IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

    В България е мутренска "демокрация",какво можеш да очакваш от бандити освен ужаси и бандитизъм? И това е дело на бившите комунисти ,които ограбиха страната! Вчера обрали 2 апартамента в БГ,хората спели вътре....демокрация!!!!

    Вървя по улиците тук,няма огради към улицата,няма решетки по врати и прозорци ,чисто ,подредено,хората учтиви,не те газят по улиците,няма бездомни кучета....
    Стига бе!Вчера са обрали два апартамента в БГ??!!!Никога досега не бях чувал да се случва подобно нещо по света!Никога!
    И къде да се случи за първи път?! - В България!Ужас!Престъплението на века!Нечувано!Трябва да се сформира специална световна комисия,която да разследва това извъредно събитие!Да не вземе,като зараза да се разпространи по целия свят....
    .................................................. .........
    По времето на соца ми краднаха балканчето...Като се замисля,май това беше най-ценната вещ ,която съм притежавал като дете по време оно....Тааааа,покрадваше си се и тогава,ама новините не започваха с това,кой кого обрал ,или утепал,щото в соц.обществото такива неща не се случват.....Даааа....А бе що ми се струва,че и по времето на соца имаше затвори....Странно....Чувал съм че и в Канада,пък и не само, и сега има ....Айде,при нас демокрация няма,та е нормално да има и затвори,ама на истинските демократични държави, що им са затвори,идея нямам....Пък и западняците масово застраховани включително и срещу кражба на имущество.... Пак странно....
    .................................................. ...........

    Ваневски,не се пънИ...От двеста километра ти личи,че никога не си живял в чужбина....Дочул си,прочел си,гледал си в тубата някои неща,може и да си ходил на кратка екскурзия,но никога не си живял в чужбина....
    Но иначе е забавно човек да ти чете наивните и леко глуповати писания....

    Коментар


    • Ко стана с конфискуваните биткойни ?
      Усвоиха ли си ги или още са арестувано доказателство по делото?
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • "Щеше да е за смях, ако не беше за плач.
        Изведнъж всички партии се юрнаха да спасяват “обществения интерес”.
        ГЕРБ ще гласува за ветото на президента.
        Патриотите ще пишат нови текстове.
        БСП иска извънредно заседание на парламента.
        А само преди седмица:
        Патриоти внесоха поправки за спасяването на Кирил Домусчиев.
        Икономическа комисия под ръководството на депутат от БСП ги одобри.
        Правна комисия под ръководство на депутат от ГЕРБ ги обедини.
        Депутатът-вносител Ревизоро, който можеше да оттегли текстовете, не отиде на работа.
        ГЕРБ, патриоти, ДПС и Воля ги гласуваха.
        БСП отиде за гъби.
        Ето затова хората не вярват на политиците.
        Едно приказват, друго правят.
        Няма опозиция, няма управляващи."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          От много отдавна вече не вярвам в „свободата на словото“, която на практика се свежда и в двата свята до свободата да крещиш на глас у дома си или пред неколцина приятели това, което те вълнува.
          Но я се опитай да изкажеш мнение в „независимия“ вестник „Таймс“ или в независимото Би Би Си?
          Имаш много здраве от пробитата шапка на демокрацията.
          Там, както и в „Работническо дело“, трябва да се съобразиш с линията на вестника или радиото.
          Принципите са абсолютно същите. Разликата е само във формите - едните са по-груби и недодялани, а другите по-гладки…

          Нито хората от Радио София, нито хората, които стоят зад тукашните радиостанции, ги е грижа за България и българите.
          Просто хората си изкарват хляба, както биха могли да го изкарат с отглеждането на таралежи например...

          Така че всяко решение, което те взимат, всяко мнение, което те изразяват, няма нищо общо с истината, правдата, борбата за доброто и съвършенството на човека, любовта, красотата. Не!
          Никаква друга кауза освен своята проста и ясна кауза - да си циментираш положението и да не си създаваш неприятности…

          Все повече ме смайва впечатлението, че истинската болест на нашето време не е нито комунизмът, нито капитализмът, нито тероризмът, нито каквито и да са революционни и контрареволюционни евангелия, а главно (може би дори единствено) това мръсничко, подличко, егоистично, добре маскирано, добре гарнирано чувство да си осигуриш своето живуркане, като се присламчиш към някой октопод, който има нужда от тебе да му чистиш пипалата…

