IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    ДС. Д.С.
    А сега, „демо„демократ”.
    Не знам?!Аз ,така и не успях да ида на тая екскурзия до Чехия...Прецакаха ме!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

      Барби,ако не е тайна,кога и как се "озова" във Франция...?Или си роден във Франция?Интересно ми е ...Щото 1987г.,на мен, за да отида на ученическа екскурзия до Чехия ми искаха разрешение от тогавашната милиция и от военните,щото бях преднаборник.... Па ти май си от доста по-рано във Франция....Странно....
      ДС.
      Д.С.
      А сега, се бара „демократ”.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Що бе? И аз мисля като теб, че твоя адаш в Лондон "сам" се е боцнал с игла от тия с които са кърпели чорапите на твоя кумир Тодор Живков
        Барби,ако не е тайна,кога и как се "озова" във Франция...?Или си роден във Франция?Интересно ми е ...Щото 1987г.,на мен, за да отида на ученическа екскурзия до Чехия ми искаха разрешение от тогавашната милиция и от военните,щото бях преднаборник.... Па ти май си от доста по-рано във Франция....Странно....

        Коментар


        • А сега кажете "Благодаря, Европа "

          "Газпром" не трябва да търси компенсации от партньорите си в България за прекратяването на работата по проекта "Южен поток".
          Решението "Газпром" да не търси компенсации за "Южен поток" е само едно от задълженията, които ЕК налага на руския газов гигант.

          Всички компании, работещи в Европа, независимо от откъде са те, са длъжни да съблюдават европейските правила за конкуренцията. Решението на ЕК премахва създадените от "Газпром" препятствия по пътя на газа в Централна и Източна Европа, допълни тя. Освен това нашето решение гарантира бъдещото спазване на правилата от "Газпром", като го задължава да предприеме позитивни крачки към подпомагане на по-нататъшната интеграция на газовите пазари в региона, заяви още Маргрете Вестагер.

          Антимонополното разследване на Европейската комисия срещу "Газпром" започна през септември 2011 г., когато нейни представители направиха внезапни инспекции в офисите на дъщерни компании и контрагенти на руския гигант в 10 европейски държави. През 2012 г. Еврокомисията заяви, че "Газпром" злоупотребява със статута си на монополист, а през април 2015 г. го обвини, че нарушава конкуренцията в 8 държави, членки на ЕС, на 5 от които продава по-скъп газ - България, Полша, Литва, Латвия и Естония.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            Толкова ти е объркан мирогледа от краварска пропаганда че не си струва даже и да се коментира с теб ....
            Що бе? И аз мисля като теб, че твоя адаш в Лондон "сам" се е боцнал с игла от тия с които са кърпели чорапите на твоя кумир Тодор Живков

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Да бе
              Толкова ти е объркан мирогледа от краварска пропаганда че не си струва даже и да се коментира с теб ....

              Само ще ти кажа един виц.

              2 часа след полунощ.

              Лавров звъни на Путин с новината че Меркел е бременна.

