IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

    Какво да гледам, цифрите говорят сами по себе си. До края на 2018-та се очаква в Русия да влязат преки чужди инвестиции за над 28 милиарда долара. Какво има да гледам?
    Не мога да разбера, защо немските инвеститори, предприемачи и индустриалци отиват при Путин, защо никой не ще да идва при боко, плевньо и цацара?
    Гледай само какво става в бг https://tradingeconomics.com/bulgaria/balance-of-trade. Не разбирам защо се дърлите за руснаците- гледай бг

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

      отговора го дадоха колегите,май само ти обърка
      а пък каза,че не те хваща сън и реших да те поизмъча
      Колегите дадоха няколко различни грешни отговора, единствено моят беше правилен, а твоят не го видях никъде, следователно си знаел че е грешен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Братчед, така не даде отговора на задачата. Само дето ме обвини че съм тъп, ама явно го караш като БХ- аз съм глупав и вие сте глупави- значи ще се разберем. Ако продължа мисълта на БХ- ти си глупав/ тъп , не можа да решиш задачата/ и аз може би съм тъп/само може би/ защото не съм дал правилното решение
        отговора го дадоха колегите,май само ти обърка
        а пък каза,че не те хваща сън и реших да те поизмъча
        http://milom.blog.bg/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Й
          Червената сган избяга от бг още миналата година, така че и атомна бомба да тресне му е все едно
          Жив и здрав да е, да се радва на успехи.

          Коментар


          • БХ поздрави ли путин

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

              Да попитам,като всичко е ок в раша ,защо прииждат на тълпи у нас, а и не само у нас?
              Щото могат да ходят където си искат. Да стоят затворени ли? Англичаните защо прииждат на тълпи в България?
              Иначе ако ми покажеш някой руснак, който е избягал от Русия и е дошъл на работа в България ще те призная.
              Тези, които ги гледаш да прииждат на тълпи идват на разходка за да си почиват през лятната ваканция, имат имоти или развиват някакъв бизнес тук, а не бягат от Русия за да ти работят в България.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

                Да попитам,като всичко е ок в раша ,защо прииждат на тълпи у нас, а и не само у нас?
                Как защо, то е ясно - да ни изкупят черноморските имоти и тези в зимните ни курорти и после да ни заробят .... и кока колата да струва 50 рубли!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

                  Да попитам,като всичко е ок в раша ,защо прииждат на тълпи у нас, а и не само у нас?
                  Братчед, така не даде отговора на задачата. Само дето ме обвини че съм тъп, ама явно го караш като БХ- аз съм глупав и вие сте глупави- значи ще се разберем. Ако продължа мисълта на БХ- ти си глупав/ тъп , не можа да решиш задачата/ и аз може би съм тъп/само може би/ защото не съм дал правилното решение

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение


                    От фалирала държава при Елцин, Путин отново възстанови статута на Русия на световна сила. Руснаците няма нужда да ходят никъде. Западните инвеститори и предприемачи сами им идват на крака при тях. Прогнозите са до края на 2018-та година преките чужди инвестиции в Русия да надхвърлят 28 милиарда долара.

                    https://tradingeconomics.com/russia/...tment/forecast
                    Да попитам,като всичко е ок в раша ,защо прииждат на тълпи у нас, а и не само у нас?
                    http://milom.blog.bg/

                    Коментар


                    • Убедителната победа на Владимир Путин с над 70% от гласовете го прави национален лидер. Ако той бе победил с малко над 50% щеше да бъде само политически лидер на Руската федерация. Владимир Путин победи в една изключително тежка международна обстановка. Самите избори протекоха в атмосфера на остро противопоставяне между Москва и Лондон. Или по-точно между Кремъл и обединения Запад, който вече няколко години води мощна информационно-психологическа война срещу Кремъл. Третият закон на Нютон гласи: Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие. Оказа се, че колкото повече Русия и Путин са притискани и демонизирани от Запада, толкова повече руският народ се мобилизира и сплотява зад своя национален лидер. Самите президентски избори се състояха на паметна дата, свързана с присъединяването на Крим към Руската федерация. Точно преди четири години след референдум полуостровът стана неделима част от руската територия. Не е случайност, че в Симферопол дадените гласове за Владимир Путин са над 90% от вота. Подобни електорални резултати се наблюдават в Чечения.

                      По време на изборите имаше възможност да се наблюдават почти всички избирателни секции online. Броят на чуждите и местни наблюдатели беше огромен. Естествено, руските либерали търсеха постоянно „злоупотреби“, но така и не откриха сериозни нарушения. Дребни имаше, но те няма как да променят крайния резултат от изборите.

                      Направи впечатление, че в края на деня по централната руска телевизия се яви Юрий Соломонов, главен конструктор на руска ракетна техника за военни цели. Той миролюбиво и дружелюбно заяви, че неговите разработки в областта на ракетната техника имат за цел предотвратяване на Трета световна атомна война. Неговите думи прозвучаха успокояващо за аудиторията на фона на думите на политолога Сергей Кургинян: „Светът не е в период на Студeна война, тя вече е Криогенна война“.

