IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
    Кой спря www.sega.bg и къде е маестрото ???
    Благодаря ти че ме подсети да прочета последната новина в "СЕГА" www.sega.bg

    Шпионски скандал тръгва и в Русия

    Подозренията са, че чужди разузнавателни агенции са имали достъп до руска ракетна технология и до руско хиперзвуково оръжие. Това е станало при директора на Роскосмос Дмитрий Рогозин и неговия предшественик - Игор Комаров. През 2014 г. Комаров оглавява Роскосмос и Пайсон става шеф на изследователския център в корпорацията. Изпълнителен директор на компанията пък става Владимир Евдокимов, който отговарял за корупционните схеми, според ФСБ. Наскоро Евдокимов би намушкан от неизвестни лица.

    https://www.segabg.com/article/shpio...trgva-i-rusiya
    http://zavtra.ru/events/gosizmena_v_roskosmose_giperzvukovoe_oruzhie_i_sko lkovetc_po_familii_pajson
    Last edited by barbaron; 20.07.2018, 21:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

      Не им казвай за пенсиите защото ще им се пукне жлъчката
      Бе ако ще и целите да пукнат ми е все тая,
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Mали мали кви работи: Россия в 1,5 раза отстала от Восточной Европы по уровню зарплат

        Россия продолжает наращивать отставание по уровню зарплат от стран Восточной Европы, которые до конца 1980х находились под политическим контролем СССР и входили в советский экономический блок...

        Текущий уровень номинальных зарплат в России в 1,7 раза ниже, чем в Польше (1147 долларов), в 1,88 раза ниже, чем в Чехии (1262 доллара), в 1,61 раза уступает показателям Венгрии (1082 доллара)...
        Румыния в 2011 году отставала от России по уровню зарплат на 22% (649 долларов против 795), но на конец 2016 года вышла вперед: граждане страны получали в среднем 692 доллара в месяц, тогда как россияне только 547...

        И сега:



        По уровню номинальных долларовых зарплат Россия стремительно приближается к Болгарии - беднейшей экономике Евросоюза. Если 7 назад болгарские зарплаты (495 долларов) около трети недотягивали до российских, то на конец прошлого года разница сократилась до 12%.


        Ми то скоро заплатите в България ще достигнат и подминат руските, без петрол, без газ...
        Некакви коментари от мурзилетата?

        Не им казвай за пенсиите защото ще им се пукне жлъчката

        Коментар



        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
          Кажи къде е маестро Комарнитски .
          Там където си е бил винаги
          Подигравайки се на ватници като теб

          Коментар


          • Mали мали кви работи: Россия в 1,5 раза отстала от Восточной Европы по уровню зарплат

            Россия продолжает наращивать отставание по уровню зарплат от стран Восточной Европы, которые до конца 1980х находились под политическим контролем СССР и входили в советский экономический блок...

            Текущий уровень номинальных зарплат в России в 1,7 раза ниже, чем в Польше (1147 долларов), в 1,88 раза ниже, чем в Чехии (1262 доллара), в 1,61 раза уступает показателям Венгрии (1082 доллара)...
            Румыния в 2011 году отставала от России по уровню зарплат на 22% (649 долларов против 795), но на конец 2016 года вышла вперед: граждане страны получали в среднем 692 доллара в месяц, тогда как россияне только 547...

            И сега:



            По уровню номинальных долларовых зарплат Россия стремительно приближается к Болгарии - беднейшей экономике Евросоюза. Если 7 назад болгарские зарплаты (495 долларов) около трети недотягивали до российских, то на конец прошлого года разница сократилась до 12%.


            Ми то скоро заплатите в България ще достигнат и подминат руските, без петрол, без газ...
            Некакви коментари от мурзилетата?

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Aбе, мажната, я виж кво стаа:

              Госизмена: секреты «Роскомоса» улетели с гиперзвуком

              В головном институте корпорации «Роскосмос» прошли обыски — некоторые сотрудники ЦНИИмаша подозреваются в госизмене. Предполагается, что они могли передать за рубеж секретные сведения, относящиеся к наработкам российских ученых по гиперзвуку....
              Характер сведений, которые могли быть переданы за рубеж, разумеется, не уточняется...
              К государственной измене, в которой подозреваются сотрудники ЦНИИмаша, относится, в частности, выдача сведений, составляющих государственную тайну, иностранному государству, а также международной или зарубежной организации...


              Mммм?
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • https://www.youtube.com/watch?v=-Cbxe-axgFg
                Валентин Вацев: Тръмп ще върне Източна Европа под контрола на Русия

                Разговор на Александър Симов с геополитическия анализатор Валентин Вацев за срещата Путин и Тръмп в Хелзинки, за истерията в американските медии около поведението на държавния им глава, аномалия ли е Тръмп или зад него стоят автентични сили, защо се опитва да разруши глобалните структури, иска ли да унищожи НАТО и какво е поискал от Путин?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                  Вервай на пресата... аз съм в играта.
                  Ако знаеш на :Свети Гешев: на бюрото колко работа са е натрупала....
                  Kой е пък тоз Свети Гешев?
                  А ти по-добре кажи на теб колко работа ти се е натрупала, мàни го тоя Гешев.

                  Бе не вервам на пресата. Отдавна си тук и знаеш че аз съм по-скоро инсайдер...
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=7PKRNQzEUAw
                    Валентин Вацев: Борисов ще приключи политическата си кариера с къща в елитната "Рубльовка"

                    Разговор на Александър Симов с геополитическия анализатор Валентин Вацев за това каква ще бъде съдбата на Хилъри Клинтън и Джордж Сорос, пред какви проблеми се изправя Путин в своята собствена държава, както и за това какво да очаква България в променената политическа ситуация, можем ли да си представим Бойко Борисов с къща в „Рубльовка“, би ли си говорил Тръмп с БСП и как трябва да се промени политическият модел на страната, за да бъде в час с глобалните промени?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Ето виждаш ли, съвсем ти се е отпрала дъската,



                      И не се пише хуило ами хуйлò
                      Вервай на пресата... аз съм в играта.
                      Ако знаеш на :Свети Гешев: на бюрото колко работа са е натрупала....
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Ъхъ , вервам ти ... а сетне ли обърнА резбата ?!
                        Дреме ми в какво верваш.

                        Но ако верваш че хуйлò ще дойде и ще те оправи, се лъжеш.
                        Некой въшлясал ватник ще свърши тази работа...
                        Last edited by Имхотеп; 20.07.2018, 20:24.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                          От едно племе сте с хуило, знаех си аз.
                          Ето виждаш ли, съвсем ти се е отпрала дъската,



                          И не се пише хуило ами хуйлò
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Ха, моите са вече големи, имат семейства, имат хубави работи, и познай къде са


                            Ъхъ , вервам ти ... а сетне ли обърнА резбата ?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Ти кажи кой свали боинга КОЙ?
                              От едно племе сте с хуило, знаех си аз.
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                                Кой спря www.sega.bg и къде е маестрото ???
                                Ти кажи кой свали боинга КОЙ?
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X