IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кулезич пред Фрог:
    Да се спре нахлуването на ченгесарската мафия в радио „Свободна Европа“


    Има неща, които като идеи се носят във въздуха, защото ситуацията в България е много тежка. Медиите са окупирани и пленени по начина, по който е пленена съдебната система и един куп институции от един монополист, за полукриминални и задкулисни сметки. ...
    Фактът, че само два месеца по-късно се заяви намерение да се стартира българската секция на радио „Свободна Европа“ показва , че нашите партньори и колеги, които следят България , са напълно наясно за изключително тежката диагноза, която търпим всички ние. За това не съм изненадана от решението радиото да се възобнови. ...
    Старата „Свободна Европа“ има славна история и мрачни опити да бъде завзета от хора, които принадлежат на българските тайни служби. Това се случваше до последния момент на съществуването на радиото- до 2004 година.
    Опити да се проникне в „Свободна Европа“ датират от 50-те години. Били са подготвени хора, коит да се внедрят от българските тайни служби. Ужасява ме, че старите кариеристи, които не можаха да удържат радиото, сега се активираха.
    Възобновяването ще бъде страшен пробив за хората, които искат обективни медии, верни и почтени разследвания, които да дезавоалират българската корупция по високите етажи на властта. Трябва да се постигне лустрация и осветяване на ролята на българските тайни служби, които са прекалено склонни към метаморфоза, само и само да оцеляват и съсипват идеята за българската демокрация.
    https://frognews.bg/obshtestvo/aktua...na-evropa.html

    Коментар


    • Факти:
      Общият брой на ХИВ позитивните в Европа расте устойчиво, за да стигне до цифрата 2 167 684 души, от които поне половината са в Русия.
      Данните показват, че Източна и Западна Европа са непропорционално засегнати – 80% срещу 17%.
      "Жалко", че Сталин го няма - щеше да разстреля всичките ХИВ-позитивни

      Население:
      Россия[1] 146 804 372 1 января 2017[2]
      Europe/Population: 741 400 000 (2016)

      With the prevalence of HIV at almost 1%, Russia has one of the fastest-growing HIV/AIDS epidemics in the world, according to the UN. In Moscow, 20.4% more new infections were detected in 2017 than in 2016.

      Пита се в задачката: Колко "Нощни вълци" са ХИВ-позитивни
      Last edited by barbaron; 21.07.2018, 10:57.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Точно така, дай им да се занимават с нещо защото когато не са им дали опорни точки само глупости пишат във форума
        Супер,, търсят се няколко по 20 лв. щото работата я има и е от мен...
        И е гут :
        https://www.youtube.com/watch?v=ymLGpsKSjbk
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          А, ся, що аз? Е мажната търси работа, дай му там двайс лева и ще нацепи, ще прекопае... А ти ще изгледаш филмчето
          Точно така, дай им да се занимават с нещо защото когато не са им дали опорни точки само глупости пишат във форума

          Коментар


          • И пак за Мандрица

            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

              Д,са научиш на занаят, няма да мине и една година и ще забравите за какво сте спорили в тази тема.
              И ще ти потрябва занаят!!!
              Той/тя си има занаят ... легнала си вади хляба ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                А, ся, що аз? Е мажната търси работа, дай му там двайс лева и ще нацепи, ще прекопае... А ти ще изгледаш филмчето

                Д,са научиш на занаят, няма да мине и една година и ще забравите за какво сте спорили в тази тема.
                И ще ти потрябва занаят!!!
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                  Ела да нацепиш 20 кубика дърва и ще съм безработен...
                  А... забравих и да прекопаш 40 плодни дръвчета....
                  А, ся, що аз? Е мажната търси работа, дай му там двайс лева и ще нацепи, ще прекопае... А ти ще изгледаш филмчето

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                    Ела да нацепиш 20 кубика дърва и ще съм безработен...
                    А... забравих и да прекопаш 40 плодни дръвчета....
                    Зает/а е , лъска нечия пръчка .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Oуу, добро!

                      Ето да видиш нещо от Роко Сефреди,
                      цял филм е, но ти си безработен и имаш време, така че - енджой:

                      https://youtu.be/ngFHukF_UCo
                      Ела да нацепиш 20 кубика дърва и ще съм безработен...
                      А... забравих и да прекопаш 40 плодни дръвчета....
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Разводняване прави ... спами като Иван1915 ...
                        https://www.youtube.com/channel/UCgx...I2-5SeQ/videos

                        Ще ти се !!!
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                          и КО ? Техните и нашичкия фарон останали без джобни и ко ? Свърши света ???
                          Разводняване прави ... спами като Иван1915 ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                            Oуу, добро!

                            Ето да видиш нещо от Роко Сефреди,
                            цял филм е, но ти си безработен и имаш време, така че - енджой:

                            https://youtu.be/ngFHukF_UCo
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Благодаря ти че ме подсети да прочета последната новина в "СЕГА" www.sega.bg

                              Шпионски скандал тръгва и в Русия

                              Подозренията са, че чужди разузнавателни агенции са имали достъп до руска ракетна технология и до руско хиперзвуково оръжие. Това е станало при директора на Роскосмос Дмитрий Рогозин и неговия предшественик - Игор Комаров. През 2014 г. Комаров оглавява Роскосмос и Пайсон става шеф на изследователския център в корпорацията. Изпълнителен директор на компанията пък става Владимир Евдокимов, който отговарял за корупционните схеми, според ФСБ. Наскоро Евдокимов би намушкан от неизвестни лица.

                              https://www.segabg.com/article/shpio...trgva-i-rusiya
                              http://zavtra.ru/events/gosizmena_v_roskosmose_giperzvukovoe_oruzhie_i_sko lkovetc_po_familii_pajson
                              и КО ? Техните и нашичкия фарон останали без джобни и ко ? Свърши света ???
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Kой е пък тоз Свети Гешев?
                                https://www.youtube.com/watch?v=dSy2DcATYUo
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X