IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    А ако това е "хитър" ход на "шахматиста" в Кремъл
    точно за да можеш да напишеш тази глупост??
    Да как не можах да се сетя … Путин е виновен дори и за лошото време ...налееее !

    Най-жалки ще бъдете като рано или късно заловят психопата ….
    Last edited by markov; 05.07.2018, 13:43.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Вие си плащайте данъци и мизерувайте, но
      поне разберете защо Лукойл не плаща данъци,
      въпреки че има над 65 милиарда лева приходи за последните десет години:

      http://bulgariaanalytica.org/2018/07...ateca-vasilev/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Пародията е че ще се окаже накрая някои местен психопат ……..щото тези нямат нищо общо ни с Русия, ни с Путин че да го обвиняват ….
        И тогава Английската кралица задно с повечето държави от т.н. запад ще трябва да целуват краката на Путин и да мълвят извинения....
        А ако това е "хитър" ход на "шахматиста" в Кремъл
        точно за да можеш да напишеш тази глупост??

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Абе руснаците са отровили още двама човека в градче близо до солсбъри...

          Бахти диваците...
          Пародията е че ще се окаже накрая някои местен психопат ……..щото тези нямат нищо общо ни с Русия, ни с Путин че да го обвиняват ….

          И тогава Английската кралица задно с повечето държави от т.н. запад ще трябва да целуват краката на Путин и да мълвят извинения....
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • https://www.wsj.com/articles/russia-...08833?mod=e2fb

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
              Според българска медия членът на БСП Ангел Петров Найденов наскоро е казал, че циркът в БСП е пълен.
              Нека никой никога да не гласува за БСП.

              Ко мо не та та се опитаха да излъжат, че уж съм бил галфон, че уж съм бил комуне и че уж съм бил агент на комунистите.
              Никога не съм бил галфон. Никога не съм бил комуне. Никога не съм бил агент на комунистите.

              Един мой познат наскоро каза, че БСП е бита карта, защото хората вече не искат и да чуят за БСП и защото дори деца на комунисти не искат вече да гласуват за БСП.
              Дано вече никой да не гласува за БСП.
              Бил си, бил си, ама дори не се досещаш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                - Нали? Са'о те са, ша зна'ш.
                Трябва се провери да не са газове, излизащи от земните недра или метеорит некой отровен да е паднал. Може пък некоя фтичка екваториална да е прелетяла и да е окакала пейзажа. Ефект от глобалното затопляне.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Абе руснаците са отровили още двама човека в градче близо до солсбъри...

                  Бахти диваците...
                  - Нали? Са'о те са, ша зна'ш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power

                    Долни Дъбник сите ли сте толко прости
                    Кой ще се познае? По И.Сиромахов.....

                    НАЦИОНАЛИСТЪТ

                    Той е обикновен хейтър, който гради жалкото си самочувствие върху кухи фрази като "България на три морета", "Ние сме най-древният народ", "Орфей е българин" и т. н. Националистът страшно се гордее с българската история, но я познава слабо. Той не знае в коя година са покръстени българите, не е и чувал за Екзарх Стефан, но се заблуждава, че е голяма работа, само защото е част от велик народ. Уви, не е така. Това, че в миналото си е имал велики сънародници, не променя факта, че си просто един глупав, необразован лузър.

                    Възраст 15-35

                    Типични никнейми Balgarin, 4ernorisez Hrabar, BALGARIQ_NAD_SI4KO
                    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                    Коментар


                    • Абе руснаците са отровили още двама човека в градче близо до солсбъри...

                      Бахти диваците...
                      Last edited by Имхотеп; 05.07.2018, 02:31.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Според българска медия членът на БСП Ангел Петров Найденов наскоро е казал, че циркът в БСП е пълен.
                        Нека никой никога да не гласува за БСП.

                        Ко мо не та та се опитаха да излъжат, че уж съм бил галфон, че уж съм бил комуне и че уж съм бил агент на комунистите.
                        Никога не съм бил галфон. Никога не съм бил комуне. Никога не съм бил агент на комунистите.

                        Един мой познат наскоро каза, че БСП е бита карта, защото хората вече не искат и да чуят за БСП и защото дори деца на комунисти не искат вече да гласуват за БСП.
                        Дано вече никой да не гласува за БСП.

                        Коментар


                        • Руска медия съобщи, че на 3 юли 2018г. централната банка на Русия е отнела лиценза за банкова дейност на още една банка в Русия.
                          По мои сметки от началото на 2018г. до сега 36 банки в Русия са прекратили банковата си дейност поради отнемането на лицензите им за банкова дейност или поради ликвидация.
                          По мои сметки през 2017г. 57 банки в Русия са прекратили банковата си дейност поради отнемането на лицензите им за банкова дейност или поради ликвидация.
                          Според данни, посочени от руска медия, от началото на 1991г. до сега няколко хиляди банки в Русия са прекратили банковата си дейност поради отнемането на лицензите им за банкова дейност или поради ликвидация.

                          http://www.banki.ru/news/lenta/?id=10546347
                          http://www.banki.ru/banks/memory/

                          Да ви напомня, че от 24 юни 1992г. до сега в Русия официалният курс на щатския долар към руската рубла се е увеличил над 100 000 пъти.
                          Last edited by Ivan2015; 11.07.2018, 09:12.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Ilian Vassilev

                            Нощните вълци са свързани с руските спец служби. Доказателство за това са разкритията за участие на шефа на сръбския "Клон" на Нощните вълци Александр Синджелич, в организацията на неуспелия преврат и опит за убийство на черногорския лидер Мило Джуканович.
                            Да пускаш подобни люде у нас, означава само едно, да не пазиш сигурността на страната си. Те се използват не само за пропагандни цели, но през тях минава и финансиране за поделенията им в България, включително полувоенни групи.
                            Язък за неуспешния опит ... щеше да има един крупен нарко и цигарен трафикант по малко ... дано следващия път успее .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Балби, я да те питам: Споменавайки „цветни”, намираш ли себе си за някаква тяхна алтернатива и, ако да, ти безцветен ли си?
                              Безцветен е , щото е измислен ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                                Целият маршрут на пробега е от 8.5 хил. км
                                "Нощните вълци" на Путин отново идват в България днес
                                Мотопоходът е наречен "Славянский мир 2018", започнал е в Москва и ще мине през всички държави от Източна Европа
                                Ilian Vassilev:

                                Нощните вълци са свързани с руските спец служби. Доказателство за това са разкритията за участие на шефа на сръбския "Клон" на Нощните вълци Александр Синджелич, в организацията на неуспелия преврат и опит за убийство на черногорския лидер Мило Джуканович.
                                Да пускаш подобни люде у нас, означава само едно, да не пазиш сигурността на страната си. Те се използват не само за пропагандни цели, но през тях минава и финансиране за поделенията им в България, включително полувоенни групи.
                                Last edited by barbaron; 04.07.2018, 23:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X