IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Екстра е живота на кредит, но в цивилизованите държави
    От 32 години постоянно до днес имам хипотечен кредит (1986: 10% , в последните години 2% - 3%), защото това ежегодно ми е позволявало да си намалявам данъците с поне 2 000 евро месечно Пък и наемателите изплащаха заемите ми Но това няма как да го разбереш, тъй като си на заплата за безработни в ГДР
    Но запомни, тук казват:
    on ne prête qu'aux riches = заем се дава на богатите
    Това обяснява защо САЩ, Франция, Канада и т.п. имат дългове, а Русия, България и Сърбия нямат
    Намаляване на данъци с 2000 евро месечно- ти четеш ли преди да постнеш или копи-пасте и ебас мааму- квот стане. Наемателите изплащаха заемите ми- отново глупости- кога отиде във франция, кога си купи апартамент, кога втори, кога къщата на шан'з'елизе- направо разбиваш публиката. барби ти да не би да работиш в комиците.

    А да и аз съм в НРВ

    Коментар


    • ФакЮ я гледай какво става тук Тексас става третата най-голяма петролна сила в света

      Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/ikonomika/teksa...ews614796.html

      Дали въз основа на тези данни няма да спретнат един референдум пак за излизане, май и калифорния с педалите и тя иска да излиза

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

        Аз не съм икономист,но има значение,колко изкарваш и колко можеш да заемеш! На бедни държави не дават охотно заеми! Как Русия с 1-2 трилиона БВП,ще и позволят например дългът на САЩ 18 трилиона,кой ще и ги даде....? А за да се изхранва,раша продава суровини....
        Като не си икономист х.......я ми ли търсиш тук?Не е необходимо да се вземат такива заеми и да се продават тези суровини. Ако погледнеш руснаците сега забраниха износа на титан. А относно финансирането погледни как е бил построен язовира хувър- има клипчета и обяснения- емитират пари които в последствие изтеглят. В днешния свят се нарича количествени улеснения- при жан се наричаше печатане на пари и инфлация. При костов имаше деноминация, в нашият свят след известно време ще има вдигане на лихви. Както и да наричаш нещата те са си все същите

        И като не си икономист какво коментираш тук- или си само заради гранта. барби поне си призна че е към илиянчо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Екстра е живота на кредит, но в цивилизованите държави
          От 32 години постоянно до днес имам хипотечен кредит (1986: 10% , в последните години 2% - 3%), защото това ежегодно ми е позволявало да си намалявам данъците с поне 2 000 евро месечно Пък и наемателите изплащаха заемите ми Но това няма как да го разбереш, тъй като си на заплата за безработни в ГДР
          Но запомни, тук казват:
          on ne prête qu'aux riches = заем се дава на богатите
          Това обяснява защо САЩ, Франция, Канада и т.п. имат дългове, а Русия, България и Сърбия нямат
          Църните арапи май са на път да ви развалят рахатлъка.
          https://btvnovinite.bg/svetut/mjusju...izh-video.html
          Last edited by Grosss; 19.07.2018, 17:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Екстра е живота на кредит, но в цивилизованите държави
            От 32 години постоянно до днес имам хипотечен кредит (1986: 10% , в последните години 2% - 3%), защото това ежегодно ми е позволявало да си намалявам данъците с поне 2 000 евро месечно Пък и наемателите изплащаха заемите ми Но това няма как да го разбереш, тъй като си на заплата за безработни в ГДР
            Но запомни, тук казват:
            on ne prête qu'aux riches = заем се дава на богатите
            Това обяснява защо САЩ, Франция, Канада и т.п. имат дългове, а Русия, България и Сърбия нямат
            Поредната брадата измама

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

              Ми ако се замисли човек културата , изкуството , икономиката , територията са им доста над нашенското ниво.....

