IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
      https://www.youtube.com/watch?v=0KlRy3pW0Qo
      Проф. Иво Христов: Тръмп спечели изборите, но още не е дошъл на власт

      Разговор на Александър Симов с проф. Иво Христов за предстоящите през ноември частични избори в САЩ и защо са важни те, обратима ли е политиката на Тръмп, тече ли в САЩ тиха гражданска война, кои са лагерите в тази битка и какви интереси представляват те, каква е дългосрочната цел на Тръмп, както и какво искат неговите противници, какво се случва в Сирия и как се разпределят геополитическите интереси там?
      Това ли комуне ще ни дава акъл?! Сус бе ,ченгене руско.... говори ги на мамашката си.....
      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • https://www.youtube.com/watch?v=0KlRy3pW0Qo
        Проф. Иво Христов: Тръмп спечели изборите, но още не е дошъл на власт

        Разговор на Александър Симов с проф. Иво Христов за предстоящите през ноември частични избори в САЩ и защо са важни те, обратима ли е политиката на Тръмп, тече ли в САЩ тиха гражданска война, кои са лагерите в тази битка и какви интереси представляват те, каква е дългосрочната цел на Тръмп, както и какво искат неговите противници, какво се случва в Сирия и как се разпределят геополитическите интереси там?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]n3380961[/ATTACH]



          Аууу... Алексеев , заяждане ... !

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	image_10943.jpg
Views:	1
Size:	45.3 КБ
ID:	3380961



            Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Щото най-якия трафик е тука ... я глей колко заслужили енвеститори сме тука ...
            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
              Въобще не ми е ясно защо във форума на далавераджийте, мошенниците, авантаджийте има тема политика?
              Мараба тролчета я да ва поТРОЛеибусна малко в такъв хубав ден като за първолаци как ма сърбят пръстите да ви разваля седянката.
              Еи ся само да ми доде музата....
              Да пратя 5 евро за огнена вода и за по бърза среща с музата

              Коментар


              • https://www.youtube.com/watch?v=nD-gYfWpMkA
                Проф. Иво Христов: Тези хора, които са в ЕС, искат да полеят с бензин жаравата, която съществува

                ПогледТВ/ Разговор на Александър Симов с проф. Иво Христов за действията, които ЕС започва срещу Орбан и Унгария, на какво се дължи изострянето на отношенията, какво се случва в Европа, защо според него събитията в Унгария и Германия са свързани, фашисти ли са хората, които протестираха в Кемниц, къде разполага по оста ляво-дясно политиката на Орбан, какъв е неговият анализ на развитието в случая „Скрипал“, умишлено ли казусът заприличва на фарс, каква е невидимата битка в ЕС и как трябва една партия да се бори с противник като Бойко Борисов.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                  Из дневника на един марсианец на луната:
                  додоха американци, след 2 часа ги пуснахме,черпиха с макдоналдс - много вкусно ама нямаше за всички и ги изядохме.
                  додоха японци, след 2 часа ги пуснахме, черпиха със суши - много вкусно ама нямаше за всички и ги изядохме.
                  додоха българи, разбиха вратата и ядохме шамари, че не сме отваряли - не бяха вкусни ама имаше за всички.

                  За заслужилите какво да е менюто?
                  Ха-хаа!
                  Аз ще кажа ама по-късно.

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    Щото най-якия трафик е тука ... я глей колко заслужили енвеститори сме тука ...
                    Из дневника на един марсианец на луната:
                    додоха американци, след 2 часа ги пуснахме,черпиха с макдоналдс - много вкусно ама нямаше за всички и ги изядохме.
                    додоха японци, след 2 часа ги пуснахме, черпиха със суши - много вкусно ама нямаше за всички и ги изядохме.
                    додоха българи, разбиха вратата и ядохме шамари, че не сме отваряли - не бяха вкусни ама имаше за всички.

                    За заслужилите какво да е менюто?
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                      Виж тоя е от БСП и е нормално да има от БКП.

                      Ама виж Боко да има книжка от БКП , пък сега да е първи антикомунист ми се вижда ненормално
                      Амче , то всички десиденти са от тоя вид ................ повечето , де ......

                      Останалите , са кандидатствали и не са приети ........... и са се разсърдили на мръсния , гаден , отвратителен , несправедлив комунизъм .............

                      Мъртви души ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                        Въобще не ми е ясно защо във форума на далавераджийте, мошенниците, авантаджийте има тема политика?
                        Мараба тролчета я да ва поТРОЛеибусна малко в такъв хубав ден като за първолаци как ма сърбят пръстите да ви разваля седянката.
                        Еи ся само да ми доде музата....
                        Щото най-якия трафик е тука ... я глей колко заслужили енвеститори сме тука ...

                        Коментар


                        • Днес, 19:07
                          Този коментар от majnata е изтрит от aleks262
                          Причина: Заяждане

                          Алексеев , не съм казал още кой е автора , чаткаш ;ли ?!

                          Коментар


                          • Въобще не ми е ясно защо във форума на далавераджийте, мошенниците, авантаджийте има тема политика?
                            Мараба тролчета я да ва поТРОЛеибусна малко в такъв хубав ден като за първолаци как ма сърбят пръстите да ви разваля седянката.
                            Еи ся само да ми доде музата....
                            Last edited by KMETA; 15.09.2018, 20:22.
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение


                              Много ми е интересно, защо червения президент Румен РаДИВ не ни покаже партийната си книжка с която се е клел във вярност към БКП/БСП и СССР(Русия), за да стане ясно защо саботита избора на новите министри.
                              ахахахахахахахахахахаххаах ....................

                              Чунчоооооо ............. казах ли аз че няма да закъснеят картинките ............ ейййй ..... !!!

                              Знам си стоката , бе ......... метилявата ....

                              Ай дай сега оная с руснаците със ЗаЗ - ките у гората

                              или '' козата на върха ''

                              Да та ..... у закостенелия , глуповатичък русофоб..........

                              Че , трейдър от теб , така и не стана ........ Гледам ти сделката при Жельов ............... Ше ядеш стопа на 100 % .........

                              хахахахахахаххах ........................ аматьоооооооооооооор
                              Last edited by Kondora; 15.09.2018, 20:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение

                                Много ми е интересно, защо червения президент Румен РаДИВ не ни покаже партийната си книжка с която се е клел във вярност към БКП/БСП и СССР(Русия), за да стане ясно защо саботита избора на новите министри.
                                Виж тоя е от БСП и е нормално да има от БКП.

                                Ама виж Боко да има книжка от БКП , пък сега да е първи антикомунист ми се вижда ненормално
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X