IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

    Сигурно нета му на село - дето вали всеки ден - е паднал на мин.скорост и до следващата пенсия ще е така,а може и да не разбира кво го питаш....

    Накратко - тримата са с изтекли акредитации от руски СМИ отиват в ЦАР на своя глава където "случайно" попадат на екип на Ходорковски и се разбират да поддържат регулярна връзка - за последно уговорката е страдалците да се обадят в неделя.Те обаче не го правят и именно от хората на Ходорковски тръгва тревогата.

    Оказва се,че във въпросната неделя въпреки предупрежденията на местните,тримата палят колата и навлизат в район неподчинен на местните власти (ЦАР в момента е в гражданска война на религиозен принцип между мюсюлмани и християни - особено изострена след намесата на франция,която преследва меркантилни цели за да изземе находищата на полезни изкопаеми!) и там са разстреляни .....

    Това е накратко дотук официалната информация...

    В ЦАР,че има руски наемници - примерно в лицето на ЧВК "Вагнер" - има,но всичко е оформено и известно още от март 2018.

    ПС:Не знам цнн кво казва- по-добре Мелани да каже,че тя не гледа фокс!
    Четох тази информация в дневник, имаше коментар от някакъв човек, който се представя че е там, и казваше че чернилките мразели всички бели, но най много мразели франсетата, защото го трепали и клали някога

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

      Знам, и тази мисъл ще ти хареса
      Абе барби тоя изявен борец за демокрация не му ли свитнаха маслото някъде ?

      Що му дигаш кокалите ?
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • https://www.youtube.com/watch?v=X1mdsGBfCf4
        Проф. Людмил Георгиев: Фундаменталната беда на България е членството и в ЕС и в НАТО

        Разговор на Александър Симов с проф. Людмил Георгиев за реакциите след решението на КС, че Истанбулската конвенция противоречи на Конституцията, за това откъде и защо идва международният натиск за нея и защо не е бил разбран Ницше, защо всъщност свръхчовекът не е някой грамаден исполин с мускули, а мъж, който носи сутиен и рокля, към коя цивилазация принадлежи България и трябва ли лидерът на социалистите да говори за християнски ценности.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Дамммм. Факт: нямате коментар на поста ми. Родителите НИ не живеят леко. Повече от хората не живеят леко в България.

          Съмишленици не търся. Последователи - също не търся. Моето мнение е единствено правилното за мен!

          Първопричина за проблемите: родени сме в тая страна.

          Виновни сме самите ние.

          Отговорих на въпросите. Недоволните от отговорите ми обикновено търсят Арменския поп.
          Не е факт. Имам коментар на поста ти, и както и барбарона ти каза - дай причините за това.
          Ако назовеш причините, ще си отговориш сам и на поста ти.

          ПП
          Причините мога да ги кажа, даже десетки пъти съм ги казвал, а и не само аз... Файда обаче никаква.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Щото седерастите фалираха и ликвидираха фирмата в която бачках .
            А, не го видях това.

            Кажете коя е фирмата ако не е тайна, разбира се?
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron
              Много хубаво си описал проблемите, благодаря
              Сега и ако опишеш също така добре кои са първопричините за тези проблеми, и виновните, и как да се решат тези проблеми - тръгвам с теб

              Дамммм. Факт: нямате коментар на поста ми. Родителите НИ не живеят леко. Повече от хората не живеят леко в България.

              Съмишленици не търся. Последователи - също не търся. Моето мнение е единствено правилното за мен!

              Първопричина за проблемите: родени сме в тая страна.

              Виновни сме самите ние.

              Отговорих на въпросите. Недоволните от отговорите ми обикновено търсят Арменския поп.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron
                Много хубаво си описал проблемите, благодаря
                Сега и ако опишеш също така добре кои са първопричините за тези проблеми, и виновните, и как да се решат тези проблеми - тръгвам с теб
                Подкрепям. Аз също.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Не коментирам никого във форумите. Отговорите ми визират прочетено мнение или част от него.

                  Съвсем точно съм описал в поста си проблемите в МОЯТА /ЛЮБИМА/ страна.
                  Чудесно.
                  А имаш ли мнение по въпроса колко хубаво се живееше по времето на бай Тошо и колко лошо се живее сега?

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ти май пак не разбра коя е на мажната любимата държава?


                    Не коментирам никого във форумите. Отговорите ми визират прочетено мнение или част от него.

                    Съвсем точно съм описал в поста си проблемите в МОЯТА /ЛЮБИМА/ страна.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      В тоя стил, може да разширим малко въпросите /те не са насочени към никого, но будят размисъл/:

                      Защо родителите ни, които цял живот са внасяли /отчислявани са им от заплатите средствата/, за да са осигурени подобаващо на старини:

                      - нямат адекватни пенсии, които да им осигуряват необходимата покупателна способност, а се ограничават до най-необходимото и то, след като /и ако могат да си го позволят/ - са платили несъответстващите на пенсиите им ежемесечни разходи?

