкарат препаратите. Всъщност астматик е и Майкъл Фелпс
        Last edited by v_tin; 23.02.2018, 13:04.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

          ?!? Какво е това?
          Можеш ли поне веднъж да напишеш нещо което не е свурзано с думите Русия комунист и Путин поне веднъж.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Ами оня Майкъл Фелпс леката атлетика да изброявам ли още.Аз приключих със спорта откакто разбрах че масово се лъже и мами.Накрая да вземат да ги разрешат тия наркотици и тва е.А тая смешна олимпиада не ми се вярва някой изобщо да я гледа и да се интересува..Дори Световното по футбол не мисля да гледам.Не съм наясно дали руснаците ще имат право да правят допинг контрол в смисъл те да определят на кого и кога да вземат и да изследват пробите.Тогава ще разберем кой взема наркотици
            Kak se процедира с анаболите- да кажем пие се кафе от всички, в даден момент някой започва да пие кока кола и дава по добри постижения/ но това са няколко човека/ Комитета казва че кафето е анабол и го забранява. Докато се светнат за колата минава време- дотогава се дава кола на нашите момчета и се изследват за кафе другите. В даден момент всички отново започват да пият кола и постиженията се изравняват. Дотогава лабораторията е направила "гола"- нов анабол и историята се повтаря.

            Когато мелдоният беше разрешен се вземаше от всички, но го забраниха и руснаците направиха един коктеил от 3 части- не помня името, но беше на витаминна основа. Е да де ама по него време където да се появяха руснаците обираха златните медали- това преди около 15 години, всички се бяха видели в чудо, не могат да вземат един медал, само руснаците побеждават. И направиха нещо нечувано и невиждано- забраниха витамините/ открити са в щатите и там са най големите лаборатории и заводи/. На практика забраниха витаминния сироп на руснаците, но те бяха готови с нов сироп този път билков. Пак им еба....ха мама та където да се появяха. Отново минаха около 3-4 години докато разберат какво става краварите, пак руснаците бяха на върха. Пак забраниха съставките и руснаците сега са с пръст в уста- какво ще правим. За момента нищо не могат да направят. чАКАТ лабораторията да измисли нещо ново. . Докога , не се знае. Но играта е много подла там, за атлетите са големи пари, за федерациите и най вече за домакините. В момента краварите по всякакъв начин гледат да блокират с всички средства русия, доколко им се отдава е друг въпрос.. Вече има заведени дела срещу МОК като се искат обезщетения за милиони. Най вероятно ще спечелят спортистите тъй като им е разрешено участието от швейцария, но защо МОК се опъна, не стана ясно.

            И нещо за барби- барби надали си се занимавал през живота си със спорт- имам предвид активно/ да бъде спорта живота ти/, така че недей да вярваш на това какво пишат джурналята. Линкчето може да пуснеш на сенегалските нигери в париж пред айфеловата кула, но ме съмнява и те да хванат вяра

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
              23 февраля - День Советской Армии и Военно-Морского Флота!

              С праздником , дорогие друзья !!!
              ?!? Какво е това?
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                твой проблем
                Техен, не мой.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Руските състезатели по кърлинг Александър Крушелницки и Анастасия Бризгалова ще трябва да върнат бронзовите си медали от надпреварата на смесени двойки на олимпиадата в Пьонгчанг, реши Спортният арбитражен съд (КАС) в Лозана.

                  Той дисквалифицира руския отбор по кърлинг заради положителната допинг проба на Александър Крушелницки. Той беше уличен в употреба на забраненото вещество мелдоний.
                  Всеки път едно и също, с това ги помним спортистите на тази страна.
                  твой проблем

                  Коментар


                  • Руските състезатели по кърлинг Александър Крушелницки и Анастасия Бризгалова ще трябва да върнат бронзовите си медали от надпреварата на смесени двойки на олимпиадата в Пьонгчанг, реши Спортният арбитражен съд (КАС) в Лозана.

                    Той дисквалифицира руския отбор по кърлинг заради положителната допинг проба на Александър Крушелницки. Той беше уличен в употреба на забраненото вещество мелдоний.
                    Всеки път едно и също, с това ги помним спортистите на тази страна.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      А бе и мен ме смущава факта онзи дето лъгал гимнастичките че секса лекува и подобрява постиженията, ама................ не ги изхвърлиха. А какво ще кажеш за сегашната олимпиада и 6000/ с думи шест хиляди/ дози за астматици донесени от норвежците?? Кефи ли те това
                      Норвежците си взеха 6000 дози препарати срещу астма в Корея
                      Ами оня Майкъл Фелпс леката атлетика да изброявам ли още.Аз приключих със спорта откакто разбрах че масово се лъже и мами.Накрая да вземат да ги разрешат тия наркотици и тва е.А тая смешна олимпиада не ми се вярва някой изобщо да я гледа и да се интересува..Дори Световното по футбол не мисля да гледам.Не съм наясно дали руснаците ще имат право да правят допинг контрол в смисъл те да определят на кого и кога да вземат и да изследват пробите.Тогава ще разберем кой взема наркотици

                      Коментар


                      • 23 февраля - День Советской Армии и Военно-Морского Флота!

