IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron
    Ясно, и ти си разтракан, жертва на 74 години диктатура на червената сган.
    Не можете да си представите, че има Човеци, служещи само на Съвестта си.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Conscience
    За Иво Инджев ли става въпрос?Хвала на тоз борец за демокрация,служещ единствено и само на съвестта си....Ще го цитирам :

    "Бил съм пионерче, но това не ме прави недорасляк за цял живот. Учил съм в Москва, но това не ме прави поклонник на политика на Кремъл, макар да съм съзерцавал кубетата му 5 години от аудиториите на института. Бил съм съпричастен към ДС, но и това не ме обвързва с нищо."
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98...B6%D0%B5%D0%B2

    Между другото,барбароний,от теб знам ,че всичко в България е окупирано от бивши служители на ДС,но сега чак разбирам,че трябва да се прави все пак разлика.Има лоши служители на ДС,има и добри такива...Сега ако ме открехнеш и как да ги разграничавам,цена няма да имаш...
    Самият Иво Инджев казва,че съпричастността му към ДС не го обвързва с нищо....И какво пречи на всички останали сътрудници на ДС,да кажат и те същото?!
    А, той изучавал история в Московския държавен университет,Мчи той значи е учил най-фалшивата история в света!
    Колко интересни хора живеят в България....

    Коментар


    • Мажна, само да ти напомня, че патронът на Урумов навремето заедно със соросоидите атакува кабинета в оставка на Виденов и българския лев, та оттогава започна да заграбва обществени дела и организации. Харесаха го иззад океана. Май още потайно служи на тези, които днес на яве критикува. С каква цел, ти предположи. А Урумов си е вдъхновен слагач човекът. Поетичните натури търсят меценати. Ех, де го един и за мен, ама без извъртяни искани за покупко-продажба комедийно човешка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

        В Австрия как се оправят без Татовци?
        Кой ти каза? Имаше един, де ги управлява седем десетилетия, заплаха жена му, катастрофира империята и Хашек го увековечи. Междувременно попречи на източните балкански типове да се освободят обединени, пък накрая дори ги акламираше при обединението им като негови съюзници срещу коварния общ съсед.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron
          Ясно, и ти си разтракан, жертва на 74 години диктатура на червената сган.
          Не можете да си представите, че има Човеци, служещи само на Съвестта си.
          https://en.wikipedia.org/wiki/Conscience
          Е, сигурно има такива наивници като мен. Викат им будали. Колкото до Инджев, без външна подкрепа специална едва ли щеше да е на трибуната.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Само че не Тато Тоше, а Тато Гоше ти почна тия работи. Тошето само разшири приема, за да направи Софето милионен град. За какво ли? Днес Пловдив, Варна и Бургас са много по-добре за живеене.
            В Австрия как се оправят без Татовци?
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
              Тато от Правец

              Абе не знам ,ама аз доведох дядовците и бабите ви от дивите села в София,направих ги ,строители ,ватмани,металурзи и им дадох софийско жителство !!! Иначе досега щехте да копате с мотиките като изоглавени,вместо да клюцате тука на компютрите...
              Само че не Тато Тоше, а Тато Гоше ти почна тия работи. Тошето само разшири приема, за да направи Софето милионен град. За какво ли? Днес Пловдив, Варна и Бургас са много по-добре за живеене.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron
                Бурен смях в залата
                Кадър на бившата дирекция "Държавна сигурност" при МВР оглави пресцентъра на [COLOR=#FF0000][
                Агент Сашо кой беше , че се объркАх ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                  А преди Тато понятието жителството не е съществувало. Та който е искал да стане софиянец - просто е отивал в София.

                  Ти за Колю Фичето не си ли чувал и за неговите строежи. Ма те още седят и ще продължат да седят след като панелките на Тато паднат.




                  Направо се чудя как Гърция е оцеляла без Тато от Правец.
                  Не си осведомен. Първоначалните ограничения с жителството са от 40-те години. Не мога да си спомня дали от царско време или малко след това. Пуста памет, все бега, бега нанекъде.

                  Коментар


                  • Ambassador for Peace. Michail Vashkevich-Bulgaria. Уважаемые “Посланники мира", дорогие братья и сестри, мы за мирное обьединение Корейского народа. Прошу вас распространить наше обращение по всем институциям в Америке, Европе, Азии. “Это печальный момент для истории". Трамп отменил встречу с Ким Чен Ыном. Дональд Трамп уведомил Ким Чен Ына, что намеченная на 12 июня встреча не состоится. Соответствующее письмо президента США опубликовано в twitter Белого дома. Free speech for Belarus; ``Наземная операция или вмешательство третьих сторон". Пентагон разработал сценарий войны с КНДР. Америка ты правоцируеш вьетнамский вариант обьединения Корейского народа. Америка руки прочь от Кореи, немедленно убери военные базы из Корейского полуоствова. Корейский народ обьединится добровольно, как обьединилась Германия, без жертв и кровопролития. Америка, ты уничтожила и изколечила милионы наших братьев и сестер во Въетнаме, а сейчас правоцируеш такое же уничтожение корейского народа. Въетнамский народ имеет право ненавидеть тебя ближайские сто лет. Так же будет и с корейским народом. Читать полностью: https://news.tut.by/world/594095.html . Free speech. С уважением к памети преподобного Сан Моон Муна, посвятившим жизнь мирному объединению своей Родины Кореи. ничтожение корейского народа. Въетнамский народ имеет право ненавидеть тебя ближайские сто лет. Так же будет и с корейским народом. Читать полностью: https://news.tut.by/world/594095.html . Free speech. С уважением к памети преподобного Сан Моон Муна, посвятившим жизнь мирному объединению своей Родины Кореи.
                    Help contact; rosen19.narod.ru

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron
                      Ти мен ме остави, мен ме купиха за кило компютри
                      Ама я го виж Иво Инджев какви ги дращи от София и още е жив
                      http://ivo.bg/
                      То за него се не знае кому служи. Тези разведки са многопосочни, пардон, многовалентни.

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?v=roWiGOoiumk
                        Даже Путин так не смог бы! Шойгу ЗАЧЁТНО ПHУЛ бpитaнckoгo миниcтpa oбopoны



                        Коментар


                        • https://www.youtube.com/watch?v=duHb4SXsy5g
                          Говорител - Райнер Вендт, шеф на германския полицейски синдикат

                          "Deutschland kann dass schaffen !" каза бабиерата преди три години ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Марков вие сте нашия прозорец към света.

                            знам , обещавам да се старая да те информирам и в бъдеще
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                              А преди Тато понятието жителството не е съществувало. Та който е искал да стане софиянец - просто е отивал в София.

                              Ти за Колю Фичето не си ли чувал и за неговите строежи. Ма те още седят и ще продължат да седят след като панелките на Тато паднат.




                              Направо се чудя как Гърция е оцеляла без Тато от Правец.
                              Направо ! ... а ти щеше да пасеш козите някъде , даже и понятие нямайки що е то компютър .

                              Коментар


                              • Марков вие сте нашия прозорец към света.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X