IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    А ето и една добра новина:

    Руските туристи, които почиват в България, започнаха да намаляват



    ​​​​​​За повече - потърсете в нета.



    Тва не е верно. Явно отдавна си я закъсАл и не си ходил до морето да видиш, за кво стаа въпрос. ​​​​​​
    Земи изкарай некой лев и иди до морето. Ама то с бърборене по форумите не става.

    Коментар


    • А ето и една добра новина:

      Руските туристи, които почиват в България, започнаха да намаляват



      ​​​​​​За повече - потърсете в нета.



      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

        Споко друг ще се намери .
        ...да падне?
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          А ако хлапето е слушало BBC, The Voice of America & Free Europe,
          нещата за Империята на Злото ги знае още от 1956
          На сегашните ватници родителите им са слушали 'гаварит масква'.
          Както правят и сега наследниците им
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Е Vate imperiя на Злото всички знаят коя е.
            Това е Русия наследник на СССР.
            Тези неща вате ги знае всяко хлапе още от '84 година,
            А ако хлапето е слушало BBC, The Voice of America & Free Europe,
            нещата за Империята на Злото ги знае още от 1956

            Коментар


            • Е vate ami finlandiя, Полша, Унгария, Чехословакия, пак Полша, Афганистан, ами Ангола, Чили, Никарагуа, Куба... в по-ново време Чечня, Грузия, Украйна, Сирия...
              забравих Корея, Виетнам...

              Картинките ще ги оставя за теб.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Падналият хеликоптер след няколко дена е трябвало да вози Бойко Борисов, Валери Симеонов и някои европейски лидери да разгледат отвисоко оградата с Турция

                Eх де късмет де
                Споко друг ще се намери .

                Коментар


                • Клането в Ми Лай е военно престъпление, извършено на 16 март 1968 г. от части на американската армия по време на Виетнамската война. Тогава американски войници избиват между 347 и 504 цивилни жители от селцата Ми Лай и Ми Кхе, община Сонг Ми, провинция Куанг Нгай, Южен Виетнам. Повечето от жертвите са жени и деца, като преди да бъдат убити, някои от тях са били изнасилени, малтретирани, бити, измъчвани и осакатени. Гаври са извършени и с мъртвите тела, някои от които са били осакатявани.

                  Клането в Ми Лай намира широк отзвук по целия свят, като предизвиква масови обвинения във военни престъпления срещу Щатите, и намалява обществената подкрепа в САЩ за войната във Виетнам. Това военно престъпление е известно още като Клането в Сонг Ми (на виетнамски: thảm sát Sơn Mỹ) както и като Клането в Пенсвил – по американското кодово название на селището.


                  Предполагам че знаеш как да намериш източникът на статията

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Е Vate imperiя на Злото всички знаят коя е.
                    Това е Русия наследник на СССР.
                    Тези неща вате ги знае всяко хлапе още от '84 година,

                    Кажи ми колко войни са започнали САЩ и колко СССР и колко сегашна русия- ако може да кажеш и убитите в тях цена нямаш. Аз доколкото знам само във втората война на залива са убити около 2 милиона иракчани, да не говорим за виетнамската война- около
                    Северен Виетнам[редактиране | редактиране на кода]

                    Виетнамска народна армия и Виет Конг
                    • ~900 000 убити и/или изчезнали
                    Цивилни
                    • най-малко 500 000 убити от съюзнически бомбардировки
                    Южен Виетнам[редактиране | редактиране на кода]


                    Избити от американски войски цивилни при клането в Ми Лай. Снимката е направена от американския фотограф Роналд Хейбърли (Ronald L. Haeberle) на 16 март 1968 г.

                    Армия на Южен Виетнам
                    • ~1 100 000 убити и/или изчезнали
                    Цивилни от Южен Виетнам
                    • от 1 000 000 до 2 500 000 убити и/или умрели от глад, рани, болести, приятелски огън и т.н.
                    • 1 150 000 засегнати от американски химически оръжия; числото включва 500 000 загинали от отравянията, както и наследствени малформации.[1]
                    Сили на САЩ
                    • 128 000 ранени
                    • 213 убити от подчинени (fraggings) фраг в компютърните игри
                    • 58 238 убити
                    • 14 000 изчезнали по време на битка
                    • >50 000 самоубили се от 1975 г. насам
                    Камбоджа

                    ЦивилниЛаос

                    Цивилни
                    • 50 000

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Е Vate imperiя на Злото всички знаят коя е.
                      Това е Русия наследник на СССР.
                      Тези неща вате ги знае всяко хлапе още от '84 година,

