IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
    http://ruspravda.info/Mechta-anglich...iey-31446.html
    Мечта англичанки: Британия требует от Евросоюза войны с Россией


    Евросоюз, кроме прибалтийских «шпрот», ждет провала правительства Мэй и ее скандальной отставки, после чего Британию можно будет брать голыми руками

    Инициировав в Европе новую волну антироссийской истерии, Британия пытается закрепить свой геополитический статус лидера мнений. Теперь ей мало просто изъявления сочувствия от европейских стран - Лондон намерен заставить их пойти дальше и спровоцировать самую настоящую эпидемию высылки россиян из посольств в странах ЕС. Тем самым Англия старается втянуть в свой конфликт с Россией как можно больше европейских союзников и сочувствующих. Очередная война в Европе – вековечная мечта Британии.
    Ей тая дъртата бабишкера ...
    Last edited by X_Y; 22.03.2018, 21:54. Причина: Неприемлив речник.

    Коментар


    • http://ruspravda.info/Mechta-anglich...iey-31446.html
      Мечта англичанки: Британия требует от Евросоюза войны с Россией


      Евросоюз, кроме прибалтийских «шпрот», ждет провала правительства Мэй и ее скандальной отставки, после чего Британию можно будет брать голыми руками

      Инициировав в Европе новую волну антироссийской истерии, Британия пытается закрепить свой геополитический статус лидера мнений. Теперь ей мало просто изъявления сочувствия от европейских стран - Лондон намерен заставить их пойти дальше и спровоцировать самую настоящую эпидемию высылки россиян из посольств в странах ЕС. Тем самым Англия старается втянуть в свой конфликт с Россией как можно больше европейских союзников и сочувствующих. Очередная война в Европе – вековечная мечта Британии.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Тая същата страна дето съветваше Меркел да вика "бежанците" преди три години , тая същата дето стоеше зад Хилъри Клинтън ...тая същата дето се нуждае от война срещу Русия на всяка цена !
        Там некъде....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Аз все още смятам, че е трета (частна) страна, която си прокарва някаква най-вероятно корпоративна политика. Веществото ми изглежда донякъде бутафорно. Малко джеймзбондовско звучи, ама така ми намирисва. Но защо Тереза така се набута с двата крака? Може някой да я подвежда.
          Тая същата страна дето съветваше Меркел да вика "бежанците" преди три години , тая същата дето стоеше зад Хилъри Клинтън ...тая същата дето се нуждае от война срещу Русия на всяка цена !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

            и това на фона на излизането й от ЕС ...чудя се дали е замислено в Англия ...или зад океана
            Аз все още смятам, че е трета (частна) страна, която си прокарва някаква най-вероятно корпоративна политика. Веществото ми изглежда донякъде бутафорно. Малко джеймзбондовско звучи, ама така ми намирисва. Но защо Тереза така се набута с двата крака? Може някой да я подвежда.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

              Какво сходство в позициите, а
              Това е от малкото теми, които обединиха обществото, без значение от други пристрастия и да наричаш народа си тъмни сили ...и да си председател на Парламента....как беше... "Няма такава държава"

              Цвета Караянчева: "Подценихме тъмните сили срещу Истанбулската конвенция."

              Истанбулската конвенция очевидно не е отпаднала от дневния ред, въпреки че премиерът Борисов обяви, че я оттегля. На въпрос на водещия „кога ще продължи дебатът за Истанбулската конвенция", Караянчева отвърна: „Дебатът продължава. Хората се вълнуват от тази тема. Аз инициирах конструктивен дебат в СУ и всяко едно мнение е качено на сайта на парламента. Грешка беше, че не го направихме по-рано. Но ние подценихме тези тъмни сили, които се намесиха и вкараха много драма и неистини в тази тема. Започна да се говори за промени в конституцията, за трети пол, вкараха се понятия, които не присъстват в този документ. Дори заглавието Истанбулска конвенция не беше коректно. Това е конвенция срещу насилието над жени и деца." http://www.standartnews.com/balgariy...ya-368781.html
              Съни, закъсА се!
              От месеци правя ялови опити да просвещам и убеждавам, но ...
              "О, Вий, прекрачили тоз праг, надежда тука всяка оставете!"
              Прагът на отказ от критично мислене и предаване в ръцете на нихилизма и обречеността.