                      - нямат средствата, за да закупуват скъпи лекарства или лечебни процедури и лечение?

                      - нямат средствата, за да си позволят да почиват поне за седмица през годината в толкова красивите хотели, сред природните дадености на България?

                      .....................................

                      Значи, моето мнение е, че нямаме право да задаваме въпроси за "любимата държава", която напускат все повече млади хора, именно, за да избегнат горните проблеми с намаляващата покупателна способност, както и - за да си осигурят необходимите средства в живота, които възможности - в любимата страна - стават все по-нищожни, поради:

                      1. Ликвидирани предприятия и липса на промишленост, която да преразпределя...
                      2. Ликвидирано селско стопанство.
                      3. "Приватизирани" предприятия, които нямат отношение към преразпределението в страната, както и липсва всякакъв следприватизационен контрол в същите.
                      4. "Приватизирани" енергоизточници и вода за битови цели, уж, за да се управлявали по-добре, в които липсва какъвто и да било следприватизационен контрол.
                      ..............................................

                      Лош шанс, или може да посочим и други причини? Хубаво е да можем да оставаме в любимата ни /обрулена, както казваше един премиер/ държава. Защо пък обрулена? /по горните - от ясни - по-ясни причини/ Хубаво е и младите да остават! Те пък - къде са тръгнали? Ориентират се те - и то - много по-добре от нас!!! Отиват, но не, за да се скитат в чужбина!


                      Благодаря за вниманието, с което прочетохте поста ми!
                      Ти май пак не разбра коя е на мажната любимата държава?

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        .........................
                        Човек не може да не си зададе въпроса защо си се скитал в ЕС, ами не в любимата ти държава?


                        В тоя стил, може да разширим малко въпросите /те не са насочени към никого, но будят размисъл/:

                        Защо родителите ни, които цял живот са внасяли /отчислявани са им от заплатите средствата/, за да са осигурени подобаващо на старини:

                        - нямат адекватни пенсии, които да им осигуряват необходимата покупателна способност, а се ограничават до най-необходимото и то, след като /и ако могат да си го позволят/ - са платили несъответстващите на пенсиите им ежемесечни разходи?

                        - нямат средствата, за да закупуват скъпи лекарства или лечебни процедури и лечение?

                        - нямат средствата, за да си позволят да почиват поне за седмица през годината в толкова красивите хотели, сред природните дадености на България?

                        .....................................

                        Значи, моето мнение е, че нямаме право да задаваме въпроси за "любимата държава", която напускат все повече млади хора, именно, за да избегнат горните проблеми с намаляващата покупателна способност, както и - за да си осигурят необходимите средства в живота, които възможности - в любимата страна - стават все по-нищожни, поради:

                        1. Ликвидирани предприятия и липса на промишленост, която да преразпределя...
                        2. Ликвидирано селско стопанство.
                        3. "Приватизирани" предприятия, които нямат отношение към преразпределението в страната, както и липсва всякакъв следприватизационен контрол в същите.
                        4. "Приватизирани" енергоизточници и вода за битови цели, уж, за да се управлявали по-добре, в които липсва какъвто и да било следприватизационен контрол.
                        ..............................................

                        Лош шанс, или може да посочим и други причини? Хубаво е да можем да оставаме в любимата ни /обрулена, както казваше един премиер/ държава. Защо пък обрулена? /по горните - от ясни - по-ясни причини/ Хубаво е и младите да остават! Те пък - къде са тръгнали? Ориентират се те - и то - много по-добре от нас!!! Отиват, но не, за да се скитат в чужбина!


                        Благодаря за вниманието, с което прочетохте поста ми!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                          Знам, и тази мисъл ще ти хареса
                          Барби не се чете добре че е малка снимката, та ето и от мен:

                          «Ваша великорусская мечта – сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм.»
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Ооо, мажната, аз не съм, първото което е че аз не разсъждавам в подобни категории. Барби също.

                            Но виж, ти, на който мисленето е останало в развитието си някъде в '70те, си предател.
                            Не беше ли ти, който се скиташе десет години по автогарите из ЕС? Интересно как си се чувствал тогава? Ами как се чувстваш сега?
                            Човек не може да не си зададе въпроса защо си се скитал в ЕС, ами не в любимата ти държава?

                            Щото седерастите фалираха и ликвидираха фирмата в която бачках .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                              [I]Ехал я из Берлина
                              По дороге прямой,
                              На попутных машинах
                              Ехал с фронта домой.
                              Ехал мимо Варшавы,
                              Ехал мимо Орла -
                              Там, где русская слава
                              Все тропинки прошла.
                              Знам, и тази мисъл ще ти хареса

                              Коментар


                              • Не разбрах Спарт кой е ехал из Берлин?
                                Путин?

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X