              Путин: А кого друг освен мен обвиняват ?
              Last edited by markov; 26.05.2018, 11:17.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Да бе
                Как да не вярваме на Кремъл, винаги казва "истината"
                Украинците са свалили самолета, защото са помислили, че е на ДНР
                Нито Литвиненко, нито Скрипал са тровили, да не говорим, че Борис Немцов е жив и здрав но се крие при Елвис Пресли
                Не са окупатори в Крим, в Сирия не избиват недоволните от Асад сирийски граждани - "терористи", спортистите им са непобедими защото пият само боярищник, Лукойл не печели в България затова не плаща данъци и т.н.
                Гледах интервю с бащата на Литвиненко. Да се не начудиш, що сам не светеше от полония, цяла седмица е бил при умиращия си син. И много странно, как такива шпиони мрат у разединеното кралство, винаги пред медии, а не да ги наръгат с нож в някоя тъмна уличка, по „хулигански подбуди”, с „мотив грабеж”...
                Last edited by Pyramid; 26.05.2018, 11:06.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Да бе да … верваме им , те Руснаците и Скрипал бяха отровили с много смъртоносното бойно отровно вещество...….нале.
                  Да бе. И не само него. Тук, жертва на новичоци, с крайно тежки психически последоци ама без пукване, са неколцината фоби, с основание, плюващи по рашките. Все пак, трябва да има възмездие, а бит и оноден си мълчат за „приключенията”...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    Да бе да … верваме им , те Руснаците и Скрипал бяха отровили с много смъртоносното бойно отровно вещество...….нале.
                    Да бе
                    Как да не вярваме на Кремъл, винаги казва "истината"
                    Украинците са свалили самолета, защото са помислили, че е на ДНР
                    Нито Литвиненко, нито Скрипал са тровили, да не говорим, че Борис Немцов е жив и здрав но се крие при Елвис Пресли
                    Не са окупатори в Крим, в Сирия не избиват недоволните от Асад сирийски граждани - "терористи", спортистите им са непобедими защото пият само боярищник, Лукойл не печели в България затова не плаща данъци и т.н.
                    Last edited by barbaron; 26.05.2018, 10:59.

                    Коментар


                    • Да бе да … верваме им , те Руснаците и Скрипал бяха отровили с много смъртоносното бойно отровно вещество...….нале.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Путин и Русия от два дни са официално обявени за виновни за свалянето на граждански самолет МН-370. Разследването е установило извън всякакво съмнение съпричастността на руското ръководство към трагедията.

                        ЕК (Могерини) и НАТО (Столтенберг) излязоха с официални заявления, които призовават Москва да поеме отговорност.
                        ............
                        Трябва да си даваме сметка, че официално обявените резултати от разследването от страна на правителствата на Холандия и Австралия............

                        Нашият европредседател е лишен от вътрешно-присъщи и устойчиви евроатлантически инстинкти и желязни нерви, каквито демонстрира Макрон пред Путин в Санкт-Петербург. Отвътре му иде да критикува своите партньори, но много трудно му се пречупва езика да отправи критична дума към Путин, да не говорим да повтори думите на Макрон и да призове Русия да поеме отговорността. Ако го направи, язък за "капитала" пред Кремъл за това, че не изгони руски дипломати по случая Скрипал. Ако не го направи става сламен европредседател и губи височина, както започна да го прави с обърканите послания към обществото по казуса Белене и Потоците.

                        Ако очаквате нашето външно министерство или отговорни фактори у нас да вземат отношение към свалянето на малайзиския граждански самолет от Русия - ще трябва да почакате до смяна на властта. Там "горе", вечно ще търсят "допълнителни" доказателства.

                        http://idvassilev1.blogspot.fr/2018/05/370.html
                        Резултатите от "разследването" на Холандия и Австралия са незаконни от гледна точка на международното право. Нямат никаква стойност. Все едно Уганда да разследва катастрофата.

                        Съгласно КОНВЕНЦИЯ за международно гражданско въздухоплаване, Член 26
                        Разследване на злополуки
                        В случай на злополука с въздухоплавателно средство на договаряща държава, възникнала на територията на друга договаряща държава и причинила смърт или сериозно нараняване или предизвикваща сериозен технически дефект на въздухоплавателното средство или на аеронавигационните съоръжения, държавата, на чиято територия е станала злополуката, започва разследване на обстоятелствата около злополуката в съответствие, доколкото нейното законодателство позволява това, с процедурата, която може да бъде препоръчана от Международната организация за гражданско въздухоплаване. На държавата, в която е регистрирано въздухоплавателното средство, трябва да бъде предоставена възможност да назначи наблюдатели, които да присъстват при разследването, като държавата, провеждаща разследването, изпраща доклада и заключенията по въпроса на тази държава.
                        Комисия може да създаде само Украйна и в тази комисия трябва да бъдат допуснати наблюдатели от Малайзия.