              Не е толкова изненадващо, но колкото повече затъвам в темата, толкова по-самокритичен ставам - осъзнавайки ясно, че дълбочината и измеренията на проблема са неизбродими, а следователно е трябваро да се чете още, да се мисли повече, да се обяснява по-убедително.
              Да имам съмнения - Защото мислещият винаги се съмнява и защото темата прониква невъобразимо дълбоко в социалната тъкан и последиците са обвити в страховити хипотези! Поради каква причина са им на нашите безалтернативни пастири съмненията

              Ние тук по мъжки е изключено да се разберем, еволюционно са ни заложени поведенчески модели - да си блъскаме рогата ожесточено и с всичката ни налична сили, без при това да се замисляме, че носим същите тези рога като символ на загубената мъжка чест

              Това не са само думи. Просто мъжките тези по темата се приемат с подозрение и отхвърляне и то не без някакво там формално основание.
              Съвсем различно е когато жена заеме позиция, при което формално отхвърля, самолишава се от някакви "привилегии", за които се уж се "бори" т.н. ИК. По някакъв своеобразен начин ни даваш основание да потвърдим /противниците/ пред самите себе си своята собствена правота.
              Отчитаме го!!

              Трябва се начетеност, проникновеност, интуиция и сила.
              Силен момент, в който на България и трябват духовни водачи, подкрлепени от още по-силни жени.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Наложи се да излизам в кишата, вече съм "на линия".
                Отбелязвам за сведение, че колегата Сганов прави съответните политически декларации, без посочване на аргументи.
                В момента не си спомням нищо конкретно, но някъде в съзнанието ми е останало убеждение, че си възрастен, опитен мъж, вероятно в разцвета на силите си. Това предполага висока доза на вероятност за наличие на поотраснали деца и някаква перспектива за внуци с неясен хоризонт.
                Ако случайно стане така, че някои рещат да ги правят на джендърчета и изпаднеш в настроение и състояние да изпиташ потребност да споделиш горчивината си на нечие рамо, насреща съм.

                А-а ..., да се отбележи за протокола, че освен цветистите характеристики, които ми е прилепил Сганов от предищния пост, към "обвиненията" е прибавен и комунизъм, с бронирана против бронебойни патрони душа.
                тези дни беше, на въпрос на Прецаканчето как се търпи цялата вакханалия и защо продължава всичко това ...написах краткото "С разделение ни държат - едните са комунисти(разбирай, разработен етикет за нещо ужасно) а другите са заети да се занимават с Русия"

                п.п. ако не си против...ще копирам мненията ти за ДДС-то и ще отворя нова тема....(това е 3-я начин ) - унищожаване в зародиш на теми, свързани с управлението)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Тая жена се побърка. Не се ли усеща, че сама се изпързалва?
                  и това на фона на излизането й от ЕС ...чудя се дали е замислено в Англия ...или зад океана

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                    Тереза Мей ще настоява страните от ЕС също да изгонят руски дипломати

                    Айде да видим като как ше стане това ...
                    Тая жена се побърка. Не се ли усеща, че сама се изпързалва?

                    Коментар


                    • http://epicenter.bg/article/Hristo-i...a-/150064/11/0
                      Истанбулската конвенция е стъпка към създаването на европейска свръхдържава Христо и Марин Генчеви: Европейското GESTAPO отвъд джендаризма

                      ИК ще даде правно основание ЕС да изгради механизми и да упражнява власт директно над отделни индивиди в страните членки. Това ще е поредната много решаваща крачка към политическо обединение - Съединени Европейски Щати.