          Всяка дребна редакторска маймунка, колкото и бездарна да е, която почука на вашата врата (или на тукашната), има огромни предимства пред такива като мене.
          Защото те не се интересуват какво всъщност предават за България, не се интересуват да вникнат дълбоко в нуждите на ония, които слушат оттатък, да отговорят най-пълно на техните очаквания... а просто да си изслужат времето за пенсия и след това да имат приятни старини в някое крайморско топло заливче…

          Този морал така ме порази, че тогава разбрах, че обществената съвест на Запад е или мръсна политическа игра на деня, или куп лай.а, че тя не е искрен отклик на нищо, защото малцината честни и искрени донкихотовци, които милеят за човешкото достойнство, нямат достъп нито до радио, нито до телевизия, нито до вестници.

          Ако търговските интереси на Запад повеляват, те са в състояние да започнат да свирят съветския химн редом със собствените си национални диарии…

          Това е действителността. Това е все същият конфликт между партията и отделните творци.
          Ако комунизмът някога дойде на Запад, уверявам те, че техните диктатури ще бъдат далеч по-отвратителни от нашите - източните.

          Но ако не дойде, причината за това ще бъде, че техните обществени форми са по-съвършено неморални и представляват по-модерни и по-солидни укрепления за посредствеността и бездарието, основите на несправедливостта са много по-дълбоки и парфюмът на демагогията (за да прикрие миризмата на лай.ата) - много по-силен…“
          абсолютно вярно
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            За вас ше има изненада.Като дойдете да подмените паспорта меверето ще ви го прибере и друг няма да има.Като твърдиш че си напуснал разкарай се никой не се интересува от разни жалки гастарчета любители на евроатлантически негърски ласки
            Ама ние имаме по два паспорта,само единия е бг.... с другия нямаме проблеми по света....
            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп

              Бòли ме фафлата какво мислите вие... ха сетете се де!

              За вас ше има изненада.Като дойдете да подмените паспорта меверето ще ви го прибере и друг няма да има.Като твърдиш че си напуснал разкарай се никой не се интересува от разни жалки гастарчета любители на евроатлантически негърски ласки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow

                Боли ма фафлата ..че не сте българи.
                И знаеш ли,кучетата ги водят на каишка по улиците и всеки собственик си има със себе си лопатка и торбички! Клекне кучето на тротоара,водят го настрани,свършва си голямата работа и съдържимото се изчиства с лопатката ,и така. Лично съм ги виждал,а в парковете си има отделни места за игра и разходки за тях,не навсякъде ходят!

                Абе ,глупави капиталисти,вместо да ги оставят да нахапят хората,да им имат страха,те тормозят собствениците.....ха-ха Хайде ела тук да си пускаш кучето свободно! "Диктатура," ей,мъкаааааа

                ама верно??? .Един галфон си разкарва кучето където си иска то пикае върху чужда собственост после вместо да се извини и почисти вади бухалка.Но и лош късмет насреща му са с пищак и дум тежкаря в десетката
                Last edited by vanevski; 24.07.2018, 21:55.
                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow

                  Боли ма фафлата какви глупости дрънкате троловете за социализма. Аз много добре помня, че у нас къщата не се заключваше. Заключваше се външната врата, а ключът беше отвътре на ключалката. Тов за да се знае, че няма никой.
                  Толкоз. А какво ми тролиш ти, платен изменнико на България не ме интересува. Ти и оня дето се прави на френски сте изменници на Родината и платени тролове. Иначе нямаше да сте постоянно в български форум, при положения че не сте българи.
                  Не само у вас не се е заключвало и у нас не се е заключвало и не знам някъде да се е заключвало.Не познавам човек който да е ограбен или убит или пък безработен.Хората бяха спокойни.А сега зверилник психодиспансер.Един галфон си разкарва кучето където си иска то пикае върху чужда собственост после вместо да се извини и почисти вади бухалка.Но и лош късмет насреща му са с пищак и дум тежкаря в десетката.Жалко че сега тоя човечец ше го лежи...А и продажните курвенски медии веднага определиха кой е виновен.Сега някой пиян ти убива детето на пешеходна пътека с каляската си и после две години условно.На всичката шороко демократична измет им пожелавам те и техните близки да са жертвите на престъпниците..

