IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой кого бие повече....бегла справка в гугъл....

    жени бият мъже About 592,000 /////мъже бият жени About 576,000

    About 592,000 results (0.29 seconds) жена бие мъж

    https://www.google.ca/search?client=firefox-b&dcr=0&ei=i … ....0.bM7niW4taLI

    мъж бие жена- About 576,000 results (0.42 seconds)

    https://www.google.ca/search?q=%D0%BC%D1%8A%D0%B6+%D0%B1%D0%B8%D … prfIOqS8QfltaCQDQ
    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Днешният лаф е ша та питам нещо ма сакам отговора да е да
      Никой даже не си и прави труда да му поставя условия, те си го знаят че си е йесмен отвсякъде.

      Коментар



      • Премиерът почете паметта на депортираните от Македония евреи

        Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2018/03...-zaedno.370396


        Разпространяваха се разни страхове и съмнения, но думите на Борисов са добри и балансирани.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          ЕП призовава да се ратифицира Истанбулската конвенция

          Работата започва да става гнуснява, но за сметка на това се очертава положението да се превърне трайно в такова.

          Колеги, ще ви разкажа една история, която асоциативно много ми напомня на сегашното положение и имам апел да я приемем по-скоро откъм веселата страна, макар че ни връща в мрачни страници от нашата история.

          Подробностите ми се губят вече, но не те правят съдържанието. Случката се развива някъде в началот она 20 век в София. Кръстьо Сарафов е все още млад актьор и се е присъединил към трупата на Народния Театър, но въпреки безспорните си качества, не е прекалено лансиран. Обратното - завиждат му, пречат. За България това са тежки времена. Македонстващите продължават да вършат техните си дела и всяват всеобщ страх.
          Подготвя се поставянето на нова пиеса, в коят о бай Кръстьо си харесал някаква роля. Обаче директорът се дърпа и не му я дава.

          Не съм сигурен кой точно от вморо е отишъл на разговор при директора. Това много би подхождало на ролята и маниерите на брата на Кръстьо - Борис, но не твърдя, че е бил баш той.
          Разговорът бил кратък: ГоспОдине Директор, ке Ви зАдадем Едно Прашанье, отговороОТ на което ке биде "ДА"!
          Ке игра ли наш Кръсте Царот?!

          Та така и с ИК. Тези от ЕП са културни като шефа си Таяни, но не мога да съм сигурен кой точно е вдигнал телефон на Борисов и е разговарял с него:
          ГоспОдине Премиер, ке Ви зАдадем Едно Прашанье, отговороОТ на което ке биде "ДА"!
          Ке я биде ли ИК?!
          Днешният лаф е ша та питам нещо ма сакам отговора да е да

          Коментар


          • ЕП призовава да се ратифицира Истанбулската конвенция

            Работата започва да става гнуснява, но за сметка на това се очертава положението да се превърне трайно в такова.

            Колеги, ще ви разкажа една история, която асоциативно много ми напомня на сегашното положение и имам апел да я приемем по-скоро откъм веселата страна, макар че ни връща в мрачни страници от нашата история.

            Подробностите ми се губят вече, но не те правят съдържанието. Случката се развива някъде в началот она 20 век в София. Кръстьо Сарафов е все още млад актьор и се е присъединил към трупата на Народния Театър, но въпреки безспорните си качества, не е прекалено лансиран. Обратното - завиждат му, пречат. За България това са тежки времена. Македонстващите продължават да вършат техните си дела и всяват всеобщ страх.
            Подготвя се поставянето на нова пиеса, в коят о бай Кръстьо си харесал някаква роля. Обаче директорът се дърпа и не му я дава.

            Не съм сигурен кой точно от вморо е отишъл на разговор при директора. Това много би подхождало на ролята и маниерите на брата на Кръстьо - Борис, но не твърдя, че е бил баш той.
            Разговорът бил кратък: ГоспОдине Директор, ке Ви зАдадем Едно Прашанье, отговороОТ на което ке биде "ДА"!
            Ке игра ли наш Кръсте Царот?!

