IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И пак за Мандрица

    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

      Д,са научиш на занаят, няма да мине и една година и ще забравите за какво сте спорили в тази тема.
      И ще ти потрябва занаят!!!
      Той/тя си има занаят ... легнала си вади хляба ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        А, ся, що аз? Е мажната търси работа, дай му там двайс лева и ще нацепи, ще прекопае... А ти ще изгледаш филмчето

        Д,са научиш на занаят, няма да мине и една година и ще забравите за какво сте спорили в тази тема.
        И ще ти потрябва занаят!!!
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

          Ела да нацепиш 20 кубика дърва и ще съм безработен...
          А... забравих и да прекопаш 40 плодни дръвчета....
          А, ся, що аз? Е мажната търси работа, дай му там двайс лева и ще нацепи, ще прекопае... А ти ще изгледаш филмчето

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

            Ела да нацепиш 20 кубика дърва и ще съм безработен...
            А... забравих и да прекопаш 40 плодни дръвчета....
            Зает/а е , лъска нечия пръчка .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Oуу, добро!

              Ето да видиш нещо от Роко Сефреди,
              цял филм е, но ти си безработен и имаш време, така че - енджой:

              https://youtu.be/ngFHukF_UCo
              Ела да нацепиш 20 кубика дърва и ще съм безработен...
              А... забравих и да прекопаш 40 плодни дръвчета....
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                Разводняване прави ... спами като Иван1915 ...
                https://www.youtube.com/channel/UCgx...I2-5SeQ/videos

                Ще ти се !!!
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                  и КО ? Техните и нашичкия фарон останали без джобни и ко ? Свърши света ???
                  Разводняване прави ... спами като Иван1915 ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                    Oуу, добро!

                    Ето да видиш нещо от Роко Сефреди,
                    цял филм е, но ти си безработен и имаш време, така че - енджой:

                    https://youtu.be/ngFHukF_UCo
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Благодаря ти че ме подсети да прочета последната новина в "СЕГА" www.sega.bg

                      Шпионски скандал тръгва и в Русия

                      Подозренията са, че чужди разузнавателни агенции са имали достъп до руска ракетна технология и до руско хиперзвуково оръжие. Това е станало при директора на Роскосмос Дмитрий Рогозин и неговия предшественик - Игор Комаров. През 2014 г. Комаров оглавява Роскосмос и Пайсон става шеф на изследователския център в корпорацията. Изпълнителен директор на компанията пък става Владимир Евдокимов, който отговарял за корупционните схеми, според ФСБ. Наскоро Евдокимов би намушкан от неизвестни лица.

                      https://www.segabg.com/article/shpio...trgva-i-rusiya
                      http://zavtra.ru/events/gosizmena_v_roskosmose_giperzvukovoe_oruzhie_i_sko lkovetc_po_familii_pajson
                      и КО ? Техните и нашичкия фарон останали без джобни и ко ? Свърши света ???
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Kой е пък тоз Свети Гешев?
                        https://www.youtube.com/watch?v=dSy2DcATYUo
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                          Кой спря www.sega.bg и къде е маестрото ???
                          Благодаря ти че ме подсети да прочета последната новина в "СЕГА" www.sega.bg

                          Шпионски скандал тръгва и в Русия

                          Подозренията са, че чужди разузнавателни агенции са имали достъп до руска ракетна технология и до руско хиперзвуково оръжие. Това е станало при директора на Роскосмос Дмитрий Рогозин и неговия предшественик - Игор Комаров. През 2014 г. Комаров оглавява Роскосмос и Пайсон става шеф на изследователския център в корпорацията. Изпълнителен директор на компанията пък става Владимир Евдокимов, който отговарял за корупционните схеми, според ФСБ. Наскоро Евдокимов би намушкан от неизвестни лица.

                          https://www.segabg.com/article/shpio...trgva-i-rusiya
                          http://zavtra.ru/events/gosizmena_v_roskosmose_giperzvukovoe_oruzhie_i_sko lkovetc_po_familii_pajson
                          Last edited by barbaron; 20.07.2018, 22:10.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                            Не им казвай за пенсиите защото ще им се пукне жлъчката
                            Бе ако ще и целите да пукнат ми е все тая,
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Mали мали кви работи: Россия в 1,5 раза отстала от Восточной Европы по уровню зарплат

                              Россия продолжает наращивать отставание по уровню зарплат от стран Восточной Европы, которые до конца 1980х находились под политическим контролем СССР и входили в советский экономический блок...

                              Текущий уровень номинальных зарплат в России в 1,7 раза ниже, чем в Польше (1147 долларов), в 1,88 раза ниже, чем в Чехии (1262 доллара), в 1,61 раза уступает показателям Венгрии (1082 доллара)...
                              Румыния в 2011 году отставала от России по уровню зарплат на 22% (649 долларов против 795), но на конец 2016 года вышла вперед: граждане страны получали в среднем 692 доллара в месяц, тогда как россияне только 547...

                              И сега:



                              По уровню номинальных долларовых зарплат Россия стремительно приближается к Болгарии - беднейшей экономике Евросоюза. Если 7 назад болгарские зарплаты (495 долларов) около трети недотягивали до российских, то на конец прошлого года разница сократилась до 12%.


                              Ми то скоро заплатите в България ще достигнат и подминат руските, без петрол, без газ...
                              Некакви коментари от мурзилетата?

                              Не им казвай за пенсиите защото ще им се пукне жлъчката

                              Коментар



                              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                                Кажи къде е маестро Комарнитски .
                                Там където си е бил винаги
                                Подигравайки се на ватници като теб

                                Коментар

                                Working...
                                X