                  Коментар


                  • http://epicenter.bg/article/Bryuksel...ot-/159941/7/0
                    Брюксел развърза кесията! Предлага по 6000 евро за бежанец, приет в "контролиран център"

                    Галилео Галилей







                    М М М, КОЛКО ДЪЛБОКО ЩЕ СИ БРЪКНАТ В ДЖОБА ЧИНОВНИЦИТЕ ОТ БРЮКСЕЛ, ЗА ДА СЕ ИЗБАВЯТ ОТ ЛЮБИМИТЕ ИМ МИГРАНТИ!!!!!!
                    Васил Здравков







                    Палиативна мярка граничеща с пълна глупост. На европейския бряг може да се приемат само семейства с деца, бягащи от военни действия, но не и негърско арабско пущунска паплач. Спасението на давещите се трябва да бъде в ръцете на самите давещи се. Никакъв достъп до Европа ! Миналата седмица бях в Париж и се ужасих. Това вече не е Европа а негърски бантустан.
                    ДАНЪКОПЛАТЕЦ







                    1 милион чалми по 6 000 евро на глава 6 милиарда евро! Ох Котьооооо! ТОЙ не може да изпусне такава далавера, от която в джобето МУ ще влязат ПОНЕ ПОЛОВИНАТА. Ако не е повече от половината, ТОЙ ще е на жива ЗАГУБА! ___ВЕРВАЙТЕ МИ !
                    Христо Ботьов







                    да си ги наврът в гъза тези 6000 евро


                    ЕХАААА, колко примамамливо, ноооо сега пък останаха хората в Странджа, убиха животните, а хората?!

                    Коментар


                    • Реклама в софийското метро - "Работа в Германия,без език, с начална заплата 2771 евро/месец - За справки - тел.02 ........."

                      И що германците не кълват на тая "оферта" или пък пълчищата мигранти, които кравата приюти?! Да не би тия 2771 евро да са колкото МРЗ в БГ???

                      Германия първо да си плати задълженията към БГ натрупани от Тристранния пакт 1941 - 44 г. дето с лихвите сигурно са десетки милиарди евро,но понеже СССР ни ги е уредил през 1947 ,дефекто немите сега ги дължат към Русия! И после що кравичката тича изоглавено на всяко подсвирване от страна на Путин.....

                      PS: Дано Тръмпето по линия на нато да ги разкулачи тъпите германци!
                      Last edited by SPART; 24.07.2018, 21:41.
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow
                        какво ми тролиш ти, платен изменнико на България не ме интересува. Ти и оня дето се прави на френски сте изменници на Родината и платени тролове. Иначе нямаше да сте постоянно в български форум, при положения че не сте българи.
                        Biliana Ambareva
                        От дълго време се въздържам да напиша пост за бездействието и непукизма на моите сънародници. В предишният ми пост по-скоро давам обяснение какво означава, отколкото да критикувам липсата на политическа отговорност и гражданско общество. Защо се въздържах до сега? За да се предпазя от критики като този коментар под предишният ми пост. Цитирам: "Бих искала да добавя, че ако всички заминали от България наистина им пука за държавата и се върнат или поне направят с нещо да се промени политиката нещата могат и да се случат, щото то е лесно много лесно така да се говори от далеч и идеи да се дават идеи "

                        Аз не споделям това мнение. Защо? Поради няколко причини. Защото винаги когато някой заминал се опита да се намеси, веднага бива нападнат с аргумента, че това не е негова работа! "Няма нужда вие да ни оправяте" е №1 довод. Второ, смятам, че на тези, които са в държавата трябва да им пука повече! НЕ КАЗВАМ, ЧЕ НА МЕН НЕ МИ ПУКА! Ако не ми пукаше, нямаше да пиша! Не, хич не е лесно така да се говори от далеч и да се дават идеи! Точно защото с това пис"ане си навличам гнева и обвиненията на "критичното гражданско общество". Което удобно не вниква в това какво пиша, ами гледа къде съм! Какво значение има дали идеите са от София, Париж, Ню Йорк или Лондон?! Голата истина е, че на никой не му пука! Нима в България няма хора като мен, които пишат гневни постове във Фейсбук? Те какво промениха? Заслушахте ли се в тях? Ако се прибера и пиша от Пловдив ще ме последвате ли? Защо не следвате Manol Glishev или Rossen E. Stefanoff - те са в България! А Босия е на площада от един месец!