                      Що се касае до западните коментатори, то бе предварително ясно, че независимо от постигнатите резултати на изборите Владимир Путин ще бъде атакуван. При цифри малко над 50% обвиненията са, че „не е достатъчно легитимен“. При резултати над 70% обвиненията са, че във Владимир Путин се наблюдават „авторитарни черти“. Нищо чудно. За Запада математическата формула за оценяване на демократизацията в Руската федерация е много проста. Руската демокрация е обратно пропорционална на суверенизацията на страната. При липсата на национален суверенитет и разграбване на природните богатства от транснационалните корпорации като по времето на Борис Елцин в Русия, според западните анализатори се наблюдава „разцвет на демокрацията“. По това време руският народ се топеше с по един милион годишно. След 2014 г. руснаците се еманципираха. Те регламентираха отношенията на руската държава с транснационалните корпорации и си върнаха собствеността на въглеводородните находища и подземни ресурси. Страната придоби отново своята геополитическа субектност и се оказа, че Владимир Путин има „диктаторските наклонности“.

                      Днес Русия е първа военна сила в света. Всяко едно по-сериозно събитие в Руската федерация тепърва ще се отразява на международната обстановка. Едно е сигурно, с тази електорална подкрепа Владимир Путин ще започне да извършва болезнени институционални и кадрови реформи в страната. Ще наблюдаваме мобилизиране на руската държава. Промените в Русия ще динамизират и руската външна политика. Вероятно ще станем свидетели на промени и в нашия регион, който навлиза в турбулентен период. Остава да си дадем сметка и да сме наясно дали има професионален пилот в българския самолет?

                      Коментар


                      • СПОМЕНИТЕ на една дама.

                        http://www.mediapool.bg/bulkata-na-l...ews276892.html

                        Коментар


                        • Тука явно съвестта е проговорила....А и ощр не са обвинили Путин

                          Коментар


                          • Украинският пилот Владислав Волошин, когото в Русия обвиняваха, че може да е свалил малайзийския Боинг над Донбас се е самоубил в жилището си в Николаев, съобщават украински и руски медии.
                            Според Радио Свобода - https://www.svoboda.org/a/29107434.html, той се у застрелял в дома си, където е било и неговото семейство и е починал на път за болницата. В последните месеци той е ръководил предприятието "Николоевски международен аеропорт".
                            29-годишният Волошин е биви пилот на щурмови Су-25.
                            Именно него Москва обвиняваше, че е участвал в атака срещу боинга на малайзийските авиолинии с ракета "въздух-въздух". Тази версия обаче беше отречена от украински следователи и от холандски разследващи. Те смятат, че самолетът е свален от земята, от противовъздушно оръжие, вероятно от контролирана от проруски части територия. С тази версия обаче не е съгласна Русия.
                            Волошин е имал 33 бойни полета в Донбас, преди влизането в сила на Минските договорености. През 2014 г. той е бил свален и е катапултирал. Награждаван е с орден "За мъжество" трета степен, пишат украинските медии -
                            https://delo.ua/econonomyandpolitics...loshin-340293/.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              И на теб ти е известно, координираните натиск от всички страни оказва влияние. Все пак, от световното население, са само 2%. Имат потенциал да обърнат тренда. Щото ресурсът, с който разполагат, е фантастичен. Няма полза да се плюмчим повече с поглед на изток и с гъ'з на запад. Дай, по-добре, насоки за България, как да излезе от батака, в който се самонаети по либерастки.
                              ...ако изобщо, ти пука.
                              Червената сган избяга от бг още миналата година, така че и атомна бомба да тресне му е все едно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                                На същата графика, цъкни периода да е 10години (или макс) и ще видиш, какво се получава.
                                Какво да гледам, цифрите говорят сами по себе си. До края на 2018-та се очаква в Русия да влязат преки чужди инвестиции за над 28 милиарда долара. Какво има да гледам?

                                Немският автоконцерн Даймлер изгражда завод за производство на леки автомобили Мерцедес в Русия за над 250 милиона евро.

                                https://ria.ru/mo/20170620/1496912075.html

                                Минпромторг сообщил во вторник, что подписан специальный инвестиционный контракт по строительству в Московской области завода легковых автомобилей Mercedes-Benz.

                                Контракт рассчитан на 9 лет. По его условиям, Daimler построит на территории индустриального парка Есипово автозавод полного цикла (сварка, окраска, сборка) проектной мощностью более 20 000 машин в год. Начало серийного производства запланировано на 2019 г. Инвестиции составят не менее 15 млрд руб., по информации Минпромторга. Предполагается вложить более 250 млн евро, говорится в сообщении Daimler. Выпускаться будут внедорожники Mercedes-Benz и седан Е-klasse. Источник, близкий к одной из сторон, добавляет, что на новом заводе будут выпускаться три модели кроссоверов и один седан.

                                https://www.vedomosti.ru/auto/articl...678664-daimler


                                Не мога да разбера, защо немските инвеститори, предприемачи и индустриалци отиват при Путин, защо никой не ще да идва при боко, плевньо и цацара?
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X