                        С праздником , дорогие друзья !!!

                        Коментар


                        • Как ви се струва тази статия-- https://offnews.bg/ikonomika/doklad-...tc-675318.html. На кораба това се води бунт и се съди по закони от 14-15 век като пиратство. Но за съжаление най-вероятно хората са прави. И има някой добри коментари

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                            Ето пак от инвестора:

                            https://www.investor.bg/energetika/4...rateni-256309/



                            Това подчертаното с болта никога няма да стане! Ние сме широко скроени миролюбци,които даже и да превъзхождат по численост и въоръжение нашественика си,си траят за да ни окупира с цел да има материал за хленч от бъдните поколения .Ако пък случайно в краен случай нещо ни се полага,махаме с хляб и сол и студена балканска вода щото гладуваме здравословно - за справка виж Дънов и неговите юдео-масонски"съвети"!
                            Дори и да не е както ти го описваш, по време на подписването е имало други закони, ще се позоват на тях и поне за периода до приемането на бг в ес ще пием вода. Но.....................голямо НО, според медиите е изпратено запитване преди 2-3 години и оттогава ни дума, ни вопъл , ни стон по въпроса от ЕС. За разни глупости ще ни вземат здравето, но за това ще си траят като бити пендели

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              ...
                              Смущает и тот факт, что Крушельницкий, принимая мельдоний до его запрета в январе 2016 года, даже не знал, что препарат находится в его рационе. Доктор давал таблетки, мы их пили — так описал спортсмен свои доверительные взаимоотношения с врачами. Кстати, довольно часто встречающаяся в российском спорте ситуация, когда находящиеся на гособеспечении чемпионы не интересуются, чем их пичкают медики.
                              http://expert.ru/2018/02/22/v-kerlinge-ischut-zagovor/
                              А бе и мен ме смущава факта онзи дето лъгал гимнастичките че секса лекува и подобрява постиженията, ама................ не ги изхвърлиха. А какво ще кажеш за сегашната олимпиада и 6000/ с думи шест хиляди/ дози за астматици донесени от норвежците?? Кефи ли те това
                              Норвежците си взеха 6000 дози препарати срещу астма в Корея

                              Коментар


                              • Словакия няма да ратифицира Истанбулската конвенция


                                Имам информация, че и в Словакия се е случило мърморене от различни страни против ИК, но далеч няма този масов ропот, какъвто констатирахме в България.
                                Техният ръководител обаче, видимо бързо се е ориентирал за посоката на вятъра и независимо от обстоятелството, че най-вероятно и на него са му шушнели отвън, че "няма мърдане", заема ясна позиция "против".

                                Има един формален проблем. Премиерът огласява резултати от бъдещи и още неслучили се дебати и решения на парламента. Демокрация, народно представителство и върховенство на закона. Сър, Тинтири тире минтири, сър! Истината е, че просто се бърза. Този, който пръв и най-ярко се опълчи на този опит за изнасилване на естествения ред, който е даден от Бога, ще стане символ на съпротива против подмолни и мракобесни опити за пренаписване на природния ред.

                                Обърнете внимание и на изрично подчертаната дума стереотипи. Аз също мисля, че борбата с т.н. стереотипи под флага на някаква фалшива модерност, която всъщност е един куфар с двойно дъно (както находчиво се изрази д-р Н. Михайлов) е в повечето случай вредна и опасна. Отричане на опит, традиция, обичайни ценности с мотив, че те са част от миналото, е разрушително.
                                Мен са ме учили, че жените трябва да се пазят, защитават, да не се удрят. Разбирах това добре от съвсем невръстна възраст защото звучеше смислено и правдиво. Отначало само не можех да разбера защо трябва да се обичат, но като поотраснах малко разбрах
                                Ето - и сега се вглеждам критично и втренчено в тези стереотипи, но продължавам да не мога да намеря нищо лошо в тях!
                                Долу стереотипоборците
                                Да живеят стереотипите!

                                Ще допиша поста под форма на редакция. Нащата страна имаше възможност да се превърне в своеобразен морален лидер като се обяви ясно и категорично "против" с разивване на ярка и убедителна аргументация и заставане против безкритичното подкрепяне на всичко с единствения мотив, че е спуснато отгоре.
                                Възможността беше пропиляна.
                                Last edited by nachev; 23.02.2018, 11:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X