IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Няма ли някой да пусне новината за убийството на 3-4 руснаци в ЦАР- барби закъсняваш, ще ти резнат заплатата, ама гледай първо снн- там се коментираше с кого са свързани
    Сигурно нета му на село - дето вали всеки ден - е паднал на мин.скорост и до следващата пенсия ще е така,а може и да не разбира кво го питаш....

    Накратко - тримата са с изтекли акредитации от руски СМИ отиват в ЦАР на своя глава където "случайно" попадат на екип на Ходорковски и се разбират да поддържат регулярна връзка - за последно уговорката е страдалците да се обадят в неделя.Те обаче не го правят и именно от хората на Ходорковски тръгва тревогата.

    Оказва се,че във въпросната неделя въпреки предупрежденията на местните,тримата палят колата и навлизат в район неподчинен на местните власти (ЦАР в момента е в гражданска война на религиозен принцип между мюсюлмани и християни - особено изострена след намесата на франция,която преследва меркантилни цели за да изземе находищата на полезни изкопаеми!) и там са разстреляни .....

    Това е накратко дотук официалната информация...

    В ЦАР,че има руски наемници - примерно в лицето на ЧВК "Вагнер" - има,но всичко е оформено и известно още от март 2018.

    ПС:Не знам цнн кво казва- по-добре Мелани да каже,че тя не гледа фокс!
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • http://epicenter.bg/article/Madona--...p/160517/10/99
      Мадона: Преместих се в Португалия, за да избягам от Тръмп

      Хахахаха! Моралния стожер на Холивуд!

      Ако иска да предпази децата си да престане да се държи като евтина курва и да предлага масово духане на тоя и оня. Засега не демонстрира по висок морал от Тръмп. Даже точно обратното.

      Барабаронов , тая поне чест и прави, че предложи духалка на всеки който гласува за Хилъри ... ти какво предлагаш за твойта "кауза "... ?

      Коментар


      • Какво става с босия, чета че отказвал всичко включително и разни хранителни разтвори, чака московски да си подаде оставката/ а дано, ама надали/

        Коментар


        • Няма ли някой да пусне новината за убийството на 3-4 руснаци в ЦАР- барби закъсняваш, ще ти резнат заплатата, ама гледай първо снн- там се коментираше с кого са свързани

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Не разбрах барби- тази не и знам пола се оплаква че е жена ли или иска да е мъж- социален пол и виртуален пол няма това е в главите на такива като теб. Има биологичен пол

            Това ли е твоята мммммммммммммм приятелка/позната, колежка или каквато и да е - https://www.facebook.com/snap.diasdu...wMjY1MzE0NzMx/


            Бъзика се с разсъжденията на КС. Родена жена пък от решението на КС излиза, че не е...

            "Аз съм жена по рождение и се идентифицирам с пола си. Вие смятате, че по Конституция биологичният ми пол на жена се свързва със социалната роля на майка. Само че аз не съм майка и едва ли някога ще бъда."

            Коментар


            • Знам, че много го обичате Иво Инджев като виден "привърженик" на Русия / БСП / ДС / КГБ

              "Японските футболисти оставиха след себе си не просто спомен за участието си в световното първенство в Русия, но и почистени до съвършенство съблекални. Че и сложиха на изпроводят табелка с надпис, адресиран до домакините си “спасибо” ( сякаш те са им почистили, а не обратното).
              И японските туристи направиха същото по трибуните.

              Ами сенегалците? Те също заслужиха световните аплодисменти на световното с постъпката на сенегалските фенове, събрали по своя инициатива отпадъците в своята част от трибуната на руския стадион.

              Сега да видим как се представят нашите социалисти не другаде, а не собственото си капище с бетонната чиния, обявено от тях за свещено, най-любимото кътче на България, където празнуват зачеването на българския социализъм.