                        Да искаш от заминалите да се върнат и да оправят държавата в която живеете вие е меко казано неадекватно! "Ако наистина им пука за държавата и се върнат или поне направят с нещо да се промени политиката" Сериозно? Вие дето сте в държавата не ви пука и не правите нищо и обвинявате нас?! Да се върнем да оправим държавата щото вие сте заети ли? Да обвиняваш целия свят докато самия ти си непукист и не предприемаш нищо е цинично и арогантно! Има една приказка" Господ дава, ама в кошара не вкарва" Аз съм се заклела като видя площада пълен веднага ще се върна! Защо не подкрепихте майките и не превърнахте протеста в масов!? Всъщност какво точно искате от заминалите, да се върнат да будят раята като Левски ли? Да създават комитети във всеки град, докато вие сте на море? Да сформираме дясна партия докато вие пиете ракия пред телевизора и псувате Бойко ли? Какво точно искате от мен? Как ще бъда най-полезна? Какво мога да свърша аз, което милиони българи НЕ могат? Искате ли да обявя гладна стачка като Ганди? Или аз лично трябва да създам бленуваната от всички "истинска дясна партия"? Щото два милиона българи на територията на България са прекалено заети!?

                        Вашата съдба си е ваша отговорност и е във вашите ръце! И не, не е наша вината (на тез извън България), че търпите беззаконието, корупцията и си траете. Изборът си е ваш! Преди да обвинявате мен, да попитам вие какво направихте като сте там? Защото от бездействието си страдате самите вие! Както казах, имате нашата подкрепа! Аз съм се заклела като видя площада пълен да се върна! Но съвсем честно и открито заявявам, че няма да пренебрегна семейството и децата си за хора, на които не им пука на самите тях как живеят! Които са твърде заети да вземат съдбата си в собствените си ръце и си търсят извинения. И не, не се чувствам виновна на фона на непукизма ви! Правя каквото мога и приемам обвинения от само от хора, които са направили повече от мен!"

                        Коментар


                        • Ей на какво казва за западната "дерьмокрация" Георги Марков, уж убит от "българския чадър".
                          От много отдавна вече не вярвам в „свободата на словото“, която на практика се свежда и в двата свята до свободата да крещиш на глас у дома си или пред неколцина приятели това, което те вълнува.
                          Но я се опитай да изкажеш мнение в „независимия“ вестник „Таймс“ или в независимото Би Би Си?
                          Имаш много здраве от пробитата шапка на демокрацията.
                          Там, както и в „Работническо дело“, трябва да се съобразиш с линията на вестника или радиото.
                          Принципите са абсолютно същите. Разликата е само във формите - едните са по-груби и недодялани, а другите по-гладки…

                          Нито хората от Радио София, нито хората, които стоят зад тукашните радиостанции, ги е грижа за България и българите.
                          Просто хората си изкарват хляба, както биха могли да го изкарат с отглеждането на таралежи например...

                          Така че всяко решение, което те взимат, всяко мнение, което те изразяват, няма нищо общо с истината, правдата, борбата за доброто и съвършенството на човека, любовта, красотата. Не!
                          Никаква друга кауза освен своята проста и ясна кауза - да си циментираш положението и да не си създаваш неприятности…

                          Все повече ме смайва впечатлението, че истинската болест на нашето време не е нито комунизмът, нито капитализмът, нито тероризмът, нито каквито и да са революционни и контрареволюционни евангелия, а главно (може би дори единствено) това мръсничко, подличко, егоистично, добре маскирано, добре гарнирано чувство да си осигуриш своето живуркане, като се присламчиш към някой октопод, който има нужда от тебе да му чистиш пипалата…

                          Всяка дребна редакторска маймунка, колкото и бездарна да е, която почука на вашата врата (или на тукашната), има огромни предимства пред такива като мене.
                          Защото те не се интересуват какво всъщност предават за България, не се интересуват да вникнат дълбоко в нуждите на ония, които слушат оттатък, да отговорят най-пълно на техните очаквания... а просто да си изслужат времето за пенсия и след това да имат приятни старини в някое крайморско топло заливче…

                          Този морал така ме порази, че тогава разбрах, че обществената съвест на Запад е или мръсна политическа игра на деня, или куп лай.а, че тя не е искрен отклик на нищо, защото малцината честни и искрени донкихотовци, които милеят за човешкото достойнство, нямат достъп нито до радио, нито до телевизия, нито до вестници.