              Иначе т.н. запад през 70-100 години го досърбява задника обединява се и тръгва на изток да превзема Руските земи/ съпроводено с милиони жертви и икономически опустошения/
              Резултатите ако не беше бягал от часовете по история щеше да ги знаеш...….
              А да видим сега какво ще превземат?И не е само над нашенското ами е и над Западното имам впредвид днешните времена.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Хайде де, няма ли някой да ми обясни колко е готин живота на кредит- импотент, ванка, барби- дайте мнение по въпроса. И ако може да ме светнете как би изглеждала българия да речем или сърбия или русия ако имаха такъв дълг, за щатите, канада и сингапур и разни други държави съм наясно. Виж люксембург не знам как е . Май е на 300-400км от мен, може да отида и до там
                Екстра е живота на кредит, но в цивилизованите държави
                От 32 години постоянно до днес имам хипотечен кредит (1986: 10% , в последните години 2% - 3%), защото това ежегодно ми е позволявало да си намалявам данъците с поне 2 000 евро месечно Пък и наемателите изплащаха заемите ми Но това няма как да го разбереш, тъй като си на заплата за безработни в ГДР
                Но запомни, тук казват:
                on ne prête qu'aux riches = заем се дава на богатите
                Това обяснява защо САЩ, Франция, Канада и т.п. имат дългове, а Русия, България и Сърбия нямат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                  На бедни държави не дават охотно заеми!
                  Внимание,внимание - товарния влак за Канада заминава от Осми коловоз - Източен перон на Гарата!...

                  МОСКВА, 18 июл — РИА Новости. Вложения России в госдолг США сократились до минимума с 2007 года. Сейчас они составляют 14,9 миллиарда долларов. Об этом свидетельствуют данные американского Минфина......

                  ....В свою очередь, главный экономист Альфа-банка Наталья Орлова выразила мнение, что ЦБ мог сократить вложения в казначейские бумаги США из-за того, что в условиях торговых войн динамика доллара вызывает беспокойство......
                  https://ria.ru/economy/20180718/1524835950.html

                  Ще видим кои сме по-обречени - аз мисля,тия с доларите и веднага след тях са ония със златото физическо....
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                    С България ли ги сравняваш? Присмял се.....другото го знаеш
                    Аз нищо не сравнявам, просто опонирам на сравненията които се мъчиш да правиш без изобщо да познаваш историята ……..все едно сравняваш круши със ябълки.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                      Ми ако се замисли човек .....….
                      С България ли ги сравняваш? Присмял се.....другото го знаеш
                      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Хайде де..
                        Аз не съм икономист,но има значение,колко изкарваш и колко можеш да заемеш! На бедни държави не дават охотно заеми! Как Русия с 1-2 трилиона БВП,ще и позволят например дългът на САЩ 18 трилиона,кой ще и ги даде....? А за да се изхранва,раша продава суровини....
                        Last edited by vanevski; 19.07.2018, 17:06.
                        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                          Русия също е православна,на нея кой е пречил?
                          Ми ако се замисли човек културата , изкуството , икономиката , територията са им доста над нашенското ниво.....

                          Иначе т.н. запад през 70-100 години го досърбява задника обединява се и тръгва на изток да превзема Руските земи/ съпроводено с милиони жертви и икономически опустошения/
                          Резултатите ако не беше бягал от часовете по история щеше да ги знаеш...….
                          Last edited by markov; 19.07.2018, 17:05.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                            А нещо за Костов през призмата на времето?
                            Е за тоя крадец признавам си гласувах.Въпреки че по стари и опитни хора ме предупредиха че това са уродливи крадци клептомани и некадърници.Но на младостта и отива да е глупава...Днес натрупах опит и веднага разпознавам мерзавците..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение


                              Баш православието ша да е виновно …. нъл ванка

                              Русия също е православна,на нея кой е пречил?
                              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                А нещо за Костов през призмата на времето?
                                Него ти го оцени субективен съм по въпроса ….
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X