                        А Холандия и Австралия могат да си избършат задниците с техните заключения.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                          Руски медии наскоро съобщиха, че на 19 май 2018г. при нападение на православен храм в град Грозни, който е в Русия, са загинали 7 души, а други двама са били ранени.
                          http://www.kavkaz-uzel.eu/articles/320651/
                          Да ви напомня, че в наши дни броят на умишлените убийства в Русия, смятан на човек от населението в Русия, е доста по-голям в сравнение със САЩ и Великобритания.
                          А бе съединител такъв, град Грозни е столицата на Чечня. Нападението е извършено очевадно от ислямски терористи, а в Чечня почти всички са такива. Не е стрелба в щатско училище а ИСЛЯМСКИ ТЕРОРИЗЪМ, идиот такъв!
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Разбрах, единственият човек тук когото мога да запитам, сте Вие.
                            Надявам се, че ще ми дадете безпристрастен, честен отговор:
                            ЦЕЛЕСЪОБРАЗНО ЛИ Е ИЗГРАЖДАНЕТО НА НОВА ЦЕНТРАЛА В БЕЛЕНЕ
                            ИЛИ ДОБАВЯНЕ НА НОВИ РЕАКТОРИ В КОЗЛОДУЙ
                            И ЗА КАКВА МОЩНОСТ ?
                            1. Целесъобразно е по принцип, а дали е икономически обосновано - виж т.3 по-долу.
                            2. Добавянето на нови реактори в Козлодуй ще е по-бавно, защото трябва тепърва да се лицензира площадка.Т.е. реакторите в Белене със сигурност могат да влязат в експлоатация по-рано от евентуални нови реактори в Козлодуй. Освен това има някои неясни моменти от технически характер ако се реши да се строи нов реактор на площадката в Козлодуй.
                            3. Дали е икономически обосновано не мога да кажа. Първо, нямам необходимата информация, и второ - работата ми е такава, че не мисля за икономиката, а за безопасността.
                            4. При текущото състояние на ЕЕС и при евентуалните бъдещи нужди от електричество, 2000 MW е абсолютният максимум. Много зависи и от това какво ще се случи с т.нар. "американски" ТЕЦ-ове и доколко бързо ще навлязат електрическите автомобили в България. Но във всички случаи разните перки и солари не могат да бъдат сериозна алтернатива.


                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                              Това е само една илюстрация за неверните твърдения, които се разпространяват тук. Нямам намерения повече да коментирам въпроса. Когато става въпрос за ядрена енергетика и кажа нещо, е най-добре да го възприемате като аксиома и повече да не се занимавате с алтернативни твърдения. Толкова по въпроса.
                              Разбрах, единственият човек тук когото мога да запитам, сте Вие.
                              Надявам се, че ще ми дадете безпристрастен, честен отговор:
                              ЦЕЛЕСЪОБРАЗНО ЛИ Е ИЗГРАЖДАНЕТО НА НОВА ЦЕНТРАЛА В БЕЛЕНЕ
                              ИЛИ ДОБАВЯНЕ НА НОВИ РЕАКТОРИ В КОЗЛОДУЙ
                              И ЗА КАКВА МОЩНОСТ ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                                Стига с тоя психопат Григор Лилов! Той ли ти е еталон за надеждна информация? В дългия чаршаф, който си цитирал е пълно с неверни твърдения. По-специално това, че разходите за връщането/преработката/погребването на отработеното гориво и отпадъците, не били включени в цената на тока.
                                Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                                Зает човек съм, току що се върнах от Виена, където представих Националния доклад на България за изпълнение на задълженията ни по Единната конвенция за безопасно управление на отработеното гориво и радиоактивните отпадъци.
                                ...
                                Нямам намерения повече да коментирам въпроса. Когато става въпрос за ядрена енергетика и кажа нещо, е най-добре да го възприемате като аксиома и повече да не се занимавате с алтернативни твърдения. Толкова по въпроса.
                                Моля Ви за извинение. Признавам, наивно се доверих на Лилов.
                                Благодаря Ви за експертният отговор.
                                С уважение: "Барбарон"

                                П.П. Измежду многото психопати тук ми е трудно да разпознавам нормалните Човеци
                                Last edited by barbaron; 26.05.2018, 00:44.

                                Коментар

                                Working...
                                X