            Та така и с ИК. Тези от ЕП са културни като шефа си Таяни, но не мога да съм сигурен кой точно е вдигнал телефон на Борисов и е разговарял с него:
            ГоспОдине Премиер, ке Ви зАдадем Едно Прашанье, отговороОТ на което ке биде "ДА"!
            Ке я биде ли ИК?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

              Начев, споко ) засега отеглиха Конвенцията....ще изчакат няколко месеца да се позабрави, да спадне общественото напрежение и тихомълком пак ще я вкарат за гласуване ....най-вероятно в същия момент ще създадат и мега-скандал за нещо си, който да обере цялото медийно внимание.

              Забелязваш ли, че всички политици, които имат връзка и с европарламента са в авангарда. Дори омбудсмана....нямам идея по каква линия
              Остана май само президента против, докога ли? ....а т.н. патриоти са само по крясъците, иначе, когато се гласува за референдум за Конвенцията се изнизаха по терлици...
              Съни, набързо ще реагирам. Цял уикенд ме няма никакъв и прекрасно разбирам, че така диалог не се води, но колегата с когото сме пазачи на един склад на шефчето, не се съгласи да си разменим смените, че да си ползвам в неделя служебния нет "на воля", та се наложи да чакам чак до понеделник. То поне да имах един пищак, че да има с какво да си поиграя! Хеле, дочаках и ще споделя нещичко. Важно е!
              Напълно е възможно да се стигне до описания от теб сценарий. Може да го гарнират с друг скандал, но не е задължително. Решения и публикации, които се правят по тъмна доба около 15 август е изведен до висота прийом на българското управленско изкуство. Особено когато има срокове за обжалване. Невероятно сръчни в това отношение са архитектурните власти, а софийските общинари от НАГ са направо корифеи.

              На мен обаче, подобен подход в този случай нещо не ми се връзва. Както познаваме герберската върхушка, кой от тях би приел от сърце един подобен въпрос като "символ верую", като житейско кредо. Кой е този, в чийто поглед, жест и интонация биха се открили някакви там хуманна емоционалност или белязан от духовност живот. Търсене на такива артефакти е кауза пердута.
              От друга страна, има ли значима юридическа дупка в нашето законодателство, която е наложително да бъде закърпвана? Не се забелязва такава: има си национално законодателство, има европейско, има и съответната конвенция на ООН, с малката подробност, че там липсва думичката "джендър".
              Искам допълнително да отбележа, че нямам никаква представа за посоката на бъдещото произнасяне на КС по питането за ИК. Чакам го с интерес и съм напълно убеден, че от анализа на решението на съдиите ще излязат много любопитни неща.

              Ако използват метода "тихомълком" за прокарване на ИК в някакъв удобен момент, това ще бъде краят на Борисов. Последният го разбра много добре и реагира изключително адекватно - е, с малко позабавяне, но адекватно, както той си го може, воден от инстинкта си за оцеляване и изключителната си повратливост. Подобно развитие би било явен лакмус, че цялостното развитие на драмите около ИК е резултат на външен натиск и по някаква причина е важно решението да мине.
              Обаче, тук би се появил някакъв допълнителен, потенциален елемент - а именно, че наставниците на Борисов са склонни дори да го жертват в името на постигане на търсения резултат. Всички вече разбраха това и моя милост е последен като място във веригата и естествено като най-маловажен.
              Обаче, дори и аз не съм съгласен някой неназован и неясен ВЪНШЕН да принася в жертва българския премиер в имета на някаква неясна от съдържателна гледна точка цел.

              Може да се види още:
              Константинов

              А пък Първан Симеонов направо изрича съждението, че въпросът с ИК е закрит.