                      „Зло” -за лошите, хак да им е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Ami аз написах- империя на злото, кое не разбра, а брикс е икономически съюз
                        Е Vate imperiя на Злото всички знаят коя е.
                        Това е Русия наследник на СССР.
                        Тези неща вате ги знае всяко хлапе още от '84 година,

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Ванка какво става тук
                          Tesla will lay off about 9% of its employees, but Elon Musk promises it won't affect the Model 3 ramp-up

                          Уволняват работниците- ууууууууууууууууууууу дююююююююююююю

                          Коментар


                          • Димитър Колев

                            "Вчера се върнах от Норвегия и понеже виждам, че темата с "вземането на децата на хората" още е на дневен ред тук, даже днес депутатката от БСП Нона Йотова я доразви, като уточни, че не само ги вземали, ами ги давали на гей двойки, да уточня. Попитах норвежкия си домакин как фактически стои проблемът с този казус, на него му отне няколко минути да получи достъп до информацията от сайта на институцията. За последните три години са заведени около 16 000 дела за отнемане на деца в риск от насилие. В 80% от случаите децата са отнети. Част от тях са предоставени на приемни семейства, а част са настанени в обществени домове под грижата на държавата. На въпроса ми, възможно ли е отнемането да стане поради донос на зли съседи, отговорът беше- абсурд! Всяко отнемане минава през съдебна процедура, която понякога отнема повече от година и винаги се базира на неопровержими доказателства. На въпроса ми вярно ли е , че организацията занимаваща се с проблема взема комисионна за всяко дете предоставено на приемно семейство той се изсмя и попита: Това кой ти го каза? Нямаше как да му обясня, че съм го чул по българския телевизор и си замълчах. Заключението му беше, че в норвежкото общество има изключителна нетърпимост към насилието над деца и то е консолидирано около този закон, така че е добре този, който иска да отиде да живее там, предварително да се запознае с законите на страната и сам да прецени дали това му изнася!"

                            Коментар


                            • Над 8 г. Министерският съвет е бил наясно за това, че компанията "Юлен", която е концесионер на ски зоната над Банско, е ползвала с две трети по-голяма площ от определената в концесионния договор. Това съобщи говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова, цитирана от "Дневник".

                              След като още през 2010 г. при първото правителство на ГЕРБ този факт беше установен, едва сега, и то по сигнал на "Зелените" прокуратурата се е убедила в това нарушение, видяла е данни за престъпление в отношенията между Министерството на спорта и ски федерацията и е започнала проверка дали собственикът на "Юлен" и председателят на федерацията (Цеко Минев, един от съсобствениците на Първа инвестиционна банка - бел. ред.) са едно и също лице, се разбра от думите на Арнаудова.

                              "Всички знаят, нищо че го крият и ако ме питаш - за Цеко Минев става въпрос," - коментира през февруари премиерът Бойко Борисов пред Би Ти Ви в отговор на въпрос знае ли кой е реалният собственик на "Юлен".


                              Владимир Каролев:

                              Днешната препоръка на прокуратурата към Министерски съвет за ски зона Банско не съдържа никаква новина. От над 10 години е ясно, че в договора пише, че държавата дава на концесия ски зона с център гр. Банско с координатни точки 1 до 252 с площ 99 хектара. Да, ама площта в тези координатни точки не е 99 хектара (което е прекалено малка територия за ски зона), а 818 хектара (което е и реалната ски зона Банско). Последнатамеждуведомствена група към Министерски съвет издаде три предложения:
                              1. Прекратява се договора с Юлен (те осъждат държавата за 300 млн. лв. и вероятно печелят новата процедура за концесия).
                              2. Привежда се концесията до 99 хектара (ефективно затваряне на ски зона Банско за следващите 10 години, тъй като никой не знае къде точно са тия 99 хектара и Юлен пак осъждат държавата)
                              3. Изменя се договора да съдържа само координатните точки, които затварят реалната ски зона.
                              Министерски съвет последно прие да процедира третото решение, но отхвърли прилагането му, когато Валери Симеонов го вкара миналия декември, за да се изчака приемането на новия Закон за концесиите. Е, вече той се прие и влезе в сила. Сега сигурно ще чакаме нещо друго. Цацаров им каза днес това - избирайте си решение и го прилагайте, стига чакахте.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Е ти нали си полиглот, като ватето, кво те бърка?

                                Който обича България пише на български.От гастари не очаквам да пишат на български.Затова глупотевини на латиница не чета

                                Коментар

                                Working...
                                X