IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Импотент, виж какви работи пише тук- ванчо също да гледа

    http://www.john-f-kennedy.net/executiveorder11110.htm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

      Ето я къщата гледана откъм улицата.
      И на каква цена е купена?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Историята с къщата в барселона май се разраства, има второ видео и се чака трето.
        Ето я къщата гледана откъм улицата.
        Attached Files
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          https://www.mediapool.bg/tramp-obyav...ews260332.html

          Тръмпето нарече някой медии врагове на народа
          Е че той бае Тръмпето май ме чете аз от кога ви разправям че днешните медии са пълен боклук и обслужват интересите на шепа олигарси....Западният свят е тежко болен от лакомия и си отива....В днешно време наблюдаваме агонията му.Давай бае Тръмпи смачкай ги

          Коментар


          • Какво стана с конвенцията- кс обяви ли че не е в противоречие с конституцията ни.
            Last edited by RUBLA; 17.07.2018, 18:40. Причина: Заяждане.

            Коментар


            • Историята с къщата в барселона май се разраства, има второ видео и се чака трето.

              Коментар


              • https://www.mediapool.bg/tramp-obyav...ews260332.html

                Тръмпето нарече някой медии врагове на народа

                Коментар


                • Я, Тони Филипов да не е преписвал от мен?

                  Той и останалият свят не отива на добре. Вижте какво се получава: Европа, се управлява от алкохолик, Америка от луд, Русия от мегаломан. България… Всъщност, България управлява ли се или само се краде?

                  Не се учудвайте, ако утре ме видите пред китайското посолство да манифестирам за вечна дружба с Китайската комунистическа партия!

                  А, бе, те дали ще дават грантове?
                  http://www.reduta.bg/%d0%b8%d0%b7-%d...e%d0%bb%d0%b8/
                  Миналата седмица и аз това питах, та не знам дали не е преписал "докторът".
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                    Коментар




                    • Няма нищо, което новите комунисти (не тези от съветски тип, макар, естествено, нещата да се припокриват до голяма степен) да ненавиждат повече от бял, хетеросексуален, женен мъж с деца, жилище и кола, който работи здраво, учи нови неща и обича семейството, държавата си, западната цивилизация и капитализма. Хеле пък ако е вярващ, а жена му си седи вкъщи да ги гледа или работи на половин работен ден. Това, последното, разбира се, се отнася само за тези семейства, ако жената кара на социални помощи, ражда пет деца и се увива в чаршафи
                      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Няма начин Путин да не е виноват ...нъл тъй ванка
                        - За всичко. Като „стой, та гледай”.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                          Ама иначе имаш руска клавиатура....
                          Е, и? Има езикови пакети, изтегляш, инсталираш, ползваш. Имам приятели и колеги там, престъпление ли е?

                          Коментар


                          • Няма начин Путин да не е виноват ...нъл тъй ванка
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Политическата коректност произлиза най-вече от марксистите-социалисти от франкфуртската школа на Маркузе! Лансира се от социалистическите правителства в Европа и света!Стотици хиляди протестираха в Париж против легализирането на еднополовите бракове.през 2013 г. и 2014 г.

                              ..https://www.youtube.com/watch?v=rOtemLS07bM
                              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение


                                е па гордоста на Африка....
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X