              Гледката на поругания балкански връх, който все пак не е собственост на партията, превърнат в бунище от другарките и другарите, докарани с автобуси от цяла България, очевидно е представителна. Тя обяснява защо на едни митинги хората спонтанно скандират “червени боклуци”!

              http://ivo.bg/2018/07/29/%D0%B1%D1%81%D0%BF-%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D 0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B0/

              Коментар


              • АРМАН БАБИКЯН
                Пазете прангите на Иванчева, господа! Ще ни трябват. Така или иначе сме назад с Правосъдие и Вътрешни работи, и сме под мониторинг... Щом за нея стават, ще паснат и на Тигъра от Бистрица - Банкя. С тях трудно се играе футбол с подритване на законите и демокрацията. Ще паснат и за Котараци, а до тоалетната ще ходят, за да си признаят. За тези животински видове дори екоприятелите ми ще извърнат глава. Пазете прангите на Иванчева! Не знам дали е виновна, но прангите ще трябват. А скоро, никой няма да се интересува, дали тези от властта са виновни. Това ще бъде обявено за лошо от правозащитници, адвокати и някой журналист. Но тогава няма да има дори един, който да напише, че са соросоиди. Така че - няма страшно. Прангите носят мъст, а не справедливост. Ето това е страшно!

                Коментар


                • Новите европейци https://www.facebook.com/snap.diasdu...1029533531379/

                  Коментар


                  • Хайде малко смях сутринта- https://www.youtube.com/watch?v=_GRdkTZBBr4 - и ми е интересно защо мерцедес, а не рено. Барби много черни тези франсета бе

                    Коментар


                    • Барби какво казва минджев за конвенцията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Не разбрах барби- тази не и знам пола се оплаква че е жена ли или иска да е мъж- социален пол и виртуален пол няма това е в главите на такива като теб. Има биологичен пол

                        Това ли е твоята мммммммммммммм приятелка/позната, колежка или каквато и да е - https://www.facebook.com/snap.diasdu...wMjY1MzE0NzMx/
                        Last edited by v_tin; 02.08.2018, 08:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          От днес България прави стъпка към Шенген –
                          ще бъдат ли допускани пак “руски вълци” от списъка със санкции срещу тях
                          BY ИВО ИНДЖЕВ ⋅ АВГУСТ 1, 2018 ⋅


                          Иво Инджев ... да паднеш от смех ...от какво се вълнува Иво Инджев ...
                          Last edited by majnata; 01.08.2018, 22:36.

                          Коментар


                          • От днес България прави стъпка към Шенген –
                            ще бъдат ли допускани пак “руски вълци” от списъка със санкции срещу тях
                            BY ИВО ИНДЖЕВ ⋅ АВГУСТ 1, 2018 ⋅


                            От днес в България влизат в сила ограничения за влизане в страната на граждани извън ЕС, на които е забранено пребиваването в европейската безвизова зона. Мерките са свързани с кандидатстването на страната ни за Шенгенското пространство.

                            Сред очевидните “кандидати” от списъка на чужденците, към които тази мярка ( би трябвало! да ) се отнася, са посочените в списъка от санкции на ЕС руски граждани. Например това са Залдостанов – хирурга и неговите моторизирани “нощни вълци”, които и тази година се промъкнаха в България без никакви ограничения от страна на властите независимо от факта, че т.н. хирург е обявен за “раково образование” на путинизма, чийто достъп до страните от ЕС ( би трябвало да) е забранен.

                            Интересното е, че въпреки демонстративната гостоприемност на българските власти, моторизираната глутница на Путин очевидно не възприема България като център на своите евразийски набези американско-японските си мотори в Европа. Тя премина през наша територия тази година без много шум. Но се настанява все по-скандално в страна, като Словакия, която също минава за русофилска, но има управление, което явно не е съгласно страната му да се превръща в развъдник на руския озъбен пропаганден вой.

                            Словашките власти изразиха тревога във връзка с окопаването на руските моторизирани вълци в своя база в Долна Крупа, само на 70 километра от столицата Братислава, в която складират “музейни експонати” от рода на танкове и бронетранспортьори ( на снимката по-долу). Базата се определя от Кремъл като музей, свързан с Втората световна война, но на практика се превръща в притегателен център на руската пропаганда и местните й адепти.
                            ...
                            http://ivo.bg/2018/08/01/%D0%BE%D1%8...5%D0%BD%D0%B3/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Умната жена май е забравила че в България има само два вида тоалетни / и слава Богу ! / , за мъже и за жени ... и логично е преди сълзите и сополите по Истанбулската конвенция , първо да подаде молба за официалното разкриване на още поне триесе вида тоалетни , па кат види Конституционния съд туй многообразие по нашите земи , може и да размисли ...след около век и половина , може би !