                          Ако търговските интереси на Запад повеляват, те са в състояние да започнат да свирят съветския химн редом със собствените си национални диарии…

                          Това е действителността. Това е все същият конфликт между партията и отделните творци.
                          Ако комунизмът някога дойде на Запад, уверявам те, че техните диктатури ще бъдат далеч по-отвратителни от нашите - източните.

                          Но ако не дойде, причината за това ще бъде, че техните обществени форми са по-съвършено неморални и представляват по-модерни и по-солидни укрепления за посредствеността и бездарието, основите на несправедливостта са много по-дълбоки и парфюмът на демагогията (за да прикрие миризмата на лай.ата) - много по-силен…“
                          Това естествено е казано доста след бягството на Георги Марков на Запад. И може да е обяснение защо са го ликвидирали британските тайни служби.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                            В България е мутренска "демокрация",какво можеш да очакваш от бандити освен ужаси и бандитизъм? И това е дело на бившите комунисти ,които ограбиха страната! Вчера обрали 2 апартамента в БГ,хората спели вътре....демокрация!!!!

                            Вървя по улиците тук,няма огради към улицата,няма решетки по врати и прозорци ,чисто ,подредено,хората учтиви,не те газят по улиците,няма бездомни кучета....
                            Ванчо кажи на харапите да се целят по добре, белким оцелят бабата в ерусалим. До нея ли е станало чудото с камъка, как не я цапна по главата, после продай апартамента и търкай талончета в канада

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Казах 'и. Ето какво отговори
                              Biliana Ambareva

                              "Ако 80% от българите бяха дебили/идиоти/глупаци:
                              • - щяха да мълчат за майките деца с увреждания и гладната стачка на Босия, но пък щяха да защитават некакви кози и овце
                              • - щяха да да си избират 3 пъти за премиер пожарникар, които краде и с гъза си, и за благодарност ги нарича “лош човешки материал” и “аз съм прост и вие сте прости”
                              • - щяха да се радват, като им построят 2 км магистрала на цената на бюджета на космическата програма на НАСА
                              • - щяха да дават почти всичките си пари за да търкат билетчета от националата "лотария"
                              • - щяха цял живот да чакат някой друг да ги оправи
                              • - щяха да превърнат Черноморието в гигантска бетонна отпадна яма
                              • - щяха да изхвърлят боклука си през прозореца
                              • - най - голямата им мечта щеше да е, да направят некоя малка далаверка/кражба или да ги назначат на сладка държавна службичка
                              • - щяха да се гордеят най - много с това, колко алкохол могат да изпият и колко ракия са сварили "за зимата"
                              • - щяха да смятат, че Путин/Тръмп/Сорос/Илюминатите са виновни, че са бедни и нещастни
                              • - щяха да мислят, че има някаква световна конспирация като планът "Ран-ът", чрез която секретни общества умишлено унищожават България и българщината
                              • - на национални празници щяха да изпадат в патрЕотична фейсбук - еуфория и да пишат призиви тип DA JIVEE BALGARIQ и BALGARIQ NA TRI MURETA, а на обяд вече да припадат пияни в салатите си
                              • - щяха да не се интересуват от случващото се в държавата, а от това къде е пил снощи Валери Божинов, на кой прави сви*рки в момента Николета Лозанова и кой е новия мъж на Софи Маринова
                              • - националното мото щеше да е "да ядем, да пием па друг да бачка!"
                              • - нямаше да гласуват на избори щото "всички са маскари"
                              Слава Богу, че не е така! "
                              Хм, не било така! Как да не е така? Баш така си е! И добре че е така! Иначе щехме живеем като швейцарци. Или французи. А ние сме си българи. Диви ли, прости ли, ама българи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                                Мъ да... При социализма така беше.
                                .....



                                А тук корабче минава ли???



                                Мръсните тайни на социализма: Престъпността в НРБ, за която никой не говореше
                                Мръсните тайни на социализма: Престъпността в НРБ, за която никой не говореше

                                Убийства, самоубийства и изнасилвания по времето на социализма – документите проговарят


                                http://socbg.com/2017/11/%D0%BC%D1%8...%8A%D0%BF.html





                                Last edited by vanevski; 24.07.2018, 21:26.
                                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                                Коментар

                                Working...
                                X