IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    И каква ще бъде разликата за теб ако газта влиза във Варна или откъм Турция?
    Ми кат за начало АКО Е ОТ ВАРНА:

    - ЦЕНАТА ЩЕ Е С МИНУС 2 ДОЛАРА ЗА 100 КИЛОМЕТРА НА 1000 КБ.М. ЗА ТУРСКИЯ ТРАНЗИТ .

    - ПЛЮС ТАКСАТА ЗА ТРАНЗИТА ПРЕЗ НАША ТЕРИТОРИЯ ЗА ГЪРЦИЯ, СЪРБИЯ, МАКЕДАНИЯ, ИТАЛИЯ И Т.Н.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар



    • Путин -нужен ли е свят без русия?


      https://www.youtube.com/watch?v=Cu_t...ature=youtu.be
      Last edited by vanevski; 31.05.2018, 21:48.
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • 8 минути и 4 секунди е общото времетраене на срещите на ББ с Медведев и Путин, съобщавт запознати. Този темпорален елемент и времеви отрязък показва огромното значение на политиката, водена от нашия премиер, както и ролята на България не само в на Заападните Балкани, в Европа, в света, но и в цялата вселена...

        Коментар


        • Остановить «Русскую Корпорацию убийств».
          The Wall Street Journal


          Тон флагманов англоязычной прессы, пишущей про путинскую Россию в последние дни беспрецендтно жёсткий, что говорит о том, что позиция американской и британской элиты в отношения режима, олицетворением которого является Владимир Путин изменилась бесповоротно. И пусть еще европейские политики пытаются найти общие интересы (мол, имели дело и со Сталиным, имели дело с Брежневым и с Путиным будем – куда деваться), общественный консенсус в США – очевиден: Россию захватила банда убийц. Об этом сегодня говорит и редакционная статья Wall Street Journal, с красноречивым заголовком
          Российская Корпорация убийц” (в оригинале Russian Murder Inc).

          Ниже её полный перевод.

          https://rusmonitor.com/ostanovit-rus...t-journal.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Ами най евтино би било ако вземахме от русия директно, но благодарение на седерастката пасмина се разминахме с тази опция, ей сега дават по бтв повторението- от турция до провадия и от там нататък. Даааааааааааааааа хъбче в провадия
            И каква ще бъде разликата за теб ако газта влиза във Варна или откъм Турция?
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Не виждам за какво виете толкова. България ще взима газ откъдето е по-евтино.
              Голяма драма било това за вас, ....илките,
              Ми що не вземете да реагирате адекватно...

              Ами най евтино би било ако вземахме от русия директно, но благодарение на седерастката пасмина се разминахме с тази опция, ей сега дават по бтв повторението- от турция до провадия и от там нататък. Даааааааааааааааа хъбче в провадия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                Ние евентуално, ще сме Украйна 2 на Балканите! Дано ме разбереш,че не е за писане и разсъждения в публичен форум особено в БГ, като се има предвид и поредната историческа родна политическа грешка след която по традиция сме поставени пред свършен факт!
                Искаш да кажеш че ние ще пускаме и спираме газа и ще плюем по руснаците колко са гадни, дано не последва това което се случи преди няколко години в украйна

                Коментар


                • Не виждам за какво виете толкова. България ще взима газ откъдето е по-евтино.
                  Голяма драма било това за вас, ....илките,
                  Ми що не вземете да реагирате адекватно...

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Защото аз чух че ще вземаме от турция, ...... Дано като тръгне да пишат колко ще плащаме за транзитни такси за да се знае колко струва измекярството
                    Ние евентуално, ще сме Украйна 2 на Балканите! Дано ме разбереш,че не е за писане и разсъждения в публичен форум особено в БГ, като се има предвид и поредната историческа родна политическа грешка след която по традиция сме поставени пред свършен факт!
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Ах да и да не забравя- май кравария и ес ще си налагат санкции до последна капка кръв. Да му мислят руснаците. Търговската война започна. Мярнах коментар че при предната кравария загубила 200000 работни места. Колко ще са сега?