                      Коментар


                      • И за лъжите, че Конвенцията не цели легализиране и защита на "Джендърите" ....това й е единствената цел, жените кучетата ги яли - има толкова закони против насилието, но няма кой да търси наказателна отговорност....
                        Изписа се много за вкараните термини от рода на "нестандартните роли", които трябва да се включат в учебния материал на децата....
                        ... и за разлика от членове, свързани с насилието над жени, тези не могат да отпадат от обекта на Ратификацията
                        Знаете си и сами за законите в Западна Европа, наскоро пуснах тук и обявените 31 пола от кмета на Ню Йорк...
                        но пак, защото е от по-новите следствия, продиктувани единствено от Конвецията
                        - Малта - наскоро прие в Конституцията си понятието "Неутрален пол Х"
                        - Гърция - от 15 годишна възраст - детето има право да отиде в Общината и просто с едно заявление да си посочи.смени Пола...в някои страни възрастта е още по-незряла 6-7г

                        Ми, дайте от 7 годишни да разрешим на децата да гласуват!!! Щом е достатъчно зряло да си определя пол, някакви си партийки ли не може да избира?!

                        Коментар


                        • чужди елементи в нашето примитивно, патриархално, дебилно (по професорски думи) общество. Толкова...за съжаление.

                          ================================================== =================================================
                          Значи щом не искаме да изпедерастяваме и да провалим бъдещето на децата и внуците сме примитиви и дебили, а? И ако обичаш, обясни какво му е лошото на патриархалното общество? Не усещаш ли какъв автогол си вкарваш?
                          Партия была, есть и будет есть!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                            Виж сега. Без заяждане ти казвам откровено - НЕ МИ ПУКА за какво ще гласуват хърватите! Ако щеш вярвай.
                            За самата конвенция, също не съм отронил и сълза, НО показателно бе настроението, истерията, нагнетявана изкуствено от заинтересовани чужди елементи в нашето примитивно, патриархално, дебилно (по професорски думи) общество. Толкова...за съжаление.
                            Какво сходство в позициите, а
                            Това е от малкото теми, които обединиха обществото, без значение от други пристрастия и да наричаш народа си тъмни сили ...и да си председател на Парламента....как беше... "Няма такава държава"

                            Цвета Караянчева: "Подценихме тъмните сили срещу Истанбулската конвенция."

                            Истанбулската конвенция очевидно не е отпаднала от дневния ред, въпреки че премиерът Борисов обяви, че я оттегля. На въпрос на водещия „кога ще продължи дебатът за Истанбулската конвенция", Караянчева отвърна: „Дебатът продължава. Хората се вълнуват от тази тема. Аз инициирах конструктивен дебат в СУ и всяко едно мнение е качено на сайта на парламента. Грешка беше, че не го направихме по-рано. Но ние подценихме тези тъмни сили, които се намесиха и вкараха много драма и неистини в тази тема. Започна да се говори за промени в конституцията, за трети пол, вкараха се понятия, които не присъстват в този документ. Дори заглавието Истанбулска конвенция не беше коректно. Това е конвенция срещу насилието над жени и деца." http://www.standartnews.com/balgariy...ya-368781.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                              А-а ..., да се отбележи за протокола, че освен цветистите характеристики, които ми е прилепил Сганов от предищния пост, към "обвиненията" е прибавен и комунизъм, с бронирана против бронебойни патрони душа.
                              hahahaha

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                Няма как да се намери такъв човек по две причини.
                                Първо, защото с конвенцията не се вкарва никаква джендър идеология и
                                Второ, защото ти НЕ ИСКАШ да приемеш фактите, а срещу това няма открити бронебойни патрони.

                                Все едно да се опитваш да обясниш на мажната или бай-пешо, че Земята кръгла! Нямаш шанс - те си знят, че ванга е рекла нещо и тва е!
                                Наложи се да излизам в кишата, вече съм "на линия".
                                Отбелязвам за сведение, че колегата Сганов прави съответните политически декларации, без посочване на аргументи.
                                В момента не си спомням нищо конкретно, но някъде в съзнанието ми е останало убеждение, че си възрастен, опитен мъж, вероятно в разцвета на силите си. Това предполага висока доза на вероятност за наличие на поотраснали деца и някаква перспектива за внуци с неясен хоризонт.
                                Ако случайно стане така, че някои рещат да ги правят на джендърчета и изпаднеш в настроение и състояние да изпиташ потребност да споделиш горчивината си на нечие рамо, насреща съм.

                                А-а ..., да се отбележи за протокола, че освен цветистите характеристики, които ми е прилепил Сганов от предищния пост, към "обвиненията" е прибавен и комунизъм, с бронирана против бронебойни патрони душа.

                                Коментар

                                Working...
                                X