              Има някакви елементи във фанатичната упоритост при преследването на този резултат, които продължават да ми се губят.
              За мен е очевидно ясно и прозрачно, че действителната причина за раждането на идеята за ИК в този и вид е появата на валиден, широко конципиран и възприеман, ангажиращ и задължаващ международно-правен документ, в който съществува думата "ДЖЕНДЪР". Нямам представа, дали вече това се е случвало в някакъв по-скромен мащаб при други въпроси. Вече бях писал, че нарочно е избрана тема, която олицетворява абсолютното зло - насилие върху деца и жени. Аз най-приятелски и настоятелно /което не ми е привично/ предлагам на жените да не се подвеждат по формалния предмет на тази конвенция, да не преекспонират някакви положителни елементи, които без съмнение съществуват в нея.
              Не за тях става дума по същество. Прицелът е коренно различен. Перверзното в цялата работа е, че дори и идеологията на кака Бътлър е използвана по един напълно безчувствен начин. Защото е удобна!
              Прицелът и удобството са съвсем различини теми. Най-малкото е обемисто и не е за форум.
              Оттук нататък се влиза в доста дълбоки води и аз се въздържам да продължа с разсъжденията. Становището ми го знаеш, аз няма да се съглася в нашето законодателство да влезе понятието "джендър", а това че вече някъде е употребено "социален стереотип" въобще не намирам за страшно. Привлекателността на жените също е социален стереотип, нищо че дори с лесбийката Бътлър тук сме на едно мнение.
              Е, мен никой не ме пита, де.
              Last edited by nachev; 12.03.2018, 13:32.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Всичко е фейк новина. Даже клипчето на което пускат някаква ракета е фейк.
                Излита номер 93, каца номер 91...
                Абе ватна му работа...

                БАШ ! БАШ !
                Всичко е ЛЪЖА...
                Нищо немат пеяниците.
                Сичко е анимаця и дезинформаця !
                Шом нешо не е от краварника, то НЕ МОЖЕ ДА САЩЕСТВУВА !!!
                БАШ ! БАШ !
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • https://www.vesti.bg/sviat/putin-nar...ytnici-6080189
                  Матриалче за оплювки, че много спаднал тона и тонуса днес. Пролетна умора!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Всичко е фейк новина. Даже клипчето на което пускат някаква ракета е фейк.
                    Излита номер 93, каца номер 91...
                    Абе ватна му работа...

                    Фашингтон е пътят истината и животът

                    Коментар


                    • Няма ли някой да коментира санкциите- изглежда целенасочено се трие този ми въпрос, това е четвъртия път който го задавам и досега 3 пъти е изтрит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Всичко е фейк новина. Даже клипчето на което пускат някаква ракета е фейк.
                        Излита номер 93, каца номер 91...
                        Абе ватна му работа...

                        Е самолета не е един, пиши на путин има формуляр в сайта на тяхното президенство
                        Last edited by X_Y; 12.03.2018, 10:24.

                        Коментар


                        • Тръгва първото дело за корупция във властта: срещу бившия външен министър Даниел Митов


                          Бе този беше някакъв седераст,
                          Last edited by X_Y; 12.03.2018, 10:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            A "експерта" щом казва че ножът е дървен , препоръчва ли на някой да опита , дали Путин лъже ...?! И да видим мераклии ше се намерят ли ... нали е фейкновина ?!
                            Всичко е фейк новина. Даже клипчето на което пускат някаква ракета е фейк.
                            Излита номер 93, каца номер 91...
                            Абе ватна му работа...

                            Last edited by X_Y; 12.03.2018, 10:23.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                              https://www.youtube.com/watch?v=Z0bb80zfEPE

                              Эксперт объясняет фейковость заявления Путина о фантастическом оружии и обращает внимание, что сначала нужно уменьшить огромное отставание РФ в реальных вооружениях, например создать беспилотники, несущие вооружение, а также самолёты радиоэлектронной разведки и т.п. Подписывайтесь на канал автора https://www.youtube.com/channel/UC7wq...
                              A "експерта" щом казва че ножът е дървен , препоръчва ли на някой да опита , дали Путин лъже ...?! И да видим мераклии ше се намерят ли ... нали е фейкновина ?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Не могат щом ти казваш.Но могат да маршируват в Париж Берлин ще маршируват и във Фашингтон бъди сигурен в тая работа
                                https://www.youtube.com/watch?v=Z0bb80zfEPE

                                Эксперт объясняет фейковость заявления Путина о фантастическом оружии и обращает внимание, что сначала нужно уменьшить огромное отставание РФ в реальных вооружениях, например создать беспилотники, несущие вооружение, а также самолёты радиоэлектронной разведки и т.п. Подписывайтесь на канал автора https://www.youtube.com/channel/UC7wq...
                                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                                Коментар

                                Working...
                                X