                      Коментар


                      • Някой нещо да е чул за газта?? Защото аз чух че ще вземаме от турция, сега факи, мени, червената сган и педер............ пенсионера исках да напиша трябва да почерпят. Дано като тръгне да пишат колко ще плащаме за транзитни такси за да се знае колко струва измекярството

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Я, съдът в Страсбург осъдил помагачите на престъпниците от ЦРУ.



                          Виж ти! Краварските държат затворници в нечовешки условия, прилагат мъчения и на туй отгоре ще ми говорят са свобода и демокрация.
                          *крация е американската демокрация.
                          Затворниците се държат в условия които да им напомнят за жертвите им



                          Last edited by X_Y; 31.05.2018, 18:27.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар



                          • Я, съдът в Страсбург осъдил помагачите на престъпниците от ЦРУ.

                            Страсбург осъди Литва и Румъния за затвори на ЦРУ на техни територии

                            Европейският съд за правата на човека в Страсбург призна за грубо нарушаване на човешките права действията на Литва и Румъния, които са държали затворници в тайни затвори на ЦРУ. Съдът отсъди големи парични компенсации на двамата ищци, подали жалби за условията на задържане в тези заведения.

                            В Страсбург взеха решението на базата на доказателства, че Литва и Румъния са позволявали на шпиони на САЩ да държат незаконно двама души в тайни затвори на своя територия. Задържаните са били от Палестина и Саудитска Арабия и е трябвало да живеят в затвори в нечовешки условия.

                            Абд ал-Рахим ал Нашири от Саудитска Арабия е лежал в тайните помещения от септември 2003 до октомври 2005. Абу Зубайда от Палестина е бил измъчван в затвор на територията на Литва от февруари 2005 до март 2006.
                            Виж ти! Краварските държат затворници в нечовешки условия, прилагат мъчения и на туй отгоре ще ми говорят са свобода и демокрация.
                            *нокрация е американската демокрация.
                            Last edited by X_Y; 31.05.2018, 18:27.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Aз пък ще си умра от кеф ако Фраматом и руснаците направят Белене.Да видим тоя дрътия какви ще ги приказва.
                              Ами дори и да го построят той ще си приказва същите глупости-не е нужно, народна пара дадоха, бедните го плащат, онзи и този крадили.
                              Last edited by mibova; 31.05.2018, 16:55.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                                Принципно, нищо не очаквам, просто не съм съгласен, на всички да ни слагата табелата "ТЪПАНАР" на челото.
                                На мен, ми е баш през оная ситуация случващото се с тоя клет борец за правда.
                                Ако ще да са русняците. Мое и тоз да е поръчителя. Но, просто НЯМА КАК това да е ясно, още преди да е проведено разследване.
                                Убили са го (или не са - НЕ Е ВАЖНО в случая.) Всякакви изявления преди приключване на следствието (ако ще се води такова де) само биха ПОПРЕЧИЛИ. Кой, Защо, Кога, с Какво, НЯМА от КЪДЕ да се знае след няколко часа.
                                Това е.
                                P.S.
                                Ти, самия или който там Ви прави нещата, не сметате ли, че е странно, служби, които са способни на влияят на изборите, по целия свят, некак си не могат да организират едно свестно покушение над пенсьониран военен и някаква треторазрядна писарушка ... ???

                                Kоле, защо пък някой да ти слага табела тъпанар?
                                Обаче например когато хванат телефонен измамник с парите, не е ли ясно за какво става въпрос?
                                И какво, според теб трябва да минат година-две, за приключи следствието, да го осъдят, и чак тогава да кажеш е, ми тоя е телефонен измамник?
                                Не - казваш го веднага.

                                А в случая се е случило точно същото. Хванали поръчителя с парите, човека който трабвало да извърши.. поръчката е агент на спецслужбите им.

                                Какво още трябва, да не би да трябва да излезе Лавров, Песков, или захариева и да кажат "ми да, верно е"?

                                Очевидно е обаче, че въпроса за вас е изяснен. В смисъл - квот' те кажат, това е.

                                Last edited by Имхотеп; 31.05.2018, 16:41.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X