                              Коментар


                              • Една умна жена пише, глупавите мъже могат и да не коментират ОТВОРЕНО ПИСМО ДО ЖЕНИТЕ В КОНСТИТУЦИОННИЯ СЪД

                                Уважаеми конституционни съдии Кети Маркова, Мариана Карагьозова-Финкова, Стефка Стоева, Таня Райковска и Цанка Цанкова, ...
                                Решението повдигна у мен някои въпроси:

                                Аз съм жена по рождение и се идентифицирам с пола си. Вие смятате, че по Конституция биологичният ми пол на жена се свързва със социалната роля на майка. Само че аз не съм майка и едва ли някога ще бъда. В такъв случай жена ли съм по Конституция? Ако не съм жена, какво съм – представител на трети пол или „поджена“? Ако да, коя е тази биологично детерминирана социална роля, което ме прави жена? Може би това, че (все още) имам месечен цикъл (за който обаче Конституцията не споменава нищо)? За мен е критично важно да отговорите на този въпрос, защото от Решението Ви излиза, че половата ми идентичност е противоконституционна.

                                Жените, които осиновяват деца, по закон са майки на тези деца, макар да не са им биологични родители. Според Вас обаче социалната роля на майчинството се свързва с раждането. Означава ли това, че осиновителките не са майки по Конституция? Следва ли по тази причина да се обяви законодателството ни, регулиращо осиновяването, за противоконституционно?

                                С гражданския пол се свързват не само съпружеството и родителството, а и например избирателното право. Ролята на гласоподавател е социална роля и е свързана с пола – жените получават избирателни права много по-късно от мъжете само защото са жени. В България през 1937 г. получават право на глас в местни избори жените, които са станали майки в законен брак, а през 1938 г. вече омъжените, овдовели или разведени жени могат да гласуват и за парламент. Чак през 1944 г. получават равно избирателно право. Въпросът ми в този контекст е – по какъв начин според Конституцията ролята ми на гласоподавател е биологично детерминирана?

                                Ролята на конституционен съдия също е социална роля и също е свързана с пола. Има общества, в които една жена може да бъде убита, защото ходи на училище, а какво остава да има правото да се произнася какви конвенции и закони може да приема Народното събрание и какви – не. По какъв начин Вашата роля на конституционни съдии е биологично детерминирана? Дали генетично, по полов път или по друг начин (например въздушно-капков или имате специфични хормони, или нещо друго)? Малко е вероятно майките Ви да са били също конституционни съдии, а и се надявам, че сте избрани на поста си благодарение на личните си качества, а не използвайки други методи. Но щом твърдите, че има единство на социално конструираното и биологично детерминираното, моля да обясните как се прилага това Ви убеждение спрямо факта, че сте конституционни съдии.

                                Уважаеми конституционни съдии Кети Маркова, Мариана Карагьозова-Финкова, Стефка Стоева, Таня Райковска, Цанка Цанкова, смятате ли, че жените трябва да имат равни права с мъжете, или предпочитате половите роли в „традиционното човешко общество“? Ако е второто, защо сте конституционни съдии, а не сте ограничили живота си с ролята на майки и съпруги? Ако е първото, не мислите ли, че поради отговорния пост, който заемате, сте призвани да отстоявате постигнатото равнище на равенство между половете в България и да работите за разширяването на обхвата му?

                                Уважаеми жени конституционни съдии, защо обявявате за конституционни представи за пола и междуполови отношения, публично валидни по българските земи преди век и половина и противоречащи на огромна част от съвременното българско законодателство?
                                ...
                                http://terminal3.bg/otvoreno-pismo-d...tucionnija-sd/

                                Коментар

                                Working...
                                X